Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Agapurka właśnie nie napina się wcale, bez problemu je....
kurcze pamiętam jak pisałaś ile razy w nocy wstawałaś a teraz proszę, cała noc!! ja też czekam na taką noc!! 🙂

a Filipek słodziak! i fryzura bomba!

Gosiaczek super się masz z tymi wczasami!!

Wercia próbowałam raz jej dać w nocy na spaniu po 23 i efekt był taki że potem co chwilę się budziła 😞 muszę kiedyś spróbować z butelki jej dać na spaniu bez wyciągania z łóżeczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czołem! 😉

Gosiaczek dla Was też najlepszego 🤪 Tym razem syna 😉

Dla Natalki, Sabinki i Oskara też dużo zdrówka, bezbolesnego ząbkowania i samodzielności jak najszybciej 😜 😘

Agapurka Dżidżej fajowy 😁 A Filipek ma już włoski strzyżone? Czy same tak słabo po boczkach rosną? 🙂 Bo mnie korci już zychnąć Olka na 3... ☺️ po bokach oczywiście...

Darka my chyba pozostaniemy przy czarnym i fiolecie, bo w naszych stronach różu nie mają 😠 Ale zakochana jestem w tej kuchni...
Poza tym już blachę na dach zamówiliśmy 🙂 Jak ja chcę się przeprowadzić!!!

No i mamy 8 ząbków dwie dolne dwójki powitały nas porannym uśmiechem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia mebelki złożone, ale stoja centralnei na srodku salonu, czekamy na narożnik, potem dopiero porozstawiamy i poukładamy manele .

Zakochałam się w "Reksiu z budą" i koniecznie nabędę 😁
a my Maksikowi na roczek chcemy sprezentowac cudo, w którym się tatuś zakochał ... http://www.dadum.pl/jezdzik-metalowy-strazak-baghera.html

mi bardziej odpowiada
http://www.dadum.pl/jezdzik-metalowy-classic-czekoladowy-baghera.html
zobaczymy co nabędziemy, a z całą pewnością komplet klocków drewnianych .
A jak będzie już chodził to plecaczek albo dwa (mama się zdecydować nie może są takie urocze ) http://allegro.pl/e-d-plecak-plecaczek-littlelife-animal-wysylka-0zl-i2380406631.html


Gosiaczek to Maksio identycznie chodzi 🙂 ale raczkuje wolniej 🤪

Emiliaeem no specjalnie dla Ciebie zrobiłam fotę "pieprznika" ale nie wiem gdzie kabel usb 🙃 na spokojnie poszukam później bo teraz nawet pomysłu nie mam gdzie może być 🤢

Dareczka no cud malina jak Ci młody wystrzelił ze sprawnością , spokojnie roczek przedrepta 🙂

Agapurka oo też robimy Maksikowi taki fryz, bo tez ma dość tych piór swoich, Emiliaeem a ileż to razy kombinowałam jak tu upierniczyć te kłaczki po bokach , psują wygląd i irytują , jeszcze się nie zdecydowałam.

Dobra mykam , dziś mega zakupy na "Dzień dziecka" , poza tym tatusiek kupił Cybexa fotelik,nie mam pojęcia który , ale sam poczytał po forach, oblukał crash testy, więc jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuje za pochwalenie tylizacji z salonu "Mama"...
nie...nie obcinałam włosków Fifiemu...właśnie na boczkach to tak łysawo..powoooli rosną...a na środku długie kłaczki - no tylko irokeza układać 🙂

McDa skoro po podaniu wieczorem małej papu jeszce bardziej sie wierciła to może faktycznie coś z brzuszkiem? a może faktycznie zeby....współczuje ci...wiem co przechodzisz..oby to u ciebie krócej trwało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Lenka coś zasnąć nie mogła ale po 30 minutach padła jej ciekawe jak to bedzie jak bedę ją budziła koło 4 🤢

McDa fajnie fajnie ale pewnie nie odpocznę no ale zawsze to jakaś odskocznia od tego życia tutaj 😜

emiliaemm gratulacje dla Oskarka 🙂 a synek może kiedyś np. podczas 5 rocznicy 🤪
A i mąż kupił mi takie serduszko zawieszane na szyję a w środku zdjęcie moje z mężem i Lenki ależ mnie zaskoczył ☺️ 😜

Kiniek
zarąbisty ten jeżdzik tylko ciekawe kto będzie jeździł Maksio czy tata 😁

a ja jeszcze życzę zdrówka i przesyłam buziaki dla Olka bo jutro już nie dam rady 😘 😘 😘

