Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzien Dobry!

ann ja sie nie gniewam tylko glupio mi ze po ponad miesiacu podawania mm wczoraj zaczełam sie zastanawiac jak to robic...i po swojemu robie i znowu mam moja kochana Lilunie 🙃 spala od 21 do 4 zjadla i do 10...polezala w lezaczku jak ja prasowałam potem poszlysmy na spacer i znowu spi moj aniołek 😁 😁 😁

a Inez jest kochana!!!!tak sie zaangazowała zeby mi pomoc... 😘 😘 😘wdzieczna jestem ogromnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Troszke mnie nie było ale już jestem. Potrzebna była mi ,,samotnośc"
Zaskoczyłyście mnie 🙂 no z Wami to człowiek nie zginie 🙂
A tu dyskusja o miarkach mleka 😁 Ja ten nadmiar o brzeg puszki wycieram. Najgorzej jak mam wsypac ,,na oko" np 20 ml bo miarka jest na 30. Dół miarki jest węższy, góra szersza ale od początku pomyślałam, że może nie zrobi to różnicy jak raz wsypię o ciupinkę więcej a raz mniej ale jak osobisty robił mleko to na ręce mu patrzyłam czy dobrze robi 😉 🙂 czy po mojemu 🙂
Synek po przespanej nocy zjadł o 8.50 120 potem napił się rumianku 60 i śpi na tarasie w karecie. I dziś pierwszy raz udało mi się go uśpic na brzuszku. Tylko 20 minut tak spał ale jednak się udało 🙂 Zrobiłam sobie herbatę bo jakas zamulona jestem, może mnie ożywi 🙂 Ooo dzwonił brat, za godzinę przyjedzie z bratową i córkami 🙂
Coś jeszcze chciałabym napisac ale narazie wystarczy tyle, może po południu mnie olśni i myśli pozbieram. Jakoś się ostatnio nie za specjalnie czuję. Niby śpię dużo a wstaję jak jakiś tumanek i nic mi się nie chce. Macie tak?
A ja gapa zapomniałam a tu rocznicowo było 🙂
Dla wszystkich dzieci które ukończyły magiczne trzy miesiące, duuuuuuuuużo zdrówka, uśmiechu, ładnych ząbków niebawem, kolorowych zabawek już samodzielnie trzymanych w rączkach i samych wspaniałych dni i spokojnych nocy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/sdc11459.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2820/sdc11459.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


a to mooj Kwiatuszek wczoraj 😁 😁 😁

Paninka śliczna jest Twoja Panienka-Kwiatuszek 🙂 Ucałuj ją od e-ciotki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
Dziekuje za odpowiedź w sprawie kapieli w krochmalu.wczoraj już jie miałam siły sie do was odezwac.
My wczoraj popołudniu wylądowaliśmy u lekarza z Filipem 😞 Te plamy o których wam pisałam okazały się,że jest to rumień.Tylko najgorsze,że nie wiadomo od czego.Synuś dostaje zastrzyki i jest smarowny maścią.A oprócz tego mamy go kąpać w wodzie mineralnej z nadmanganianem potasu.I w srodę do kontroli.Na razie poprawy nie widać 😞 😞 😞 😞 😞
Najgorsze w tym wszystkim są te zastrzyki.Wczoraj jak przyjechała pielegniarka,to nie mogła Filipkowi wbić sie w żyłę.On tak strasznie płakał,widok maskara.W końcu dała mu zastrzyk do mięśniowo.Mówię wam dziewczyny,porażka.Dzis już maluszek troszke mniej płakał.A mnie dopadł jakiś kiepski humor.Cały czas myslę od czego to dziadostwo wyszło.
Dziś tu spokojnie,pewnie większość z was wyjechała.
Idę do mojego skarbeczka,bo tak strasznie mi go żal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
Kornelka dziekujemy - masz oklaska 😘 😘 😘

aneczkare zdrowka dla Filipka... 😘 😘 😘


Paninka dziekuję... Ciebie to co 120 minut bym oklaskiwała. Tymczasem masz jednego na dobry dzień 😘 😘 😘 😘 😘
Muszę trochę hatę ogarnąc i siebie bo jak mnie dziewczynki brata zobacz 😘ą to się przestraszą 🙃 Będą zaglądac tutaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczka nie zamartwiaj się, na pewno szybko się uporacie z tym rumieniem. Filipek to silny chłopiec, a Ty twarda kobita 🙂

Kornelka Witam Cię serdecznie 🙂

Wszystkim życzę mile spędzonej soboty i niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniołek jak Lilka miala kolki to niewazne czy jadła godzine czy trzy godziny wczesniej ale przychodziła 20 i zaczynał sie placz...teraz sporadycznie zdarza sie ( tfu tfu) ze ja brzuszek boli i tez nie ma znaczenia kiedy jadła...mnie ciotka pocieszyła ze jej synowie kolki mieli do 6 miesiecy 🤔 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda masz oklaska 😘
Ja chciałam napisac BĘDĘ zaglądac a napisałam BĘDĄ i wyszło ze dzieci będą czytały nasze pogaduchy a to nieprawda 🙃
Zrobiłam sobie melisę bo jakaś jak nafaszerowana sie czuję, tylko nie wiem czym nafaszerowana 😮 Może to przez okres który sie kończy albo i już skończył, czyli przez hormony 😮 Totalnie brak mi sił i chęci. Już nie smucę. Weekend długi a u nas jak zwykle cisza na forum. Osobisty ma 4 dni wolne, jak mi wczoraj powiedział to się tylko zastanowiłam co my będziemy robic przez te 4 dni. Samochodu nie ma bo córka do pracy jezdzi, spacery odpadają bo trasa nudna, w łózku niebezpiecznie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniołek jak Lilka miala kolki to niewazne czy jadła godzine czy trzy godziny wczesniej ale przychodziła 20 i zaczynał sie placz...teraz sporadycznie zdarza sie ( tfu tfu) ze ja brzuszek boli i tez nie ma znaczenia kiedy jadła...mnie ciotka pocieszyła ze jej synowie kolki mieli do 6 miesiecy 🤔 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć.
Ja tylko na chwilę. Byliśmy na zakupach, dzieci przygotowane na zimę 🙂

Chciałam tylko napisać, że Ksawierek Siehankowej ma bakterię e-coli 😞
Leczenie antybiotykiem, na razie jeszcze nie wie czy doustnie czy dożylnie.
Pozdrawia was wszystkie.

Aneczka nie martw się. U mnie Emilka miała rumień. Jednak albo szybciej wyłapany, albo łagodniejsza wersja bo ona nie brała zastrzyków. W każdym razie szybko z tego wyszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedny kasawierek 😞 😞 😞 ZDROWKA 😘 😘

a u nas jakis kryzys z m. normalnie nic mi sie juz nie chce...nie ma sensu sie starac bo i tak wszystko jest zle 😞 jeszcze moj tata przyjechal i musialam udawac ze wszystko jest ok...na dodatek jesien 🥴dobrze ze mam Lile...ona jest taka kochana...nic nie udaje, jak jej cos nie pasuje to daje znac od razu... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Paninka mnie tez cos lapie,jakbym sie wypalala od srodka.
Dalej ze mnie leci,brzuch boli,siostra mnie do lekarza wysyla bo twierdzi ze sie anemii nabawie.
M mnie tez wkurza,wczoraj pili ze szwagrem w garazu,zaczeli spiewac krzyczec echo nioslo i maly sie budzil co chwile.Wkoncu zaczal plakac i sobie rady nie moglam dac 😞Dzisiaj roboty od groma a jutro mamy miec gosci,nie mam na to ochoty.
milego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...