Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

McDa powiedzieli ze lepiej jakbym nie spacerowala zeby Marcel czegos nie zalapal wiec siedzimy w izolatce malutkiej buuuu ale jutro o 9 sie ulatnia,y wracamy do domu...maz byl w dzien z nim ja robsilam mega porzadki zeby bylo czysto jak wrocimy. Ogolnie zostawalam na noc i na drugi dzien tak do 11 pozniej na 20 przyjezdzalam izmienialam sie z mezem do tego wczoraj dostalam mega biegunki z wymiotami dzisiaj juz jest ok... I jak wczoraj jezdzilam ...maz byl do 22 bo ja sie wrocilam na kibel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam wieczorkiem

My cały dzień na dworku jej ale skwar ale wole to niż wcześniejszą pogodę 🙂 Spacerówka kupiona i już przetestowana 😁 fotelik zresztą też Lenka śmiesznie skupiona w nim siedziała 😜

McDa nie znam opinii tych fotelików ani na oczy ich nie widziałam to nie pomogę ale widzę że już zdecydowałaś 😉 Ja ze swojego jak narazie jestem zadowolona i Lenka chyba też 🙃 Jej jak ja zazdroszczę Ci grilla my nie mamy gdzie zrobić chyba na balkonie no ale może w czwartek sie uda u znajomej 😉 hmmm karkówka z grilla mniam 🙃

emilia ja nawet jak przypadkiem powiem papa to ona już macha rączką i robi papa;
Kurcze właśnie mi uświadomiłaś że nie uczyłam jej kosi kosi a nad buzi cały czas pracuję 🙂


rose
witaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tu Dj Lenka

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/dsc0073bh.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/514/dsc0073bh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu robi pompki 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/dsc0164y.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4985/dsc0164y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek wiem że się powtarzam ale słodka ta Twoja Lenka 🙂
i Paulinka daje buzi ale wtedy otwiera buzie i chce mnie gryźć 🙂

my już po grillu, wciągnęłam kiełbachę i karkóweczkę 🙂 mniam, a jutro na grilla do mamy 🙂

Paulinka śpi, ja też idę spać, bo mąż jeszcze piwkuje ze szwagrem więc nie czekam 🙂

dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny a miałam już dawno pytać i ciągle zapominam, czy Wasze dzieci mają równe fałdki na nóżkach?????? kiedyś się mówiło że jak nie są równe to coś nie tak z bioderkami, Paulinka jak była mała miała równiutkie a teraz nie... dwa razy byłyśmy z bioderkami i lekarz mówił że wszystko ok, że już mamy nie przychodzić,a ja się martwię tymi fałdkami, nie wiem czy nie pójdę do innego lekarza prywatnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki McDa ale te nasze dzieciaczki wszystkie takie słodkie 😁 Co do tych fałdek hmmm wiesz co ja o niczym takim nie słyszałam ale aż jutro zerknę tylko za bardzo nie wiem czego mam szukać. Ja z małą byłam na 4 wizycie 27 marca i robił USG (zresztą zawsze robią) i było wszystko ok.

a i zazdroszczę tej karkówki 🤢

Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

Ja tak na szybciutko jeszcze z Wami się pożegnac wpadłam.
Spakowałam tony tobołów dla Patryka, jeszcze pare rzeczy co mi ma moj dowiezc.
Jutro jedziemy, na szczescie w gory nie mamy az tak strasznie daleko 120 km, tylko te upały teraz masakra, Patryk poci sie po 5 min w foteliku - biore ciuchy na przebranie juz do auta
A ze nie zmiescimy wszystkiego do auta to po przyjezdzie na miejsce ( i ogarnieciu nieco spartanskich warunkow;/ musimy jechac do Biedronki na zakupy
Ja zostaje z moja Mum i Rozbojnikiem a moj pracocholik jedzie i idzie w poniedzialek do pracy, potem w srode i najprawdopodobniej piatek

Maz przyniosl odrobine kasy to kupilismy malemu sandalki, 2 czapeczki i krotkie spodenki i skarpetki

Jak na zlosc dzis chcielismy sie przejsc wlasnie do sklepu po te rzeczy na upaly dla malego i okazalo sie ze panę mamy (tzn detka przebita w kole) i dupa musielismy autem jechac i z malym na rekach penetrowac sklepy bo jeszcze detke na szybko kupowalismy
Maz wzial sie za zakladanie nowej detki i jak na zlosc jeszcze poszła kolejna dętka w skretnym kolku - tuz przy wentylu - nawet sie skleic nie dalo - wiec zas musial jechac po detke - i w ten sposob poszlo 25 zeta ponad

Na wozek jestesmy zdecydowani juz i fotelik - beda z Baby Desigh - i omowilismy ze sprzedawcą w sklepie ze jak kupimy oba na raz to da 5% taniej niz ma producent przedstawiona cene na stronie

