Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

marta-lion napisał(a):
A Pati pytałaś o te Cerazette, Hmmm u mnie ciężko mówić o reakcjach bo biorę dopiero od 4 dni.
Na razie nie zauważyłam różnicy. Nie mam plamień.
Co do pokarmu to ja sama nie wiem, ja i bez tabletek mam wrażenie, ze jednego dnia nie mam nic, a drugiego dnia cycuchy pełne.


wiesz ja właśnie też niekiedy mam tak jak piszesz niekiedy niby pustka, a niekiedy pełno...myślałam, że to od tabletek..a w ogóle to nie wiem co jest grane, jak daję pierś małej i zaczyna mocno ciągnąć to druga mnie bardzo boli na początku karmienia a potem ustaje ten ból czemu tak może być??? ☺️
.no nic zobaczę jak będzie po miesiącu jak lipa to najwyżej pójdę do gina żeby coś zmienić na lepiej, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelina ja ten kminek jem rano 1małą łyżeczkę i zapijam wodą....
Tosia przysnęła na dłużej... 🙂 i gotuję jabłka mam nadzieję że będzie kupa....kurcze to dziwne jednego dnia dobrze, drugiego źle a w sumie je się to samo cały czas....a dzisiaj zjadłam pół rolmopsa tak za ną chodził....aż mi się uszy trzęsły jak go jadłam...mam nadzieję że Tosieńka tego nie odchoruje 🤨 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamuśki, my juz w domu 🙂
no więc Ksawier miał usg, wyszła minimalnie powiększona lewa nereczka, ale lekarz mówił, że to nic złego i że może to być taki urok Ksawiera, bo on na chwile obecną nie widzi żadnych nieprawidłowości... za miesiąc mamy powtórzyć usg... co do wątroby to dostaliśmy zalecenie, żeby za tydzień ponownie zrobić wyniki i wtedy będziemy wiedzieć co dalej... bo podwyzszone próby wątrobowe moga być wynikiem tego wirusa... tak więc zostaje nam tylko być dobrej mysli i czekac dalej... nie wiem o ile za wysokie są te próby wątrobowe, bo nikt nie pokazał mi wyników, jutro mam się zgłosić po wypis i książeczkę zdrowia , to od razu dostane całą dokumentacje... ufff, jak to dobrze być w domu 🙂
AAA, I DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE 😘 JESTEŚCIE NIEZASTĄPIONE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa ja tez sie bardzo ciesze ze juz w domku jestescie! 🙂 🙂

a my wybralysmy sie na spacerek, dwie godzinki lazilysmy poszlam z mama po mlodsza siostrzyczke do szkoly i nas deszcz zlapal, cala zmoklam a Lilka nawet na chwile oka nie otworzyla, przynioslam ja do domu rozebralam i dalej drzemie 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki,
Siehankowa - cieszę się, że was tak szybko wypuścili i że jest dobrze.
Aneczkare - tak, ja zamówiłam żel z Musteli, ale jak dla mnie to zbyt przereklamowany jest. Nie zauważyłam jakiś znaczących zmian w stanie skóry. Relacja "efekt do ceny" wypada kiepsko 😞
Ja wypróbuję jeszcze masło z Ziajki, o którym dziewczyny pisały, no i nieustająco smaruję się tym olejkiem Clarinsa na rozstępy.
Marta - my już zdecydowaliśmy, przyjeżdżamy w czwartek wieczorem. Co powiesz na piątkowy spacer?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):

a my wybralysmy sie na spacerek, dwie godzinki lazilysmy poszlam z mama po mlodsza siostrzyczke do szkoly i nas deszcz zlapal, cala zmoklam a Lilka nawet na chwile oka nie otworzyla, przynioslam ja do domu rozebralam i dalej drzemie 🙃 🙃 🙃


Paninka, ja to nie mogę się nadziwić, że twoja Lilka tyle śpi. Z takim dzieckiem to masz luzik.
Moja Hania wczoraj po południu po karmieniu zasnęła na 1,5 godziny i pomyślałam, że chora jest 🤢
Bo to ewenement w jej przypadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po kilkudniowej przerwie.
Tak tylko przejrzałam niektóre zaległe wpisy i chyba nie zdążę nadrobić wszystkiego.
Siehankowa super że jesteście już w domku z Ksawierem. Życzę dużo zdrówka synkowi.

Oczywiście pozostałym chorującym maluszkom też.

My jesteśmy z Anią po pierwszym szczepieniu. Niestety szczepienie odstawowe 😞 i nie obyło się bez płaczu. A ja płakałam razem z małą. Pociesza mnie jednak to, że jest zdrowa (bałam sie jej katarku którego nie było 😉 ) Ma już 62 cm i waży 5,40 kg. Wyniki poza siatkę centylową - tak mój klocuszek rośnie. Tylko obwód głowy mnie zastanawia. Jak się urodziła miała 34 a dziś 41. Niby pielęgniarka nie mówiła, ze to coś niepokojącego, ale żeby tak dużo główka urosła? Jak to wygląda u Waszych maluszków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Paninka napisał(a):

a my wybralysmy sie na spacerek, dwie godzinki lazilysmy poszlam z mama po mlodsza siostrzyczke do szkoly i nas deszcz zlapal, cala zmoklam a Lilka nawet na chwile oka nie otworzyla, przynioslam ja do domu rozebralam i dalej drzemie 🙃 🙃 🙃


Paninka, ja to nie mogę się nadziwić, że twoja Lilka tyle śpi. Z takim dzieckiem to masz luzik.
Moja Hania wczoraj po południu po karmieniu zasnęła na 1,5 godziny i pomyślałam, że chora jest 🤢
Bo to ewenement w jej przypadku.


ja tez sie dziwilam ale z drugiej strony tatus jak mial urlop to nie wstawal przed 13 😉 😉 😉ona dzisiaj tylko przy karmieniu nie spala, czyli od 22 do teraz spi caly czas 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
existence napisał(a):
Witam po kilkudniowej przerwie.
Tak tylko przejrzałam niektóre zaległe wpisy i chyba nie zdążę nadrobić wszystkiego.
Siehankowa super że jesteście już w domku z Ksawierem. Życzę dużo zdrówka synkowi.

Oczywiście pozostałym chorującym maluszkom też.

My jesteśmy z Anią po pierwszym szczepieniu. Niestety szczepienie odstawowe 😞 i nie obyło się bez płaczu. A ja płakałam razem z małą. Pociesza mnie jednak to, że jest zdrowa (bałam sie jej katarku którego nie było 😉 ) Ma już 62 cm i waży 5,40 kg. Wyniki poza siatkę centylową - tak mój klocuszek rośnie. Tylko obwód głowy mnie zastanawia. Jak się urodziła miała 34 a dziś 41. Niby pielęgniarka nie mówiła, ze to coś niepokojącego, ale żeby tak dużo główka urosła? Jak to wygląda u Waszych maluszków?

existence mójw poniedzialek tydzien temu wazyl5770 a główka z 34 na 40 urosła i tez sie bałam ze cos nie tak ale jest ok. nie martw sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
siehankowa super, że w domku
Paninka- jak już uda mi się Szymka położyć na brzuszku to się rozgląda, a jak się zmęczy to liże to na czym leży- ogólnie ostatnio ma fazę na lizanie wszystkiego


ona juz na dosc dlugo glowke unosi, przeklada z jednej strony na druga i to ok, ale tez trze tym noskiem jakby ja swedzial czy co?

Kornelka jaki sliczny pucolowaty rysio w avatarku 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...