Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witajcie! ja też małej dałam herbatkę z butelki z aventu i umie pić ale się strasznie tym krztusi, nie wiem jak ona to robi bo ta herbatka ledwo leci ale ona nie przełyka, tylko ciągnie i dopiero jak ma przepełnioną buźkę to połyka i się krztusi bo ma tego za dużo... już potem robiłam że jak pociągnęła 3 razy to wyciągałam butelkę żeby połka ale nie chce 😞

a co do pierwszego razu to ja mam za sobą, po miesiącu się odwazyłam, chwila zapomnienia 🙂 bolało ale nie tak strasznie jak myślałam....jest coraz lepiej, ale jeszcze to nie to 🙂 dziś będę dzwonić do gina żeby się zapisać na wizytę to zobacze co mi powie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczyny
strona jak widzę wreszcie ruszyła 🙂
U nas unormował się rytm dzień spokoju i dzień kupy patrz wielkie darcie, czyli dziś akurat ;/ 2h jechał od 7 rano, skąd on ma tyle siły na takie krzyczenie , córka jak pamiętam padała po 30 minutach a ten jedzie i jedzie. Co do wagi to ta domowa jak się ważę z nim a potem sama pokazuje już 6 kg,ale się nie dziwię ten żarłok zjada mi 180-200ml na jedno posiedzenie ,czasem się tylko zdarzy, że wzgardzi i zje tak 70ml , ale charakterek to ma nie powiem, zupełnie nie wiem po kim, w domu wszyscy spokojni a on mały terrorysta wścieka się jak mu jedzenie na odbicie przerywam, jak zmienię pozycję na taką, na którą nie ma ochoty, wybuch furii ma kapitalny,a jak tak patrzę na te fotki Waszych pociech to sobie myślę, że macie takie cudne aniołki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
My już w Katowicach...niestety i znowu bloki i znowu marudzenie...
Kurde dzieci strasznie szybko przyzwyczajają się do dobrego...Chociaż tyle ten wypadł pomógł, że mała zaczęła mi przesypiać noce, nawet dzisiaj w bloku od 23 do 6 rano, ale rodzice też się szybko przyzwyczajają do dobrego i brakowało mi tego wolnego wieczorku...w Wiśle mała spała od 20 do 6 🙂 W dzień natomiast marudzenie, czego tam nie było...no nic nie narzekam, chociaż noce mam przespane...
Moja zjada na jedno posiedzenie 150 ml + 5 miarek Enfamilu, ale strasznie szybko skoczyła z 90 na 150, aż byłam w szoku...dawałam jej stopniowo 120, ale było mało...
Niestety dalej nic nie chce pić i już się poddałam...

Fajnie znowu tu zajrzeć...nie ma to jak codziennie poczytać o smutkach i radościach naszych i naszych maluchów...

A i jeszcze pisałyście o uśmiechach...moja pierwszy zaliczyła 27 sierpnia nad ranem...i był super...szkoda tylko, że na razie łapę ją tylko na 2/3 uśmiechach dziennie, a dzisiaj nawet uśmiech sprzedała babci...

Kiniek doczytałam, że zabieg Maksia już tuż tuż...3mam kciuki z całych sił...oby przeszedł to wszystko jak najmniej boleśnie i spokojnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Nareszcie można wejść na stronę 🙂)

dziewczyny ja dzisiaj też zauważyłam plamienie, brunatne jak na koncówce okresu. czyżby to już był okres akilka dni temu bolało mnie właśnie tak lekko jak przy okresie. Karmię tylko piersią więc czy to nie za szybko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam już po okresie ^^ miałam 15stego, więc jak młody miał półtora miesiąca , czy ja wiem czy to szybko ? normalnie, przy córce jakoś miesiąc po zakończeniu karmienia piersią miałam dopiero, a teraz to czekam na kolejny ^^

maju masz idealne dziecko tylko pozazdrościć 🙂 mój je dokładnie jak Twoja malutka, również nie chce pić, też już nie wmuszam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No nareszcie weszłam na stronkę.
Ale mi Was brakowała, aż dziś musiałam do Kini zadzwonić 🙂