McDa - co do fałdek to wiem z opowiesci ze przedtem bardzooo zwracali na to uwage a dzisiaj jest usg bioderek od tego
hmmm popatrze jeszcze ale wydaje mi sie ze Zboj ma rowne

Dziewczyny buziole, wypoczywajcie ile mozecie i korzystajcie z pięknej pogody
I oby dzieciaczki były grzeczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobranoc 😘 😘 😘 😘 😘 😘

p.s. maz w ramach "rekompensaty" pozycza mi blueconnecta takze powinnam miec neta wsrod tych spartanskich warunkow 😆 😆 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane
no lato po całości wczoraj 28 stopni ,dziś znów ma tak być 😁
musiałam kurcze filtr 50siątke dla młodego kupić by się nie poparzył tym słońcem ,inteligentnie wytarłam nadmiar w rękę a potem poszłam na solarkę - bravo 🙃 🙃
Dzisiaj kolejne podejście, by się najeść lodów kręconych, wczoraj nie zauważyłam i kupiłam jogurtowe, taki kwach, że nie umiałam tego zjeść ☺️ ☺️ ☺️

Co do fałdek to po 3 usg stawów i odesłaniu jak będzie pewnie chodził przestałam obserwować, w sumie lekarz wie co mówi, zresztą w tym wieku jest niemal całkowite skostnienie już, także myślę,że jakby się coś działo już byś wiedziała 😉

Wercia a to Ty masz tego fyna? my mieliśmy straszne flaki, ale na stacji benzynowej napompowaliśmy i jak na razie nic się nie stało z wózkiem, a targamy go nieźle po dziurach 🤪

No nic Kobiety ,uciekam młody jeszcze śpi od 21 idę zjemy śniadanko i jak wstanie to chyba do parku ruszymy, pogoda marzenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 😎 😎 😎

U nas nocka super Lenka zasnęła po 20 i karmiłam ją tylko o 6 a spała jeszcze do 8 🤪
Zapowiada się śliczna pogoda trochę wieje ale to dobrze bo inaczej podusilibyśmy się w tym upale 😜

wercia wypoczywajcie 😘 a twój niech pracuje mój jednak też na parę godzin będzie chodził do pracy ale mnie to nie przeszkadza ja wtedy będę jeździła do mamy a on przynajmniej kaskę zarobi 😁

Kinia no i ja muszę małej kupić filtr 60 to przyda się tez na wakacje bo mam tylko 30 😉 Hehe ja też wcinam lody ale gałkowe 🙃

a i wszystkiego naj dla Natlaki i Sabinki 100 lat 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc 🙂 Dolaczam do zyczen 🙂 Kinia jak zwykle o wszystkich pamieta!! 🙂 Sto lat dla dziewczynek 🙂
Gosiaczek sliczne zdjecia i jak dumnie siedzi 🙂
Mcda u nas faldki chyba rowne,przyznam,ze nie zwracalam na nie uwagi..
Nocka taka sobie , Zuzie te zabki mecza i z rana zwlaszcza krzyczy przez sen dadadadada bababa albo tym podobne 😁 na sniadanie znow chlebek z pasztetem z indyka wtramolila 🙂 a teraz siedzi pry oknie iobserwuje okropna pogode,wieje okropnie cala noc takie wiatrzysko......i deszcz pada....i tak z tydzien doprzodu jeszcze ma byc..
Wercia udanego wyjazdu!!!
Megan to dzis juz bedziecie w domku 🙂 duzo zdrowka teraz dla Ciebie :* najedz sie czekolady gorzkiej 😁 na poprawe humoru i zahamowanie biegunki 😜
Milego dnia dziewczynki u mnie domowo dzis bedzie napewno....a tak tesknie za spacerkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
nocka ok, od kilku dni podobna 🙂 pierwsza pobudka o 3, potem5 i 7 🙂

Gosiaczek gratulacje dla Lenki za przespaną noc!

i ja oczywiści sto latek i dużo zdrówka dla Natalki i Sabinki!!!!!!!!

ja dziś rano byłam na giełdzie odzieżowej i kupiłam małej sukienkę z bluzeczką na 50-tkę mamy, jeszcze do tego bluzeczkę białą z krótkim rękawkiem, opaskę (chustkę) na lato, cieniutkie rajstopki i skarpetki 🙂 a sobie kupiłam tylko 2 koszulki 😞 chiałam jakieś spodnie krótsze na lato i spódnice bo sprzed ciąży mam wszystko duuuże 🙂 i muszę kupować nowe ciuchy,ale jeszcze nie było takich na cieplejsze dni, no nic zostały mi na razie tylko jeansy 😞 i strój kąpielowy chciałam i była tylko jedna buda ze strojami a ceny że ho ho! no więc też nie kupiłam... ale jutro jadę z mamą to takiego fajnego szmateksu bo chcę Paulince pokupać jakieś koszulki i spodeneczki na lato to mam nadzieję że się uda 🙂
a po giełdzie pojechaliśmy po ten fotelik bo wczoraj nam się nie udało zdążyć, tzn myślałam że jest do 18 a było do 17, byliśmy tam o 17:06 🙂 no ale dziś kupiliśmy, 850 zł więc nie najgorzej, na allegro też ponad 800 kosztują... no i Paulinka zadowolona jechała, wszystko widziała 🙂


