Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

brunia86 napisał(a):
Dzień dobry mamusie i dzidziusie 🙂
Tak wczoraj pisałyście na forum o spaniu i mój młody też duzo śpi Ja to sie nawet czasami martwie jak ma dzien na spanie jedzonko spannie bo mi sie wydaje że już nie powinien tyle spać.
Pod koniec listopada lece do POlski i umówiłam sie do ginekologa na sprawdzenie i młodego do pediatry. Bo wiecie kobity po porodzie mają wizyte u lekarza rodzinnego i sprawdzenie polega na tym że zmierzył mi cisnienie zapytał sie jak sie czuje i jaką antykoncepcje chcę stosować 🤪 to wszystko.
nie biore rzadnej bo jak miałam 20 lat wycielli mi woreczek żółciowy i jak byłam w Polsce ginekolog nie kazał mi tabletek brac. Ale ja mysle o tym implancie na 3 lata ale najpierw muszze z ginem w Polsce pogadac bo tu dadzą Ci co chcesz ) ale nie pytają czy mozesz to brac. ale o tyle dobrze że własnie tabletki, wkładka implanty zastrzyki wszystko za darmo.
A Wy co stosujecie? Ja to Wam powiem że jutro 8 tyg po porodzie i nic nie było bo boje sie sexu hehe No bo miałam TAM 20 szwów i jakos tak mam niechęć do zblizen. A jak jest u Was?


Brunia poczytaj posty z wczoraj...było o ....czyszczeniu komina..... 😁 😁 😁 😁
Ja tez mam zerowe libido i jeszcze nic nie było....jakoś też mam stracha....a od gina dostałam receptę na Azalię ale jeszcze nie kupowałam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
oj Daniela u mnie to też mieszkanie "pokiereszowane" w łązience fugi nie skończone,ubikacja przed cekolowaniem kuchnia "błaga" o odmalowanie ech....a jeszcze dwa dni temu Bartek półkę ze ściany wyrwał w pokoju i zostały śliczne dziury 😞

ło matko brunia ale Cię podziergali 😮 nie dziwię Ci się że masz obawy .... ja właśnie myślę nad wkładką i jeśli się mój lekarz zgodzi to chyba wybiorę takową metodę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
oj Daniela u mnie to też mieszkanie "pokiereszowane" w łązience fugi nie skończone,ubikacja przed cekolowaniem kuchnia "błaga" o odmalowanie ech....a jeszcze dwa dni temu Bartek półkę ze ściany wyrwał w pokoju i zostały śliczne dziury 😞

ło matko brunia ale Cię podziergali 😮 nie dziwię Ci się że masz obawy .... ja właśnie myślę nad wkładką i jeśli się mój lekarz zgodzi to chyba wybiorę takową metodę


haha no u mnie też prawie wyfugowane 😁 😁 😁 😁 ale u nas oólnie to dalej że tak powiem plac budowy.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Azalia to atbletki anty?? Bo ja tabletki brałam miesiąc a potem ta opercja i gin mi zakazał. Ale zawsze było a będzie to będzie ale teraz to już się boję. Bo wcześniej to lateksowe szaleństwo urzywaliśmy i niby zanim się zaczeliśmy starać o dzidzie było ok. Ale teraz jak pomyśle o sexie staje mi przed oczami myśl o Oliwierze numer 2 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A teściowa wczoraj wieczorem do mnie mowi ( bo ma pokój koło naszej sypialni) wy się nie krepujcie bo jakby co to zatkam uszy 🤪 hehe Pamietaj Agnieszko sex to najlepsze Cwiczenie żeby zrzucić kilogramy i tu z dziwnym wzrokiem patrzy na mój brzuch( bo mi jeszcze troche zajmnie powrót do wagi poprzedniej) 😮
Ona ma 9 dzieci i jak rodziła mojego m w sylwestra to miala już 11 miesieczna córke i 2 letniego syna :p Dwoje w jednym roku hehe pewnie chciała szybko wage zrzucić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie tez noscka super o 19 kapiel do 20.30 karmienie i mala obudzila sie o 4 a potem o 7.30. Za to cale dnie nie spi i placze. Cos za cos... Zazdroszcze tym dziewczynom ktorym maluszki tyle spia. Bo po calym dniu ja tez chodze spac razem z mala.To ja chyba przedgrzewam mala bo zakladam jej body z dlugim rekawem na to cienka bluzeczke tez z dlugim i spiochy. A spi w spiworku.
Jak sie objawia katar? Bo malej gra cos w nosie 2 dzien i psikam woda morska i sciagam frida ale nic nie wychdzi i nic nie poomaga dalej swiszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brunia86 napisał(a):
A teściowa wczoraj wieczorem do mnie mowi ( bo ma pokój koło naszej sypialni) wy się nie krepujcie bo jakby co to zatkam uszy 🤪 hehe Pamietaj Agnieszko sex to najlepsze Cwiczenie żeby zrzucić kilogramy i tu z dziwnym wzrokiem patrzy na mój brzuch( bo mi jeszcze troche zajmnie powrót do wagi poprzedniej) 😮
Ona ma 9 dzieci i jak rodziła mojego m w sylwestra to miala już 11 miesieczna córke i 2 letniego syna :p Dwoje w jednym roku hehe pewnie chciała szybko wage zrzucić 😜


