Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂

A my niedawno wróciliśmy z grilla i udał się nawet uciec przed samą burzą tzn. złapała nas już w taksówce 😜 Lenka padła jak kawka wymęczył ją ten dzień 😉

Tilii super czapeczka i awatarek 😆 no i miłej nauki

megan a co ja mam powiedzieć ja mam 172 a w obcasie to.... no ale najważniejsze że mąż jest wyższy 😉

McDa no to mała tancerka Ci rośnie 🙂

Spadł deszcz i od razu fajniejsze powietrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Emilia może z ciepła wyskoczyły jej krostki...

moja jakoś dzisiaj wyjątkowo zmęczona, robiliśmy sobie grilla z mężem wieczorem i już tak marudziła że poszłam jej dać jeśc i zasnęła o 19.25!!! nigdy jeszcze tak szybko nie spała 🙂 tylko obawiam się że się obudzi o 4 i nie będzie już chciała spać 🙂 zobaczymy, jeszcze zanim pójdę spać spróbuje jej dać jeść na spaniu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym spaniem i marudzeniem to Maksik dziś dowalił...wstał o 8smej, zjadł ,posiedział do 10:30 i zasnął ...wstał o 16:30 😮 😮 mój mały mutant spaniowy , oczywiscie wstał ,zjadł, pobawił się i chciał chodzić,a sam nie potrafi,rodzice za to szykowali salon pod nowe meble i był mega bajzel , wszystko w pudłach, a Maks ryk, ale jaki! masakra jakaś, no i od pół godziny przysnął , ok 21 pobudka na kąpiel i kolacje, ehh pracowity dzień, ale u nas też duszno , choć w chwili obecnej już się ochładza . Jutro córa z majówki wraca .

Co do butów i koturn, ja tam się nie przejmuje modelki wyjściowo mają koło 180 cm a jednak jakoś większość facetów taką by chciało mieć , grunt byś się dobrze w butach czuła ,jak dokuczają ,że żyrafa to znaczy, że zazdroszczą i udany zakup ! 😉 no ja mam 170cm ,maks obcasy to 8cm ,bo w większych się zabiję,a mój kochany ma 193cm ,więc mogę sobie swobodnie śmigać bez patrzenia z góry ☺️

Zmykam pod prysznic ,potem młodzian rządzi w łazience , branoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia zasypia zrobiłam jej 210 mleka i od 20 tej pije na raty 😉teraz właśnie dopija końcówkę 🙂


kinga ja właśnie wróciłam z pod prysznica 😉 kleiłam się jak wata cukrowa 😜


Mcda mi tez się wydaje ,że od ciepła. Wykapałam ja o 19 tej i poszła biegać czytać raczkować i znów spocona 😉


gosiaczek to dziś obie grillowałyśmy 🙂 Super ,że grill sie udał i ,że deszcz was dopadł już w drodze. u mnie jeszcze nie pata , ale zanosi się i zazdroszczę powietrza po deszczyku 😉


jutro do pracy ,pobudka o 4,45 😮 dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane moja też spocona od tego ciepła i bardzo się spociła przy jedzeniu ale była tak zmęczona że troszkę się pokręciła i zasnęła 🙂 teraz otworzyłam okno w salonie i sypialni i od razu super powietrze w domu 🙂

emilia no to życzę Ci aby czas w pracy szybko zleciał a ja pewnie też koło 5 będę miała pobudke 😁

Kinia no to rzeczywiście pospał moja to pierwsza drzemka 1h a druga tylko 15min 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

U nas upałów ciąg dalszy także korzystamy z pogody 😜 😎
Olkowi na dobre przebiła się jedynka górna,ale bez płaczu i temperatury 🙂
No i zmienił nawyki spaniowe 🙂 Zrezygnował z popołudniowej drzemki i pada jak kawka o 19.30,a śpi do 7 rano 🙂

Mam sporo do nadrobienia,więc zabieram się do lektury ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na początek może podziękujemy za życzonka 🙃 😘

