Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja ostatnio smaczka na czeresnie miałam . Dwa dni nic oprócz nich nie jadalam. Ale juz przeszło.
Truskawek jeszcze nie próbowałam w tym roku. Ale jakoś nie tęskni mi za tymi sklepowymi i powiem ze choć ceny spadły na nie w sklepach , jakoś przechodzę obok nich obojętnie. Marzą mi sie za to truskawy z ogródka mamusi. Moze zalapie sie jeszcze na kilka.

Emiliaeem trzymam cały czas , teraz tez a stukam w klawisze wskazującym. 🙂

Wercia alez ma fazę Patryk . Alez energia z niego uchodzi, jak on taki na codzień tez zywy jak w tańcu to współczuje .
A co do smyczy czy tez sżelek , moze to tak mniej drastycznie brzmi. Był płacz ! Próba była krótka i w sklepie ,nie chciała siedzieć w wózku więc jej założyłem szelki a ona w bek i na ręce ja mówię ze nie bede jej nosić i albo szelki alboi żeby w wozeczku posiedziala i usiadła grzecznie . Przynajmniej tyle korzyści. W parku jeszcze nie byliśmy, bo po pierwsze ja mam sporo pracy ,wracalam przed 18 do domu i nie w głowie mi byly spacery. Po drugie znowu mamy szaro, biuro i ponuro . Moze najpierw w domu ja trochę oswoimy i w weekend zobaczymy, jak nie to kolejny nieużywane gadżet bedzie zalegal w kącie.

Sobie dzis pocwiczylam , wreszcie bo ostatnio z tydzień zastoju, brak czasu i zmeczeńie. I tak mi teraz skarzydla urosły i jak mi dobrze. Mamy jakieś góry to poprzenasze. 😉 😉 😉
I kupiłam Lili specjalne okulary przeciwsłoneczne i nie ma kiedy ich wypróbować. Słońce gdzie jesteś. Opalic sie na wesele nie dam rady naturalnie, na solarium muszę podbić bo czarna kiecka i białe nogi to zbyt duży kontrast.


No i mini sukces wczoraj Lili wolała na nocnik. Raz zdążyliśmy dwa razy nie. I siku były juz w majteczkach ale i tak juz dumna jestem, dzis rano tez juz na nocnik chciała ale za późno bo jak ja juz znosilam na dół to czułam ze pieluchy robi sie ciepła. I tak juz dumna jestem bo widać Nasże Światełko w tunelu

Mcda87 jak warto jechać na tropical island, moze kiedyś po drodze można by zajechac. Szczególnie zima. Hehe



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

U Nas zakrecone dni, czas leci jak oszalaly a mnostwo spraw do zalatwienia

Pogoda dzis byla bardzo ladna, cieplo i slonecznie 🙂 🙂 🙂
Jestem bardzooo zadowolona bo pranie szybko wyschlo 🙂
Tym razem mam tyle prania ze wieszam nawet na balkonie, normalnie nie wieszam
bo bardzooo szybko jest skurzone
Od wczoraj nastawilam juz 5 pralek a jutro jeszcze przynajmniej jedna

Jeszcze tylko spakowac pol mieszkania i wkrotce wyjezdzamy nad morze 😁 😁 😁
Pojedziemy w nocy, mam od meza nakaz spania w aucie a ja spac w aucie nie umiem, co oczy zamkne to potem jest jakies ostre hamowanie..........
No i ponad 600 kilometrow przed Nami
Oby pogoda dopisala

Wczoraj ciagalismy Patryka z Nami i w urzedzie byl i w przychodni a potem w skladzie budowlanym - na szczescie nic mu nie ma 🙃

Mnie napierniczaja sciegna - pierniczone Achillessy ale jakos dam rade

Kupilam przed wczoraj buty i na wesela i sportowe, wprawdzie nie do konca takie jakie chcialam ale lepsze to niz nic

A zeby nie bylo za latwo to jeszcze dzis wpadli Tescie z wizyta - nie ma to jak wizyta w takim rozpizdzielu
no ale maz sie upieral i sam ich zaprosil wiec co mam zrobic i tak widujemy sie dosc rzadko..............................

