Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam

Jak przedwczoraj nocka super tak dzisiejsza masakra 🥴

Maja buciki super choć w moim stylu bardziej te brązowe 😉

darka no przynajmniej u Ciebie grzeją a u mnie jeszcze nie i w nocy to ziąb ja Lence zakładam body z krótkim rękawkiem a na to piżamkę dwuczęściowa z polarku 😉

Co do ciuszków na zimę to koleżanka dała mi fioletowe spodnie kombinezonowe wiec muszę Lence poszukać kurteczki no i bucików ale to na początku listopada dopiero 😉 czapeczkę i rękawiczki ma choć myślę jeszcze o jednym komplecie na zmianę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczynki,

u nas po staremu. Lenka szaleje, ja szukam pracy.

Dziś zobaczyłam, że czapka, którą kupiłam w Anglii jest za mała i muszę kupić czapkę, szalik i rękawiczki na zimę. Znalazłam spodnie z H&M na 92 cm, ocieplane. Kiedyś od mamy Lenka dostała a teraz się przydadzą.
Poza tym my od pt do niedzieli same bo mąż ma szkolenie ale damy radę.

MajaCh mi się podobają te w kropki.
emilia dobrze, że już "pipuka" lepiej, oby szybko się wyleczyła.
dareczko nie dawaj się, faceci są cwani. Naleśniki bym zjadła - podrzuć 🤪
Dziś na obiad makaron z tuńczykiem i resztka krupniku. Mniam.

U nas już grzeją na szczęscie bo Lenuśka w skarpetach i rajstopach nie zaśnie, męczy się.

Miłego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!

Co do kredytu to nie załatwiliśmy jeszcze , nie ma tej babki z którą chcieliśmy rozmawiać(polki), ale jestem dobrej mysli.
Filip zmienił sie w diabła.Włazi na mnie, ciągle zaczepia, wchodzi gdzie nie wolno..masakra A co do spania to maskara, budzi sie w nocy a ja nie pamietam kiedy całą noc przespałam.

Muszę wybrać sie koniecznie do lekarza bo nie radze sobie ze wszystkim, jest gorzej z moim samopoczuciem i wartościami. Wpadam we wścikłość w 3 sekundy, az mnie trzesie. Pogoda też nie sprzyja uśmiechaniu, ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mąż karmi małą a ja korzystam z wolnej chwili żeby coś naskrobać 😉

Lence tak idą ząbki że dzisiaj było 5 kupek aż zaczerwienienie się pojawiło 🤢 posmarowałam parafina bo ona kiedyś nam pomogła 😉

tedit u nas zaczęli dzisiaj grzać 😜 wreszcie 😉

agapurka
to witaj w klubie ja też od urodzenia Lenki nie przespałam całej nocy już straciłam nadzieję że ona kiedykolwiek będzie przesypiała noce 🤢 a teraz przy tych zębach to masakra jakaś 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 😉 Natalia zasnęła jak zwykle już po 19 tej , a mnie głowa rozbolała, ale taki tryb życia 😮 z pracy na szybko obiad i biegiem do miasta obkupić syna bo chłop powyrastał ze spodni i bluzek 😮 😁 nawet nie mam czasu włosów pofarbować 😞 a wolne dopiero w poniedziałek 😲


aguparka jak tam samopoczucie lepiej troszkę 😘 😘 😘


Maja suuuuper kozaczki 🙂


gosiaczek ja dziś w nocy tez wstawałam z 5 razy bo krzyczała, to odkopana to pić się chciało no i o 4 mleko dałam , później zasnąć nie mogłam,a o 5,25 musiałam wstać do pracy


    Natalia dziś tez kupę za kupą robiła i dupsko znów zaczerwienione 😮 niech już wszystkie zęby wyjdą 😁 😁

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeja dziewczyny trzymajcie sie tam....
I dolaczam do grona niewyspanych heh ale zabek sie przebil dzis dala zajrzec do paszczy lwa 😁
pokaze Wam zaraz jaka czapeczke jej zamowilam troche bedzie duza ale fajnie bo ja lubie jak ja tak opatula ,ze tylko oczy widac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja super rzeczy a czapeczka naprawdę świetna 😁

a tu zdjęcie Lenki jak pomaga mi odkurzać

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/img0487ow.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img42/7604/img0487ow.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu fajna minka jak mierzę jej czapeczkę