AnjaP wracaj do Polszy, słońca co niemiara 😜 Opalisz się szybciutko 😎 I zrób mężusiowi tę przyjemność! Niech popatrzy 😜

Megan buty fajne,ale nie dla mnie ☺️ Ja mam chude nogi,więc masywna koturna powodowałaby efekt antylopiego kopyta 😮 Poza tym ja mam ze 170 normalnie,a w buciorach i 180 prawie dolatuje 😁 Ale ja kocham być wysoka 🙂 No i ten efekt nóg po pas 😉 🙂
Także głowa do góry, pierś do przodu i uważaj na druty elektryczne 😁 😉

Emilciu
a z kim Natalka zostaje jak Ty w pracy? Przynajmniej do ludzi wyjdziesz, wystroisz się... ☺️

Gosiaczek ja kiedyś miałam wrażenie,że Ciebie widziałam 🙂 Ale to raczej nie było realne... Ale też byłam świadkiem spotkania integracyjnego dziewczyn z Brzuszka, z sierpnia chyba 🙂 I później luknęłam na ich forum i rzeczywiście to one były 🙂 Poza tym chciałam się cofnąć do filmiku,w którym Lenka pokazywała ,,papa"- o ile to Ty do Niej mówiłaś- masz piękną barwę głosu, jak dla mnie z pazurem 🙂 I zupełnie nie pasuje mi ten głos do Twojej delikatnej urody 🙂 Jestem miło zaskoczona, naprawdę 🙂

I trochę fotów naszych 😜
Olek miniarz 🙂



i nasz wypad na plac zabaw 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂 U nas znow jakos pobudeczkowo w nocy bylo.....przymierzylam jej dzis cale ubranko do chrztu ,ktory jest 20go maja. I tak buty za duze 🤪 kiecka za dluga.......musze ja popodpinac odpowiednio..ogolnie wygladala slicznie moze zdjecie wrzuce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proba fotelika i w kiecusi dzis rano 🙂 wczoraj Zuzia skonczyla 10 miesiecy 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/152/desktop1e.jpg/][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4524/desktop1e.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju od nas też buziaczki dla Zuzi 😉 sukieneczka bajerek !

Emiliaeem napatrzeć się nie mogę jaką Ty masz młodziutką buzię 🙂 taką promienną 😉 haha podbijasz synowi poprzeczkę ,będzie musiał długo szukać ,by Jego wybranka mamuśkę dogoniła 🙃 a minki ma Olo genialne , co to będzie jak dobije tych 2 lat,jak dzieciaki wtedy z kreatywnością wychodzą 🤪

Gosiaczek a jaki placek wyczarowałaś ? 🙂
A młoda genialna jest, co ma się nie cieszyć, osobisty szofer, kręcą filmik , pogoda jest ,żyć nie umierać 😁

Dziś prawie zawału dostałam, wchodze do kuchni, a tam w doniczce po ziołach gołąb siedzi, stanęłam jak wryta ,gapię się na niego, on na mnie, zdążyłam pomyśleć "ale będzie jazda jak wleci na mieszkanie", na szczęście poleciał do swoich 🙃 sraluchy cholerne , przecież nie będe trzymała okien zamkniętych 🤢


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emialeem jaka Ty jesteś laska! wiadomo po kim Olo taki śliczny 🙂

MajaCh kurcze, przegapiłam miesięcznicę Zuzi, więc teraz przesyłam gorące buziaczki! 😜 i śliczna jest w tym ubranku! i w foteliku też, zresztą słodka jak zawsze 🙂

mała już w łóżeczku ale strasznie marudzi, no i przed chwilą pierwszy raz sama wstała w łóżeczku na nogi! zawsze tylko na kolana!!