PAtryk dzisiaj ladnie spali po obiedzie i wczoraj tez spal takze nie narzekam 🙂


emiliaeem
- no to faktycznie co do poznego pojscia spac Olka i Patryka to chyba zmowa byla 🤪 🙃
Patryk wstal przed 8
Mnie bardzo zalezy zeby Patryk spal po obiedzie bo mam wtedy budzi sie dosc pogodny i mozemy spokojnie wyjsc gdzies i wrocic ok 21 no i mam chwile dla siebie albo zeby cos porobic
Jak nie spi po obiedzie to od 19 jest zmierzly juz na maxa

zdrowka dla Was, oby szybko minelo

z zabawkami to tak jak widac - no i ogolnie graciarnia z racji 44 metrow no ale niech sie wybawi
planuje pochowanie kolejnej partii do pudel 🙃

mniam nie ma to jak truskawki z wlasnego ogrodka, dzis tez jedlismy - ale ze sklepiku niestety takze skad sa wole nie wiedziec...


Gosiaczek
- ta miejscowosc do ktorej sie wybieracie to na Wegrzech tak?
no ja licze ze bedzie ladna pogoda a za granice moze uda sie na nastepny rok ale czas pokaze.........
co do piachu to PAtryk sie caly obsypuje i "smaruje" piachem ale zawsze tylko na zamykanym placu zabaw


anjaP
- mniam przypomnialas mi o czeresniach
haha no energii Patrykowi nie brakuje, na 5 sekund nie usiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny 🙂

Ja po całym dniu męczarni wykrzesałam jeszcze odrobinę siły,żeby coś skrobnąć 🙂 Cały dzień spędziliśmy praktycznie na dworze, byłam u Bratowej 🙂 Opaliłam się, a jakże, ale z racji,że często teraz chodzę w spodniach, stopy mam tak zjarane,że wyglądają jak skarpety 🤪 🤪 🤪 Siara po całej linii 😁

Byłam też na wieczornej pomocy lekarskiej, żeby zbadać gardło. Migdały blade, aczkolwiek nieżyt jakiś jest ☺️ Najgorszy ten suchy kaszel, ale dostałam leki, więc gdybym jutro mordowała się z kaszlem na egzaminie, mam walnąć końską dawkę Sinecodu. Poza tym lekarz powiedział,że mam ,,piękne imię" 😁 Chłopina się rozgadał, a ja skrzeczałam jak sroka, bo chrypa mnie dopadła 🙂 Dawno nie byłam już na takiej wizycie, człowiek z powołaniem, naprawdę 🙂

AnjaP ja właśnie dziś patrzyłam na czereśnie, tata zasadził u nas na działce drzewko,parę lat siedzi, więc liczę,że w tym roku trochę owoców będzie 🙂 Tych kupowanych się boję, bo to sama chemia niestety... ☺️
Ja już czuję lato, warzywa pięknie zeszły w ogródku 🙂 Wczoraj nawet sałatę z gruntu już wcinaliśmy 🙂 Ziemniaczki z koperkiem są na porządku dziennym 🙂 A co najlepsze, Olek przełamał się do barszczyku! 🙂 🙃 Nareszcie nie pluje nim na boki 🙂

Dzisiaj byłyśmy z Bratową i dzieciakami na placu zabaw, ależ dyskusje mamuśki prowadziły 🙂 Aż się boję jakie pokolenie dzieci wyrośnie 😁 😮

Zmykam spać, bo jutro egzamin od 12! Trzymajcie kciuki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majka mam pytanko bo oglądałam sesje na fb. Te gumowe butik Zuzi , podpowiedź co to za marka. Tez szukam takich pianek do biegania dla Lili , tylko narazie mi sie nie podobają powymadzane sa strasznie dla tych dzieci . A wasze mi na zwykle i proste wyglądają.

