Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam wieczorkiem 🙂

moje Dziewczynki już śpią 🙂
wreszcie pogoda się zmieniła, aż chce się żyć, jak dla mnie przez całe lato mogła by być taka pogoda 🙂
aż ze spaceru nie chciało się wracać

Emiliaeem wszystkiego dobrego dla Olusia z okazji ukończenia pierwszego miesiąca 🙂

Tedit głowa do góry, każda z nas ma chyba gorsze dni.
Ja też sama przez cały dzień z dziewczynami a mężul w pracy, rodzice i teściowe daleko, też miewam w związku z tym gorsze dni ale staram się być silna w takich momentach bo co innego pozostaje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem, mój to wstaje w nocy, przewija i usypia. Ale tak to cały dzień go nie ma, a jak wraca po 19 to ja oddaje mu mała i ledwo co żyje. Ostatnio to już o 21 spałam. Ale cóż ponoć z dnia na dzień będzie lepiej.

Gratulacje dla Olka - dziś jego miesięcznica 🙂 i nie martw się moja to mi taką jazdę przy cycu zrobiła, że myślałam, że z nią będę płakać...a co do wielkości biustu - to ja tam jakoś mega dużego nie mam i się cieszę. A Ty się nie martw Kochana, mąż i Oluś mają co "pomacać" 🤪

Darka wszystko będzie dobrze. Nie martw się. Buziaki dla Malucha 😘

asiula damy radę, wiem. Ale czasami to płacze już za mamą, z bezsilności itd...

Jutro na szczęście mężulek w domu i ja mogę pójść do dentysty i kosmetyczki...tylko się martwię jak to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Mamuśki!
moja mała już zasypia więc teraz czas do siebie i męża 🙂 co do wagi to mi zostało niby 1,5 kg ale wydaje mi się że jestem grubsza niż byłam 😞 przynajmniej na brzuchu , jeszcze taki miękki 🙂 muszę się zabrać za siebie.... ale zostały mi straszne rozstępy i nie wiem co z nimi zrobić 😞 a lini nie mam i nie miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Mamuśki!
moja mała już zasypia więc teraz czas do siebie i męża 🙂 co do wagi to mi zostało niby 1,5 kg ale wydaje mi się że jestem grubsza niż byłam 😞 przynajmniej na brzuchu , jeszcze taki miękki 🙂 muszę się zabrać za siebie.... ale zostały mi straszne rozstępy i nie wiem co z nimi zrobić 😞 a lini nie mam i nie miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tu obiecane zdjecie mamusi z maluszkiem i babci

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/p8281330.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6287/p8281330.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/p8281329.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1896/p8281329.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko witam w klubie u mnie też kryzys ... momentami wybiegłabym gdziekolwiek z domu... mąż w pracy w sumie tylko do 17stej ale jak wraca jest bardzo zmęczony, sam ma sporo na głowie więc staram się Go nie obarczać, ale jestem w sumie w nowym mieście zero znajomych, także to mi nie ułatwia sytuacji , w stolicy zostawiłam wszystkich, którzy mogliby mnie teraz poratować, teściowa jakby zaognia sytuacje choć źle nie chce, także dupa 😞
Wczoraj nawet wpadłam w histeryczny płacz, z bezsilności na krzyki młodzieńca ehh jakoś po córce nie pamiętałam takich chwil zostały w pamięci tylko te dobre, a teraz powraca mroczna strona macierzyństwa heh
No nic koniec biadolenia idę spać, w końcu nie znasz dnia ani godziny...jak się dziecko obudzi 😉

darka synuś ładnie wyrósł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Darka zdjecia super,a maly wydaje sie taki duzy 🙂Ja tez bylam ostnio w pepco i kupilam melj bodziaki.[color=blue][/color]Emiliaeem jesli chodzi o figure to ja tez mam do zgubienia okolo 5 kg bo waze 57,4 a chce tak 52 lub 53.Dzis juz zaczelam jazde na rowerku ,wlasnie dopiero co skonczylam jezdzic.Jutro zobie serie brzuszkow.I tak co dzien do porzadanego efektu 🙂Ale z racji tego ze karmie jem i zaczynam powoli juz wszystko wprowadzac do diety.Mala jak narazie toleruje wiele rzeczy,procz sera i pomodorow bo ma po tym wysypke.
[color=red][/color]Teditnie martw sie musisz byc silna,mojego meza teraz tez nie bedzie w domu bo jest w chwili obecnej na szkoleniu w Toruniu a po szkoleniu czeka go poligon na Drawsku Pom.i po dwa miesiace 😞
[color=green][/color]Kiniek badz tez dzielna przed ta operacja malego,to wszystko dla jego dobra.
[color=red][/color]]Monia moje dzieciaki to starsza corka ma 5 latek i tez idzie teraz do zerowki i mlodsza Blaneczka.Takze mamy pociechy w tym samym wieku 🙂
Dziewczyny czy ja jak chce wstawic tu zdjecie to musze logowac sie za kazdym razem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/zdjcie0359j.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9164/zdjcie0359j.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/zdjcie0345t.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1310/zdjcie0345t.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Udalo sie to zdjecia z wypadu ostnio jak bylismy na plazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry... ☺️