Moja mała zrobiła dziś mega kupę żółto-zieloną, po 3 dniowej przerwie. Masakra jakaś tak się denerwowałam.
Ja przez tą moją Lenkę to w psychiatryku wyląduje - np ale cóż taka rola matek 🙂

Co do sexu - my jeszcze nic, a tu już 2 msc ponad. Też się boję, mimo, że miałam CC. Trza się za męża wziąć. Tylko wieczorem to ja padam, a on w dzień w pracy...nie ma co na weekend jest MÓJ 😁

emilieem, emilia śliczne Kurczaczki. Zanim się obejrzymy to będą biegać 🙂

A co do krwawienia - to ja pamiętam, że nawet poi 6 tyg. mi coś leciało. Spokojnie, jak nie ma brzydkiego zapachu i nie ma tego w dużych ilościach to nie ma co się martwić. Przejdzie 🙂

A to mój Kurczaczek i my 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wreszcie udało mi się zaglądnąć 🙂
mężul wrócił to zajmuje się Dziewczynkami a ja mam chwilkę dla siebie

emiliaeem ślicznie się Oluś prezentuje 🙂
duży chłopak z niego
i cieszę się bardzo że uczulenie znika, a wiadomo już na co to uczulenie?
co do krwawienia to ja po niecałych 3 tygodniach miałam przerwę prawie tygodniową i potem się znowu zaczęło.....normalnie wyglądało jak okres, bardzo czerwona krew, przez pierwsze dwa dni dużo a potem coraz mniej i po 5 dniach koniec.... teraz już na szczęście od kilku dni spokój 🙂

Emilia zdrówka dla Natalki z okazji ukończenia pierwszego miesiąca 🙂
ale ten czas szybko leci

co do baraszkowania u nas już od jakiegoś czasu szaleństwo 🙂
a mi z dnia na dzień chce się bardziej 🤪 🤪 🤪
no i nic zupełnie nie bolało

Tedit śliczna rodzinka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula dziękujemy za życzonka 🙂

    darka9118 ja dopiero zauważyłam ,że między naszymi szkrabami jest równy miesiąc różnicy 🤪 zdrówka dla synusia z okazji 2 miesięcy 😘
    tedi śliczne fotki , super rodzinka 😁


    Moja Natalka teraz ładnie śpi od prawie 3 godz, jestem ciekawa jak będzie jak się obudzi dziś kupiłam jej w aptece na kolki i wzdęcia herbatkę koperkową w saszetkach 1 saszetka na jeden dzień o nazwie PLANTRX MIAŁA MOŻE KTÓRAŚ Z WAS ???


    EMILIA A Oluś nie ma kolek , czy ty też cały czas masz w nocy pobudki na cyca co 2 godz? KIEDY ona prześpi mi chociaż 4 godz w nocy 🙂


    dziewczyny a jak wasze dzieci przesypiają nocki 🙂

      Co stosujecie na kolki oprócz kropli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nio wkoncu dziala ta stornka ale mi tylko dziala link ktory dostalam na czacie na brzuszku a zeby wejsc na storne glowna wpisujac w pasek nie dziala mi ale wazne ze weslzma bo juz mialam "glod uzaleznieniowy"

Maly dzisiaj zmierzly cos go znowu brzuszek boli kolek ciag dalszy tylko teraz po czym winogrona niebieskie ktore jadlam w sobote doslownie 4 kulki czy tez to mleko widze po Humanie ma o wiele lepsza kupke ale sie tym nienajada skonczymy paczuszke i kupie inne znowu hehe

Tez robilam w niedziele zdjecia z malym i jak je zrzuce to sie pochwale maly ma nowy komplecik kupilam w PePco wprawdzie body i polspiochy byly osobno ale wyglada jak komplet