no i raczkuje 🙂 wczoraj tylko jeden krok raczkowania zrobiła, potem się czołgała a dziś już przeszła raz cały pokój 🙂 oczywiście jeszcze jej się nóżki rozjeżdżają ale za tydzień może będzie śmigać 🙂
a ja skończyłam dziś pisać prace mgr!!! 🙂 jeszcze poprawki kosmetyczne, dołączyć załączniki i wysyłam promotorowi 🙂 juppi!!!!!!!!!! 😁 jutro będę oblewać soczkiem na urodzinach bratowej 🙂
i oczywiście nie skończyłabym jej gdyby nie moja mama, dużo mi ostatnio pomagała przy małej, żebym ja mogła pisać 🙂 ale jestem szczęśliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂


zdrówka dla Zuzi


U mnie pogoda dziś zmienna , troszkę popadało o 5,30 jak jechałam do pracy, a później się wypogodziło i troszkę ochłodziło.Nawet przyjemnie wiec po pracy wyszłam z mala na spacer. Szkoda tylko ,ze strasznie nogi mnie bolą 😞 no ale w pracy całe 8 godz na nogach to nic dziwnego 😉 Natalia glutów ciąg dalszy 🤢. teraz już śpi 😉 Do pracy jeszcze jutro i niedz wolna 🙂


gosiaczek ale Lenka zadowolona, i ja również byłam zaskoczona twoim głosem .jest taki stanowczy dorosły hehehe a ty taka młodziutka i drobniutka 🙂


McDa życzę ci aby Paulinka dziś w nocy ładnie spala 😘 😘 i gratuluje skończonej pracy 😉 I najważniejsze gratuluje postępów Paulinki zobaczysz za dwa dni będzie smigała,że ho ho 😉 😁


emiliaeem teraz jest jeszcze z mężem bo ma długi weekend 😉 a od pon z teściowa.Będzie rano do nas przyjeżdżała , teść po drodze do pracy ja podrzuci i jakoś to musi być 😉 Ale ty jesteś Laska , a Oli boskie minki ma 🙂


kiniek no cos ty to tylko mały gołąbek hehehe ja tam strasznie boje się pajaków i robaków 🤢 🤢 🤢 🥴


Maja Zuzia bosko wygląda w tej sukieneczce 🙂


tilii ale żeś się rozpisała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tilli współczuje 😞 mnie też czekają jeszcze ostatnie dwa egzaminy w czerwcu 😞 no i obrona 😞 a potem ODPOCZYNEK!!!!! no i jeszcze ten kurs pedagogiczny do grudnia 😞 ale to już inna forma niż studia 🙂 no i życze powodzenia w sesji!

Emilia to rzeczywiście nogi mają prawo Cie boleć 🙂 byle do niedzieli! i oby Natalka wyzdrowiała!

zmykam spać, właśnie wysłałam prace promotorowi i na system antyplagiatowy sprawdzić ile % wyjdzie 🙂 no i mogę iśc spokojnie spać i czekać na pierwszą pobudkę Paulinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Ja tylko na moment bo mam gości 😁

Tak troszkę rzuciłam okiem co pisałyście emiliaeem i emilia powiem Wam że mój głos nagrany jest do bani 😠 właśnie tak brzmi stanowczo no ale co zrobić dobrze że w rzeczywistości brzmi lepiej 😉

emilia zdrówka dla Natalki a co do tego mojego wielu to już za parę dni to będę miała 30 na karku 🤢 więc gdzie ja młoda jestem 😉