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/img0457em.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img834/3989/img0457em.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i kocha wszystkie takie grające kolorowe zabawki

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/img0474hg.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img69/4234/img0474hg.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

reszta na aguagu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko szkoda Gosiaczku,ze kwiatek jest w jednym kolorze ale i tak jest piekna a u nas byly tylko te kremowe jasniutkie i taka wzielismy i chce jej jeszcze jedna kurteczke albo futerko kupic bo ona jest "czyscioch" i jedna napewno nie starczy potrzebuje awaryjnej. Ale ta druga juz kupie w charity shopie -z uzywanymi albo na carboodzie jak zdarze i znajde.
Za godzine mi pralke przywioza 😁 jupiiiiiiiii 😁 mam sterte prania z tygodnia! 😁 pokaze Wam machine 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.comet.co.uk/p/Washing-Machines/buy-BEKO-WMB61431B-Washing-Machine/714402/?cm_mmc=Criteo-_-Feed-_-Washing%20Machines-_-714402&utm_source=Criteo&utm_medium=Display&utm_campaign=714402&_%24ja=tsid:18622|cc:|prd:714402|cat:kitchen+%26+home+%3E+laundry+%26+dishwashers+%3E+washing+machines
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka pobiła swój rekord w spaniu spała do 10.00 😮 to i ja do 10.00 spałam 😜 no ale noc taka sobie o 1.30 dałam jej wodę a potem od 3 do 4 popłakiwała wiec dałam jej oszukane mleczko potem dałam jej mleko ok. 8 i wstała o 10 🙂

Maja super pralka bo czarna 🙂 moja koleżanka która mieszka w Londynie albo ma taką samą albo podobną no i jaka pojemna 😁 Co do czapeczki to zgadzam się szkoda że kwiatek nie jest w innym kolorze 😉

A ja już pralkę z Lenki ciuchami nastawiłam dobrze że grzeją to będę suszyć w domu bo na zewnątrz pogoda niezaciekawa 🤢

emilia i jak tam odparzenie? Lence zaczerwienienie po parafinie przeszło więc polecam ją, jak była mała to miała takie odparzenie że aż skórka jej schodziła i parafina pomogła smarowałam ją wtedy po każdym przewinięciu i trochę wietrzyłam dupkę i po tygodniu albo 1,5 zeszło 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kobietki! 🙂

U nas pochmurnie i deszczowo... Czyli depresyjnie 😮
Olek śpi rozligany i stąd chyba ten katarek 🥴 Już miałam pomysł,żeby mu rogi od kołdry przyszyć, ale może śpiworek kupię...

MajaCh mam taką samą pralkę, tyle że srebrną 😁 jak dla mnie super!

Fajne te czapy 🙂 ja Olkowemu też muszę kupić, tyle,że na Jego saganek to muszę większej szukać 😮 W tamtym roku miał taką pilotkę z puszkiem, teraz też chyba kupię taką samą, o ile większy rozmiar będzie... A wczoraj kupiłam Mu fajne adidaski Lonsdale, tak mi się umaniły,że oprzeć się nie mogłam ☺️

Gosiaczeka w jakim sklepie ta czapka była przymierzana? Bo fajne sweterki dla chłopców wiszą z boku 🙃

Jak ja Wam serdecznie współczuję tych nocek ☺️ U nas kima non stop... Teraz nawet na picie się nie budzi, bardziej chyba w upały się upominał.
Tyle,że nadal nie chodzi i mi kręgosłup siada 🥴 Jak Go próbuję postawić, od razu krzyczy ,,nie nie nie"! A tak ględzi pod nosem,że momentami wytrzymać nie można.