Zaczynam. robic listę przedwyjazdowa. Juz coraz bliżej. Huuraaa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nie dałam już rady napisać do Was wczoraj w domu byłyśmy dopiero o 20 a przed 22 przyjechała kanapa więc z rozpakowywaniem i złożeniem nam się zeszło 🤢 Ja wreszcie się opaliłam 🙂 wiec już nie straszę bladością 😉

Zaraz biorę się za sprzątanie a potem na spacer bo pogoda super choć dla mnie za gorąco wczoraj w autobusie myślałam że zemdleję wiec wysiadałam 4 przystanki wcześniej niż powinnam 🤢
Pościel się już pierze bo napewno przy tym słońcu wyschnie na wióra 😁

anjaP dawaj do nas tu słońca aż nadto 😎

wercia tak to Węgry 😉 a Wam życzę ładnej słonecznej pogody 😘

emiliaeem trzymam kciuki ale ty zdolna jesteś więc pewnie na piątki pozdajesz 😜 🙃

A i jestem w szoku zważyłam się dzisiaj i kg mniej 🙂 czyli po 3,5 miesiącach ćwiczeń mam 7kg mniej choć chciałam zrzucić tylko 4kg 😜 a i strasznie sobie zdarłam łokcie przy ćwiczeniach Turbo spalanie 🤢 muszę narazie zrezygnować bo cholernie mnie bolą łokcie może zamienię to na killera 😉

Dobra zmykam do wieczorka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Pogoda sie popsula, pochmurno i wyglada ze w kazdej chwili zacznie padac
a pranie musi doschnac na balkonie 🤢

Ja odpoczne chwile i biore sie za prasowanie

Patryk dzis nie chcial obiadu tylko spac i koniec - wcisnalam w niego az 4 lyzki
Odsuwal jedzenie i tylko "aaaaaaaaaa"

Chyba mamy bunt jedzeniowy bo poprzednie 3 dni jadl mniej obiadu niz zwykle
A zawsze ladnie obiad zjadal do konca

Poza tym nie obserwuje innych objawow, inne posilki zjada normalnie


Teraz usiluje zasnac ale pewnie nie pospi zbyt dlugo bo bedzie glodny

Dzis Patryk rozbil mi sloiczek z ulubionym kremem, jeszcze przed wyjazdem takze Rossmann obowiazkowy


Aaaa i od kilku dni Patryk zajmuje sie "dzidzi" - czyli lalka, pielegnuje na calego
az filmiki nagralam
Kapie, przewija, nosi, uklada do spania
Wczoraj maz tesciom pokazal te filmiki - haha nic nie gadali bo bysmy ich zgasili ale pewnie by mu zabronili ze to "dziewczynskie" bo tam konserwatywnie i tradycyjnie jest - baba do dzieci, garow i sprzatania a chlop sie dzieci nie tyka 😜


emiliaeem
- trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!
daj znac jak Ci poszlo

Gosiaczek
- prosze jakie efekty, gratuluje!!!


Zasnal......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dzis ucielam pukiel wloskow Patrykowi i schowalam do torebeczki, chociaz nie jestem za trzymaniem wlosow w takiej postaci 🤢

Jeszcze musze mu poprzycinac te najdluzsze kedziory szopenowskie na srodku glowki ale to podstepem bo inaczej sobie nie da obciac
Ale za to odnosze wrazenie ze juz jest lepiej przy obcinaniu paznokci u rak, troche mniej sie wyrywa 🙂 tyle ze bardziej zainteresowany jest tym co robie i nozyczki chce wyrywac

