Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
daniela napisał(a):
i mam do was pytanie jak wasze dzieci śpią w dzień to jak są ubrane do spania?? czy np spią w skarpetkach jak są w spodniach? czy śpią na gołe nóżki?? bo ja przeważnie ubieram małą w dzień w body na dlugi rękaw+spodenki i skarpety lub rajtku lub body kr rękaw i bluzka + spodnie lub rajtki

Moj śpi przeważnie w bodziaku i śpiochach lub bodziaku i spodenkach plus skarpetki, a w nocy w pajacu plus śpiworek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
siehankowa- no to szkoda:/ a podaj jeszcze raz tytuł- może sama ściągnę sobie 🙂 wielkie dzięki za chęci 🙂

Cześć 🙂
Albo Lydzia ma zapchaną skrzynkę pocztową, albo nie może przyjmować dużych załączników (nie wiem ile ma ta książka).

ooo, jest i marta 🙂 bo my tu tęsknimy za Tobą 😘
książka ma 4,43 MB 😉

Lydziaa, a tytuł to "Każde dziecko może nauczyć się spać" - jest na chomiku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie dobrze. Dzięki dziewczyny za pamięc i dobre słowo. Staram się was podczytywać, lecz nie wszystko udaje mi się spamiętać.

Karolcik to prawda kiedy Maja przybiega i kladzie mi rączkę na serduszku łza leci z oka. Kiedy Emilka na odchodne do szkoły mówi kocham cię mamo (dziś włożyłam jej do śniadania wycięte serduszko i napisałam "Kocham Cię Emilko mama") nic innego się nie liczy.
A kiedy Julia na dźwięk mojego głosu uśmiecha się, ech..... same wiecie....
Dlatego ja się nie poddam.

Trzymajcie się mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi plakal w nieboglosy..raz mi sie az zaniosl az sie sama poplakalam az sie siny zrobil 😞 jeszcze babcia meza mnie z rownowagi wyprowadzila,przyszla i powiedziala ze "dziecko moze sie czasami skrzywic a nie sie drzec caly dzien w nieboglosy" poczulam sie jak..nawet nie ma slowa by to okreslic
a przeciez je juz ladnie,kupilismy Infacol od kiedy bedzie widac jakies efekty?
przyszla nam butelka z Aventu juz na pocieszenie 🙂
dziewczyny tak mysle i mysle..on sie barzdo marudny zrobil odkad u lekarza bylismy,bo zaczal normalnie jesc ale za to plakac czesto.Zachodzilam w glowe od czego??
Mozliwe ze reaguje tak na Juvit C? Zadnych innych zmian nie bylo a ostatnie dni to maly koszmar 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i was doczytałam 🙂
moniczek piękny wierszyk,dam ci za chwilkę oklaska 🙂
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi na temat tych kremów,poklaskałam wam 🙂
Ja wczoraj kupiłam oilatum soft do twarzy i ciała i zobaczymy czy będzie jakiś rezultat.
siehankowa ale masz przystojniaka,i widzę że silny chłopak z twojego maluszka,mój Filip jeszcze się nie przekręca na plecki,ale coraz więcej lubi leże c na brzuszku.Czy możesz mi przesłać ta książkę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniolek dużo sił życzę.....
Justyna ja nie wiem od czego on może tak płakać, wit C chyba by mu tak nie szkodziła ?? nic mi mądrego nie przychodzi do głowy....jedynie ból brzucha.....a może mleko mu przestało odpowiadać??
A mój mąż zapomniał pojechać po córkę do przedszkola.... 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Aneczka ja już zakładam ale mam taki na bawełnie jak temp będzie na - to wtedy już z polarem tylko najpierw muszę kupić bo nie mam

acha,no ja na razie zakładam mu kurteczkę zimową,i chyba bede tez musiała kupic jakis kombinezon,bo jeden mam na polarze ,ale jest sporo za duzy,a drugi jest niezbyt grupy i nie za dobrze się go ubiera,bo nie jest cały rozpinany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my po 3 godzinnym spacerku...brrrr zimno strasznie. weszlam do naszego jedynego lumpeksu we wsi i za 5 zl kupilam nowe sliczne malinowe jeansy z H&M dla Lilki 🤪 🤪