Ciekawe jak tam Maksio... Kinia coś się nie odzywała długo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam dziewczynki,

ja znów miałam mały zawrót głowy i nie znalazłam czasu żeby do Was zajrzeć, dopiero dziś, choć kupa roboty czeka, ale już się za Wami bardzo stęskniłam 🙂

w zeszły weekend odprawiałam urodziny to jak zwykle 2 dni przed i dzień po mnóstwo roboty;( potem szkoła mnie zawaliła pracą, sezon na sprawdziany i każdy dzień do 24 ;( a jutro jedziemy na weekend do Bukowiny Tatrzańskiej i Zakopanego ze znajomymi, którzy mają córeczkę 4 miesiące starszą od Paulinki 🙂 więc mam nadzieję że fajnie będzie, poza tym że dziś dostałam okres, a mamy iść na baseny;(;(;( i brzuch jeszcze większy, jak ja się przed nimi pokażę w stroju 🥴
jeszcze popołudniu wyruszam z mamą i paulinką na zakupy 🙂 także wrócę późno, potem pakowanko i jutro ok 15 wyjeżdzamy 🙂

Gosiaczek i Emiliaeem super fotki

dziewczyny fajne ciuszki kupujecie, ja mam nadzieję że dziś coś upoluję bo jest od 19 w galerii są dziś duże wyprzedaże 🙂 a muszę jesczze kupić prezenty dla dwóch maleńkich chłopczyków 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo Dziewczyny!!!

Informuje ze zyjemy!!!
Pale buraka ze tak malo ostatnio wchodze na forum ale ostatnio coraz czesciej mam wylaczonego laptopa prawie caly dzien

Zawsze sobie mowie ze wejde wieczorem a tu d..a - Patryk oglada Reksia na laptopie i szaleje
czesto zasypia po 22 a ja padam albo szybko wskakuje na neta i padam 😞

Od dzisiaj do poniedzialku musimy kropic oczy Atropina - 2 razy dziennie, masakra po prostu, sama nie dam rady, musialam meza poprosic zeby przyjechal - no ale to w sumie 2 dni bo od przyszlego tygodnia podobno maz ma miec urlop ale to sie oczywiscie okaze jeszcze...

Ja jak zwykle - czyli ogarnianie mieszkania no i staram sie sprzatac po szafkach i szufladach, za duzo tego wszystkiego i duzo niepotrzebnych rzeczy...

Przeczytalam troszke wstecz

Widze ze mamy szal zakupow na zime,
i u mnie tez, ostatnio nakupowalam w ciucholandzie PAtrykowi ciuchow i wyszlo po ok 2 zeta za sztuke
A ciuszki tam niektore fajniejsze niz w sklepach z nowymi, tyle ze ciucholand wielki i nigdy ani polowy nie przejrze... dzieciecych - a towar codzien dokladaja
Bylam nawet 2 razy pod rzad - az babki z tego sklepu poznawaly PAtryka 😜 😜 😜

U Nas cieplutko w mieszkaniu ciagle - ciepla chalupka, od wrzesnia grzeja ale reguluja to grzanie - jak cieplo to mniej albo wcale
Ale my mamy bardzooo cieple mieszkanie - przy lekkiej zimie cieplo w sumie tylko z pionu idzie bo kaloryfer zakrecony mamy i jest 23-24 stopnie

McDa - super ze wybieracie sie na weekend,
widze tez ze teraz praca pelna para u Ciebie - ale to i dobrze, przynajmniej nie lapiesz dolow "siedzac w domu z dzieckiem"

darka - to Ty chyba mnie podgladasz przez te okno hehe (jesli chodzi o pranie)
ale ja wieszam pranie w domu, czasem na balkonie jakies "szmaty" albo cos do dosuszenia zeby na kupie prania nie zgnilo 😜 😜 😜
sciagam suche i wieszam nastepne 😜 😜 😜 a i tak mega kupa prania ze az wstyd
no ale mamy mala pralke i malo miejsca na suszenie niestety
w lato codziennie pralam,
i tutaj pale buraka ale jak mam np. mega kupe od Patryka ciuchow to i w niedziele nastawiam
A wczesniej, zanim dziecka nie bylo to sie zastanawialam jak mozna prac codziennie - sasiedzi nade mna - codziennie pralka szla...

emilia1
- trafilas na super okazje na Allegro

agapurka
- powodzenia w zalatwianiu kredyty
a co do Twojego nastroju to moze to jesienna chandra?

emiliaeem - u Nas tez ciagle wedrowki PAtryka po lozeczku jak spi
w nocy ciagle odkryty ale na szczescie w domu cieplo

Gosiaczek
- my chyba sobie musimy rece podac z tymi bolami glowy, ja tez co chwile mam 😉

MajaCh
- super ta pralka - takiej pojemnosci mi trzeba

Cala reszta - Pamietam o Was!!!

