Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej 🙂 Emilia masz priva 🙂
Wercia...opaski tez szyje...nic gotowego.....bo postanowilam zaczac od podstaw, moze w przyszlosci gotowe opaski kupie, jak narazie nie znalazlam ladnych kolorow na hurt..takie siakies byle jakie sa w necie....ale mam dobre sklepy tu takie babcie prowadza 🙂 i do wyboru kolorow. nawet moge je poprosic o obszycie czesci jak chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia ,a te elementy to ja kocham robic, nie moge spac przez to bo mam tyle pomyslow!!!!!! tylko te opaski same pracochlonne bo zeby to w miare rowno zszyc i porzadnie trza sie nadlubac..
Panie Boze modlitwa na dzis 🙂 zeslij mi maszyne!!
kurde nawet nie mam w tym tyg czasu poszukac jej.....dzis mam goscia i musze isc na stacje sprawdzic busy ,z ktorych stanowisc odjezdzaja, jutro caly dzien w Londynie z innymi mamusiami, pomoga mi z paszportem w ambasadzie 🙂 a w piatek lekarz moj.....moze w niedziele na bazar pojde z mala jak bedzie pogoda i jak moj krzyz pozwoli .....chyba,ze w czwartek sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Czytam Was ale nie miałam jak napisać bo jadłam śniadanie no i musiałam oczka umalować 🙂

Nocka ok wstawałam tylko o 2 smoczek a o 5 butla 🙂

MajaCh ty naprawdę masz zdolności i uważam tak jak emilia że ty powinnaś wyjść z ceną 😉 Ja mam dużo opasek dla Lenki jeszcze mają przyjść trzy ale ty naprawdę robisz oryginalne 🙂 Wysłałam Ci wiadomość na priva 🙂

No nic idę bawić się z Lenką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak jak myślałam Pyrka zrobiła sobie wczoraj noc i spała już od 17.30 🤪 Rano o 6.30 pobudka.
Budziła się 2 razy na mleko.

MajaCh Ja chcę taką z kwiatkiem 😉 A jeśli chodzi o cenę to Ty powinnaś powiedzieć jaka 😉 Tylko ty wiesz ile to wymaga czasu i cierpliwości 😉

Dzisiaj miałyśmy z Pyrka przygodę 😁
Jeżdżę teraz takim starym Golfem (starszym ode mnie 😜) i nigdy nie było problemów. Dzisiaj zawiozłam Filipa do przedszkola, pojechałam na cpn, zatankowałam... i dupa. Golf zakończył życie 😉 Facet ze stacji mnie pchał i nic, w końcu zadzwoniłam po teścia i mnie holował do domu 😁. A biedna Pyrka od 5 rano nic nie jadła. Zawsze ok 9 jak wracamy z przedszkola to jej daję, a dzisiaj niestety byłyśmy w tym czasie na stacji. I zasnęła głodna i jeszcze śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Tyle co mi się na szybko udało przeczytać...to ZDRÓWKA ZDRÓWKA I JESZCZE RAZ ZDRÓWKA dla OLUSIA...bidulek.

Piszę szybciutko, bo w ogóle nie mam ostatnio na nic czasu...remont, mała,która zaczęła się tak ruszać, że w miejscu nie usiedzi, snu w dzień brak... 😞 Masakra...

TĘSKNIĘ ZA WAMI... 😞

U nas nic nowego w zasadzie...mała od 3 dni siedzi...uff myślałam, że to już nigdy nie nastąpi, ale co chwilę zdarzają się nam " wypadki " jest nie do upilnowania tak dokucza...

Ja w miesiąc schudłam 7 kg, więc efekt zamierzony osiągnięty, niby chciałam 8 ale styknie mi już bo nie chcę przesadzić...

