Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

mam kurs 1:1 w gdańsku robiłam instruktora ale pozniej zaszłam w ciążę i pracodawca mi nie dał certyfikatów bo powiedział że to z jego kieszeni było i szczerze mówiąc nie wiem co zrobić z tym fantem...na paznokcie tez robiłam instruktora i tez nie mam tych dokumentów...ja chce żeby włosy mi podrosły..nie chce ich ścinać!!! właśnie chce zregenerować i zmusić je do szybszego porostu.
mój Marcel waży z 12 kg musze go zważyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam

My dzis cala niedziele sami z Oskarem Adi w pracy na 12h, jak Adi wroci to sie pewnie chwile pobawia i Oskar pojdzie spac

Magda Paulinka super czyta wrzucaj wiecej filmikow gdzie mowi bo Oskar nawet po niej powtorzyl "kotek" a nigdy tego nie mowil, ciekawe czy to bylo swiadome czy tka sobie burknol

Wczorja caly dzine zmarnowany rano pojechalam spotkac sie z mama na neutralnym gruncie w kawiarni pogadallysmy i chyba bedzie git ale z ojcem to ja sie szybko nei pogodze obaj mamy te same charaktery ciezko bedzie nio a potme pojechalismy na otwarcie "mini centrum" otwierali biedornke a w raz z nim 5 innych sklepow: daichman, pepco, rossman kik i jakies tam jeszcze market cos ale juz nie pamietam w daichmanie kupilismy malemu paputki z pieskiem super sa a maly zadowolony on uwielbia chwalic sie nowymi butami teraz w domku moze chodzic na boso i te buciki slodko 🙂 ciagle myslimy co malemu kupic na prezent na swieta jutro lece do biedornki po sanki:P takie fajne lekkie za 20 zl najpierw chcielismy takie duze drewniane z oparciem spiworkiem itp ale stwierdizlismy ze to za drogie i nie warte za rok to juz spiworek pojdzie w odstawke a spiworke x tego jest najdrozszy wiec takie lekkie sanki to najlepsze o ile tne snieg wkoncu spadnie

Oskar prubuje teraz zasnac widac ze spiacy ale maly czart za zadne skarby nie chce spac

Emiliaeem nie martw sie waga Olusia mi tez mowili ze mam duze dziecko bo w porownaniu do rowiesnikow byl grubiutki i jak tlyko zaczol chodzic to waga stanela teraz ma jakies 12 z hakiem

Wercia trzymaj sie i zdrowka zycze, nie ciekawie to wyglada jak piszesz trzymam kciuki aby bylo lepiej

Megan wyslalam zaproszneie bo nie moge twoich zdjec ogladac

Ehh ide uspac tego diabla bo sie nie da z nim

Milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem to kawal chlopiszcza musisz nosic!! 😁 Gratuluje przeprowadzki 🙂
Megan szkoda,ze nie udalo Ci sie otrzymac papierkow w Polsce to wazne niestety..
Darka dobrze,ze z mama chociaz lepsze kontakty....swieta ida moze i tata zlagodnieje...
a ja musze sie pochwalic 😁 maz mi dzis powiedzial,ze jak mala rano zostala z nim w sypialni to powiedziala MAMA TAM i pokazala na drzwi,ze wyszlam 😁
Ah no i te bramki juz gotowe bo ostatnio jak pisalam brakowalo zamka na gorze . Zaraz zrobie foto jak mam naladowane akumulatorki w aparacie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o takie i mala przy okazji pozowala
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/desktop4f.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4940/desktop4f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my mamy dopiero 8 zebow :P 4 na dole i 4 na gorze

przynjamniej beda mu sie dlugo trzymaly mam taka nadzieje bynajmniej tka mowia im pozniej tym zdrowsze zeby, ja na zeby nie nazekam 🙂 ale przy okazji zapytam sie lekarza bo juz od pol roku ani widu ani slychu o kolejnych zebach

My nadal sami jeszcze 1,5h maly rzadzi ja posprzatlama jak spal a on juz mi bajzel zrobil w pokoju pelno platkow sniadaniowych lezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

