Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czołem Mamuśki! 😉

Oj jak miło,że jeszcze ktoś chce mnie słuchać czytając 🙃 Mąż twierdzi,że od mojego gadania usiska ma jak radary, a Olkowi szczerze współczuje kołysanek w maminym wykonaniu 🤪

A tak na poważnie- ciężka noc 😮 Mały niby spał ładnie, ale wstałam z dziwnym wrażeniem,że cały czas Go karmiłam 😮 Paranoja...

AnjaP nooo Kochana, życzyłabym stówki, ale że na topie mamy temat odchudzania, więc...
,,Kilo mniej, kilo mniej
niech spadnie, spadnie Ci..."

Oleksy mi się przebudził, więc lecę Go ogarnę i niebawem wracam.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja juz ogarnieta maly spi jedna zmywakra juz sei wyprala trzeba posprzatac i zalaczyc nowa dzisiaj ida talerze ehh ja mam naprawde dosc

Jutro kurze i moj pokoj bo pooludniu randka tym razem bez oskara moja mama mi sie nim zajmie na 2-3h to normlanie szok

Fajnie poogladac kogos na fejsie albo nk 🙂dzieciaczki to szczegolnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem no jeszcze kilo mniej, nie pogardzę 🙂,
Dzieki za życzenia dziewczyny

u mnie apartament już ogarnięty, pranie rozwieszone , drugie się pierze, czy u as tez non stop pralka użytku?? Koszmar jakiś z tym praniem 😲
FOTY z fb jeszcze muszę pooglądać, ale może na wieczór sobie ta przyjemność zrobię;
A teraz idę przygotowa樨 mojej przyszłej modelce¨¨ trochę kalorii 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znow Zuzie polozylam na brzuszku a ona sobie wygodnie lezy o ssie piastke i guga z dupskiem w gorze, chociaz troszke dzis glowe podnosi 😁 leniwiec!!!!!!!!!! i na jedna strone ja ciagnie jakby chciala na plecy sie przewrocic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helloł!!!

Humor mi się poprawia czytając forum i mogąc nabazgrać do Was 🙂

Ogólnie kolejny dzień nie w sosie mam. Patryk marudzi, teraz zasnął na trochę pewnie bo za chwilę będzie głodny.

Pranie się pierze, a ja już mam taki bałagan w mieszkaniu 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Staram się sprzątać ale przy małym ogranicza się to do minimum 😞- nastawienie prania, prasowanie, układanie pranie w szafkach, sprzątanie rzeczy małego, mycie butli, jakiś pseudo obiad....
Może uda mi się posprzątać za chwilę naszą salono-jadalnio-bawialnio-suszarnię bo już tony kurzu mam i ogólnie stajnia Augiasza się robi 😞

Mały przespał dość ładnie noc, jadł przed 21 potem 2 razy w nocy.

Co do odchudzania to JA NIE UMIEM SIĘ ODCHUDZAĆ 😞 😞 😞 😞 co schudnę to przytyję, po ciąży zeszło mi 10 kg od wagi sprzed ciąży co skutecznie już nadrobiłam i teraz mam tylko -5 kg
Zajadam stresy, odchudzać się nienawidzę, na szczęście mąż lubi kawał dupska i cycków więc nie narzeka na mnie 🙃

Jakbyście chciały dziewczyny to zapraszam na nk 🙂 W moim profilu podaję dzisiaj moje imię i nazwisko także mam nadzieję że mnie znajdziecie w wyszukiwarce na nk

Dla zaciekawienia Was to możecie tam zobaczyć jak paskudnie wyglądałam będąc w ciąży, wszyscy mówili że dziewczynka będzie. 😜 😜 😜