Czekam, aż skończy się ta zima, bo u nas lód wszędzie, nawet pospacerować nie idzie... 😞

A w ogóle to ostatnio mam mega doła...dopadła mnie mega samotność...po przeprowadzce i jeszcze w tą zimę, są dni, że nawet nie mam się do kogo odezwać... 😞 Czasami to już głupieje...
Ostatnio nawet mąż w ramach współczucia wygonił mnie do Bielska na zakupy i co z tego...Waga super, każdy ciuch fajnie leży, wróciłam z 2 torbami ciuchów...tylko co z tego jak nawet nie mam się gdzie w to ubrać...tęsknię za Katowicami, rodziną,znajomymi i w ogóle za normalnym życiem, a nie tylko dom i samotność...

MajaCh gratulacje świetny pomysł...piękne opaski...na pewno zamówię 🙂

No i koniec muszę uciekać, Michalinka wzywa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

u ortopedy ok. lenka prawidłowo się rozwija. Kontrola dopiero jak skończy 2 latka. Chyba, ze coś nas będzie niepokoiło.
Nocka super, jak Lenka zasneła o 20 tak wstała o 7 🙂 a teraz kima.

Kupiłam jej wczoraj śliczny berecik w Reserved kidsy 🙂

majaaaa my też tęsknimy!!!!!!!!! Gratulację dla Michalinki 😘

majaCh opaski super, ale masz pomysły. Ja zamawiam jakąś z kwiatkiem!!

Tilli no to miałaś przygodę, dobrze, że teściu Cię uratował!


U nas dziś pada, wkurza mnie ta pogoda bo nie wiadomo jak sobie dzień zaplanować. Dziś pewnie w domku... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tiliii - to mialaś przygodę 🙃

majaaaaa
- super że jesteś, pięknie schudłaś
Super że Michasia siedzi
oby remont poszedł gładko,
nie przejmuj sie, dołek minie, to od siedzenia w domu,braku słonca no i właśnie ciężko jak nie ma do kogo gęby odezwac
ja też łapię doły, czasem ma ochotę oknem wyskoczyc, 😉
najgorzej przed okresem, mam straszne pms-y
moja Mum przychodzi a tak to praktycznie nikt, czasem znajomi wpadną, towarzystwo zajmuje sie swoim życiem i nie jest juz tak jak dawniej, z reszta pisałam o tym juz

mąz sie stara ale juz pisałam o tej firmie, z reszta on chyba pracoholik jest
ciagle sie musze prosic - o jego wolne, zeby wczesniej wracal, zeby dal na cos kase albo cos zrobil = w nocy sie budze i rozmyslam ze ciagle musze kurna "prosic" o to j.w.
i ciagle wysluchuje ze nie pracuje 8 godzin, ze jemu sie wolne nie nalezy, ze nie ma czegos takiego jak wyplata itp 😠 😠 😠
pogderalam

tedit- widzę zakupy udane

Choleraaaa - sprzedawalam karuzele z FP - specjalnie zaznaczalam odbior osobisty i co???
wylicytowal ktos z jakiejsc "i tutaj nie obrazam nikogo tylko tak napisze" z głodowej wólki i trzeba bedzie wysylac, oby kase doplacil za przesylke
a te karuzele to jak zmontujesz to potem nie daje sie rozebrac bo kilka czesci dziala na taki jakby zatrzask 😠 😞 😞 😞 😉

jakby mało człowiekowi było wrrrr

PAtryk śpi, miałam isc pokimac ale ide cos porobic
Ostatnio mam tak ze padam ok 21-22 i zasypiam kamiennym snem, moj mnie budzi jak daje Małemu jesc o 23 bo musze dziecko wsadzic w spiworek i przykryc - jakby sam tego nie mogl zrobic
Potem budze sie ok 3-4 i rozmyslam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Tedit u nas tak często nie kazali przychodzić na kontrolęz bioderkami. Byliśmy tylko jak małąamiała ok miesiąca, wtedy powiedzieli, że pieluchować i kontrola za jakies 8 tygodni i potem USG bioderek . Wtedy lekarz stwierdził, że ok i koniec z kontrolami. Widzisz u was lepiej bo macie regularnie kontrole i częściej chyba.