Ja juz tez po okresie odstawilam na doslownie 2 dni tabletki bo myslalam ze trace po nich pokarm ale i bez nich trace powoli i dosta;am wtedy okresu 1 dzien nawet byl dosc bolesny choc dalo sie zniesc i dzisiaj mi sie skonczyl a trwal standardowo 5 dni ciekaqe po ilu teraz dostane jak dlugie beda cykle mam nadzieje ze nie znowu po 35-40 dni

Czy wasze dzieciaczki tez wkladaja raczki do buzi jak np leza?moj to uwielbia cala piastke by wlozyl jakby umial

Emilia1 ja mialam Plantex ale szczerze ci powiem zurzylam tylko 3 saszetki bo u nas w aptece nie bylo herbatki koperkowej to wzielam to i to nie jest herbatka tylko taki specyfik ktory mozna zmiesac z mlekiem a jak do wody sie rozpusci to jest to biale wlasnie o zapachu i smaku koperku identyko do herbatki i to cholera jest drozsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilia mam takie same marzenia odnośnie SNU 🙂) mała śpi najpierw 3 godziny następnie cyc i potem co 2 godziny a nawet szybciej pobudka na cyca. HELP ja chcę spać!!! a czasem żeby byo zabawniej to nie zasypia tylo oczy otwarte i wiercenie, stękanie, wyginanie się....ja wtedy układam ją a to w prawo, a to w lewo, to na wznak ...litości a jej się nie podoba, ale jak się uśmiechnie nawet w nocy na widok zasłonki na przykład albo do mnie to nerwy mi przechodzą 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia Natalka śpi Ci już 3 godziny 🤪 🤪 🤪
ja w ciągu dnia mogę liczyć na 3 drzemki nie dłuższe niż 30 min, nawet na spacerze nie ma spania
za to w nocy nie mogę narzekać, bo teraz Weronika już usnęła po kąpieli i mleczku i tak do 5:30 mam spokój, jak się o tej 5:30 przebudzi to mleczko, zmiana pieluchy i śpimy do 9 tzn kto śpi to śpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jest to możliwe, że to plamienie u mne to okres? karmię tylko piersią, w dzień i w nocy.
Po pierwszej ciązy okres miałm, nie wiem coś po paru miesiącach najwcześniej a w ogóle jestem z tych co miewaja co 40 dni:?)) więc chyba to nie okres...więc co???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia321ja bym osstawiala okres tez karmie piersia i tez naleze do tych co cykle miewalam co 35-40 i dostalam po 1,5 miesiaca prawie 2 bo mi sie dzis skonczyl a maly dzis ma 2 miesiace

Moj labuz juz usypia o asiu widze tez przesypiasz sobie spokjnie 8h ja wczoraj mialam fatalna noc maly obudzil sie o 1:30 ja nie przyzwyczajona dostal jesc modyfikowane i o 5 znowu pobudka dostal cycka i juz spac nie chcial tylko sie wiercil masakra po prostu

Jutro USG brzuszka i musze mu badanie moczu zrobic ciekawa jestem jak dlugo to bede robic bo pediatra mi powiedziala ze mam go wyczyscic i dac pic a potem powinien zrobic siusiu jestem ciekawa po jakim czasie normlanie szalenstwo


Ja tez bym mogla pomarzyc by Oskar spal 3h w ciagu dnia on ma swoje drzemki a jak sie nie przespiz godzinke co najmniej to jest nie do zniesienia tsaki marudny potem to tylko dwor pomaga by poszedl spac na godzine