Liliputek moj w domu ma body z dlugim rekawem plus spioszki(ewentualnie spodenki dresowe albo polspiochy) albo body z krotkim i bawelniany pajacyk...skarpetki zakladam jej zawsze ( nawet pod rajstopki) bo wiecznie ma strasznie lodowate stopki 😮
a na dwor mamy spiworek na polarku + kocyk, na razie to wystarcza.zimowe kombinezoniki mam dwa ale przyszywana babcia powiedziala ze byla w sklepie dzieciecym i widziala sliczny rozowy i jej kupi...wiec jak chce prezent zrobic to sie nie bede klocic 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
O rany już ponad 1000 stron 😮 😮 😮
Jak szybko. 😲

A my już po chrzcinach wszyscy zadowoleni jedzenie było pyszne Emilka była grzeczna chodź przed kościołem i w nocy dała mi popalić nie chciała wogóle jeść, apetytu nie miała eh myślałam że tak będzie tak cały dzień 😉 na szczęscie nie było tak Chyba taka atmosfera przed i jej się udzieliła.
No poczytam co tam u was przez weekend się działo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Justyna siostra śliczniutka, a jak Ty masz taką mądrą bratową to ja mam taką ciotkę, żeby nie było ciotka lat ok. 35 kiedyś moja mama przed świętami pyta jak u nich wygląda Wigilia jakie są potrawy itp. No i ona coś tam odpowiada a potem mówi że w tym roku (pierwszy rok po ślubie z moim wujkiem) to ona zrobi barszcz z uszkami po czym pyta mojej mamy skąd wziąć tyle uszek od małych prosiaczków, myślałam że się posikam. Justyna ja mam 3 butelki dr. Brownsa, avent i tommy tipe i ta z aventu na największą dziurkę w smoczku, z niej mała wypije 120 gdzie z tommy musi się namęczyć ze ssaniem więc tylko 90 bo leniwa jest. W dodatku ostatnie 3 dni nie chciała jeść cyca tylko z butli a dziś jej się odmieniło i tylko cyc butle wypluwa. Ale jak Twój mały już od tygodnia słabiej je to warto jest sprawdzić co się dzieje.
Foga u mnie sterimar też ma taki dozownik wiec psikam nim na patyczek higieniczny i delikatnie wkładam do noska by nawilżyć
Inez Tymek superchłopak
Daniela w pasztetowej białka krowiego raczej nie ma ale jest pszenica
Siehankowa Ksawier śliczny chłopak i jak ładnie gryzaki trzyma, dziękuję też za zdjęcia instruktażowe co do noszenia maluszka. Do obróbki zdjęć polecam gimpa bezpłatny jest
Madalena Twoje chłopaki też wymiatają
Ann Twoja malusia słodziutka
Moniczek dużo zdrówka dla Was, a wiersz przepiękny więc stoję w kolejce by Ci dać oklaska
Marta i Foga wam życzę dużo siły i cierpliwości, Marta wiem że czasem trudno jest pracować i dawać z siebie wszystko gdy nie widać efektów ale czasem te nasze starania jak się tak skumulują to później nagle i nieoczekiwanie pojawia się taki efekt którego nawet się nie spodziewaliśmy i to bardzo cieszy.
Foga ty to biedna jesteś z tą swoją małą, domyślam się że możesz być strasznie wymęczona jak ona ciągle płacze i nie śpi, a może masz możliwośc by ktoś Ci na tydzień pomógł mama, teściowa, siostra czy koleżanka byś Ty mogła sobie odpocząć, bo wiadomo szczęśliwa mama to szczęśliwy dzidziuś.
Aniołek Tobie też dużo siły i aby malutka była spokojniejsza
Aneczka ja zakładam kombinezonie taki cienki polarkowy póki co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jola diviana śliczne dziewczynki w avatarkach...

a to moja krolewna na swoim bujanym tronie 😉 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/sdc11448f.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9435/sdc11448f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...