Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Emiliaeem fajne krzeselko,naprawde fajne !!
Tilli swietne rozwiazanie z ta umywalka,zaluje,ze nie mam takiej wielkiej , a lazienka w pieknym stylu!
Gosiaczek dzis zakupkuje 😁 ostro 😁
moje malenkie Zuo padlo juz po 20.20 i bardzo mnie to cieszy bo mam prawie 2h dla siebie bo maz wraca po 22giej z pracy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny

Wybaczcie ale mam w domu sajgon od paru dni rozbojnik daje we znaki ma mnie po prostu juz dosc jak i Adriana woli moich rodzicow ktorych nie czesto widuje bo przed swietami maja nawal pracy wiec jak ich widzi to gnie do nich z radoscia

Ale sa i minusy ostatnie noce to tragedia co godzine wstaje do malego bo on we snie placze przerazliwie smoczek czasem nie pomaga wiec w nocy traktuje go woda badz jesli mam humor to herbatka bo inaczej nie zasnie o 3 i 4 w nocy przechadzki po domu w poszukiwaniu wody i herbartki bo wszysrtko w kuchni nio i pojawila sie goraczka od niedzieli wieczorem 37,
w pon nad ranem 37 zas w dzien brak goraczki i wieczorem 37
nio i dzis w nocy brak ale nad ranem o 5 az 38
czekam na wyniki posiewu ktore maja byc dzis zadz do przychodzi spytac sie czy sa bo wczorja odebralam wyniki ogolnego moczu i jest ok nic nie wskazuje na infekcje wiec zatem jesli i posiew bedzie ok zwale to na zeby a jesli bedzie zly (odpukac) niestety wizyta u pediatry i byc moze skonczy sie znow szpitalem

Mimo iz mam czas bo maly spi juz od 6 i byc moze teraz bedzie wciaz spal jednak nie przeczytam zaraz ide zjesc i wlosy umyc dopuki ciepla woda ale z tego co widzialam Pyrka ma wlasna wanne super i tka katem oka widac lazienke bardzo ladna


Widze ze poszukujecie ubranek itp u nas narazie stop z ubrankami bo na wiosne jest tego sporo m.in duzo ogrodniczek a ja za jeansami u malych dzieci nie przepadam bo to nie wygodne dla nich jak i dla mnie ubieranie a zeby bylo elegancko ma fajne spodnie ala bojowki z cienkiego matarialu z Timonem i Pumbom 🙂

Wozek juz zamowilam dojdzie w sam raz na swieta w piatek , wybralam wozek tani bo zaplacimy za niego 300 zl a jest bardzo dobry czytalam opinie przegladalam tysiace stron i oboje z Adrianem sie na niego zdecydowalismy http://allegro.pl/wozek-spacerowy-spacerowka-flash-coneco-bonusy-24h-i2248014006.html to byl nasz 1 wybor i ostatni 🙂

Zajrze tu jeszcze kolo poludnia i napisze wam jakie sa wyniki bo jesli by trzeba bylo isc do pediatry to dopiero jak przyjdzie Adrian ale i tka dobrze sie sklada bo przyjmuje dopiero od 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Dużo zdrówka i 1000 buziaków dla Zuzi

Nocka ok mleczko o 23 i 4 z tym zmniejszyłam jej do 60ml. Wstała dopiero o 7.30 🙂

darka daj znać jak wyniki i mam nadzieję ze obędzie się bez szpitala, a wózek śliczny 🙂

MajaCh ja nie szaleję wczoraj tylko jedną bluzeczkę wylicytowałam ale czekam na 5 przesyłek ☺️ 😁

emiliaeem i jak Olii zareagował na wodę?

emilia i jak 90ml rozeszło czy nie?

a i zamówiłam Lence wczoraj http://allegro.pl/muzyczne-centrum-aktywnosci-3w1-smily-play-0802-i2244636614.html i http://allegro.pl/smily-play-baby-mikrofon-grzechotka-gryzak-0722-i2205911116.html 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam


