Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosiaczek to gratulacje dla Lenki za ząbki 🙂 no i jak się już czołga to za chwilę będzie raczkowała 🙂 Paulinka tydzień się czołgała i się jej znudziło to zaczęła raczkować 🙂 hehe i teraz masakra, usiąść nie można na chwilę, a jeszcze powoli się przemieszcza, co to będzie na nabędzie wprawy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam 🙂


100 lat dla LENKI


Wybaczcie , ale nie napisze do każdej z osobna bo Natalia jak widzi laptop to wpada w szał 😁 żadna zabawka ja tak nie interesuje jak laptop. Kupiłam nawet jej laptopa lecz niestety ten zabawkowy ja nie interesuje, zaraz go zamyka 😠


Gratuluje posterów dzieciaczkom i kolejnych ząbków 😉 śliczne obrazy pokazujecie 🙂 I witam cie ewko zaglądaj częściej 🙂 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka już śpi mąż właśnie wyszedł spotkać się z kolegą na pogaduchy normalnie jak baby 😜 ale pewnie przy piwku a ja siedzę sama i oglądam na Wspólnej 😉

Dziewczyny jakby któraś zamierzała kupić spacerówkę parasolkę to polecam Cybex Onyx jestem mega zadowolona 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzieczynki wpadłam na chwilkę bo okazało się że Marcel znów chory na antybiotyku..lekarka po szpitalu powiedziała ze moze wychodzić na dwór a okazało się że nie mozna bo załapał coś z powietrza i ma infekcję gardła ma okropny kaszel poza tym otrzymał wczesniej zastrzyki ktore sie podaje od 2 roku zycia nie powiedzieli mi w szpitalu o tym tylko kontynuowali kuracje :-( biedactwo waży 8,800 z 10 kg masakra jakaś ciągle sprawdzam czy nie ma gorączki bo strasznie sie boje...ale..
Marcel mówi mama 🤪 przyszedł rano do mnie i pokazuje na usta tzn dotyka ich i zaczyna mlaskać ja nagle słysze mama..dał znać że chce jeść :-D poza tym ciągle stoi przy wypoczynku lub meblach...pościł się rączkami raz odwrócił impulsywnie i udeżył główką o mebel...masakra myślalam że ze stresy padnę obok niego. Poza tym ok...czekam na lek dla mnie...18 maja mam sie dowiedzieć czy mam przyznany interferon...no i rezonans mnie czeka zeby zobaczyc co i jak...troche sie boje.. dalej myśli o niedowładach i paraliżach mnie nawiedzają każdego dnia najgorzej jak zobacze kogoś na wózku..poty mnie oblewają i mam odruch wymiotny ze strachu..

Lenka buziole w 10 miesięcznice
_______██████
___________████████
___███████__██████__██████
__█████████_ █████_ ████████
___█████████_█████_████████
____████████_ ████_███████
________█████_███_█████
_█████████_ █____█_█████████
██████████ █______█ ██████████
███████████______ ███████████
_█████████_█_____█_█████████
_________█████_███_█████
_____████████_ ████_███████
____█████████_█████_████████
___█████████_█████_ ████████
____███████__██████__██████
____________████████_██
_____________██████_ ██
______█████_________██
_____███████_______ ██
___███████████_____██
_____ █████████___██
________███████__██
__________█████_██
___________██████
____________████
_____________██
____________██____███████
___________ ██___██████████
___________██__████████
___________██_██████
___________██_█████
___________██████
___________████
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś wieczorem znów to samo
była moja Mum, a że ma rehabilitacje w okolicy to przyszla troche wczesniej i jak wrocil maz z firmy to bylo ok póki Babcia była i ja
Tylko wyszła Babcia to znowu ryk i nie chce byc z Tata
Nawet jak siedzimy razem na macie wsrod zabawek to wspina sie tylko po mnie i ciagle ze mna chce byc a jak maz go bierze to wycia i darcia
Jak wyjde do wc to przerazajacy krzyk jest


