Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
gosiaczek to obie nie lubią wody 😉 ty to robisz chyba tak jak ja , ze jak jeszcze nie placze to lecę i robię mleko byle spała dalej 😉


monia321 fajne linki dzięki 😉


wercia kurcze , macie kryzys małżeński , oby to się rozwodem nie skończyło , może jakby maż znalazł sobie inna prace skoro i tak kokosów nie ma , wiem że na pewno sie nie chce pracować u kogoś jak można u siebie ,ale może to było by dobre rozwiązanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Patryk wstał, zjadł
Buczał i beczał jak szykowałam mu jedzenie,
teraz sobie pije w leżaczku, ale z niego się robi terrorysta, nie pomaga "a kuku" - robię tylko to co jestem w stanie jak sie bawi
z tą szuflada dziś fajnie wyszło, chcialam zrobic foto ale juz potem jej nie ruszal


ech wiecie co od razu mi lepiej jak sie wypisalam 🙂 nie ładnie może ale trochę lepiej sie czuje 🙂

emilia1
- no właśnie inna praca, mowilam, prosilam ale nic z tego jak na razie, poza tym ze spolki nie moze sobie ot tak sobie odejsc... czyli niezłe pogrążenie, a w dobie kryzysu perspektywy nie są optymistyczne niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia, ale problem w tym czy Twój mąż też widzi problem czy tylko ty go dostrzegasz? mam na myśli pracę. Może dla niego ta rodzinna spółka prosperuje jak nalezy tylko ty widzisz to inaczej. czy jego też męczą te, jak pisałaś, kiepskie stosunki? czy cośw tym stylu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia,ta stronka też jest fajna i masz tu o przepis na buraka 🙂 http://www.osesek.pl/ksiazka-kucharska-dziecka/papki-i-przeciery/38-papka-buraczana-po-7-miesiacu.html


Wercia koleżanki już wszystko napisały, ja tylko dodam że Ci współczuję 😞 mój też późno przychodzi , kwiatów nie daje zwykle bo uważa że to wyrzucone pieniądze, woli kupić czekoladki 😞 a jua uwielbiam kwiaty!!!! ale o rocznicach, urodzinach i innych świetach zawsze pamięta i czeka ze świecami w sypialni 🙂

idę bo mała dziś jest nieznośna, wstała o 7 rano i spała 2 razy po 10 minut;( masakra, marudzi cały dzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa i dokładnie tego zrobię z tym ,że nie zagotuję mleka a wodę ,mleko dosypię pod sam koniec jak przestygnie odrobinę 😉

Wercia ja robiłam intuicyjnie, a jak czytam, to to samo w sumie 🙂 gotuje np marchewki bio, brokuły, kilak ziaren groszku. Dodaję osobno ugotowane mięcho (akurat królika) miksuję i na koniec łyżka masła albo jogurtu naturalnego. Ewentualnie to samo tylko z połową żółtka. Jak tam patrzyłam to są podobne . Z owoców zrobiłam dynie,jabłko i maliny, Maksior to uwielbia ! (dla mnie przez dyńkę capi jak słoma :silly 🙂

Tak się bałam, że mój leniuszek nic nie robi i dziś znów się hrabia przekręcił z pleców na brzuszek,a baaardzo długo już tego nie robił 🙂 więc kamień z serca ,że nie zapomniał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaa1 kolejny dzien 😁 pozniej Was poczytam moje drogi bo dzis bardzo zajeci bylismy 🙂 i bylamna superudanych zakupach to naprawde cholernie poprawia humor 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek kupilam malej tunike z rajtuzkami, maz kupil tshirt i plecak wielofunkcyjny , ja 2 bluzki na krotki rekaw dla siebie i kolejna bielizne -uwielbiam 😁 i kubek co tez uwielbiam heheh, mam mnostwo kubkow kazdy z innej parafii 😁 aaaa i jeszcze djembe 😁 takie niewielkie jak mala siedzi to razem bebnimy 🙂 no i bylismy poza tym na kawce uwielbiam americano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wieczorkiem, moja niunia jeszcze bryka z tatą 🙂 wykąpana zaraz zrobię mleczko i mam nadzieje ,że pójdzie lulu 🙂


MajaCh kolejny dzień diety minął 😉 oby tak dalej 🙂 Ale zaszalałaś 🤪 super że zakupy się udały 🙂


gosiaczek a ty podawałaś żółtko ? bo ja jeszcze nie 🤔 ani brokuł ani buraka 😲 kupuje tylko dania gotowe bo jakoś odwidziało mi się gotowanie , czekam aż będzie gryzła to dam jej nasze jedzenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem zdrówka do Olusia! a to załapał pewnie biedaczek jakiegos wirusa 😞 oby szybko przeszedł i się nie nacierpiał!