Duzo zdrówka dla Zuzi 😘


Nocka u nas fatalna , Natalia spała tzn oczy zamknięta a kręciła się strasznie i płakała, chwila spokoju a za chwile krzyk 😞 chyba zęby .Nie wytrzymałam i o 22 ja obudziłam to chwile pooglądała bajki i była tak zmęczona że głowa w poduszkę i znów stękanie. Zasnęła może na 3 godz to o 3 dałam jej 90 ml mleka 😉 rano znów popłakiwała i krzyczała przez sen i o 5,50 wstała 😮 teraz ma pierwsza drzemkę 😉 I od kilku dni śpi na brzuchu 🤨


gosiaczek ja mam też tą zabawkę tylko muzyczny ocean i teraz ustawiłam to jako stolik i już mnie denerwuje bo jest to lekkie , a Natalia podchodzi do tego i wstaje 🤢 😁 i wyniosłam do pokoju syna 😜


darka oby wszystko było ok 😘 daj znać jak wyniki 🙂 A wózek śliczny, bardzo mi się podoba tez go oglądałam , daj znać jak przyjdzie i napisz jaki jest w praktyce 😉


emiliaeem ja już nie mam siły na nocki 😞 wczoraj przespała całą noc z pobudka na jedzenie a dziś tragedia ,a tu za miesiąc do pracy ,kiedy ja się wyśpię 😠 🤢 daje mniejszą ilość mleka i tez przejdę na wodę 😜


tedi śliczna katanka 🙂


Tilii12345 ładnie sie pluska w umywalce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

U nas nocka super, tak jak wczoraj. O 7 sie obudziła i buszowała w łóżeczku.

darka daj znać koniecznie co z Oskarkiem, oby wszystko było ok.

MajaCh Buziaki dla ZUZULKA! Rośnij zdrowo Kochanie! 😘

emilia no, to rzeczywiście fatalna nocka 😞 Oby wszystko wróciło do normy.

gosiaczek wyobraź sobie, że ZNOWU dziś nie pojedziemy bo mężu;l prowadzi rekrutację w pracy. K**** muszę mieć to prawko bo ciągle muszę na niego liczyć. W czwartek mamy jechać...ehh

U nas dziś ładnie i nie ma takiego wiatru, więc idziemy na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko "Pasje" ? Gibsona? jej ja zawsze rycze na tym filmie, wiec sie za czesto nie lapie 😉

Gosiaczek masz nosa do spodni 😉

Tilli super wyglada Sabinka 😁 no i faktycznie fajna lazienka 😉

Emiliaeem tez musze wyniuchac takie krzeselko,a fotelik to chyba bedziemy mieli od znajomego, wiec narazie czekamy 🙂

Dareczko to kciuki trzymam za wyniki !!

Majucha buziaczki od ciotki dla Zuzy , niech rośnie zdrowo 😉 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

u nas znów tragedia w nocy 🤨 mała już o 22 się obudziła i nie chciała zasnąć więc dałam jej cycka i zasnęła, potem obudziła się parę minut po północy i płakała, nosiłam na rękach to była cicho, odłożyłam do łóżeczka i za chwilę znów ryk i tak kilka razy, wkurzyłam się i poszłam leżeć i zostawiłam ją samą w łóżeczku to mąż wstał bo szkoda mu było małej i ją nosił ale ona nawet nie marzyła o spaniu to dałam jej znów jeść a ona się śmieje to do łóżeczka i znów wrzask 😠 no to o 1 wzięłam ją do łóżka i do 2 się nami bawiła,, na mnie rękami a męża kopała 🙂 i ciągle w poprzek nas leżała i nie chciało jej się spać, w końcu zasnęła po 2 ale co chwilę się kręciła i popłakiwała.... 😠 o 5 znów jadła 😞 no i do 8 spała.... mam nadzieję że to te zęby cholerne i to minie, ale górna jedynka druga już prawie się przebiła, widać ją już przez cieniutkie dziąsełko a wczoraj jeszcze była daleko więc to może była przyczyna dzisiejszej nocy....

sto lat dla Zuzi!!!!!!!!!!!