mała śpi, czekam aż się obudzi i jedziemy do kościoła na 16 a potem grill u moich rodziców 🙂mniam! zaś kalorie... no i jeszcze zrobiłyście mi ochotę na loda 🙂 a dziś już shake wypiłam w mcdonaldzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek mała ćwiczy żeby dokopać chłopcom...Wszystkiego najlepszego dla naszych forumowych pociech :-) ja w domu Mały śpi jest marudny i martwi mnie to ze strasznie mało je teraz zjadł 10 ml :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Całuski dla Oskara i Natalki

A jak tu cicho 😉 Wszystkie się pewnie weekenduję 😉

Gosiaczek Lenka pięknie robi papa, a jaka spokojna… Moja nie umie tak wysiedzieć 😉

McDa Sabinka też całą ręką wymachuje. A po papa musi być jeszcze zawsze piona z każdym 😉

A co do Fotelika to chciałam Pyrkę już przeprowadzić ale zauważyłam że jest na 9-18 kg, a ona ma 7 więc jeszcze zostajemy przy nosidełku… 😆

McDa Nie Pomogę Ci bo nie mam pojęcia. Sabinka nie ma wcale fałdek – tylko takie wduszone w miejscu gdzie pampers 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tu moje Małpki 🙂
Za chwilę wrzucę na agu zdjęcia w stroju kąpielowym który mała dostała od dziadka 😁

I dziękujemy za pamięć





A i jeszcze zapomniałam napisać. Wczoraj mieliśmy parapetówę a że było strasznie gorąco to wpiłam zimne piwo... I się troszkę upiłam 😁 Normalnie kręciło mi się w głowie 🤪 Ale mieli ze mnie radoche hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂

    Natalka dziękuje za życzenia i 100 lat dla Sabinki i Oskarka
jestem padnięta prawie cały dzień na dworze,nóg nie czuje. Natalia mało spala i teraz ani mleka nie wypiła i zasnąć nie może 🤢 Wyszły jej kolejne dwa zęby na dole , nawet nie wiedziałam , mąż zauważył i u góry chyba tez , ale jutro sprawdzę 😉


Tilii i gosiaczek dzieciaczki są urocze 😉


Nie rozpisze sie bo mała marudzi w łóżeczku dam jej mleczko może wypije 😉 .............jestem juz wypiła 200 ml i położyła się na bok i śpi 😉 od tego marudzenia cala spocona a ubrana tylko w bodziak na krotki rękaw i skarpetki 🤔 A wasze dzieciaczki ja spia w taki upał 🙂


Natalia tez jeszcze trochę pojeździ w nosidełku 😉 wazy niecałe 8 kg 😉

    McDa ja tez byłam tylko 2 x na bioderkach i więcej nie kazał przychodzić, a co do fałdek czy kresek jutro sprawdzę 😉


    Jutro idę wieczorem na imprezę zakładową 😁 😁 Cos się należy od życia,pojem , popije i potyniam i jak dobra mama po północy wrócę do domciu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

oj ja gapa zdrówka i buziaki dla Oskarka 😘

Jej ale upał 🤪 zjarałam się na buraka a to przez spacerki dziś cały dzień na dworku, a i jak mała huśtała się na huśtawce to ja obok no i szok kręciło mi się w głowie 😮

McDa to zakupy Paulinki udane a twoje prawie 😉 jej a ty znowu kusisz tym grillem 🤢

Tilii słodkie te twoje skarby 🙂

megan super że jesteście już w domu no i może zapytaj się lekarza czy to normalne że tak mało je bo może tak na początku jest i niepotrzebnie się martwisz 😉

emilia no to widzę że Natalce ząbki idą pełną parą a u mojej zastój 😜 I tez coś zasnąć nie może 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tu małe i duże dziecko 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/dsc0034ps.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1427/dsc0034ps.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Lenka już zasnęła 🙂

emilia moja dzisiaj dwie drzemki na dworze i każda po 1 godzinie i z tego co widzę dobrze jej się śpi 🙂 bo jest w cieniu no i dzisiaj wiało wiec warunki super na spanie 😜 a i dodam że parasolka świetnie się sprawdza przynajmniej słoneczko na nią nie padało 😉 W domu mam dosyć zimno w porównaniu do temp. na zewnątrz wiec śpi w pajacyku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...