Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie zdania podzielone...moj mąż lubi ciemne..i mam dylemat bo idę do fryzjera 5 go i nie wiem czy kłaść znow fiolet-czerwień czy jakiś ciemniejszy ciepły brąz...z czarnego schodzę już 2 lata...masakra farbowałam paletą...poza tym chcialam przystopować z solarką wtedy i byłam bardzo blada z czarnymi wlosami..jak z rodziny adamsów 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Megan moim skromnym zdaniem bedziesz pieknie wygladala w tych jesiennych barwach, od delikatnego brazu,przez rude, czerwienie i burgundy. Czarny rzeczywiscie robi wrazenie bardzo bladej cery, dlatego Darka nie dziwie Ci sie,ze nie przepadasz za czarnym Tobie by nie pasowal bo masz jasniutka cere .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Tak na szybko
Dzieki za zaproszenia na nk

Megan pozazdrościć figury 🙂 co do koloru to sama musisz coś wybrać, ale wg bez grzywki Ci ładniej 🙂

darka - pytałaś na nk o te kółka z numerami - to są pojemniki z Ikei
podaje linka do nich, bardzo fajne na drobne zabawki typu grzechotki itp
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90163257/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂

wreszcie udało mi się zaglądnąć 🙂
my już po spacerku i obiadku, pogoda super, jak mężul wróci to pewnie wybierzemy się jeszcze raz na spacerek, trzeba korzystać z tej pogody bo już niedługo zawita do nas jesień 😞
a teraz Paulinka czyta książeczki a Weronika śpi 🙂

a ja poczytam co u Was

drop111 witaj na forum 🙂
super że się odezwałaś, lepiej późno niż wcale 🙂

megan śliczna dziewczyna z Ciebie
i jak dla mnie chyba lepiej bez grzywki i te jaśniejsze włosy, teraz na jesień będą idealne
choć co nie wybierzesz w zasadzie i tak będzie super 🙂

Lenki i Mamusie jak po szczepieniu?

a odnośnie szczepienia właśnie dzwoniłam dzisiaj do przychodni i chciałam się umówić na poniedziałek na szczepienie to się dowiedziałam że pierwszy wolny termin 12 październik : 😮 😮

anjaP buziaczki z okazji imienin dla Lili od cioci i Paulinki oraz Weroniki 😘
zdrówka

na razie tyle bo Paulince już znudziło się czytanie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już po szczepieniu mała płakała ale zaraz na raczkach się uspokoiła, waży 4800g i ma 59cm długości, no i jest zdrowiutka 😁 Teraz usypia no i mam nadzieje ze pośpi, oby tylko dobrze zniosła tą szczepionkę, wzięłam 5w1 i na żółtaczkę (jej dwa ukłucia tak mi jej szkoda) Kolejne szczepienie 16 listopada...

drop111 oczywiście ze cie przyjmujemy i fajnie ze się zdecydowałaś do nas napisać 😜

tedit a jak tam Wy po szczepieniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka pospała 15 minut. pogadałyśmy, pośmiałyśmy się a potem zaczęła marudzić i płakać teraz znowu ją usypiam 🤔

monia321 mata b. ładna ale nie wiem czy warta takich pieniędzy tez miałam ten problem ale się rozwiązał koleżanką mi pożyczyła i siostra to mam teraz dwie 😉 takie zwykłe

pierwsza http://allegro.pl/mata-edukacyjna-canpol-babies-i1836401349.html

druga Sawanna http://allegro.pl/nowosc-rewelacyjna-mata-edukacyjna-euro-cart-i1821444129.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wieczorkiem ja wrocilam z randki bylo super eh nie ma to jak miec 20 lat i jeszcze odrobinke poszalec 1 raz bylam bez malego troche wam powiem ulga bo zajalam sie soba a nie ciagle patrzec xzy maly nie wstal

oo Marlenajednak zdecydowala sie napisac nie bylo czwego sie bac my nie gryziemy

cosik ramonki ostatnio nie bylo chybsa ze jakis jej post przeoczylam

A ja mam jutro szczepienie dzownili do mnie dzisiaj ze sa szczepionki i na 12 mam olaboga co ja jutro znow bede przezywac

Dziewczyny poogladalam was na FB i nk po prostu zarabiste kobitki w oogle po was nie widac ze bylyscie w ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wieczorkiem 🙂

u mnie już cisza, Dziewczynki padły dzisiaj w momencie
po południu zaliczyliśmy jeszcze spacerek i zakupy z Tatą, pogoda super!

Darka super że randka udana 🙂 oby tak dalej

Gosiaczek
buziaki dla Lenki żeby spokojnie spała po szczepieniu 😘

monia321 odnośnie maty uważam tak jak Gosiaczek że ładna ale nie wiem czy jest warta tyle kasy.....poza tym wiem jak było u nas, mata bardzo krótko była używana, co prawda to zależy od dziecka bo różnie się bawią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki! 🙂

Dawno mnie nie było 😉
Otóż Klusia już smacznie kima po kąpanku, zaś mama przybiera się do brzuszków niczym kot do jeża 😮 Ale zaraz kołatnę kilka seryjek... ☺️
Mężula mam w pracy, także samotna nocka mnie czeka 🤔

Buziaczki przede wszystkim dla Lenek 🙃 Dzielne Dziewuszki 🙂

Byłam dzisiaj po kolejną kieckę na wesele... W domu leżą już dwie, ale dziwnie się w nich czuję 🥴 Mąż zły jak cholera, ale taki ze mnie szałaput,że w sklepie pasuje jak ulał,a w domu się odmienia 🤢 W jednej wyglądam jak Matka-Polka, druga w biodrach za szeroka- efekt wielkiej bezy! No i uczę się chodzić w buciorach na obcasach 😮 Komedia...
Nawet nie myślę co to będzie za wesele... Przede wszystkim kamery będę unikać jak ognia, a i o Olusiu będę non stop kminić 😮 Najchętniej zostałabym w domu.