Wercia żebyś w depresjęj akąś nie wpadła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny dajecie juz Waszym dzieciom moze pelne porcje kaszki z glutenem?
Ja 2 razy dałam pełną porcję i nic Małemu nie było ale potem wyczytałam ze jak jest na mleku modyfikowanym to pełne porcje ok 9 mca dopiero można dawac no a u Nas ten wiek korygowany stosujemy i teraz mam młynek, czasem braknie mi kaszki bez glutenu to może mogłabym dawac juz ta z glutenem...
hehe ale zamotlałam ale pisze poki mam czas

Dzis moze wybiore sie na buszowanie do szmatex-u - uwielbiam ten nasz ciucholand za to ze nie trzeba grzebac tylko prawie wszystko na wieszakach jest, nawet szaliki itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
majaaa gratuluję zgubienia aż tylu kilogramów 🙂 no i brawo dla Michalinki 😘

tedit no super że wszystko dobrze 😉 ja w reserved kupiłam małej czapeczkę żadnych berecików nie widziałam 🤢 no a co do pogody to sie zgodzę paskudna 😠

Tilii
masz bardzo silną córeczkę 😘

wercia no pogoda depresyjna, no ale głowa do góry wiosna idzie i pewnie niedługo przyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe, a wiec Kiniek jak tylko się zjawisz to Nam koniecznie poradz prosimy!!!

myśle ze jak nic sie nie dzieje to mozemy dawac, albo 2 razy w tyg kaszke z glutenem a tak to bez...
dzis Rozbojnik chyba bije rekord w spaniu, spi juz ponad 2 h, obiad czeka

a ja wrzucam foty na agu i nadrabiam wszelkie netowe sprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny nie mam siły pisać , byłam dziś u lekarza po L4 , no i dostałam po 2 zwolnieniach czyli po miesiącu wezwanie na komisje, jakby tego było mało dziś przyniósł listonosz a komisja była na wczoraj 🙃 zadzwoniła i mam jutro się stawić, bardzo się denerwuje , bo to różnie bywa, nie będę spała cała noc 😞


Maja mi tez się podobają te z kwiatkiem i biedronka i bardzo kolorowe 😉


majaaaaaaa gratuluje zgubienia tylu kg 🤪 i brawo dla Michalinki 😘 zaglądaj częściej , jak masz dola my tu zawsze jesteśmy 😉


wercia ja już po kilku dniach dawałam kaszkę glutenowa tak "' na 90 ml wody ok 5 -6 miarek teraz już nie pamiętam tak na gęsto ., a teraz Natalia nie chce żadnej kaszki jeść ani na gęsto ani na rzadko 🙂 je biszkopty i chlebek uwielbia serki homogenizowane 😉


gosiaczek najedz się za mnie też, bo Natalia śpi mi w brzuchu burczy, a tu tyle zaleglości 😜


tedi ja tez na bioderka idę 14 marca 2 x


tiliii no to z samego rana miałaś przeboje hehehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaa1 spoko bedzie,zobaczysz 🙂
ja wrocilam z zakupkow z nowymi kolorami materialow 🙂 znalazlam szary,fiolet,roz, i taki turskus 🙂
a pozniej mialam gosci wiec wolne od pracy 🙂 wezme sie za nie jak Zuzia pojdzie lulac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i Lenka pospała 30min, nawet zjeść nie zdążyłam 😉

emilia no współczuje ale będzie dobrze 😜

MajaCh już się nie mogę doczekać nowych opasek 😁

A ja byłam u ginekologa i jestem zdrowa zrobił mi USG, zbadał piersi i pobrał wymaz do cytologii 😉 za trzy tygodnie wyniki 🙂

Wywołałam zdjęcia Lenki i już bym je wkleiła do albumu ale zamówiony jeszcze nie przyszedł 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadziubalam narazie jedna ale ladna, zrobie jeszcze jedna i wstawie zdjecia. Nie wiem czy wiecej dzis dam rade, dzidzi nie spi ,a tata wroci po 22giej z pracy wiec sie nia nie zajmie, a ona chce sie z mama bawic 🙂 i kapiel przed nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...