Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Oj Maja Maja Zuzia o tej porze świętuje??? 😉 Czy rodzice prezencicho majstrują? ☺️ 😁
Ucałuj swoją Gwiazdę i od Olka i ode mnie 😘 🙂

Edytka
ale Ci dobrze ☺️ Ja mam nadzieję,że jutro śmignę chociaż na solarkę...

Darka powodzenia w nocy 🙃 Oby szybko przeszła 😉

A Olek znów padł sam, ofutrolił 210 ml mleka z odrobiną kaszki, a na noc woda 😎

Zmykam spać... Dobranoc 😘
Ps. Joanno a Ty znów znikłaś??? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


McDa87 i jak tam nocka u ciebie , bo u mnie ok tylko pobudka o 24 i 4,30 🙂


gosiaczek jak dajesz mleczko, bo ja dałam 2x po 60 ml i spała ładnie, a rano o 6 się obudziła i kupkę zrobiła 😉 Dam tak jeszcze chyba przez kilka dni a później może raz wodę 🤨


emiliaeem obcięłaś znów grzywkę czy wymyśliłaś inna fryzurkę ??????????? Dopiero zauważyłam o której ty siedziałaś na kompie 😮, ja już o 21 spałam ☺️a o tej godz wstawałam po omacku robić butle 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka straszna taka jak wczoraj u emili i McDa co chwila wstawałam 🥴 finał taki ze głowa od rana mi pęka 😞

emilia w nocy 2 x razy mleczko po 60ml ale też myślę jedno zastąpić wodą a jak nie da rady to zrobię jak Tilii będę dawała mleczko z tym że na 60ml będę sypała jedną miarkę aż w końcu woda bedzie w przewadze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewuszki 🙂 Zuzia bardzo dziekuje za zyczenia, co prawda jeszcze spi ale napewno dziekuje 🙂 kurcze,dalam jej o 7 mleko i myslalam,ze juz wstanie na brykanie a ona sie odkrecila i tylko katem oka na mnie zerkala czy juz sobie poszlam i spi dalej do tej pory 😮 wymeczylismy ja wczoraj bo jeszcze wieczrem bylismy u kolezanki i kapiel przeciagnela sie dopiero o 21 a ona o tej porze idzie spac...a pozniej jeszcze butla troche zabawy i tak sie cieszyla jak ja odlozylam do lozeczka od raz w kime 😁 moje kochane kokoko teraz mowie na nia "KOKO" bo ona tak potarza ciagle nowe sylaby i jeszcze ala ala heh dyskusje takie ojejjj 🙂
Darka fajniutki ten wozek , one u nas sa znacznie drozsze...wogole wozki sa drozsze widze 😠 zobaczymy moze w Pl jakas spacerowke jej kupimy albo dziadkowie sprezentuja 🙂 jeszcze troszke ponad miesiac juz sie doczekac niemoge w sumie, chce miec to z glowy i chce mala pokazac w koncu na zywo 🙂
pogoda sie u nas skiepscila dzis! przyszly chmury z Polski 😜
milego dnia kochane 🙂
a ja teraz licytuje okulary dla mnie 😉 tego typu
http://www.ebay.co.uk/itm/D-G-NEW-WOMENS-LADIES-SUNGLASSES-WAYFARER-447-CELEBRITY-/270704161828?pt=Women_s_Accessories_UK&var=&hash=item84b781a06d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek No widzisz, u mnie dziś nocka ok to znów u ciebie nie ciekawie , taki urok maluszków 😉 oby głowa przestała boleć 😘 no właśnie 1miarke mleka na 60 wody 😉 tylko przy którym karmieniu spróbujemy o 24 czy 4 ??


maja ja mam te http://allegro.pl/damskie-okulary-przeciwsloneczne-dg-dg4-czarne-i2183738085.html .Jejku jak ci Zuzia ładnie śpi 😉 Moja to 2w1 i nocny marek i ranny ptaszek 😮 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