Darka oby się obyło bez szpitala, trzymam kciuki! i ładny wózek!

Emilia nie martw się, ja nie mialam lepszej nocy 🙂 zawsze raźniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka śpi już 50 minut wiec na spacerek dopiero po 13, u nas pogoda ok nie wieje 😁 ja już po godzince ćwiczeń 🙂 bo jakoś ostatnio wieczorem jestem tak zmęczona ze mi się nie chce a jeszcze projekt mnie czeka 🤢

emilia i McDa oby kolejne noce były lepsze 😉

tedit oj wiem jak to jest ja nie mam prawka wiec jestem uzależniona od męża aczkolwiek radzę sobie bo poruszam się na pieszo albo komunikacją miejską 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa87 he he faktycznie ,ze raźniej 😉 no cóż taki urok naszych córek 🙂 oby to szybko minęło 🙂


gosiaczek u mnie zimno, ale tez nie wieje 🙂


Natalia zjadła miseczkę mojej pomidorówki z makaronem 🤪 i do tego 2 danonki 🙂 🙂 teraz siedzi na macie i całuje księżniczki hehehhe i mówi baba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje Ole zasypia... 🤔

Dziewczyny a to żaden skok rozwojowy??? 🤨 Bo mój Olek też kwęka przez sen, a między nimi niewielki odstęp czasowy... Dziś dostał wodę chyba za dwa razy, bo oczywiście mlekiem nie dopompował 😮 Ale byłam nieugięta! Dziś to samo, ekspresowo Go wytrenuję! Wstał 7.50, owalił 180 ml mleka bez zbędnych ceregieli, później wydoił 120 ml picia, zjadł deserek i czekamy do obiadu.

Byliśmy już trochę na dworze, Mały łyknął świeżego powietrza... A mnie spanie muli ☺️

Gosiaczek fajne zabaweczki 🙂 Ale ja grajek nie znoszę! Mamy tylko jedną grającą krowę i mi wystarcza! Dzwonki brzęczą mi w uszach 😲

Ale mam dzisiaj chcice na frytki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Przepraszam ze nie naskrobie do kazdej z Was ale padam na ryjek 😉

Przeziębienie nadal mnie trzyma - dopadło mnie 2 dni po Patryku, mokry kaszel, ropny katar
Dziś udało mi się umyc 1 okno, roboty jeszcze w diabły a czuję się fatalnie.

Dziś idę ze Zbójem na kontrolę, gorączki już nie ma ale ma mokry kaszel i katar 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia ty powinnaś się kurować a nie okna myć 😮 sorki ale moja koleżanka tak samo robiła i przeziębienie przeszło w zapalenie płuc, a przecież zdrowie ważniejsze niż czyste okna 🤢 Zdrówka 😘

A my po 2,5h spacerku pogoda śliczna słoneczko grzeje 😎 nie wieje, Lenka spała1,5 h 😉 a ja nachodziłam się i teraz nogi wchodzą mi w ......... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bylam popoludniu na wizycie z malym boze jaki ryk odstawil masakra ale wiadomo juz od czego on taki jest nieznosny ale przyjde najpierw do wynikow wiec okazalo sie ze to falszywy alarm sa dobre

Ale za to ma zaplaenie gardla+ lekkie zapalenie ucha prawego nio i zęby drze sie caly czas bo go boli gardelko mnie zreszta tez zaczyna wiec nie ciekawie beda wygladac swieta

Dostalam recepte na vibrucol to zastosuje po kuracji lekami ktore nam przepisala obylo sie bez antybiotyku jak narazie kontrola po swietach

