Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Natalia wypila resztę mleczka i zasnela. a przed chwilą obudzila się ze strasznym krzykiem chyba coś się jej śniło . ale już spi. Gosiaczek Natalka też jest okrągła na buzi ale na tym zdjęciu wydaje się za Pyzata bo z przybliżenia robione. 🙂 ja już mówię dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia a ja zauważyłam że mojej wychodzi taka pyzata buzia jak ma opaskę na głowię 😜 a poza tym dziecko na zdjęciu zawsze jakieś takie okrągłe wychodzi, pamiętam jak moja się urodziła to taka kruszynka a jak zrobiłam jej zdjęcie to taka duża i grubiutka się wydawała 😉 w każdym bądź razie ślicznotki z tych naszych dziewczynek 🙂
Co do ćwiczeń to czasem chciałabym żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce no ale co zrobić do maja muszę wyglądać 🙃

McDa życzę aby jutro było lepiej 🙂

jak wy uciekacie to i ja zmykam. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i Ja

Dla Maksia - zdrówka i tradycyjnie Wszystkiego Najsuperowszego!!![color=blue][/color]

Mamy kolejne ząbki - gorne dwojki!!! 🤪
Tylko dolna dwojka jedna gdzies sie zapodziała 🤪 🤪 🤪



Poemat chciałam napisac juz dzisiaj rano ale neta nie mielismy znowu 😠

Dziś Patryk jak się zaczal kręcic od 6 to potem zasnął i pospał sobie, wstał przed 9 - czyli wyjatek 🙃

Katar dopadł i jego - no ale jak ja mam do teraz to jak mial nie zlapac skoro caly dzien ze mna jest

U Was też mleko podrożało??? - Bebiko jak kosztowało w Rossmanie ok 12 zeta to teraz ponad 14 zł i w Tesco też podniesli
W Rossmanie jest promocja teraz na herbatki z HIPP-a

Czy Wasze dzieciaczki sie wstydzą? Bo Patryk od ok miesiąca, może nawet ponad sie wstydzi, chowa głowę, robi podkowę i beczy, musi sie oswoic dopiero

A pogoda masakra, chcialam dzis wyjsc ale wiatrzysko okropne i deszcz 😞

MajaCh - gratuluje udanych zakupów, no nie ma to jak to miłe uczucie z nowych nabytków,
ooo i widze że jesteś wielbicielką kubków, ja też ale zostalam powstrzymana od kupowania z braku miejsca i mój mąż mi już zabronil
super fotka 🙂


emilia1
- apropo żółtka to ja podaje od niedawna, brokuła też nie jadł jeszcze ani buraka

McDa - ja ostatnio też jestem zmęczona, niby PAtryk śpi w nocy ale coś ostantio czasem sie budzi z placzem a rano budzi sie coraz
wczesniej
Nasz dziś zjadł w sumie 5 chrupek kukurydzianych z HIPP-a - super są bo od razu rozpuszczaja sie w buzi, dziecko sie nie krztusi,
i ja z racji mojego uwielbienia do promocji nabyłam je w TESCO w promocji oczywiscie 😜


Gosiaczek - podziwiam Twoje smozaparcie jeśli chodzi o cwiczenia
super foteczka, PAtryk tez ma taką samą grzeczotkę 🙂
noo co do wychodzenia na zdjęciach to PAtryk tez wychodzi na grubszego niz jest, juz wysłuchałam kiedys jak ciotka przyjechala w odwiedziny
"aaa to on nie jest taki gruby jak na zdjeciach..."


rose
- tak, to prawda o czym piszesz - wyjscie z domu itp. chociaz akurat me ostatnie "gderania" byly o firmie meza... 🙃

darka - dobrze że jest lepiej Oskarkowi 🙂

monia321 - co do siedzenia - to Nasz Patryk np. siedzi podtrzymywany, na kolanach i na podłodze,
bez trzymania w łóżeczku, na macie i gdziekolwiek indziej za nic nie siedzi,
w ogole widze ze on woli lezec albo byc na brzuszku niz brac sie do siedzenia
co do drobnego dziecka i jego siły to wydaje mi się że zalezy to od siły miesni - bo z tłuszczyku to siła niewielka, w szpitalu nawet pediatra prowadzaca Patryka mowila
ze lepiej jak dziecko jest drobniejsze bo np. przy siadaniu nie musi dzwigac swojej wagi
My chcemy kupic lozeczko turystyczne


Tiliii
- ja nie twierdzę że ma byc idealnie, bo idealnie to w bajkach bywa...
hehe też wykrzykuje swoje i tak w kółko jak u Ciebie
i za dużo też nie wymagam
mniam sernik - uwielbiam 😆
hehe fajna fota

MajaCh i emilia1 - gratuluje postępow w diecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia jaki poemat 😁
Gosiaczek zajebiaszcza fotka i to samo pomyslalam,czy opaska byla do kompletu?
Emiliaa1 awatar bomba! i taaaak przechodzimy to samo z jedynkami..tyle ,ze mala nie marudzi a ma temperature, dalam jej viburcol i mula zlapala przed kapiela, do tego katar ....myslalam,ze juz przeszedl a tu duuupa. Jutro zadzwonie do lekarza i basta. Dziaselka u gory pagorki.... a ona bidna zmeczona.....nie mogla spac dlugo bo katarek ja obudzil i plakala az odciagnelam i uspokoilam..znow noc czuwania ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i Ja