Emilia ja dałam na razie 2 razy żółtko, brokułów nie dawałam jeszcze ale buraka tak....

Gosiaczek ale Lenka mimo to że nie spała to pewnie grzeczna była a Paulinka.... masakra, oby jutro było noralmnie bo teraz jestem tak padnięta że jak się wykapie to chyba zaraz zasnę 😞 ale mi dała popalić, cały dzień marudziła 😞

no nic, idę się kąpać i spać, moje plecy marzą o tym żeby jak najszybciej się położyć 🙂

dobranoc kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jej 50 minut ćwiczeń musi wystarczyć coś mi się dziś nie chce 😉

emilia ja taka gapa że o tym żółtku zapomniałam ( lekarz mówiła że po 7 miesiącu się podaje) i dopiero dzisiaj pierwszy raz dałam (dodałam pół żółtka do zupki) z tego co czytałam daje się co drugi dzień 😉 a i ja też nie gotuję tylko kupuje gotowe zupki i kupiłam taką z brokułami i Lence nie smakowała.

MajaCh nie ma to jak udane zakupy 🙂

McDa Lenka po pierwszej drzemce (od 10.00 do 10.30) była grzeczna o 12.30 wyszłam z nią na spacer i do koleżanki i tam mimo że nie miała drugiej drzemki to była grzeczna bo nowe miejsce i nowi ludzie ale jak tam o 15 zasnęła i wstała po 30 min. to już masakra była musiałam z nią wracać do domu bo nic jej nie odpowiadało nawet noszenie na rączkach 🤢 ale jakoś do tej 19 dałam radę mąż wrócił o 18 i pobawił się z nią 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wieczorem,
ja dopiero ogarnęlam się po całym dniu pracy i zaglądam co u Was. nawet nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego.
MajaCh, Emilia1- tak trzymać dziewczęta 😁 😆 dobrze Wam idzie. jak macie ten kg mniej, bardzo dobrze dieta działa, bo sie nie głodzicie, gorzej by było, jakby waga 1kg w dół, w Wy tylko czekacie by dopaść pudło z czekoladkami. najedzone i zadowolone i do tego waga w dół, oto nasze motto dietowe. 😜
Emiliaeem, zdrowia dużo dla syncia i trzymaj się dzielnie. 😆
Wercia, widzę, że nie jest Ci lekko, a nie myślisz żeby zawisić ten Twój biznes, skoro korzyści za dużych nie przynosi i iść na etat, pobyc z ludźmi, oderrwać się od 'kieratu', z tego co czytam wynika, że marzysz aby umalować się, uczesać, ubrać, wyjść do ludzi a przy okazji podreperować finanse domowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mu meldujemy ze zyjemy i bogu dzieki malemu to cholerstwo schodzi jutro idziemy znow sie pokazac mam nadzieje ze juz nie ebdzie trzebu mu tego trzec fioletem bo juz patrzec na niego nie moge jak Adrian mu to robi a on sie drze i zanosi a pozniej 15 min uspakajania

Zajrze do was jak bede miala czas wykorzystuje to ze Adrian jest w domu i pobede z nim troche zanim znow pojdzie do pracy 🙂

Zdrowka dla dzieciaczkow

Wszystkiego naj dla Lenki z okazji 8 miesiecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej


Co za ponura pogoda , pada deszcz Natalia jak nigdy od 8,45 kima 🙃


McDa87 i gosiaczek dzięki za odpowiedz 😉


Wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka dla Maksia z okazji 8 miesięcy 😘


darka no to super ,że to cholerstwo schodzi 🙂


rose jesteś wspaniała 😘 naprawdę nie głodzę się a kg mniej w ogóle mam brzuch mniejszy bo nie jest wzdęty i tak lekko się czuje 😉 🙂


Maja no to dieta działa 😉 🙂 🙂 🙂


emiliaem szybko wracajcie do nas 🙂 bo już tęsknimy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Ania właśnie śpi a ja zamiast prasować to w necie grzebie:?)) zgubny ten internet i strasznie pochłania czas, niby człowiek usiądzie tylko coś sprawdzić , wejśc na chwilę na forum 🙂)i klops...godzinka w plecy 🙂)

dziewczyny mam pytanie jak to u was z tym siedzeniem. Ania siedzi sama, ale nie mogę jej tak jak emilia1 pisała, posadzić w łóżeczku żeby się bawiła na siedząca bo się za jakiś czas wywraca na boki i już sama nie wróci do siedzenia. Wasze dzieciaki już same potrafią z leżenia usiąść? no, albo jak siedzi po po chwili leci też do przodu na bużkę 🙂) więc muszę być przy niej. fakt, że ona jest bardzo drobna i nie jest taka silna. Co prawda już od dawna przewraca się na brzuszek i na plecy, ale siedzieć sama tak naprawdę stabilnie jest jej jeszcze trudno.