Nic zmykam będę tęsknic ale 6.06 powinnam już zajrzeć 😘
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek

Ja już na nogach, tylko ja na chwilę obecną, Maksior dziś za budzik zrobił, zjadł i poszedł spać dalej ale ja juz nie zasnę 🙂
Zakupy były pod presją bo babcia czasu wczoraj nie miała, także skończyło się na solidnej ilości nowych body dla Maksiora i zabawce nowej do wózka, samochodzik "straż pożarna" zakupiony, a fotelik samochodowy tatuś wybrał Cybex Pallas 2, niemiłosiernie zdrożały w tym roku ,w necie widnieją jeszcze stare ceny 🤢

Gosiaczek samochodzik dla Maksika ,tatusiek by nawet stopy tam nie wcisnął, będzie miał za to więcej powera by z Maksiem się tym bawić i dobrze, dobrze, mój kręgosłup odpocznie 😉

Miłego dnia Kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
nocka dużo lepsza, pierwsza pobudka o 3!!! dostała herbatkę i potem o 5.30 🙂 jedzonko i do 7.30 spała!!! a mnie głowa jakoś boli;(

Kiniek samochodziki super!! pokazałam mężowi i już powiedział że jak będzie kiedyś syn to na pewno taki kupi 🤪

Gosiaczek juz pewnie w samolocie, super!! będzie się opalała 🙂

ja dziś mam pracowity dzień, o 10 jadę do katowic oddać prace mgr i podbić obiegówkę, wrócę pewnie ok 13 a na 16 idę do koleżanki pisać program do szkoły;( pewnie do wieczora zleci 😞 Także Paulinka dziś z babciami urzęduje, najpierw z teściową a od 16 z moją mamą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam dziewuszki

[rcolor=red]wszystkiego naj dla olKA I marcelka[/color]

wybaczcie za bledy ale net mi strasznie tnie i nie widze co pisze i jak

gosiaczek udanych wakacji wracaj opalona

Oskar znow dzis mial pobudke po 6 tak myslalam ze zdaze po chleb isc a tu klapa wychodze z lazienki a on juz stoi i poszlam z nim przed 7 bo dzis adrian malo co do pracy nie zaspal

teraz maly ma 2 drzemke spi juz godzine oby jeszcze dluzej ja juz obralam ziemniaczki tylko jeszcze przekroic na pol piersi z idnyka i dzis dewolaje

pranie w pralce teraz nie mam gdzie wieszac bo na dwor schodzic mi sie nie chce a suszarki jeszcze nie mamy musze zrobic liste zakupow co trzeba kupic i po wyplacie pojedzie sie kupic

maly wczoraj puscil sie sam i zrobil 2 kroczki ale dzisiaj skubaniec trzyma sie mamy spodni i nie chce taki mami synek sie z niego zrobil

kinia super woz strazacki oskar ma mercedesa dzis sie skusze i zrobie mu sesje w autku i jutro wkleje zdjecia

pewnie polowa do pracy juz chodzi i taka mala aktywnosc emilia1 ty wiem ze zaczleas niedawno prace co u natalki chodzi juz/bo ona zawsze byla taka do prozdu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieńdobry !

McDa gratuluje lepszej nocki!! 🙂 🙂

Moja było jako taka z 3 pobudkami...ale zapene dlatego ,że gorąco w domu było straaasznie...cały mokry był a spał praktycznie na golasa.. 🤔

W czerwcu chcemy małemu kupić stolik edukacyjny....mam nadzieje że zda egzamin 🙂
Walkerem dopiero teraz sie interesuje..

Moja dzidzia sama stoi bez trzymanki i tańcuje nawet 🤪 🤪

Niesteyy nie zdążyłam nagrać filmiku bo padły mi aku w aparacie 😞

Póki co miłego dzionka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agapurka to gratulacje dla Filipka!!

Darka no no silny Oskarek bardzo jak się już puszcza!!! nim się obejrzysz będzie biegał!!

no i oczywiście buziaczki dla naszych przystojniaków Olka i Marcelka!!


ja już wróciłam z katowic, wszystko załatwiłam sprawnie, przyszłam to mała była tak padnięta że jak się z nią położyłam to zasnęła w 2 minuty! jak się obudzi to wiozę ją do mamy i jadę pisać ten cholerny program do szkoły;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

[color=blue]
Wszystkiego Najlepszego dla Chłopczyków i Zdrówka przede wszystkim
[/color]

U Nas nocka jak zwykle

Dziś moja Mama przyszła i poszła z Patrykiem na spacer takze mam odciazenie
Pranie wyprane, zupa ugotowana 🙂
Dzis jeszcze wyskakujemy pod wieczor do kolezanki