Prosze pare stronek od wczoraj do nadrobienia

Ja juz dzis jestem po kolejnym zastrzyku, dupa pokluta hehe

Patryk po spaniu i teraz bawi sie ciastkami i sprzata

A mnie cholera chyba cos bierze, pewnie podlapalam w tych przychodniach no i ogranizm oslabiony
Drapie mnie w gardle i nosie wrrrr
Nie wspominam o tym ze po tych wszystkich prochach jakie bralam prawie caly miesiac moje jelita wysiadly mi na 2 dni
po kazdym posilku jak po mega lewatywie, na szczescie przeszlo 🥴

megan
- ciesze sie ze to cos nie gorszego ale za wesolo i tak nie mam
no i wiadomo ze dla kazdego jego choroba jest wazna
niestety jak mam rzut to sama nie jestem w stanie sie soba zajac - musze sie
prosic o np zaprowadzenie do lazienki, obrocenie na bok, "wrzucenie" do kabiny prysznicowej
co strasznie mnie frustruje
dlatego tez wlasnie staram sie lapac od zycia ile sie da bo nigdy nic nie wiadomo kiedy nastepny rzut nadejdzie
zwłaszcza jak pierwszy atak mialam 8 lat temu i trwal od marca to opamietalam sie we wrzesniu
slicznie Marcel wyglada 🙂
i dodam jeszcze ze ladne macie plytki 🙂
co do sensu zycia to masz racje, dzieci nasze nadaja sens i nadzieje

McDa- ale strojnisia z Paulinki, bardzo fajny ma ten jezdzik, hehe i korzysta z niego na maxa a my drżymy
Patryk za to włazi na duza butle z woda i wspina sie po niej, raz nawet woda sie wylala bo nakretka nie byla dokrecona
a jak fajnie czyta i widze ze ksiazeczki tez potargane 🙃


emiliaeem
- wow nie wiedzialam ze Olo taki kawal chlopa, to PAtryk przy Nim chudzina, chociaz nie wyglada ze swoim 11,5 kg

pytalas o wage, na chwile obecna duzo za duzo i zrzucic musze sporo dla zdrowia glownie
zaczelam sie pasc jak mialam pierwszy atak zapalenia stawow 8 lat temu i dostawalam jakis czas sterydy- spuchlam normalnie,
do zapalenia stawow mam niestety sklonnosci dziedziczne, tak jak i do tycia

co do wlosow to wg moich doswiadczen - skonczyc z rozjaśnianiem i dac wlosom odpoczac
ja przez ok 2 lata rozjasnialam wlosy z bardzooo ciemno brazowych na blond, takze mozesz sobie wyobrazic jak dlugo i jak silny rozjasniacz musial
byc stosowany, w koncu i tak pigment sie zbuntowal i rozjasnianie wychodzilo na rudo, a wlosy jak sloma doslowanie
pomoglo tylko przyciemnienie i zostawienie aby odrosly, wiadomo odzywki nie zaszkodza, byleby nie rozjaśniać

darka -
dobrze ze dogadalas sie z Mama, niestety nie zawsze mozna ze wszystkimi w zgodzie, ja np nigdy nie "polubie" swoich tesciow i jej coreczki wraz z jej
"spolka" ale wszystkich przeciez lubic sie nie da

MajaCh
- bardzo mi sie podobaja te bramki
co do kłów - to u Nas juz komplet, przeszedł w miare ok chociaz slinil sie dosc
Mamy 16 zebow
brakuje Nam juz tylko 5-tek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wercia to nie masz wesoło ☺️ u mnie też są "rzuty" wiem co czujesz bo sama praktycznie nie chodziłam i kubka nie utrzymywałam a najgorsze ze sie kazdego dnia biosz czy nie będzie tego rzutu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem fajny ten tunel bardzo!! ja chce malej zamowic namiot taki jak zamek tylko ,ze sa rozowe i niebieskie. No zostanie rozowy... http://www.ebay.co.uk/itm/EXPRESS-SHIP-2012-New-Child-Toy-Pink-Palace-Castle-In-Outdoor-Kids-Play-Tent-/261136538532?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cccf35ba4
to bym tam jej zabawek napchala 😁
Wercia biedna moja ..trzymaj sie dzielnie i Ty megan tez!!!!
A co z reszta dziewczyn?? kto nas czyta jeszcze? 😁 Rose?Agapurka? Kinius?Emilia1 ?Kogos napewno pominelam ale pamiec mam dobra ale krotka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah a choinka biala chyba sztuczna kocham ja bardzo z zeszlego roku niebieskie lampki pieknosci 🙂 a jak nie to zywa nieduza bo jak mala pokoli to jej nie dotknie wiecej bo wiem z doswiadczenia,ze Zuzia ma jobla na punkcie bábeczek...
I juz z 5 kupek natrzaskala dzis!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Znajomi już wyjechali a ja ledwo żyję 🤢 Mam okres i moje samopoczucie nadal do bani. Więc przepraszam jeśli kogoś pominę 🥴