Dzis ide szybko spac bo sie na noc musze przygotowac buziaczki dla was i dzieciaczkow i dla ZUZI :*

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane
Emiliaeem dziękuję za cynk 😉 ale w sumie z wysyłką wychodzi ponad 100, więc nie dużo droższe są nówki chyba ? a za szukanie się wezmę dopiero po połowie miecha jak mi się konto zapełni ☺️

Tak w ogóle piszecie o choróbskach i mnie chyba wzięło, Ewka na amen rozłożona, jak na ironie tatuś na L4 siedzi, a ma się lepiej niż ja 🤢 z drugiej strony ktoś tą zarazę rozsiał 😠 w czwartek lecim do lekarza z córą i Maksia obskoczymy na przegląd gardła i osłuchanie ,tak profilaktycznie (popołudniami przychodnia świeci pustkami to ryzyka zarażenia się nie ma)

Zmykam pitrasić, bo dziś mnie mój drogi zaskoczył i zrobił mi żur w chlebie 😮 wyglądało zarabiście, smakowało niezgorsza...tylko zaraz mam wyrzuty sumienia, że ja nie ugotowałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka zasnęła od razu po mleczku 🙂 no i już nie boi się kąpać w wannie wręcz przeciwnie szaleje i chlapie się do woli 😘

Kiniek no no żur w chlebie mniam mniam 😁 no i zdrówka 😘

megan ja daję samo mleczko kiedyś dosypywałam kaszki do wieczornej porcji ale widocznie brzuszek ją pobolewał i zrezygnowałam, a kaszkę daję już tylko raz góra dwa razy dziennie bo Lenka ostatnio robi twarde kupki o ile w ogóle zrobi 🤢

darka dużo zdrówka dla Oskarka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia Ty sie kochana kuruj, zebyś na święta była zdrowa!

Kiniek dużo zdrówka dla Was! Będzie dobrze 😘

darka ale się porobiło,biedy Oskarek! Zdrówka!

Ja mam zwykłe, drewniane krzesełko i jestem mega zadowolona 🙂

Lenka już śpi.
Dziś 3h na spacerze, w końcu bo od czwartku nie byłyśmy, tyle ci do auta.

Jutro idę z kuzynką na miacho 🤪 Troszkę się oderwać, Lenka zostanie z Nianią, a w czwartek do teściów.

Kupiłam Lence dinozaura do wózka w Pepco zawieszka - podobne do tego no i kapcie niemowlęce papcie, żeby łatwiej jej było stawać.

A propo stawania, czy Wasze dzieci stoją na całej stopie czy paluszkach. Bo Lenka na paluszkach 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kinek dużo zdrówka 😘


darka dla was również zdrówka 😘


tedi ja takie drewniane miałam dla syna i też byłam zadowolona,żałuje że tym razem kupiłam inne 😞


Natalia zasnęła, ale obawiam się ,że będzie ciężka nocka bo znów się wierci i stęka 😞 górne dziąsła czerwone i spuchnięte , a zębów brak 🤢 tedi Natalia chodzi w butach z twarda podeszwą bo coraz częściej podchodzi do wszystkiego żeby chodzić na nóżkach 😉 stawia całą stopę ,ale zdarza jej się chodzić na paluszkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tedit Paulinka stała często na paluszkach jak ją trzymałam ale od kilku dni coraz częściej całą stópką, tylko ja ją samą nie daje stawać, bo jeszcze jest słaba, czasem na chwilę ją podtrzymuję, no i w chodziku sama staje na nóżkach...

przespanej nocki, szczególnie Tobie Emilia żeby dziś nasze nocki były lepsze 🙂

a i dziś o 3 już mnie czeka pobudka bo mężul na szkolenie do warszawy jedzie i o 4.30 wyjeżdza 😞 ale sniadanie już ma w lodówce więc wstawać nie będzie tylko budzik 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...