Wczoraj przyszedł smartfon z FP i stwierdzilismy ze i tak Patryk nie kuma jeszcze za wiele i nie pamieta wiec mu wczoraj dalismy prezent juz na
Dzien Dziecka

Co do smartfona to jest całkiem fajny chociaz na poczatku nie podobało mi sie w nim to ze dosc cicho gra ale po pewnym czasie sie to docenia
wymienialismy nawet baterie ale na nowych gra tak samo
z drugiej str tego "cudu" jest glosnik i tam jak sie slucha to dzwiek jest ok
ale tak jak pisze - ma to swoje + dziecko nie ogluchnie i rodzice nie oszaleja przy ciaglym sluchaniu melodyjek
melodyjki sa fajne i rozne - alfabet, piosenki, pogoda, kolory, liczenie itp
do tego efekty swietlne
Napiszcie jakby któraś kupiła czy Wam też tak cicho gra ten smartfon a ja jak dam radę to w jakims Auchanie albo cuś postaram sie tez sprawdzic
Jednak przed zakupem warto poczytac opinie - nasza wina bo sie zagapilismy - a pisza ze cichutki jest i brak regulacji glosnosci
A mnie dzis cos gardlo zaczelo bolec - psikam takim ziolowym sprayem

Patryk raczkuje - za 2 dni bedzie miesiac odkad raczkuje no i wstaje przy meblach ale chodzic nie chce, trzymany za rece zgina kolana i chce raczkowac



emiliaeem
- super macie tempo z budowa, prosze tutaj przeslac "przyspieszacz" na mego meza bo do dzis pokoiku 12mkw nie pomalowal co nie zdarzyl w zeszlym roku

Kiniek
-super te rzeczy szkoda ze takie drogasne
a fotelik tez chcielismy z cybex-a u Nas za ok 700-800 zeta byl ale jak wpakowalismy do niego Patryka to od razu zaczal wrzeszczec
i juz w sklepie uprzedzano Nas ze go dzieci nie lubia
A jak jest u Was???
A co do testow to wlasnie wiele przechodzil ten fotelik i bardzooo go polecaja

agapurka
- u Nas tez tak wlosy rosna ze na srodku szybko a po bokach mniej
gratulujemy postępów


Gosiaczek
- fajny prezencik od meza


McDa
- widze nocka lepsza oby budzila sie coraz mniej
i jak tam dzis wytrzymalas w naszych slaskich smrodkach???

powodzenia w pisaniu programu i ciesz sie ze masz odskocznie, mozesz sie rozwijac i robic cos dla siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia no drogi drogi , do tego teraz narzut cenowy był, sprzedawcy też powiedzieli że jeszcze te kilka miechów temu był właśnie po 700 w górę teraz jest od 900, my daliśmy w sumie ponad tysiak, ale mówię o Pallas 2 , bo wcześniejszy model jest te kilka stówek tańszy. A Maksiorowi dobrze we wszystkim, teraz do tego jak za okno może patrzeć, żyć nie umierać 🙂

Gosiaczek ten samochodzik to pierwsza "urokliwa" rzecz dla chłopca, wiesz ile ja tu cierpień przechodzę jak patrzę na te wasze kokardki,sukieneczki, cekinki, wstążeczki i tylko wzdycham, Maksa przecież tak nie odwale ehh

Dareczko czekamy na foty !! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


darka ja pracuje, ale codziennie zaglądam i coś tam napiszę 😉 Natalia leniwa się zrobiła 😜 , albo strachliwa 😁 bo da 3-4 kroki i na kolana 😉 ale za rękę zapiernicza ,że hoho 😉 😁


Mcda[/b no to gratuluje lepszej nocki oby tak dalej 😉


aguparka filip dzielny chłopak gratuluje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wercia spoko, z auta się fajnie ogląda, nawet w świętochłowicach byłam 🙂 bo mąż tam miał coś do odebrania....

ja dziś chyba będę miała nockę bo chcę napisać ten program, dogadałam się z koleżanką, podzieliłyśmy się tematami i do dzieła... masakra!!! ta biurokracja!!

nic, zmykam pisać,
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie
ja sie nie odzywałam bo od 2 dni nie mam komputera, teraz pisze z laptopa męża. Powiem wam, że jak nie mam kompa to jednak duzo więcej mogę zrobić. Zawsze tylko wchodze na forum na chwilunie a potem mija godzina albo wiecej 🙂)

Mcda co ty za program piszesz?