Ostatnio w przychodni panie patrzyly na kedziory Patryka i na nasze - bo wg naszych obecnych wlosow nie ma ani od meza ani moich 🙃 koloru rowniez
Pewnie myslaly jeszcze ze ja farbuje na taki ciemny kolor a to moj naturalny jest 😜
Koloru oczu naszego tez nie ma 🙃


Pranie poprasowane 😆
Zaczynam pakowanie polowy mieszkania


emiliaeem - gratulacje!!!
McDa - sliczny awatarek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem 🙂 dzień pracowity posprzątałam mieszkanie umyłam nawet dwa okna u Lenki i w kuchni potem poszłam na pieszo do mamy i tam znowu bieganina za Lenką 😁 Pogoda się trochę popsuła ale nie padało 😉 tylko trochę się ochłodził i dobrze odsapnęłam sobie.

Byliśmy w kinie na Kac Vegas 3 bardzo mi się podobało lepsze od dwójki 😉

Jutro w podstawówce jest festyn rodzinny więc napewno się wybierzemy 🙂

McDa śliczny awatarek 😁

emilaeem no to moje gratulację choć wiedziałam że zdasz 😁

wercia to szybkiego pakowania życzę ja ogólnie wolę się pakować niż rozpakowywać 🤪

Zmykam. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pisze z ranca bo dzieci jeszcze spia.
Gosiaczek juz juz zaczynam juz niecierpliwie pakować walizki i jeszcze tydzień i piec dni i w drogę. Ale opalic sie nie zdążę.
No i muszę sie pochwali syN po egzaminach, matematyka histori inne nawet do90%. Tylko z francuskiego wszystkie minum a z ortografii nie zaliczył , dopiero na poprawce mu sie udalo. Ale juz po stresie i mozna odpocząć.

Emiliaeem. BRAWO!!!

Werciu udanego wakacynego wyjazdu.bawcie sie dobrze. Ach tym doszukiwaniem sie podobieństw . Moze loki po babci , prababci czy dziadku?, ale charakterem po Was! 😉

Wczoraj udalam sie na zakupy dla dzieci, obkupilam dzieci trochę i kupiłam sukieneczka dla małej na wesele, biała półcienia , delikatna . Jeszcze jej nie mierzylam , dzis jak sie obudzi po sniadanku zobaczymy czy pasuje . Miałam jej kupic w zara, ale stwierdziłem ze ta jest trochę mniej oficjalna i szybciej jej nawet na codzień zalaze niż tamta, mężowi tez sie podobała.
Zrobię zdjęcie. Jeszcze jakieś butiki i chyba sweterek .

Buziaki idę na Kawę!




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/ftx5.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3530/ftx5.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
okulary
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/j0gh.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3936/j0gh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/z9xn.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9366/z9xn.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


sukienka
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/rdkx.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5648/rdkx.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/209/xaow.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5153/xaow.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/203/dkwh.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9208/dkwh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lili jaki łokular 🤪 🙃 Ale Ona śliczna!!! Wogóle dziewczynki z lipca (NASZE!)są piękne! 🙂 Przez to forum wszystkie dzieciaki porównuję do ,,lipcowych" 🙂 Dzieci nam WYSZŁY! że hoho 😁 😎

Od nas właśnie Teściowie odjechali, zjadłam kiełbaskę z grilla,ale tylko dlatego,że od rana nic nie jadłam... 🥴 Tak mnie choróbsko połamało,że ledwie z łóżka wyczołgałam się dzisiaj 😮 Katar, kaszel, dreszcze... I to niby alergia??? ☺️

