Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

My po szczepieniu 6w 1
Patryk wszedł do gabinetu z paluchem w nosie - ostatnio lubi grzebac w dziurkach w nosie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Za 2 tyg pneumokoki
Patryk wazy 11,5 kg ale ile mierzy to nie wiem bo nie mierzyli 🥴

Mnie boli nieco mniej no ale jeszcze boli i jest ucisk
i nocy nie za dobrze

Widze ze przygody dlugopisowe sie zaczynaja, u Nas tez widze ze chce brac dlugopisy a ja sie boje ze albo sie wywali i mu gardlo przebije albo brzuch i jestem przerazona

Patryk ostatnio pasjonuje sie odkurzaczem i ciaga go po calym domu za przewod i tak kilkadziesiat razy na dzien

A co widywania sie ze znajomymi to u Nas odkad jest dziecko to sie pogorszylo
Ci co jeszcze nie maja dzieci odsuneli sie od Nas
Inni, patrza zarabiania na swoje rodziny

Przedtem byla impreza za impreza, najwiecej u Nas i jakos bylo i nas znali, teraz nic
A potem jak sie widzimy to nie ma o czym gadac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam

ale tu dziś pusto...

ja jestem wściekła bo Paulinka dostała takiego katarku że szok, leje jej się z noska i buzi, kaszle czasami, nic nie chce jeśc, obawiam się że gardełko ją też boli 😞 i tak płakała biedna przed spaniem, zasnęła dopiero o 22.30 😞 mleczka nic nie wypiła co jej dałam butelkę to zaczynała płakać 😞 syropek zawsze uwielbiała dziś też nie chciała 😞 wczoraj była u cioci a Nikoś (od kuzynki syn co też go ciocia bawi) miał katar i jego siostra nie poszła do przedszkola bo się tam zaraziła i się rozniosło 😞 dziś już moja mama wzięła urlop żeby znów Paulinka w tych zarazkach nie siedziała... 😞 martwie się straszne bo w sobotę mamy iść na wesele 😞

Megan kurcze biedny Marcelek, oby się szybko nosek zagoił 🙂

Wercia masz rację, zaczynają się długopisowe szaleństwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka

my też na sylwestra nigdzie nie idziemy ale chyba znajomi z dzieckiem i brat z bratowa i dzieckiem przyjdą 🙂

Paulinka chora na całego, w nocy masakra, oddychać nie mogła, dziś jak wróciłam z pracy to bidulka ledwo oczka miala otwarte 😞 męczy ją bardzo katarek, jeszcze ją przeczyściło, nie wiem z czego to bo ciągle chodzi i pokazuje "ała" na policzek więc nie wiem czy nie kolejne zabki, chyba już ostatnie, bo przez kilka dni chodziła ciągle z rączką w buzi... bidulka, oby do soboty wyzdrowiała bo to wesele 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja zapraszam do siebie na Sylwka :]

Dzisiaj siedzę z Brata Córeczką 🙂 Oluś śpi a Mała dokazuje 🙂 Zwariować idzie z dwójką takich rozrabiaków 🤪 Pomimo,że Patka ma dopiero pół roczku 🙃
A teraz zrobiła Cioci niespodziankę w pampusia i nie wiem jak się przybrać do cipolki ☺️ 😁

Miłego dzionka, zajrzę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka zasypia to ja mogę do Was zajrzeć 🙂

McDa oj zdrówka dla Paulinki 😘 Ja powiem tak jak bedzie miała tylko katarek to możesz ją zabrać na wesele najwyżej jedz od razu na salę ale jak będzie się tal źle czuła to niech zostanie w domu bo żeby nie przerodziło się to coś w poważnego 😉 Ja z Lenką nie idę na ślub tylko od razu na wesele 😉

megan ja dzisiaj też robię sos 🙂 kurkowy do fileta z kurczaczka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
My w tym roku zaplanowalismy juz Sylwka - bedziemy w domu, zrobie jakies zarelko, jakies salatki, kupimy %%% i bedziemy sie bawic, jak na razie sami, moze ktos dolaczy a moze nie, a nawet jesli nie to nie bedzie Nam przykro

W zeszlym roku bylismy na Sylwka u chrzestnego od Patryka, razem z Patrykiem.
Byla opcja ze bedzie wiecej dzieci - w koncu My tylko bylismy...........
Bylo ok, ale niestety towarzystwo nie szanowalo tego ze Patryk spi sobie w osobnym pokoju i co chwile tam ktos wlazil i jeszcze dziewczyny tam poszly gadac i sie obudzil wiec sie wkurzylismy i o 2-giej wrocilismy do chalpy 😜
Pamietam ze Patryk sie rozbudzil wtedy i szalal Nam w domu, dopiero zasnal po 4 a obudzil sie jak gdyby nigdy nic o 8
Potem doszlismy do wniosku ze moglismy w domu siedziec bo i tak ciagle zajmowalismy sie dzieckiem, a tylko troche potanczylismy, no i wiadomo nie u siebie to sie odezwac nie mozesz bo zaraz uslyszysz ze trzeba bylo dziecka po Sylwach nie ciągać...