McDa - i ja napisze jak emiliaeem - Nasz sie tez dlugooo czołgał jak żołnierz na poligonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny jeszcze raz dziękujemy za kwiatuszka też 😘

megan no ręce opadają czego oni uczą ich w tych szkołach, biedne dziecko mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje trzymajcie sie 😘 😘 😘

wercia no powiem Ci że Lenka to jest bardzo za tatusiem jak tylko przychodzi z pracy to ona uśmiechnięta od ucha do ucha i tak fajnie się cieszy zasysając powietrze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Wercia to mały robi psikusa tatusiowi, może specjalnie żeby wiecej czasu z Wami przebywał 🙂 mści się za tydzień majowy 🙂 🤪
Paulinka też tak jak Lenka uwielbia tatusia, bo jak tylko przyjdzie to zaraz ją bierze i się z nią bawi, no i nosi! ale ostatnio też zauważyłam że jest bardziej za mną, jak mnie widzi to zaraz chce do mnie iść, wcześniej tego nie było, więc może to taki okres mają...

Megan kurcze zdrówka dla Marcelka, niech się trzyma 🙂 i Ty też!

Emilia skąd ja znam reakcje na laptopa, nie mogę nawet otworzyć bo wszystko pokona żeby go dopaść, niestety przy niej odpada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
u nas nocka tragiczna, od 23 co pół godziny się budziła i płakała 😞 aż do 3!! i musiałam nosić bo nic nie pomagało, oprócz noszenia i jedzenia 🙂 o 3 jak dałam jeśc to pospała do 5 a potem to samo 😞 mam nadzieję że to jednorazowo, bo już było tak fajnie 🙂

nic, zmykamy na śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂


nocka w miarę tylko ,że mój głodomór nocny pije o 20 tej 210 mleka po 22 giej mąż jej dawał chyba 120 lub 90 ☺️ i już o 4 sie kręciła wody nie chciała zaraz placz to szybko mleka i ja jeszcze 30 min poleżałam i wstałam do pracy a jak zamykałam drzwi o 5,25 to wstała 🙂 Moja tesciowa to cudna kobieta , jestem MEGA ZADOWOLONA , Natalia grzeczna , a teściowa okna mi pomyła wczoraj jedno dziś drugie to ja wzięłam się za trzecie 😉 , obiad ugotuje no po rękach całować 🙂 🙂


wercia a ty chociaz cos sprzedasz na allegro bo mi za nic ciuszki nie schodzą , więcej za opłaty allegro zapłaciłam niż sprzedałam . Inne rzeczy to moment sprzedam a ciuszków jest tyle ,że jakos mam pecha i wole wydać 😉


McDa no to nie ciekawa nocka , oby ta była lepsza 🙂


dziewczyny pozdrawiam was serdecznie i całuski dla dzieciaczków ide spać dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przyznam się bez bicia, że nie nadrobie wcześniejszych postów.
Widzę, ze dzieciaczki zdrowe, trochę dokazują ale są coraz bardziej ruchliwe.

Moja Lenka wszędzie staje i wszystko ją interesuje. Oka nie można z niej spuścić.

Majówkę spędziliśmy nad morzem, wietrznie ale nie najgorzej, za to Lenka ma kaszel i ja też.

Poza tym to odebrałam prawko i wczoraj już sama od lekarza wracałam 🙂 Mąż zadowolony - mówi, że sobie radzę 🤪

Dużo buziaków i spokojnej, przespanej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia to gratuluję teściowej, jednak nie sa takie złe hehe 🙂 super że możesz na nią liczyć!!

Tedit no to teraz poczujesz się wolna, jak już masz prawko 🙂 niezależna 🙂 ja się trochę boje bo mąż chce sprzedać moje autko i nie wyobrażam sobie co będzie jak się sprzeda, będziemy siedziały w domku 😞 no ale mam nadzieję że potem nie będzie długo trwało zanim znajdzie coś innego 🙂
no i Edytko śliczne zdjęcia macie z urlopu, pozazdrościć!
tatuś uśpił ładnie córeczkę jak się kąpałam, zrobił mi niespodziankę, teraz on poszedł a ja myśle co za to mu zrobić 🙂 🤪

dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem'