Emilia zazdroszczę nocki, ja że jestem dobra koleżanka to nie zostawiam nikogo samego z nieprzespaną nocą, dziś towarzyszyłam Gosiaczkowi 🤪
a tak w skrócie to ładnie spała do 1, dostała jeść i spała do 3, jak mąż wstawał to ją obudził więc podchodziłam do niej kilka razy a ona popłakiwala to wzięłam ją do siebie do łóżka 🙂 i niby spała ale cały czas się wierciła, z jednego boku na drugi, co chwile leżała w poprzek, znów ją dawałam prosto i zaraz to samo więc niby ona spała ale ja nic 😞 i stękała na spaniu ciągle, obudziła się jeszcze o 5 na drugie jedzonko i "spała" do 8. ale jest winowajca bo przebiła się w nocy druga górna jedyneczka 🤪! może jutro już będzie lepiej 🙂

a dziś mam duża listę do zrobienia do 13, bo potem jadę do pracy w odwiedziny a potem do mamy bo mąż dopiero w nocy wróci więc my też zmykamy z domku do wieczora 🙂 a muszę dziś wyprać narożnik i ogarnąć kuchnie, bo podłoga już taka brudna że wstyd, ciągle czasu nie mam 😞 wczoraj była u mnie sąsiadka bo chciała żebym jej PITa rozliczyła, przyszła o 16 i posiedziała do 21!! a miała być tylko na chwilę 🙃 no i nic nie zrobiłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia fajne tez te okularki ja szukam czegos takiego retro ale zeby nie byly jak typowe kujonki bo one sa okropne na mojej twarzy 😁
macie sobie posluchajcie czegos przyjemnego 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=tjOVKku32xs&feature=relmfu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Relacja z nocy:

o 19:30 polozylam go spac zasnol od razu ale godzina 20 juz byl ryk i polozylam go do naszego lozka tam sie kulal i zasypial ale tylko na 10 min po czym znow ryk i na zmiane lezal i go nosilismy az przed 22 zasnol i na spiocha dalam mu mleko ok 90 ml wypil z 120 przelozylam go do lozeczka i spal do godz 23 potem znow ryk przez sen wiec wzielam go na rece i na rekach usypialam moje 11 kg( tak na marginesie przez 2 miechy przybral 700g) po jakis 10 min i 2 probach wlozenia do lozeczka udalo sie zasnol nie na dlugo bo ok 1:30 znow ryk tym razem adrian sie ulitowal i wstal ale wystraczylo tylko dac smoczka potem juz bylo tylko gorzej za o 3 znow ryk dalam mu herbatki troche bo nie chce by mi sie odwodnil nio i jak mnie gardlo bolalo to wolalam pic niz jesc i tym razem juz bylam gotowa zasnoc z nim na fotelu bo za zadne skarby nie dal sie wlozyc do lozeczka i tak przesiedzialam z nim z jakies pol godz wkoncu stwierdzilam ze sprubuje ostatni raz jak sie nie uda to zostanie spac mi na fotelu ale sie udalo i dosc dlugo spal bo do 4:30 pozniej znow usypianie na rekach ale juz tylko chwila a o 5 ja musialam wstac bo adrianowi do pracy szykowalam jedzenie, polozylam sie pozniej spac i o 6 znow ryk chcialam dac mleko ale nie chcial w ogole ale zasno i do 7:30 spal

Teraz jest godz 10 a on zjadl tylko 4 lyzeczki kaszki na gesto troche popil i nie chce spac tylko placze ja jestem na skraju wyczerpania a chcialam jechac popoludniu na zakupy i jescze posprzatac nio nic moze uda mi sie chociaz posprzatac szybko a okna umyje chyba w piatek popoludniu jak bedzie ladna pogoda bo z nim sie nie da a ten post pisze od 40 min bo ciagle cos zabawki go nudza to ryk.Mam tylko nadzieje ze nie trafie do szpitala przed swiretami z powodu odwodnienia czy niedozywienia

Narazie sie z wami zegnam wpadne tu po swietach jak maly bedzie juz zdrowy

buziaczki dla was i dzieciaczkow nio i zycze wam spokojnych i wesolych swiat oraz mokrego smingusa dyngusa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tylko na chwilkę wpadłam powiedzieć że żyjemy, ale ja już ledwo
Paulina ma tydzień z serii......jak tu wkur... mamę 😞 mi już ręce opadają 😞 😞 😞
Weronika dalej nic nie chce jeść poza mlekiem, ja już nie wiem co z nią robić bo za długo to trwa

zaraz zbieramy się na spacerek bo się wreszcie pogoda zrobiła

Darka
zdrówka dla Oskarka

Emilia
śliczne buciki 🙂

MajaChwszystkiego naj, naj dla Zuzulki 🙂 spóźnione co prawda ale jak najbardziej szczere

uciekam bo Paulina już u Weroniki w łóżku i rozrabiają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka już po pierwszej drzemce myślałam ze z godzinkę pośpi wiec się położyłam a ona po 30 min się obudziła wiec głowa nadal mnie męczy 🤨

emilia super buciki 😜 a co do mleczka to ja myślę żeby o tej 3-4 rozcieńczać bo jakby Lenka jadła o tej 23 to by mi nie przeszkadzało ale chciałabym żeby noc przesypiała 😉