Lece upiec babeczki ( z pudelka)
I jeszcze chcialam ciuszki wystawic od PAtryka na Allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa i pochwale sie ze kupilismy w koncu nocnik 🤪 🤪 🤪
w Carrfurze byly z Disney-a takie "zapachowe" za 15 zeta
Jak na razie nie sadzalam PAtryka ale wiadomo ze predzej czy pozniej trzeba bedzie go uzyc

Juz sobie wyobrazam jak ten ladny zapach nocnika zmiesza sie z zapachem........ 🤢 🤢 🤢 🤢

Nic lece upiec te babuchy bo dzis wieczorem wybieramy sie do mojej Mum to do kawy beda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wercia na kupska mojego Olka to i ten zapachowy nocnik nie pomoże 😮 Chyba,że do picia bym Mu podawała perfumy! Nos wykręca 🤢

A mój Orzeł oczywiście dzisiaj zaczął głośno prukać i patrzył czy się śmieję 🙂 Pytam czy robi kupkę, On kiwa głową,że ,,nie nie nie"- standard 🤔 więc dalej dziubię swoją robotę,a On ,,Mama" i wielkie skupienie... Kupsko wybiło jak gejzer... na plecach... 🥴 Czwartek 1:0 dla Olka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Emiliaeem dobre z tą kupą 🙂 ja się cieszę bo jak na razie paulinka robi tylko do nocniczka, co rano jak się obudzi to już sama woła sisi bo wie że będzie siadać, zrobi sisi i kupę, a jak czasem jeszcze robi drugi raz to zawoła "sisi" ja już wiem że to kupa 🙂 pełną parą na nocnik żeby zdążyć, czasem w trakcie już a kilka razy się zdarzyło że nie zdążyłam 😞 ale woła ładnie....

Wercia zazdroszczę zakupów, no i masz rację, praca i dziecko pochłaniają tak, że nie ma czasu na doły 🙂 cieszę się na ten weekend bo jestem totalnie wymęczona, jak wracam to paulinka nie chce do nikogo iść tylko mama i mama, no i nosić się chce przez pierwszą godzinę, potem dopiero trochę się sama zabawia... więc dopiero jak ona idzie spać ok 21, czasem później zabieram się za porządki i pisanie do szkoły, także pierwszy weekend odkąd pracuję bez pisania wieczorami 🙂 a w pon dzień nauczyciela w szkole mamy także jeszcze przedłużenie weekendu 🙂 a we wtorek znów młyn, najgorszy dzień dla mnie bo od 8 do 16.20 z dzieckami, jeszcze w tym 2 godz rewalidacyjnych z taką baaardzo słabą dziewczyną i to mnie wykańcza, ręce mi zawsze opadają bo wiem jak do niej dotrzeć... ale weekend!!!!! 🙂

aa Wercia a na co masz krople do oczu?bo Paulinka od wczoraj ma czerwone oczko a nie kojarzę żeby sobie czymś dzióbnęła no i teściowa mnie straszy że to może być od alergi, ale na skórze nic nie miała....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa - udanego weekendu

My mamy krople na rozszerzenie zrenic - atropine

Z racji wczesniactwa musimy jezdzic na kontrole do kliniki - pierwsza mial jak mial 6 tygodni
Na ostatniej kontroli - pol roku temu wyszly mu minusy w oczkach (byc moze z powodu tego ze oko nie wyksztalcilo sie do konca - tak Nam powiedziala wtedy okulistka)
ale jest to do ponownego zbadania wlasnie po tym kropieniu
Oby to zakraplanie bylo efektywne bo chcemy wiedziec czy sa te minusy czy nie 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...