Olek jeszcze tnie drzemkę, przewrócił się na tarasie i zrobił sobie ,,kuku" ☺️ I padł z brudnymi nogami w łóżeczku, wykończony płaczem 🥴 Nawet kiełbaski nie doczekał, jedynie grillowane ziemniaczki wciągnął.
A wczoraj wieczorem przeszedł samego siebie, zagadałam się z Mężem przez tel.,a On chciał mleczko, z racji,że nie zwróciłam na Niego uwagi podszedł i ugryzł mnie centralnie w prawy pośladek 😁 (Olek oczywiście 🙂)
I znów ruszył z gadulstwem, ładnie wyrazy łączy 🙂 Mówi ,,Olo adiul" (na dwór), otuś afoł" (otwórz parasol) i śpiewa ,,Dalibombę" 😁 ,,ojaja citabomba" 😁 A do mnie przestał mówić mama, a woła mnie ,,Emina"! 😮 I to za każdym razem! Udaję,że nie słyszę, bo się nauczy Drań! 🙃

Zazdroszczę Wam Dziewczyny wakacji 🙃 My na początku lipca pewnie na weekend gdzieś się urwiemy, ale na dłuższy urlop nie ma szans, za dużo pracy wokół domu... Jeszcze Mąż podbitki do dachu musi przymocować i zaciągnąć podkładem i kolorem, bo stoi szara chałupa... 🤔

Zmykam, bo Mężul dziś do pracy 🙂 Miłego wieczorku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

Gosiaczek mi też się trójka bardziej podobała niż dwójka 😉 usmiałam się na tym 🤪 i najlepszy ten koniec 🤪

Anja sukienka śliczna, mała panna młoda!! 🙂 no i nie mogę wyjść z zachwytu nad włosami Lilki!

Emiliaeeem też mi sie wydaje że te nasze dzieciaczki są wyjątkowe 😉 na ulicy mało takich 🤪wszystkie śliczne i zdolne 🤪 🤪 paulinka na parasol mówi: pasiol 🙂 na pampersa: pasieć 🙂 a na mnie woła ładnie mamusia, na tatusia mówi tatuś ale jak go woła to wrzeczy "Pawek" (sławek) albo ociec! (czyli ojciec) jak nie odezwie się to dopiero wtedy woła tatusiu 😉 🤪

Gosiaczek my dziś z mężem do cieszyna jedziemy na święto trzech braci(taka większa impreza) idziemy na koncert dżemu bo znajomi nas wyciągnęli, Paulinka pojedzie na noc do mojej mamy, a za tydzien mamy festyn we wiosce mojej rodzinnej i męża i już się kłócimy na który pójdziemy 😁, oczywiście z Paulinka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!!
Wskakuje na szybciutko bo od rana szalenstwo pakowania
Jeszcze musze Patryka spakowac no i mnostwo pierdolek poza tym
No i zastawe umyc do zabrania od Patryka
Patryk spi wiecz czekam zeby mu nie szelescic
Nie umiem pakowac malo rzeczy, zawsze toboly jakbym caly dom spakowala ☺️ ☺️ ☺️

Aaaa i podcielam wloski naszemu Szopenkowi, a jak podcielam to stwierdzilam ze i tak ma dlugie,wiec moze jak wrocimy to podetne bardziej


Jeszcze sobie Hałabała podrapal te swoje podraznienie ktore ma od uwielbienia butelki
Nic znikam
Buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wercia skąd ja to znam, też zawsze nazbieram rzeczy których potem w ogóle nie używam ☺️ to w nocy wyjeżdżacie czy jutro rano?? nie chce Cię straszyć ale my w zesłym roku jechaliśmy do międzyzdrojów 15 godzin!!!! takie korki były! a mieszkam niedaleko Ciebie 😉 powiedzmy godzinkę 🙂 życzę spokojnej drogi, bez wypadków i korków!! no i żeby Patryk ładnie spał w aucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

My dzisiaj pojechaliśmy do Ikea po kuchnię dla Lenki narazie jej nie pokazujemy bo to prezent na urodziny i kupiłam jej buty do basenu antypoślizgowe w decathlonie 🙂 bo oczywiście u siebie nie mogłam znaleźć 🤢