Patryk zrobil takiego kupala dzis - chyba rano ze mu dupe obszczypalo ale to nic, jajka i wacka mu strasznie podraznilo, cale czerwone i mial az spuchnietego wacka jak parowke normalnie
Smaruje go od rana i czesto pieluchy zmieniam
Nie wiem czy to nie od kisielu bo wczoraj jedlismy na wieczor a tam kwas cytrynowy, moze to podraznilo...

Wczoraj mialam lepszy dzien jesli chodzi o moja rwe, ale niestety wieczorem i w nocy mi sie znowu pogorszylo, bol, ucisk, usztywnienie, do tego bol glowy i zoladka od lekow...


McDa- zdrowka dla Paulinki, chyba czeka Was lekarz, ech niestety te zarazki chodza po ludziach...

emiliaeem
- w takim razie duzo sily i cierpliwosci w zajmowaniu sie dwojka dzieciaczkow
no i opisz Nam wrazenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wczoraj rozmawiałam z dziadkiem który rozmawiał z siostrą ona mieszka na drugim koncu polski i zgadali sie o moim SM a ona ze ma kolezanke która dawno temu zachorowała no i takich leków nie było i na wozku była- pisze była bo zaczela brac lek i poprostu któregoś dnia wstała z niego. Ale niestety mało kogo pewnie na te leki stać ja biore któryś z dwóch albo za 6 tys miesięcznie albo za 17 tyś miesięcznie ..nie wiem który bo na tym polega badanie..mam umowe na 2 lata

emiliaeem no to masz urwanie suta z bobasami...
McDa dbaj o moją ulubienice.. 😁
gosiaczek...narobiłaś mi smaka na tą rybe w sosie nigdy nie jadłam takiej..

wercia...mój sie jeszcze dzisiaj nie obsrał...nie zjadł obiadu nic nie je dzisiaj...tylko bułke i butle rano...no i wstał 2 dzien pod rzad o 9,30 no i nie wiem czy dam rade go do 20 przetrzymac czarno to widze bo w dzien nie śpi wogole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem, jestem 😜

Rzeczywiście spokojnie tu u nas ostatnio... ☺️
Ruszać się Kobitki, ruszać! 🙂 3 tysiaczki trzeba skrobnąć 😉

Mój Olino sobie zasnął, mam nadzieję,że wstanie, bo do 23 będziemy tańczyć jak wczoraj 😮

Dzieciaczki nie dały dzisiaj w kość, jedno po drugim padły jak kawki 🙂 ale dwójki bym jeszcze nie chciała... Póki co obstaję przy moim jedynaku 😁
Poza tym Olek, jak na faceta przystało, otrąbił dwie miski maminej zupy 🙃 Spakował się ostro w gatki i zadowolony dokazywał pół dnia 🙂

Znalazłam na fb fajny przepis na ciacho... Może któraś skorzysta 🙂 http://weselnybox.pl/1978,Ciasto_MAXI_KING smakowicie wygląda 🙃 Aż mi język w kalorie ucieka 🙃 ☺️

Mąż na imprezie firmowej,a ja siedzą w domu jak ciota ☺️ Mam ochotę zrobić coś dla siebie, bo się zwyczajnie dołuję tą monotonią 🥴

Wercia no wiadomo, Sylwester to Sylwester, ludzie chcą wypić, pogadać, powygłupiać się... A gdzie % wchodzą w grę, tam spokój zmącony 🙂 A tym bardziej w domu... Nie ma czo się złościć, przynajmniej wspomnienia zostały 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jak Wy na te wesela chodzicie z dziecmi? Tak pytam z ciekawosci bo My nie bylismy na żadnym weselu odkad mamy dziecko
Tak szczerze to nie przepadam za weselami...
Zostawiacie dzieci przy sobie czy odwozicie?

No a wlasnie co do Sylwestra to tym razem w naszym mieszkaniu, nie bedziemy kalac Sylwestrowej nocy naszymi osobkami z dzieckiem i przeszkadzac innym w zabawie 😜 😜 😜

emiliaeem
- przepis ciekawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no tak ruch mniejszy ale najważniejsze że jakiś jest 😉

megan jaka ryba? ja robiłam sos z kurkami do filetów z kurczaka 😜 mniam już zjedzony 😁

emiliaeem no to witaj w klubie ja tez jeszcze nie jestem gotowa na drugie, jeszcze te moje migreny mnie dobijają 😠 co do monotonii cholera u mnie to samo jej chyba muszę zacząć częściej wychodzić bez Lenki 😉 hehe ale to chyba już na wiosnę 😉
ale ciacho 🤪

wercia
kupki giganty to i Lence się zdarzają ostatnio też miała dupcię lekko osparzoną 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny pytałyście o pomysł na prezent może coś takiego:

na tego smoka Lenka fajnie reaguje jak go w minimini widzi:

http://allegro.pl/my-little-pony-maly-smok-spike-mowi-pl-nowosc-i2793878432.html więc może go kupimy pod choinkę 😜
dodam że w sklepie można taniej kupić niż przez allegro 😉 np, w realu

http://vtech.trefl.com/zabawki-vtech/vtech-baby/migoczaca-hula-kula/
http://vtech.trefl.com/zabawki-vtech/vtech-baby/baczek-karuzela-morska/ to mi się bardzo podoba
czy jakaś lalka bobas która płacze i wydaje inne dźwięki 🙂 jak jeszcze coś wpadnie mi w oczy to podeślę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiacczek u nas smok też robi furorę,ale nie lepszą niż same koniki 🤪 Olek ma 4 Little Pony 😁 3 różowe, jeden żółty.I wozi je ze sobą wszędzie 🙂 A nazywa je ,,Patata" 😁 Idealna zabawka dla chłopca ☺️ 😁 😁 😁

Ja chyba na ostatki walnę Maxi Kinga 🙂
A w niedzielę mam 5 urodziny chrześnicy,nie mam pomysłu na prezent... A jutro pasowałoby coś już kupić ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
Paulinka znacznie lepiej, pirwsza część nocy- masakra, poduszka cała mokra i pizamka, lało jej sie z buzi i nocka a potem sie poprawiło, katarek sie juz nie leje, tylko siedzi w nosku, gorączki już tez nie ma, dziś jest sobą, szaleje i bawi się także cieszę się 🙂

Wercia my idziemy na drugie wesele z Paulinką, pierwsze było we wrześniu, była z nami w pierwszy dzień do 22 , potem odwieźliśmy ją do teściów, w drugie dzien bylismy do konca razem, ale poszlismy o 21 do domu bo w pon musiałam iść do pracy... popołudniu tam spała, zasnęła u mnie na rękach jak z nia tańczyłam, spała na sali przy mega głośnej muzyce godzinę 🙂

Gosiaczek tym razem do kościoła jej nie bierzemy, ostatnio żałowałam bo zaraz na początku musieliśmy wyjść 😞 mama moja nam ją przywiezie po obiedzie i ok 20 ma po nią przyjechać, drugi dzień pojedzie od razu o 13 z nami i mama ma ją odebrać ok 19 żebyśmy mogli się pobawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witma ja na szybko bo nie mam czasu jak zwykle jeszcze do lekarza lece podbic ksiazeczke a w niedziele na nocke ehh masakra 10h a pozniej caly dzien z mlaym bo adi do 18 w pracy koszmar

Obiecalam wam zdjecia mojego "oszołoma" to wam juz pokazuje ja niestety nie fotogieniczna wiec mnie nie zobaczycie nie zwracac uwagi na uczesanie mlodego ale jakos tak ciezko wybrac sie do fryzjera nie wyobrazam sobie on nie usiedzi ani 2 min

2 tyg temu przelecial przez kosz z zabawkami i nabawil sie takiego guza
http://imageshack.us/photo/my-images/822/pb071843.jpg/

zrobic mu zdjecie graniczy z cudem bo nie ustoi ani sekundy bo juz chce aparat
http://imageshack.us/photo/my-images/22/pb191845.jpg/

Mamo daj aparat
http://imageshack.us/photo/my-images/255/pb191844.jpg/

Ehh a z niego takie nieznosne dziecko juz z Adim nie wiemy co robic nie slucha w ogole potrafi wejsc na glowe marudzic przez caly dzien, plakac 2h, pamietma jak ogladalam "Super nianie" mialam wtedy jakies 15-16 lat i nie wyobrazalam sobie zeby moje dziekco kiedys takie bylo i co...moje dziecko takie jest ehh

Wybaczcie ze nie doczytuje co u was mam nadzieje ze dzieciaczki zdrowe bo pogoda okropna ale jak mam czytac skoro taki lobuz mi sie na nogi wiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

A ja od rana sprzątam już tylko okurzanie i mycie podług zostało 🙂

McDa to super że Paulinka już lepiej co do zabawek siostrzenica ma tą arkę super zabawka a co do tego pluszaka na biegunach to mamy łosia ale niegrającego i jest super ale ma jedną wadę słabo się na nim buja lepsze są takie zwykłe koniki na biegunach 😉

darka
śliczny twój urwisek a włoski boskie ma 😜

emiliaeem
to podeślij kawałek jak zrobisz 🙂 no proszę Oli uwielbia kucyki pony chyba Lence muszę kupić 😁 Co do piątych urodzin albo coś z ubrania albo jakąś torebkę z portfelem dzieci to uwielbiają albo plecaczek na pewno na coś wpadniesz 😉

kończę kawkę i zmykam rozwiesić pranie i muszę poprasować dopóki Lenka śpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...