I jeszcze jedno. Piszecie, że w nocy wstajecie nawet kilka x dać smoka. I co, wtedy wystarczy, że wciśniecie smoka i dziecko nadal spi jak aniołek? bo u nas to jest zaraz kręcenie, stękanie i w końcu się trochę rozbudza i czasem tak kilka razy, wtedy muszę dać cyca. próbowałam ją oszukać i dać butlę z wodączy herbatą, ale nie ma opcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zadrówka dla Olusia

Maja zazdroszczę zakupów, już nie pamiętam kiedy ostatnio gdzies byłam… 😮

Wercia ja uważam że w żadnym związku nie jest idealnie. Mój też czasem doprowadza mnie do szału. Ale ja zawsze wykrzyczę co na ten temat myśle i na jakiś czas jest poprawa aż do następnego razu 😉 i tak w kółko.
Co do urodzin, imienin i innych rocznic. To jak pierwszy raz zapomniał to ustawiłam mu przypomnienia w telefonie i teraz zawsze pamięta hehe. 😁 😁
Uważam że nikt nie jest idealny i nie ma co za dużo wymagać, bo ja też nie jestem doskonała. I też nie zawsze o wszystkim pamiętam,
Twojemu mężowi po prostu ktoś powinien wylać na głowę kubeł zimnej wody, bo chyba czuje się zbyt pewny i nie zdaje sobie sprawy, ze takim zachowaniem może stracić rodzinę,.

Dziewczyny podziwiam was za tą dietę… I gratuluję postępów.
Ja wczoraj upiekłam sernik i jest meeeega pyszny. Mąż nie lubi więc cała blacha dla mnie. 🤪 🤪 🤪

Monia Moja Pyrka ładnie siedzi. W łóżeczku albo w kojcu kładę jej poduszkę taką wysoką i jak się przewróci to sama się podnosi z tej poduszki. Na buzie się nie przewraca, raczej na podłodze to na brzuch jak chce sięgnąć po zabawke.
Moja w nocy nie przyjmuje smoczka. Tylko ją rozdrażnia i zaczyna wyć w niebogłosy. Budzi się zawsze 2 razy. I dla świętego spokoju wolę jej od razu dać mleko. Przynajmniej szybko zasypia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Pogoda paskudna nie dość że pada to jeszcze wieje i nici ze spaceru 😠

darka super że widać poprawę 🙂

kinia
dużo dużo zdrówka dla Maksia 😘

monia moja w nocy różnie jak wiem że jadła jakieś 4 do 5 godzin temu to daję mleczko a jak przebudzi się od 1 do 2 godzin po karmieniu to daję smoka i śpi dalej 🙂 Monia moja nie siedzi sama tylko jak jest o coś oparta a tak to fik do tyłu 🙃

Tilii podeślij kawałek sernika 🤪

emilia moja też wcześniej niż zwykle ma pierwszą drzemkę ale śpi już 45 min 🤪 to chyba przez tą pogodę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

U nas nocka standard. Mleczko o 3 i kimanie do 7:20. Teraz Niuńka śpi.

Ja już poprasowałam, ugotowałam obiad, posprzątałam a teraz odpoczywam.
Jutro jedziemy na weekend do teściów bo mąż jedzie do Czech a ja nie chce sama z małą siedzieć.

TilliJutro będziemy piec jabłecznik 🙂 Muszę tylko fruktozę kupić 🙂 Ale sernik też uwielbiam!!

MajaCh super, ze zakupy się udały. My w połowie marca jedziemy na weekend do Poznania i tam poszaleje, a jutro jedziemy po spacerówkę, w końcu 🤪

MajaCh, Emilia
gratulację dziewczynki! A jednak można 😘

Darka zdrówka dla Oskarka, daj znać co lekarz powiedział.

monia ja nie daję już smoka, budzi się tylko raz i wtedy mleko i śpi. Jakoś się poprzestawiało. Wcześniej smok i spała. Spróbuj z wodą, herbatką.
Lenka na początku też sie gibała na wszystkie strony. Teraz juz jest ok, kwestia czasu. A nie siada z pozycji leżącej.
Teraz pełza po całym domu i podnosi dupke do raczkowania, aha i jak siedzi to wykład sie do przodu jak chce pełzać 🙂

Kiniek buziaki dla Kochanego Maksiorka !

U nas wieje, ciekawe czy przestanie później.

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...