Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam wieczorkiem 🙂

wpadłam się przywitać i powiedzieć że żyjemy i mamy się dobrze 🙂
Dziewczynki rosną, są zdrowe i rozrabiają 🙂
ostatnim ulubionym zajęciem Paulinki jak tylko nie widzimy jest obracanie Weroniki na brzuszek, wymęczy ją jak nie wiem, ale ona to w dobrej wierze więc krzyczeć nie mogę, najważniejsze że Weronika jest przeszczęśliwa że siostra się z nią bawi 🙂 🙂 🙂

nie zaglądam bo czasu mi brakuje 😞 😞 😞 i ubolewam nad tym

skąd macie te paczuszki z Hippa, ja nic nie dostałam 😞 😞 😞

idę poczytać co tam u Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I JA WITAM WIECZORKIEM, MOJA NIUŃKA W KOŃCU ZASNĘŁA , strasznie marudziła dziś 🙂 no ale już śpi 🙂


Moja Natalia strasznie się ślini i bierze wszystko do buzi nawet wytyka tak mocno język i bierze do buzi bluzkę 😉


Ja też jeszcze nic z hippa nie dostałam 🤨


Zmykam do wyrka bo coś mi dziś zimno 😞 już ssie tabletki na gardło bo coś migdał mnie boli 🤢 Miłej nocki pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek moje bejbi tez wrzeszczy czasem wieczorem po kapieli jak zaczynam ja karmic ale to inna bajka jak zauwazylam ona jest i glodna i chce spac i tak walczy ze soba...dzis mi zasnela w pol lyzeczki jak jej kleik dawalam 😮i spi do tej pory, no szok a byl taki wrzask jakbym jej kuku robila......moze Wasze maluchy tez to tak odbieraja...oby wszystko z brzuszkiem bylo dobrze...
Ale ona tak przy KAZDYM karmieniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ech ja nie wiem czy to ząbki, Patryk 2-gi raz zaczął się drzeć przed samiutkim karmieniem i nie umiał się uspokoic nawet jak jadl..

Paczuszke z HIPP-a dostałam w taki sposób - trzeba się zarejestrować na stronce z HIPP-a - po ok miesiącu dostałam paczuszkę a tam deserek, próbka herbatki, łyżeczka i próbka kremu na odparzenia, do tego ulotki i kupony do Rossmana na sloiczki, kosmetyki itp - 20% na każdą rzecz, dodatkowo za 1 grosz można odebrać przy kasie kolejną paczuszkę - i w niej soczek, zupka i łyżeczka były
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh moja Paulinka też tak czasem wieczorem robi jak jest zmęczona, chce spać i jeść i sama nie wie co jeszcze, wierci się, stęka, płacze, wszystko.... napić się nie umie i zasnąć też nie, wtedy ją noszę aż zaśnie, zdrzemnie się na parę minut i jak widzę, że zaczyna się wiercić to daję jej jeść i już potem śpi....
a dziś sukces bo spała 3 razy po pół godziny!!! sama w to nie wierzyłam, ale różnica niesamowita, wieczorem uśmiechnięta i sama zasnęła w łóżeczku, nawet nie wiem kiedy... ani raz nie zastękała 🙂 ale oczywiście na godzinnym spacerku oczy jak borówy 🙂 kiedyś zawsze spała a od tygodnia mogę z nią jeździć a ona jesień podziwia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jeszcze buszuje po allegro znalalzlam zestawy zabawek z FP po 400 zl 18 zabawek to by sie w sumie oplacalo ale po co mi to teraz

No widzisz Wercias ja mam od 6 m-ca dostlama przypadkiem bo to ialo by do mojej babci tylko ze ona nie chciala uparla sie na butelki z dziukiem i niczego innego nie chciala wiec dali mi

Co do tych paczek to nie jest powiedziane ze trzeba sie zaejestrowac ja po paczce z bebilonu myslalma ze to od zarejestrownaia ale kuzynksa nigdzie sie nie rejestrowala i dsotla ai z bebilonu i z hippa i jesczze z czegos ale nie pamietam ale byla tam kaszka jakas chyba bobovita i to jak maly skonczyl 5 miesiecy ta ostatnia przyszla wiec za niecaly miesiac kolejna

Emilia ja mam oliwke z hipp bo dostalam wprawdzie ladnie pachnie ale nie ejstemprzekonana co do tje fimry kremow na odparzenia nie stosuje wylacznie maa ziemniaczana wiec nawet tych kuponow nie dawalam i jesczze mi zostaly to chyba moge isc znowu ale pojade do innego by mnie nie skojarzyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry!!!

Majach - Wszystkiego Naj z okazji 4 miesięcy dla Córeczki i Ciebie 😁

Ja mam ostatnio doła z powodu powrotu do zajmowania się firmą, bo ledwo udaje mi się zrobić minimum w domu a tu teraz jeszcze firma - i to praca w domu.
Próbuję się dogadać z mężem, on by najchętniej widział to tak że moja Mum by miała przychodzić ale jak mamy się ciągle kłócić bo moja Mum za każdym coś przekręca nawet jak już to robiła to dziękuję...
Do tego ciągłe problemy finansowe w firmie męża, nic tylko szukać dodatkowej pracy i to oczywiście ja - wtedy on łaskawie z dzieckiem zostanie, ja pierdzielę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobitki
Co do paczuszek Hipp-a przychodza po 4 miechu, to chłyt reklamowy 😉 w końcu wiecie "rozszerzanie diety" itd 🙂 słoiczki, łyżeczki i kupony rabatowe 🙃 nie trzeba się rejestrować na stronie, ja tego nie robiłam wypełniłam tylko formularze w szpitalu i przychodzi i gazetka na maila, paczuszki Hipposkie.

U nas od dwóch dni Maksior nie wie czego chce, jest tak marudny, że już z siebie wychodzę, normalnie skaczemy wokół niego, a on i tak ryczy i ryczy .... uśmiecha się po 5 minutach wrzask i tak w kółko, przed przyjściem taty z pracy jestem wykończona, niby zasypia na te 3-5h w ciągu dnia ale marudzi tyle , nic nie daje rady w domu zrobić, bo jak już milknie to odpoczywam ehhh... poza tym rytm sobie ustawił ,że po karmieniu po nocce czyli 5:30-7 (między tymi h ) już nie śpi tylko chce się bawić, jak nikt Go nie zabawia to się wydziera , nikt się w domu nie wysypia, dziś go zabawiałam półtorej h, żeby tatuś się wyspał przynajmniej.Najpierw przyzwyczaja do przespanych poranków, a później robi rewolte ah ten Maksior.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laski zaraz zielenieje ze złosci - dodałam nowe zdjecia Wiktorynki na aguagu i jak przed dodaniem ogladam je w swoim programie ze zdjeciami to sa w pionie a jak dodaję na aguagu ( tylko te z telefonu) to cholerka jasna wszystkie sa w poziomie 😠
czy wy wiecie jak to zrobić jaki rozmiar zdjeć powinien byc ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...