wercia zdrówka i buziaki dla Ciebie, super że Patryczek Ci pomaga 😘 Co do choinki to u nas taka nie duża na szafce wiec Lenka jej nie dosięgnie 🙂

McDa jej jakaż ona słodka, akrobatka i pięknie czyta książkę no i jak ładnie mówi 😉

megan fajne fotki i widać że płytki Marcelkowi smakują 😜

Maja śliczne bramki 🙂 mąż z kolegą się postarali 😉 i u nas nie ma kłów ale dziąsła w tym miejscu ma napuchnięte 🤢

emiliaeem fajny tunel chyba kupie taki na lato i zainstaluję jej u babci 🤪

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Megan dzięki za zegar 🙂 teraz już mam 2 do wyboru 🙂

Emiliaeem super ten tunel, kurcze musze się też nad takim zastanowić bo na razie ma domek i lubi do niego wchodzić i robić akuku 🙂 to może i tunelem się trochę zajmie 🙂

Gosiaczek teraz to już możesz odpoczywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny jeszcze jedno 🙂 bo kończę już ten kurs pedagogiczny i mamy tam bardzo fajną grupkę 12 os. dziewczyny wymysliły że na zakończenie (16 grudnia) zrobimy sobie prezenty świąteczne i losowaliśmy karteczki 🙂 mam jedną koleżankę i nie wiem co jej kupić, kwotę ustalilismy na 30 zł...
myślicie że kubek ze zdjęciem całej grupy z jakimś napisem to fajny prezent?? to jest koszt ok 17 zł i nie wiem co więcej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja, przywołałaś mnie!! czytam na bierząco. obiecuje też więcej pisać, bo ten tydzień mam urlop - nie bez powodu, bo mam pewne plany, ale o tym na razie cisza, powiem tylko że w pracy tak mnie wnerwili, że postanowiłam COŚ. może zle robie, może będę ponij niezadowolona, ale jak tu ktoś już powiedział trzeba brać z życia garściami (chyba Megan albo Agapurka)
Maja, Zuzia jest taka śliczna, napatrzyć się na nią nie można. fajnie że urlop w Polsce udany, a podróz z małym dzieckiem no cóż wiadomo.
Emiliaeem, McDa gratulacje przeprowadzek do nowych chałupek, teraz to będziecie matraże miały (do sprzatania 😉)
Gosiaczek, nie dziwie się że deprecha dopada, taka pora roku, ale już tylko ponad 3 m-ce do wiosny 😜
Tedit, gratuluje znalezienia pracy! jak Ci się podoba. nowe obowiązki, pewnie dużo nauki? ale w końcu się udało 😆
Darka, dobrze że isię z mamą pogodziłaś, w końcu to ich wnuk, potrzebuje kontaktu z dziadkami, pewnie tęskni za nimi.
Wercia, oby bóle szybko przeszly.
Megan, ja chyba wypróbuje Twojej kuracji. też mam długie włosy, niby niefarbowane, ale długie bardziej podatne na zniszczenia. na allegro zamawiasz te szampony?
nie wiem czy kogoś pominęłam, ale obiecuje pisać, a nie biernie czytać, co ja z czasem zrobie?? 🤔wir tygodniowy, a tu wolne. do do Jasieńka mego - mega postępy, gada jak najęty, nawet apetyt jakby lepszy, nie nadążam za nim. choinkę chcę ubierać,ale boje się ile postoi ☺️ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...