Głowa już mniej boli 😉 a Lenka dzisiaj pierwsza drzemka 10 minut 😮 wiec o 13 wyszłam z nią na plac zabaw troszkę pobujałam na huśtawce i potem spacerowałam 1,5h to chociaż pospała do domu wróciłyśmy koło 18 🙂 U nas słonecznie ale jak zaszło słońce to zimno 😠

emilia to złotą masz teściową 😉 a moja wieczorkiem pije 180ml i już się nie budzi między 23 -24 tylko nadal budzi się o 4 wiec daję wodę a potem o 6 mleko 😉

tedit śliczny awatarek i zdjęcia na nk też 🙃 Zdrówka kochane 😘

McDa no widzisz Ci nasi mężowie to też fajni tatusie mój dzisiaj Lenkę wykąpał i nakarmił 🙂 i ona od razu myk na boczek i śpi 😜

I ja idę lulu. Dobranoc 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 przegapilam zyczenia dla Lenki 🙂 duzo slodyczy malenka!
kurde ten weekend majowy taki fajny mialyscie...pozazdroscic ,
Emilia Tobi zazdroszcze tesciowej bo moja to (pip pip pip) pisalam...pytala jakie Zuzia CIASTO lubi heheh,
my wyspacerowane doslownie CAAALY dzien dzis sloneczko bylo i od rana lapalysmy 🙂 i w ogrodku i na spacerze i nad woda az mala kimnela w spacerowce 😁
Kupilam sobie kiece , mezowi tshirt alez mnie dzis wkurzyl,dziewczyny......faceci to jednak mogliby zniknac na zawsze. Glupie toto i tylko czasem mysli 😠 😠
Moja niunia jest jeczydupka i lazi ciagle przy mnie, to na noge sie wspina, to mnie poklepuje, to atak przypuszcza zebami. Wariactwo male 🙂
Za kilka dni siostra ze szwagrem beda. Ciesze sie ale chyba jestem zbut nerwowa na gosci na dluzej...musze przetrwac to bedzie straszny miesiac......
bozieee 😞 wlasnie program sie zaczal o dzieciach chorych na raka 😞 jak walcza i jakie sa silne 😞 ja pierdziele chyba mi serce peknie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja też nie mogę oglądać programów o chorych dzieciach, dlaczego one tak muszą cierpieć 😞 jakie to niesprawiedliwe!!

a tak w ogóle to witam 🙂
słoneczko z rana nam świeci do pokoju 🙂 pogoda śliczna, mała lepiej spała, przed 1 jedzonko i o 5.30, ale potem o 7.30 znów bo kwękała na spaniu to ja szybko cyc i spała jeszcze do 8.10 🙂
czekamy na mężusia i idziemy na śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Maja i McDa ja też nie mogę patrzeć na takie programy a moja koleżanka nie może nawet patrzeć na reklamy fundacji bo jej miesięczna córeczka miała sepsę która przerodziła się w zapalenie opon mózgowych na szczęście wszystko już dobrze mała ma 16miesięcy 😉

Nocka słaba Lenka tak płakała o 24 że nie mogłam jej uspokoić dopiero mleczko pomogło potem mleczko o 5 i spała do 7.30 🙂

U nas narazie pochmurno no ale ma być 21stopni i do piątku ma być ładnie a potem zimny weekend 😠

Idę coś zjeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂 i se poplakalam wieczorem 😜 ale silna dzidzia zwalczyla wszystko 🙂
U nas nocka w porzadku , znow bez mleczka to chyba juz definitywnie bez nocnego dokarmiania 🙂 bo to juz 4ta noc 🙂 Wogole zapomnialam Wam napisac jak mala sie wierci przez sen, spi na boczku, czego nigdy wczesniej nie robila, dzis w nocy obudzila sie na chwile z placzem bo nie wiedziala o co chodzi ,a na brzuszku spala! no takie pozycje wydziwia ,ze ja w szoku jestem, znow musze jej podusie wlozyc pod materac,bo teraz jest na nim, zeby sie nie poddusila jak spi na brzusiu. 🙂 U nas wczoraj piekna pogoda,a dzis od rana ponuro i mzawka pada.... 😞
Ah i wczoraj bylam zmierzyc Zuzi nozke w Clarksie i ma 2,5 G i pozniej jak wrocilam szukalam caly wieczor bucikow na ebayu bo sa polowe tansze nowe, i znalazlam ! za 8funtow, takie u mniew sklepie kosztuja 24-35 pierwsze buciki do chodzenia . Sliczne i w tym tyg bede je miala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...