Dziewczyny fajne okulary ja mam pięć par wiec zaopatrzona jestem na lato 🙂

Maja ale Ci Zuzia śpi tylko pozazdrościć 🙂

McDa to super ze Paulince ząbek się przebił oby teraz już noce były lepsze i dzięki towarzyszenie w tej ciężkiej nocy oby było i jak najmniej albo wcale 😁

Idę pościel rozwiesić bo słoneczko wyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hellol
Witam
I ja informuje ze zyjemy, u mnie juz lepiej, Patryk ma brac antybiotyk do soboty
Wczoraj udalo mi sie umyc 1 okno i balkon
PAtryk teraz zasnal wiec ide nastawic pranie i wyprasowac firanke i moze uda mi sie chociaz sciagnac firane z okna i przyszykowac sie do mycia kolejnego okna.

Myślalam ostatnio, jak super że Patryk nie mial ciemnieniuchy, a teściówa mu na główkę zawsze lookała i co? 😉 😉 😉 🥴
Dzisiaj patrze a tu w miejscu gdzie ma najwięcej loczków żółte placki 😞 😞 😞 dupaaa akurat jak w pierwsze święto idziemy do teściow 😠
Myślę że mu się to zrobiło tez m.in. od momentu jak siedzi w wanience bo teraz juz nie jest tak latwo mi myc mu glowe a ciemieniucha akurat jest w miejscu gdzie ma najwięcej włosków a on sobie nie daje juz ani z wlosami ani z uszami czy nosem za wiele robic 😞
Z chęcią bym mu to wydrapala ale podobno lepiej nie podrazniac skory
Myslicie ze oliwka wystarczy? Czy cos wiecej mam z tym zrobic?
Tzn smaruje oliwka a potem wyczesuje tak???


Poza tym to przeglądam ciuszki ktore pokupowalyscie - super
I widzę ze szukacie okularow, ja polecam marki Solano, fakt kosztuja troche i kiedys kupowalisny razem z mezem to dostalismy rabat...



Moje zakupy ost na Allegro = zaś sie musialam wkurzyc
Jeden sprzedawca nie wyslal 1 z ciuchow - ale to ma doslac na wlasna reke takze z tym mam nadzieje nie bedzie problemu

A drugi "przypadek"
Kupiłam Zbojowi takie 2 bluzo- kurtki na Allegro - i jak przyszly to porażka - beda chyba na wyjazd na wieś (nie obrazajac nikogo) do latania po dworze i brudzenia...

Jedna pomaranczowa - na foto zywe kolory - a w realu - sprana, wyblakla, z Endo na plecach ma namalowanego liska i wypisany wierszyk ( o czym nie pisalo na aukcji)
Druga calkiem niezla, taka "futerkowa" ale co? zamek chodzi fatalnie a zamek wiadomo jest wazny przy malutkim dziecieciu zeby szybko zapiac

Nie będe odsylac ale kurde szkoda mi tak kasy wydawac na ciuchy "takiej" jakosci bo spcjalnie kupuje taniej zeby oszczedzic



darka
- przeczytalam Twoj opis nocki, Nasz Patryk ma tak jak jest chory, wycie i ryk prawie calą noc, budzi sie, wyje i ryczy, potem pada i za jakis czas znowu,
dla Nas to jest sygnal ze jest chory - juz 2 razy tak mieliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

u nas nocka super, tylko mąż mnie o 6:30 zbudził bo...CHRAPAŁ!

Jestem już w połowie spakowana...Lenka śpi, o 13 przyjdzie niania a ja ruszam na miacho. Pójdę na solarkę bo dawno nie byłam.

DUŻO ZDRÓWKA DLA DZIECIACZKÓW - ta pogoda jest do d***! Tylko infekcję!
U nas rano kropiła a teraz się przejaśnia.