Póki net działa i Patryk śpi to naskrobię trochę 😜

Coś się dziecięciu przestawiło i śpi sobie do teraz

Ja zdarzyłam się umyc, ubrac, zjesc sniadanie, ogarnac pare drobiazgow w domu
Ubranko czeka i mleko naszykowane

Nic powoli sie budzi i slysze ten jego biedny zagluciały nosek

Na razie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka coś od rana marudzi i żeby coś zrobić musiałam, jej włączyć teledyski z piosenkami 🤢

wercia moja wstydzi się tylko czasami opuszcza główkę i robi taką fajną minkę. A tak to dziecko cygańskie nikogo się nie boi 😮 Zdrówka dla Patryczka 😘
Bebilon też podrożał 😠

MajaCh może ten katar to przez ząbki bo córka mojej koleżanki właśnie tak ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek ale to taki gesty....? ona ma ciagle w jednej dziurce.....w ciagu tego tyg jak go ma tylko raz miala w drugiej dziureczce.....to co heh w prawej dziurce prawa gorna jedynka idzie 😁w sumie.....to ja widac lepiej niz lewa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂


gosiaczek hehehe ja tez zauważyła ,ze w opasce wydaje się bardziej pyzata, ale tak jak piszesz one są urocze i dobrze ,ze tak zdrowo wyglądają 😉 🙂 🙂 🙂


wercia Natalce wczoraj sie poprzestawiało i tez spała o 8,45 dziś wariuje na macie 😉
    wercia gratuluje ząbków , a co do mleka to ja kupuje Bebiko w biedronce bo jest większy kartonik za ok 18 zl 😉

Maja o to Zuzia tez ma takie pagórki to przechodzą ząbkowanie w tym samym czasie , zobaczymy której pierwszy się przebije 😉 ja dzis jeszcze nie sprawdzałam 😜


......... a teraz się pożalę 😞 Natalia po tym przebudzeniu z krzykiem spała ładnie 🙂 mąż dał jej ok 24 mleczko 😉 a o 1 wszej sie zaczęło przez 1,5 godz wstawałam chyba ze 100 razy 😮 😮 marudziła, pokrzykiwała, przekręcała się i to wszystko przez sen , dawałam smoczek , herbatkę przekładałam na boczek to ona na drugi 😠 no i po 1,5 godz nie wytrzymałam dałam sobie spokój to MÓJ jak się na mnie wydarł , że mam sprawdzić czy kupy nie ma a wiedziałam ,że nie ma 😉 wstał w złości przebrał jej prawie suchego pampersa, zapalił światło a Natalia zaczęła gadać i śmiać się do niego , więc wsadził ja do bujaczka włączył tv i zasnęła i o dziwo nie przebudziła się na mleko o 5 🙂 tylko dałam jej o 6,30 😉 Z samego rana wypisuje do mnie sms myśli ,ze zwykle przepraszam wystarczy, ja wiem ze on ma takie wybuchy w złości i potrafi wyzwać np od wieśniar ,ale ile razy mogę słuchać" przepraszam to w nerwach , kocham cię " 😠 😠 😠 Wiem ,ze on wstaje rano do pracy , ale specjalnie tego nie robiłam, nie moja wina że tak ząbkowanie księżniczka przechodzi 😉 Napisał ,ze pójdzie na kolanach do Częstochowy 🥴 takiego mam wariata w domu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia1 doskonale Cie rozumiem jesli chodzi o meza, moj glupert tez mi ciesnie i potem przeprasza ,dla mnie to juz spalone slowo... tylko ,ze mnienie nazywa wiesniara ,a wariatka 🤪 teraz mnie to smieszy ale w takich momentach mam ochote sie nozem posluzyc 😠 😜
ide kochane mam jazde 2h jeszcze troche i praktyczny dzis ma mi probny zrobic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buuuu ktoś sie w bloku wzial na wiercenie, mam nadzieje ze mi sufit na łeb nie spadnie bo 8 pieter nade mna 😉


No własnie ja sie zastanawiam czy ten katar to nie od zębow, no ale i ja mam takze to ode mnie moze byc

emilia1
- no my oczywiscie przeliczyli i tez kupujemy w Biedronce Bebiko2

i co innego mam napisac jak nie - ech faceci, ja mowie zamknac na miesiac w domu z dzieckiem toby zmienili podejscie
no i racja w złosci gada sie rozne glupoty, sama plote 3po3,
ale muszę przyznac ze Twoj maż przeprasza i przeprasza


jak kiedys niechcaco pochlapalam Patryka po buzi woda przy kapaniu i sie przestraszyl troche, to moj mi w zlosci
powiedzial ze jeszcze raz mu nachlapie na buzie to mnie utopi 🤢 🤢 🤢 🤢


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia no właśnie o to mi chodzi , to co napisałaś z ta woda 😉 u mnie to samo księżniczce krzywda stać się może , nawet i to miłe jest ale co oni sobie myślą,że my jakaś krzywdę chcemy zrobić, przecież to my kochamy najbardziej na świecie 😉 i po co od razu nerwy 🙂 Moja Natalia tez ma lekki katar i teraz się zastanawiam czy na zęby czy załapała od nas ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...