McDa
my na festynie byłyśmy tylko godzinkę 🤢 bo musiałam nastawić pranie, umyć podłogi i okno w sypialni, mąż w pracy był a jak wrócił to do ikea pojechaliśmy 😉 do decathlonu i sklepu meblowego tak się zeszło że na 20.30 wróciliśmy. A i bawcie się dobrze 🙃

anjaP super zdjęcia a sukienka jak najbardziej w naszym stylu 😁 i gratulacje że syn zaliczył wszystko i nie ważne czy pierwszym czy drugim terminie teraz już ma wakacje 😜

A my jutro jedziemy do Bałtowa mam nadzieję ze Lence się spodoba 😜

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Laseczki! 🙂

Olo uspany, Mąż oddelegowany do pracy, a ja samotna i ,,rozuczona", bo 25-go czerwca ostanie egzaminy...

I dzisiaj, i wczoraj spędziliśmy dzień nad wodą 🙂 Wczoraj nawet pływaliśmy na rowerku wodnym 🤪 Olo zachwycony 🙂 Nóżki troszkę pomoczyliśmy, ale syf niemożliwy 😁 Mieliśmy jechać w końcu do Aquaparku,ale dostałam miesiączki 😠 Mąż za to szczęśliwy, bo takiej chrypy dostałam,że głos straciłam, więc miał weekend bez gderania 🤪 😉 W dalszym ciągu zdycham, ale już coraz lepiej. ☺️



A tu miała być sweet focia z mamą,ale Mały się zaczytał w składzie napoju 😁



Zdjęcia z dzisiaj mam na męża tel, więc plażingu i smażingu nie pokażę 😎 😎 😎
W każdym bądź razie Mąż okazał się oryginalny, bo wymyślił urodzinowy piknik 😁 I dostałam nowe galoty 🙃 Takie o jakich marzyłam 🙃

Gosiaczek jaka Lenka szczęśliwa 🙂 A zdziwienie powalające 🤪 My zahaczymy o warszawskie zoo,więc myślę,że Olek też będzie zszokowany jak zobaczy małpy i słonie na żywo 😁
Mamy jeszcze się wybrać na jakiś spływ statkiem po Bugu... Ale to już w lipcu 🙂 Szperałam po internecie i w naszych okolicach jest sporo ciekawych miejsc, o których zielonego pojęcia nie miałam, no ale jak to mówią ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie..." 😉

Dzisiaj oglądałam ,,Uwaga po uwadze", Chodakowska odwiedziła tę dziewczynę, na którą zleciał samobójca z 7 piętra ☺️ Ależ pech... 🥴

A nasz Mały też dzisiaj wystartował prosto pod samochód! 😮 W sumie nic Mu nie groziło, bo byliśmy na dużym parkingu i facet widział nas z daleka, więc auto jedynie się toczyło,ale sam fakt ile potrzeba do tragedii... ☺️ A ten nasz roztrzepaniec pędzi jak struś przed siebie! 😮

Spokojnej nocki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal Was powoli podczytuje 😉 piekne zdjecia nie wszystkie jeszcze widzialam ,nadrobie zaleglosci jak wroce do UK. juz dzis bilet kupilam na 30go koniec sielanki 😞 buzka dla Was!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Od wczoraj Lenka chodzi bez pieluszki co prawda marnie nam to idzie bo nie woła siusiu tylko robi w majtki dzisiaj to samo dopiero jak jej nocniczek postawiłam w pokoju to zrobiła siusiu 😉 widzę że ciężko u nas z tym będzie 🤢 ale nie poddaję się jak już zaczęłyśmy to nie ma odwrotu 😉

emiliaeem życzę zdrówka a zdjęcia jak zawsze super 🙂 Co do zoo napewno mu się spodoba my się wybieramy ze znajomymi w drugiej połowie lipca w zeszłym roku Lenka nie była zbytnio zainteresowana bo po prostu była za mała 🤢

Miłego 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...