Ja kupiłam PILOTKI i jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia i co z tego ze u mnie się ładnie zrobiło jak ja źle się czuję i nie pójdziemy na spacerek 😞 i jeśli mogłabym Cię prosić o napisanie jakie te proszki bierzesz na migrenę bo zapisałam...kartkę gdzieś wsadziłam ☺️

wercia dobrze że u Was już lepiej 🙂 a co do zakupów to też bym się wkurzyła jakby mi takie ciuchy przyszły no ale ja jak do tej pory nie narzekam wszystkie rzeczy są zgodne z opisem a nawet ładniejsze jak na zdjęciach, ja zawsze patrze na komentarze o allegrowiczu i ile już ciuszków sprzedał no i zwracam uwagę na koszty wysyłki bo niektórzy zarabiają na przesyłce pisząc list ekonomiczny 8zł dziwne skoro koszt to 5zł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia82 ja tez jak gosiaczek kupuje ładniejsze ciuszki niż na foto 😉 napisz do tej osoby i wystaw neutrala 😉 a co do ciemieniuszki u Natalii tez sie pojawia , ale ja niczym nie robię ,ponoć oliwka tez nie wolno 😮 jak sa większe płatki to zdrapuje palcem delikatnie 😉 bo tez niby nie wolno , ale zdrapie i juz nie ma 😉 a tak yo wyczesuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilia1 swietne buciki 🙂
Asia dzieki za zyczenia, Dareczka duzo sily i moc zdrowka dla Oskarka na swieta !!! ta pogoda........eh szkoda gadac..
A co do aukcji mitez sie trafila jedna bluzeczka z plamami, nie odeslalam ale opinia nie byla perfekt jak sprzedawca oczekiwal. nikt nie bedzie mnie ladowal w .... swiadomie o nie!
emilia ja tez wyczytalam o tym zniknieciu. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i w końcu nic mi nie wyszło z tego spaceru bo przypomniałam sobie że pranie na mnie czeka a jutro już jedziemy a kilka rzeczy brudnych, więc spacerek przełożony na popołudnie, a może to i lepiej bo tata z nami pójdzie 🙂

teraz błoga cisza i lenistwo........Dziewczynki śpią, choć pewnie długo to już nie potrwa 😉

Emilia
buciki super 🙂
a te Twoje, pasują?

Gosiaczek jak głowa? migrena minęła? mam nadzieję że już lepiej

Mamusie jak chcecie oduczać nocnego jedzenia to właśnie najlepiej robić coraz rzadsze mleczko aż w końcu podać zamiast niego wodę.
Ja miałam tak z Pauliną, wodę dostała dwa razy, dziwnie na mnie spojrzała, nie wypiła nic i od tego czasu w nocy się nie budzi.

wercia
z zakupami na allegro tak już jest, czasem ludzie nie piszą do końca prawdy, ja bym pewnie wystawiła neutralny komentarz bo co w zasadzie więcej można zrobić

na temat zniknięcia niejakiej Katarzyny W. to ja się lepiej nie będę wypowiadać, mam tylko nadzieję że ta sprawa kiedyś się wyjaśni

idę kuchnię ogarnąć póki cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareczko wytrwałości i zdrówka dla Oskarka!!!

Edytko to udanego wypadu na miasto i relaxu przy smażeniu zadka 😉

Asieńko Ty to musisz mieć sajgon przy dwójce w takim wieku i tak teraz jeszcze jest w miarę light ,chyba gorzej jest 2i 3 albo 3i 4 ,ale wszystko do przejścia, ja miewam sajgon i przy mojej 8iolatce i Maksiu mimo, że to naprawdę grzeczny malec 🙂 wytrwałości dzielna kobieto! 😉

Z allegro tak bywa,aczkolwiek mi się nie zdarzyło, zawsze bardzo skrupulatnie czytam opinie o kimś z jego sprzedaży nim się zdecyduje,bo jak kogoś w wała zrobił to zapewne już neutrale i negatywy ma.

My nocka po staremu 20 - 8:30, w dzień też dziś sporo spał ,bo już o 10:30 do 13 potem koło 14:30 na godzinkę, mimo że górna jedyneczka pójdzie lada moment i dolna kolejna też ,bo ma koszmarnie miękkie dziąsła i czerwone jak burak, fochy ma bo stać chce i tak śmiesznie potrafi kroki robić trzymany pod pachy 🙃 🙃 ale sam nawet palcem nie kiwnie by usiąść czy wstać , mały leniuch ! 🙂uciekam pobawić się z nim póki ma dobry humorek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit udanego wypadu 🙂

asiula no niestety głowa cały czas boli mimo że juz łyknęłam przez cały dzień 3 proszki przeciwbólowe 🤢
Mnie też już się nie chce wypowiadać na jej temat pogrąża i pogarsza swoją sytuacje niech ją znajdą i wsadzą 😠

Kinia no a moja dzisiaj tylko dwa razy po 30 min i marudzi na maxa a mi głowy mało nie rozsadzi 🥴

Mam takie pytanko czy dziecko po chrupkach kukurydzianych może mieć zatwardzenie? bo juz sama nie wiem co jest przyczyną że labo robi mała twardą kupkę albo tak jak dzisiaj kupki brak????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...