My już na cycu jedziemy z rana 😉 Mały zasypia,a ja już gotowa zacząć dzień 🙃

Ramonka Kochana, ładnie wyglądasz 🙂 Nie widać po Tobie ciąży 🙂
Jak ja marzę o odrobinie aktywności... Narazie tylko spacerki 🥴
Justynko brzuszki ćwikaj, a mięśnie szybko wrócą do normy 😉
Ja tam dalej popierdzielam w pasie, ale efekty widzę 🙂

Asiu po raz kolejny szacun dla Ciebie 🙂 Ja z dwójką maluchów nie poradziłabym sobie 😮

Darka ładne fotki 🙂 To mi dałaś do myślenia... Olkowi też ciutkę oczko lewe ropieje 🤨

A tak wogóle to łezki już mu lecą 🙂 Mój Mężczyzna dojrzewa ☺️

Zmykam,bo niedługo Na dobre i na złe 😁 No i Scooby Doo!!! A jeszcze ogarnąć się muszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze wam tej utraty wagi 😞 u mnie od porodu waga ani nie drgnie mam do zrzucenia 12 kg a jem tylko na parze nie wiem co jest i mam doła.. ważyłam 58 a teraz 70 załamka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nio witam

My juz wstalismy po dwoch cycach bo jeden to juz za malo postanowilam mu dawac jedno karmienie cyce a drugie butelka i tak na zmiene jak on dwa cyce chce to kiedy ma mi sie naprodukowac te 3h to bedzie malo choc teraz pije kakao codziennie, 2 kawy zbozowe zeby zatrzymac utrate laktacji aa i wczorja kupilam mu bebilon comfort bo ta humana on sie nie najada a czytalam ze ten bebilon jest gesciejszy zobaczymy najpierw humane skoncze ja eksperymentuje z mlekami niesmoawicie 🙂

Nocka wkoncu przespana od 8 z groszmai spał do 5 ale mimo tego jestem wykamana nie wiem czemu moze dlatego ze od 6 spal mi na brzuchu

Jej ja musze go zapinac w tym lezaczku bo on tak nogami wywija nigdzie indziej tylko na tym lezaczku na lozku lezy spokojnie nio i nie moge go zostawic samego bo on jak sie smieje czasem slina sie zaksztuci

Lece sniadanko szykowac co do jedzenia ja sie jeszcze wstrzymuje z nowosciami choc widze ze moje kisiele toleruje i sok jabłko mieta a kisiele juz jadlam wisniowo-jabłkowy, jabłkowy, wisnia-granat sprubujemy teraz truskawka ale na truskawki nie ma uczulenia a wiec zjem sobie nio i robie koktajl z jezyn tez mu nic nie jest a dzem jagodowy pychotka maly chyba po mamusi bedzie zdrow jak ryba nio tylko ze mamie problemy z nerkami przyszly na starosc a on ma juz to wrodzone

Emiliaeem ja bymsie przeszla sie do okulisty na twoim miejscu lzawienie tak szybko nie nastepuje a pozorny zawsze ubezpieczony
Buziaczki kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darka Bebilon Comfort jest dużo gęściejszy z tym że niesamowicie ciężko go rozmieszać, zostaje taki osad jakby była dodana kaszka do tego robi się sporo grudek, także namęczysz się przy robieniu butli 😉 ale jedno jest fajne po gęściejszym mniej ulewa 😉

Ramonka, Megan śliczne zdjęcia 😉

Dziewczyny a mam pytanko Wasze maluszki ile sypiają na dobę tak orientacyjnie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam , ale wieczorem naskrobałyście ja niestety o tych godz męczę się z kolami 😞 chociaż po tym PLANTEX i kropelkach widzę poprawę 🙂


Moja niunia już po cycu i porannej toaletce 🙂 i zasnęła ze smoczkiem sama w łózeczku jak mnie to cieszy jak ona sama zasypia a zdarza się to tak rzadko , przeważnie trzeba ją nosić lub wozić we wózku.

    Mojej małej też pojawiają się łezki i dziś po raz pierwszy przy kontakcie wzrokowym uśmiechała się do mnie jak stroiłam głupie miny 🤪
      No i Natalka waży już 5 kg 😁


    Co do wagi to ja jestem szczuplejsza niż przed ciążą , ale ważę 68 kg chciałbym jeszcze zjechać tylko waga coś stoi w miejscu. 😜


    Dziewczyny śliczne fotki darka mały podobny do ciebie , a ty czysta mama , megan śliczna waga małego , ramonka pozazdrościć wypadów no i figurkę masz super.