Megan
ależ z Ciebie rakieta 🤪 Lubię taki styl 🙂 Co do włosków- są przepiękne! Gęste, błyszczące, długie... Ale... No właśnie, moim skromnym zdaniem- koniecznie bez prostej grzywki! Nadaje efekt chełmu 🙂 No i ja bym je delikatnie pocieniowała, fryzura nabierze lekkości 🙂 Nawet przy czarnym kolorku 😉 Super, naprawdę!

Ja dostałam dla Małego kombinezonik z 5.10.15, granatowo-zielony, całkiem fajny 🙂
A na wesele chciałam Mu kupić kurtkę w formie marynary, niestety w moim mieście takich cudactw brak 😠

A właśnie zastanawiałam się cóż to za Marlena zaprosiła mnie na nk- zapewne nowa koleżanka z forum? Mama Mikołaja 🙂 Fajnie,że do nas dołączyłaś.
Jak to powiedziała Asiulka do mnie przed porodem- ,,W KUPIE siła!" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem,

nie mialam czasu wczesniej usiąść na kompa 🙂

Szczepienie ok, Lenka zapłakała ale tak jak Gosiaczka, zaraz się uspokoiła. Natomiast była czały dzień marudna i jak się rozwrzeszczała mężowi na spacerze to dopiero po 5 min. się uspokoiła, gdzie przez 3 msc nie było takiej sytuacji. pewnie reakcja na szczepienie. Teraz smacznie śpi.

ja dziś w SMYKU kupiłam kombinezon i pare ciuszków, miała sobie coś kupić 🙂

emiliaeem może sfotografujesz się w sukienkach a my Ci doradzimy 🙂

megan no no ślicznota! Na ślubie wyglądałaś bosko. zazdroszczę włosków, ja mam pieć na krzyż 🤪 Ja osobiście uważam, jak emilia bez grzywki i czarne. Miodzio 🙂

Kiniek ja Cię podziwiam z tym, że potrafisz być twarda przy płaczu Maksia...ja się uczę tego pomału. Bo wiem, że Lenka już czasem wymusza chociaż ma 3 msc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiliaeem...byłam "rakieta" teraz jestem waleń... a jaką masz sukienkę? ja nie mogę jeszcze ćwiczyć po CC 😠 co do grzywki ujęłaś to tak jak mój mąż 😮 teraz ją mam na boku i rośnie sobie powoli...co do stroju dla małego też chciałam marynarke itd itp ale...koleżanka powiedziała że to był jej błąd ponieważ mały był wściekły w tym..nie było wygodne ciągle się ściągało do góry itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marlena 😉 rozpisuj się ile wlezie, coby było co czytać :P
Choć ostatnio nie mam co narzekać . 100 tematów na raz, a dziś mnie głowica boli i nie mogę się skupić ,wszystko przez Darke :P zobaczyłam że gierczy na FB w diamenciki i tak mnie wciągnęły a że są na czas i wymagają skupienia.... ehh beznadziejny ze mnie przypadek

Emiliaeem no respekt na dwie ręce za brzuszki, ja się przymierzam od 3 miesięcy xD wyjątkowo mi pod górkę 🤢 zobaczymy co mnie zmotywuje... wesel na horyzoncie brak, sylwester najbliżej ..ehh

monia ja strasznie choruje na matę rainforest z fisher price'a zapewne kupię ją choćby nie wiem co, narazie jednak mam jakąś zwyczajną , bez pozytywek, światełek, ja robię za jednoosobowy band, także rekompensuje zaangażowaniem 🙃 🙃

dziewczyny a pytanko mam, czy Wam też tak strasznie poleciały włosy po ciąży ? mi jakoś wyjątkowo,całe kępki po każdym czesaniu, naprawdę przerażający widok 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz się rozpłaczę jestem wściekła!!!!!!!!!!!!!!! nie zdążyłam kupić sukienki na chrzciny to ta biała ..nie ma już takiej wystawionej 😠 http://moda.allegro.pl/039-mona-boski-komplet-przesylka-gratis-44-i1818148597.html czekałam aż wystawi inną rozmiarówkę i lipa fuck 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj ja paskuda zapomniałam przywitać nowa koleżankę 🥴
więc nadrabiam i również Witam Marlenę!!!

Oby dzieciaczki po szczepionkach jak najmniej marudziły

Kiniek ja też miałam pisać o włosach... Przez cała ciążę przysłowiowy włos mi z głowy nie spadł a jak tylko urodziłam to już zaczęły mi wypadać a teraz bardziej, podobno to fizjologiczny objaw i nie mamy się co martwic, wypadają przez hormony i te włochale co się trzymały przez całą ciąże

Darka - super że randka udana, ech zazdroszczę młodego wieku 🙂

Megan
- spróbuj jeszcze pobuszować na Allegro, sukienka rzeczywiście boska, chociaż absolutnie nie dla mej figury więc ja Ci jej na pewno nie wykupię jakby co... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...