No śniadanie w końcu zjedzone idę zacząć ogarniać moją Stajnię Augiasza 🙃 ciekawe ile uda mi się zrobić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam juz od" niepamietamkiedy" naszej klasy 😁 za duzo czasu tam spedzalam to bylo niezdrowe :P, zbliza sie czas szczepienia.......boze ,zeby ona wiedziala co ja czeka ja sie za nia boje 😞 ale jestem bardzo ciekawa ile wazy moja klusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
majaCh to trzymajcie się dzielnie
ee miał być park nie wypalił, wszystko się przedłożyło, sprzątanie i pranie, za długo rano przy kompie siedziałam, ale takiego spokojnego poranka dawno nie miałam wiec chciałam się nim trochę po napawać. NO nic zjemy sobie obiad, młody z lekcjami się upora, i robimy spacer na shopping, dawno już nie byłam, przy okazji zaliczymy po drodze nasza ulubiona lodziarnie, tez dawno nie odwiedzana 😎 wczoraj ciasto( bylo pyszne, polecam, poszło błyskawicznie) dzisiaj lody,z tym kg mnij moze byc ciezko 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę, że dzisiaj dzień FB 🙂 Wieczorkiem pooglądam sobie wasze profile i pokomentuje dzieciaczki 🙂 Mała mi dzisiaj nic jeszcze nie spała tylko dokucza...i mam urwanie głowy, bo jednocześnie muszę jeszcze pakować rzeczy...masakra

MajaCh nie doczytałam zaległych postów i nie wiem jak się zachowuje Twoja dzidzia po szczepieniu, ale ja dwa dni od szczepienia wspominam jako najlepszy okres mojego dziecka...Nie miała gorączki a była grzeczna jak aniołek, cały dzień spała 🙂

Co do wagi to ja chciałabym jeszcze schudnąć i to bardzo...kiedyś pisałam, że mąż mi powiedział, że mi się nie opłaca, bo staramy się niebawem o drugą dzidzie, ale po ostatniej akcji na razie odechciało mi się kolejnego maluszka...na razie muszę całą swoją uwagę poświęcić Michasi ! Brakuje mi jeszcze 9 kg sprzed ciąży, ale i tam jak na 32 kg przytycia nie jest źle 🤪 Tyle, że teraz już waga stanęła i trzeba dupsko ruszyć a jak na razie nie mam kiedy...

Dziewczyny dzięki za komentarze na FB i do wieczorka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majaa to mnie przebilas bo ja przytylam w ciazy 27 i jeszcze pare zostalo 😉
Zuzia po szczepieniu jak i przed,zaczepia mnie guga 🙂 tylko zaplakala jak sie wbila ta babka taka antypatie poczulam, jakas dziwna kobieta........no i uwaga 5440-50 waga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
majaCh fajna fajna ja my tu wszystkie , ale kobietko nie komplementuj ty mnie tak bo się czerwona robię ☺️
Dobrze ze Zuzia nie płakała, moja po szczepieniach az guzy na udziskach miała

a ja ruszam dupkę właśnie już mam dres na sobie, I-poda w uszy i do parku, a tatuś z córa na spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oluś zasnął o 16 a ja razem z nim komara przycięłam... 😮 Tylko,że ja już wstałam a on dalej kima 🥴 Noc będzie koszmarna... Śmiem podejrzewać ☺️

No i znów wyemigrowałam do Mamy, ale na szczęście necik mam 🙂
Mały jest zupełnie inny na wsi. Spokojny, wesoły, jak nie on 🙃 No i od mężulka odpoczywam... 😉

FB obniuchałam troszku 😜
Emiluś ależ elegancka z Ciebie Babeczka! Odpicowana na maksa 🙃 Jedynie brakuje zdjęć z Synem 🙂
Kinia Ty masz tak piękne oczy! A z buzi emanuje duuużo , duuuuużo ciepła i jeszcze więcej sympatii 🙂
AnjaP masz zwariowaną i naprawdę stylową rodzinkę 🙂 Lubię to! 😉 A mężul wpatrzony w Ciebie jak w obraz 😎
Majach jak dla mnie masz fajowską orientalną urodę 🙂 Kobieta z pazurem i charakterna 🙂
Asiuniu no i o Was jak bym śmiała zapomnieć! 🙂 Album z krajobrazami Polski możecie śmiało zakładać 🤪 Zapraszam do mnie w odwiedziny, co prawda nizinnie i bez polotu w okolicach Siedlec, ale chętnie ruszę z Wami w plener 🙂
Reszty szukam, będę dalej komentować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

ale naskrobałyście dziś. Zaraz zabieram się za czytanko 🙂

Ja dziś od rana w mieście byłam...trochę spraw do załatwienia. No i zapisałam Lenkę do przedszkola na 2014 😁 Zostały 4 miejsca. Szok 🤪

emiliaeem podaj mi namiary na FB - oblukam Cię 😁 I przychylam się do opinii Emilii co do naszych mamusiek 🙂