emiliaeem ale z ciebie szprycha no i słodziak z Olka 😘

MajaCh to spóźnione życzonka dla Zuzi 😘 śliczna modelka z niej 🙃

Kiniek sernik z ananasem na zimno 🙂 oj tam taki gołąbek może zgodniał 😜

McDa to gratulacje dla Paulinki dla Ciebie za napisanie pracy 🙂

Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcda to fajnie,ze juz skonczylas prace 🙂 to juz z gorki teraz 🙂
My dzis bylismy u dzidzi 3miesiecznej pozniej u koleznaki jezcze dzien udany 🙂 a wieczorek na spacerze na dokach, Zuzia powinna spac cala noc bo cholera mala znow spala tylko z 30 minut w ciagu dnia!!!! szok....pada juz z nog ale pospi 10 minut i jazda od nowa skad ona ma tyle sily!!!! 🙂 szaleniec i slini sie jak wariat ale ten zabek gorny i chyba dwojka gorna idzie.......zobaczymy na dniach 🙂 13 moja siostra przylatuje ze szwagrem 🙂! sie juz ciesze a 20go bajbaj 🙂
Zuzi nowa sylaba to nienie nono niuniu 🙂 od dzis 😁 tak fajnie jezyczek opiera na tym gornym zabku i mowi nionionio 🙂 a rano jak sie obudzila to tatatata, a tata oczy szeroko otworzyl i nie wierzyl bo zawsze tak rano go juz nie ma ,a dzis mial wolne 😁 i od raz wstal ja wziac do lozka do nas 😁
no nic ide spac , drina sobe wypilam na lepszy sen, tata dzis w pracy ma nocke wiec musimy byc dzielne i wyspane 😉 kupilam sobie krzyzowki i jade z koksem ,zeby polksich slow niekotrych nie pozapominac to az smieszne jak pomysle....ale prawdziwe ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa87 no ale obrony chyba już soczkiem nie będziesz oblewała?

u nas nocka standardem do 21 do 8 , z drzemkami w dzień bywa różnie i tak czasem spi do 15 h dwa razy po godzinie i a czasem 2, ale od 15 do 20 nic i straszna wtedy z niej maruda, a zasnąć za żadne skarby nie chce.

Emilia, pierwszy dzień w pracy zaliczony , mówia ze najgorsze pierwsze 2 tyg, potem organizm się dostosowuje. A dobrze ze masz teściową do Natalii, zawsze to zaufanie jest, i spokojna głowa. U nas dwa spotkanie mam z potencjalnymi klientkami na opiekunkę, ale z siostra doszliśmy do wniosku ze będziemy starały sobie nasze planingi godzin pracy ustalać tak żeby jak najrzadziej z niania zostawała.

o pogodzie napisze tyle ze wczoraj pół Brukseli z buta przeszłam. Pogoda spacerowa była, a dziś od ranę leje i tak się już zaciągnęło na tydzień cały/ ahhh

MajaCh sliczny ten fotelik, fajnie Susi w nim wygląda, tez mam na niego srtaszna ochotkę. ale w bebe confot kusi mnie ta opcja obracanie do wkładania i wyjmowania dziecka z auta. Suknia jak księżniczki, życzę żeby ceremonia się udała i na przyszłość jak bym nie zaglądała szczęśliwej podroży do polski. Ach i dla Zuzi SÓŹNIONE CAŁUSKI na miesięcznice 😘
Ja se ostatnio dostawę polskiej literatury zrobiłam i czytam po godzinie dziennie, i mimo ze mnie wciąga to zawsze zasypiam z książką, a dziś o 3 w nocy się obudziłam i rozdział kończyłam bo zasnęłam w jego trakcie, no kiedy się ocknęłam to musiałam doczytać , na głowie mi siedziało co dalej .


Emiliaeem fajna baka z ciebie, piękna , zgrabna , i do tego mądrala 😉 sama zalety.
Jak ja się do polski wybiorę to tam się zimno zrobi a tu będzie ciepło , zobaczcie. Zawsze tak jest . Ale już niedługo za dwa miechy na dwa miechy będą mnie witać solą i chlebem 😉

tilii jeszcze troch i wakacje. Sabina w opasce Majki, ładna , opaska też 🙂





Lileczka bawi się konikiem , jeszcze sama nie siada ale się utrzymuje "w siodle" i próbuje się bujać

GOSIA ale lenka sie cieszy , może jak kupimy małej ten fotelik, to tez więcej radości z jazdy będzie miała, no i pa pa perfekcyjne, ja mam problemy z nagraniem , bo rano gdy ona wypoczęta , skora do zabawy i nauki mnie nie ma w domku, a popołudniu ona już maruda , ciężko jest ale może dziś lub jutro mi się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...