Dobranoc, mykam spać bo pózno 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka,
nocka ok, obudziła się po północy to dałam jej jeść bo jeszcze nie spałam, a potem przed 5 już stała w łóżeczku no to standardowo zabrałam ją do nas, wcześniej dałam jeść no i spała prawie do 8 😉

a Gosiaczek pewnie już się pluska w morzu albo w baseniku i pije drinki na słoneczku... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieńdobry!!


McDa gratuluje dobrej nocki 🙂

Ja dzisiaj najprawdopodobniej na 90% bede miała wizyte u fryzjera...już nie moge sie doczekać..chociaż mam lekkie obawy...
Moje maleństwo ogląda własnie swoją ulubioną bajke Klub Myszki Myki...
Lubi też baaardzo Pingwiny z Madagaskaru i misia Mukiego...wasze maluszki też już mają swoje ulubione bajki itp?
Dodam że mój mały uwielbia jeszcze reklame pudliszek - ketchupu 🙂 i reklame małego głodka na euro 2012 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agapurka super że wybierasz się fryzjera, ja się już też miesiąc wybieram i wybrać się nie mogę 🤪

Paulinka też lubi pingwiny z madagaskaru i shreka 🙂 no i lubi na baby tv serie o urodzinach i ćwiczenia jak śpiewają 🙂 ale i tak gumi miś wymiata 🙃 no i lubi wszystki gdzie pojawiają się dzieci, usłyszy w tv głos dziecka w filmie bądź w reklamie to zaraz sie ogląda na tv....
no i lubi czołówkę z Julii jak się zaczyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny

U nas nocka standard chyba raz wstawalam o 3:15 i poczestowalam go jak zawsze herbatka o 5 nie musialam wstawac bo moj sobie zrobil do pracy sniadanie juz dzien wczesniej i postanowil sie zemscic bo on nie mogl spac do 24 bo ja podobno lunatykowalam 🙂i bal sie o mnie wiec mnie prubowal rozbudzic a ja ledwo zywa i mi malego wcisnol do lozka bo akurat wstal a ze teraz lozko stoi na srodku pokoju i nie ma jak zabezpieczyc przed spadnieciem wiec musialam wstac dalam do lozeczka mleko tez dalam i ja poszlam dalej spac a maly nie wiem obudzilam sie o 7 a on juz piszczal ale i tak ciezko mi bylo

Ja juz mam za soba 2 okna umyte reszte prania tez( a dziwilam sie ze Wercia tyle pierze ja juz 3 pranie w tym tygodniu)pralka ciut mniejsza i musze na 2 raty prac rzeczy malego i nasze

Bylam tez z malym na podworku i porobil;am zdjecia w jego wozie( wyczerpal sie aku to sobie poszlismy dzis i tak jest nie za przyjemnie) zaraz wkleje zdjecia i na agu tez cos dodam

Dzis na obiad spagetti chyba ale w moim wykonaniu bo mi od Adriana nie smakuje wiec maly spi to zaraz zabieram sie musze zejsc na dol po produkty bo nam sie jeszcze nie chcialo jechac na zakupy by miec juz swoje

Oskar tez lubi czolowke z Julii ale dawno juz nie ogladalismy a tak poza tym nie lubi bajek za bardzo aa nio i reklama z pudliszek tez bo tam sa dzieci on jak widzi dzieci to by ciagle sie do nich przytulal nie zwarzajac na to ze je przewraca rocznego Bartusia(ma 9.5kg) to jak go widzi to leci jak na skrzydlach a Bartus daje dyla bo sie boi go ze Oskar go przewroci a jak Oskar siedzi to Bartus go zaczepia ale tylko jak Oskar wstaje to Bartek nogi za pas

buziaczek dla ciotek forumowych i ich dzieciaczkow
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/p5311813.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/3642/p5311813.jpg[/IMG][/URL]

aaa i nauczyl sie robic dziwnie papa tak z gracja paluszkami 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/803/p5311816.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/9349/p5311816.jpg[/IMG][/URL]




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no Darka jaki subtelny Twój Oskarek 🙂 szczególnie jak robi papa 🤪i fura niezła! będzie zarywał laski 🙃
no i rozrabiaka jest Oskarek 🙂 Paulinka też zaczepia inne dzieci, nie patrząc na to czy im robi krzywdę czy nie, najbardziej Oskarka od mojego brata, 2 miesiące młodszego, ale wagowo idą identycznie 🤪 on taki biedny przy niej, bo jest spokojny a ona przeciwieństwo!

Wercia przyszedł mi smartfonik i też cichutko gra ale jest bardzo fajny, paulinka słyszy bo tańczy do niego 🤪i jak na razie jej się podoba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...