Emilia, kochana moja! Pamiętaj, że waga i wygląd nie jest najważniejszy. Zobacz jak wiele mogłaś stracić...masz męża dla którego jesteś Boginią i cudownego synka, który uwielbia Twoje piersi 🤪 Ja waże tyle co Ty i też chciałabym schudnąć jeszcze 3 kg ale to nie jest już najważniejsze..kiedyś bym się zagłodziła, bo też słyszałam ale fajnie wyglądasz itd. i tak nabawiłam się anemii i przez całą ciąże z nią walczyłam i nadal walczę....pamiętaj RAZEM SIŁA 🙃

ania Martynka wie co najlepsze 🙂 ślicznotka nasza!

anjaP STO LAT KOCHANA! ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA I ŻEBYŚ Z NAMI ZAWSZE BYŁA! 🙂

A my jutro szczepienie...ciekawe jak Lenka to zniesie...ostatnio było ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz po kapieli i jedzonko tylko kurde nie dosc ze zostawil 40 co do niego nie podobne to polowe wyzygal 😞jak pojde na to cholerne szczepienie na ktore umawiam sie od 2 tyg to zapytam o skierowanie na badanie w kierunku refluksu bo zaczynam sie martwic. A umawiam sie tak ba najpierw p. Krysi nie bylo a teraz jak poszalam to szczepionek nie mieli ehh polska sluzba zdowia na nich to tylko nazekac

ania1988niesttey nowa i ostatnia milosc albo ten albo juz zaden a do starej nie chce wracac wkurzylam sie chce wojny to ja bedzie mial na rozpraiwe o alimenty postaram sie by sad ogrniaczy mu prawa calkowicie nie interesuje sie synem to go nie ebdzie mial jego strata

w ogole dziewczyny http://allegro.pl/74-disney-pajacyk-tygrysek-rewelacyjny-i1841865349.html ja oszalalam na punkcie tego ale co z tego ze jaka kwote bym nie dala by mnie przleicytowali ktoras tu chyba miala zalaczona taka opcje ze licytuje za ciebie jak to sie wlacza??jakos przeboleje ten stroj ale bede szukac dalej Kinia mnie natchnela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie mały terrorysta zasnął uffffff oczywiście przy cycu. Co do mojej wagi to koszmar...przed ciążą ważyłam 57 a teraz 68 i waga ani rusz szczerze mówiąc nawet wstydzę się przy mężu. Emiliaeem też miałam problemy z odchudzaniem wcześniej nawet sprowadziłam tabletki po których byłam dziwna i mój mąż też był na skraju wytrzymałości i sama się dziwię że przetrwaliśmy. Znw wkręca mi się odchudzanie..nie mogę patrzeć na siebie w ciaży ważyłam 82 kg więc przytyłam 25 kg ☺️ bardzo mnie bolą komentarze że dużo mi zostało 🤢 ludzie mi nie pomagają...

byłam dzisiaj u dermatologa z buźką skarba i to co usłszałam to szok..nie ma czegoś takiego jak skaza białkowa!!!!!!!! pza tym uczulenia z pokarmów mozna wykryć po 3 miesiącu zycia dziecka pediatrzy sie nie znają na dermatoligii i tak mydlą oczy a wiekszość przechodzi na modyfikowane wtedy okazało się że to atopowe zapalenie skóry większość dzieci je ma jedne więcej drugie mniej i tyle...mam tylko kremik i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my dzisiaj byliśmy na spacerku 🙂 Natalka poznała forumową ciotkę Monikę i koleżankę Wiktorię .Co prawda cały spacerek obie przespały 😁, ale jak podrosną to sobie nadrobią 😉


My już po kąpaniu i Natalka śpi ooooooo już się obudziła 😮No to sobie pospała 15 min 🤢 Zmykam miłej nocki. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej ale ładna pogoda się zrobiła, dwie godziny spacerowałam a Lenka ładnie spała 🙃

wercia82 wysłałam ci zaproszenie na nk 🙂

MajaCh dzielna twoja córeczka no i waga imponująca a my jutro idziemy na szczepienia i już się boję 🥴

ania_1988 ależ ona słodka piękności 😁

darka9118 superowy tygrysek 🤪

tedit26 no to obie Lenki będą jutro szczepić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...