Oj juz mi steka lece 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no tak moja córeczka pospała 3 godz a teraz kolki ją męczą i bidulka płacze ASIA twoje maleństwo już śpi ale ci zazdroszczę , moja Natalka pójdzie spać pewnie gdzieś za 2 godz jak kolki przejdą i standard co około 2 godz pobudka na cyca.No tak, takie są uroki karmienia piersią , ale jak wiadomo matki pokarm najlepszy 🙂

    monia321 damy radę , a jak długo zamierzasz karmić piersią bo ja jak najdłużej jak dam radę 🙂, mam nadzieję że już za miesiąc pośpimy troszkę dłużej w nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
darka9118 chyba spróbuję tak zrobić, bo ja chciałam na noc dokarmiać ją sztucznym , ale nie chce mi pic tego nan pro , więc od jutra zacznę ściągać a jak długo może stać w lodówce mleko

    jaką butelkę używasz , jak dajesz mu ściągnięty pokarm , ja mam z aventa i a pisałyście że podobno nie są dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z tego co wiem to 2 dni ale ja zwykle sciagam o 5 nad ranem i druga polowe gdzies tak w poludnie i dopiero przy kapaniu mieszam te 2 butelki w jedna wieksza ja wyprubowalam juz sztuczne na noc i dalo marne efekty i mojemu malemu nan pro tez nie sluzy meczyl sie z kupkami bo robil wodniste a teraz juz sa o wiele lepsze bogu dzieki

Kurde ja nie moge siedziec na allegro bo bym wkupila wszystko teraz zczailam taki kombinezonik z polaru idealny bedzie na jesien za 35 zl i cholera tka mi sie spodobal ze go wzielam 🙂moja mama mnie zatlucze hehe ale coz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiliaeem ja już ten pierwszy raz mam za sobą z tydzień temu,,,,i nadal jestem popuchnięta...a wydwałoby się że po cc wszystko ok..ale ja miałam jeszcze 23 godz porodu normalnego i dlatego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit26 zdjęcia super 😁

Jej zazdroszczę Wam że dzieciaczki przesypiają Wam 8 godzin no ale nie mam co narzekać już przyzwyczaiłam się że Lenka budzi się w nocy dwa razy 😜 Choć coś ostatnio ja wstaję strasznie niewyspana 🤢

Co do butelek to jak już kiedyś pisałam mam z Nuka, Aventu, Lovi i Dr Brown'a, najbardziej zadowolona jestem z Dr Browna bo ma system odpowietrzania i Lenka nie połyka już tak dużo powietrza jak wcześniej 🙂

Mała marudziła dziś cały dzień i nie mogłam za wiele w domu zrobić, zasnęła po 21 więc i ja za jakąś godzinkę zmykam spać 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z wieczorka dziewczyny 🙂
I znów musze szybko napisac i uciekam bo poprostu jestem padnieta po calym dniu.Ale jutro rano przeczytam Was dokladnie i napisze.Moja Blaneczka spokojna,w dzien nawet da mi porobic w domu.Wkladam ja w fotelik samochowy i bujam noga a w miedzy czasie robie swoje.I smieje sie caly czas i juz gada cos tam po swojemu,gu gu i inne tam 🙂No raczke tez juz wklada sobie do buzki.I taka fajna zrobila sie juz sztywniejsza,jak nosze na rekach to juz nie wygina sie w kuleczke.A noc u nas jak u Emilii pobudka co 2 ,3 godz na cyca.Tyle ze moja nie ma kolek wieczornych.Teraz spi od niedawna bo to moja wina,musialam isc na zebranie i troche sie to przeciagnelo.Jesli chodzi o pieluszki dada to zdaly egzamin i bede je stosowac.A Wy jakie pieluszki kupujecie dla maluszków??
Teditzdjecia super i jakie czarne sliczne wloski ma mala 🙂Moja tez brunetka.
Lece do wyrka i jutro napisze reszte.
Milych snów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Miśka moja wstała dzisiaj o 6:45 i już się meldujemy 🙂...właśnie kończy butle i zaczynamy się bawić...bo o spaniu już raczej nie ma mowy 🙂

Nasza ulubiona zabawa to program muzyczny viva ,mtv, eska tv itp i co najmniej godzina tańczenia z małą na rękach ( przy okazji mama ma trochę gimnastyki 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...