    Co do nocki to rewelacji nie było mała wypiła z butli ok 10o ml i jeszcze cyca ciągła i przespała od 22 do 2,30 czyli godz krócej niż wczoraj 🙃 no i jak się przebudziła to podgrzałam jej następną butlę wypiła ok 80 ml rozbudziła się i przez godz ciągła mi cyca 🙂 a ja mam 2 godz w nocy do tyłu 😜. Także w nocy wolę jej dać od razu cyca jak zacznie stękać niż wstawać i podgrzewać pokarm , ale ściągłam znów buteleczkę 100 ml i dam jej na noc 🙂


    Mój mąż wyprowadził się na noc do pokoju syna 😁 , ale ciężko pracuje wstaje już o 5 rano i wraca o 17 tej i staram się też go nie obarczać nocami 😉 Mi nikt nie pomaga z rodziny przy małej , sama daje radę i mam wsparcie u syna dużo mi pomoże w domu np. jak karmie to on obierze ziemniaki na obiad , powiesi pranie , wyskoczy do sklepu, a wczoraj została sam z mała na moment a ja wyskoczyłam do apteki 🙂 , o rany a to już jutro rozpoczęcie roku szkolnego , zacznie się szkoła i zostanę sama 😮

      Alę się rozpisałam i o dziwo Natalka się nie przebudziła 🤪 może zdążę ogarnąć mieszkanie 😘 😘
    kinek moja miesięczna niunia na dobę tak orientacyjnie przesypia 20 godz. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Megan o ile Cię to pocieszy to mi też zostało sporo do zrzucenia...13 kg a ważę 73 kg przy wzroście 170 cm i też nie czuję się z tym dobrze...w zasadzie to do wagi sprzed ciąży zostało mi 7 kg, ale po hormonach, żeby zajść w ciąże też zrobił mi się nadbagaż w postaci 6 kg i walczę dalej...

Ja w zasadzie raczej jem wszystko, ale mało, nawet nie z powodu odchudzania a po prostu z braku czasu...z małą jestem sama całymi dniami i nie gotuję obiadów, chyba, że teściowa mi czasami podrzuci...i jem w biegu serki, jogurty z bułką, parówki, kiełbaski, wszystko co nie wymaga przygotowania...i chudnę tak ok 1kg tygodniowo...więc jeszcze tylko 13 tyg i będę laska 😉
Kiniek moja w nocy sypia średnio 8 h a w ciągu dnia czasami 5 h a czasami 7 h zależy od pogody i jej nastroju, jak byłam z nią w Wiśle i była cały czas na dworze to w ciągu dnia spała 2 razy po 3/4 h a w bloku, że nie zawszę mogę z nią iść 2 razy na spacer to np wczoraj spała tylko 4,5 h w ciągu dnia...

Dzisiaj od rana walczyłam z pojemnikiem na posiew moczu z małą...agentka zamiast sikać zrobiła kupę, zjadała flachę a jak mąż już zwątpił i pojechał do pracy...to musiałam go zawrócić bo jej się zachciało sikać...taki dokucznik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 🙂

U nas nocka wróciła do normy, mała budzi się ok. 3 jak zaśnie ok. 20:30, potem ok. 6 ale biorę ja do siebie i jeszcze godz kimamy 🙂 Teraz czekam na kupę, bo wczoraj nie było.

Kiniek Lenka przesypia ok. 15-16h w zależności od pogody i nastroju.

Dziś tatuś ma dyżur z córeczką. Ja zaraz do dentysty a potem do kosmetyczki. Dziś dostałam kasę z ZUSu za macierzyński z wyrównaniem i już wiem, że sobie poszaleje na zakupach. A co należy mi się 🙂

emilaeem mojej koleżanki córeczce łzawi oczko i poszła do okulisty, okazało się, ze niedrożny kanalik łzowy. Także lepiej iść.

darka Oskarek cała mama 🙂 Moja lenka też tak kopie nóżkami - kochane dzieciaczki.

Co do wagi to ja mam jeszcze 3 kg do zrzucenia, ale, ze karmie to nie mogę stosować diet, a tak czasami jeść nie chce...

Oki lecę...będę wieczorkiem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj maly jak przespi w nocy te 8-10h to w dzien moge zapomniec o wiekszje ilosci niz 3h i to jeszcze na raty po 15 min

Nio to moze wkoncu sie naje butla bo cholera dzis po 2 cycach po 2 godzinach byl glodny nadoatek zmierzly jest czyli nienajedzony masakra zmyma z neta bo teraz pora usypiania mlodego znow flacha 170 ml wytrabiona ale Humana jest niesycaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...