sądząc po ilości dzieci to bardzo o linię dbała 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brunia86 napisał(a):
A Azalia to atbletki anty?? Bo ja tabletki brałam miesiąc a potem ta opercja i gin mi zakazał. Ale zawsze było a będzie to będzie ale teraz to już się boję. Bo wcześniej to lateksowe szaleństwo urzywaliśmy i niby zanim się zaczeliśmy starać o dzidzie było ok. Ale teraz jak pomyśle o sexie staje mi przed oczami myśl o Oliwierze numer 2 🤪


Tak tabletki ale mam opory bo wcześniej brałam tylko zapomniałam nazwy-chyba Cilest i myślałam że po nich umrę tak się źle czułam a musiałam wybrać do końca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
brunia86 napisał(a):
A teściowa wczoraj wieczorem do mnie mowi ( bo ma pokój koło naszej sypialni) wy się nie krepujcie bo jakby co to zatkam uszy 🤪 hehe Pamietaj Agnieszko sex to najlepsze Cwiczenie żeby zrzucić kilogramy i tu z dziwnym wzrokiem patrzy na mój brzuch( bo mi jeszcze troche zajmnie powrót do wagi poprzedniej) 😮
Ona ma 9 dzieci i jak rodziła mojego m w sylwestra to miala już 11 miesieczna córke i 2 letniego syna :p Dwoje w jednym roku hehe pewnie chciała szybko wage zrzucić 😜

Pewnie chce miec duzo wnukow i wnuczek...
sądząc po ilości dzieci to bardzo o linię dbała 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
Siehakowa suuuuper, ze już w domku jesteście 😁 😁 😁 😁 Na pewno u Ksawierka będzie wszystko dobrze 😉 😉 😉 Trzymam mocno kciuki za niego 😉 😉 😉
A my wczoraj byliśmy u lekarza i okazało sie że Oliwka podłapała jakąś wirusówkę. Dlatego taki cyrk jest po każdym jedzeniu. Dostała jakieś kropelki i niby po nich ma byc lepiej 🙂 Nocka taka sobie. Niby malutka spała ale strasznie się wierciła, przeciągała i stękała. Teraz póki co śpi spokojnie 🙂
A mnie Krzysiu w końcu pogonił do gina po tabletki, bo jak mu obliczyłam, ze w sumie jak by teraz coś zaskoczyło to Oliwka będzie miała roczek jak urodzi się Kacperek 🤪 🤪 🤪, to mój m stwierdził że mnie bez tabletek nie ruszy 😁 😁 😁 😁 😁 A że ja mam libido jakie mam więc odrazu dzwoniłam żeby zarejstrować sie do lekarza 😜 😜 😜 😜 😜 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brunia doczytałam....to ta twoja teściowa to sprytna kobita 😁 😉 a ja teraz też chyba nad lateksowym szaleństwem pomyśle.... 😁 😁 podoba mi się to określenie 😁 😁 ale wizja szkodnika nr 3 skutecznie mnie powstrzymuje od harcowania.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
U mnie tez noscka super o 19 kapiel do 20.30 karmienie i mala obudzila sie o 4 a potem o 7.30. Za to cale dnie nie spi i placze. Cos za cos... Zazdroszcze tym dziewczynom ktorym maluszki tyle spia. Bo po calym dniu ja tez chodze spac razem z mala.To ja chyba przedgrzewam mala bo zakladam jej body z dlugim rekawem na to cienka bluzeczke tez z dlugim i spiochy. A spi w spiworku.
Jak sie objawia katar? Bo malej gra cos w nosie 2 dzien i psikam woda morska i sciagam frida ale nic nie wychdzi i nic nie poomaga dalej swiszcze.


spróbuj dać soli fizjologicznej ona lepiej glutki rozpuszcza mi po wodzie tak nie chciały wychodzić. a wodą tylko nawilżaj i wtedy zobaczysz bo może to nie katar a jakiś glutek zatkał nosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde Moniczek ona jest szczupła na maxa zero brzucha 😠 nie wiem jak to robiła 😠
przyjechała i mówi mam spodnie Mariolki a to jej najmłodsza 17 letnia córka 😠
Kazała mi brzuch bandażować (nawet bandaż mi przywiozła) ale jakoś nie przekonuje mnie to żeby chodzić ściśnięta jak serdelek 😁 mam pas poporodowy ale ona mówi że te wynalazki to nie pomogą hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brunia no przy takiej gromadce miała co robić więc szybko zrzucała ale to też jest sprawa genetyczna, indywidualna każdej z nas. Ja mam znajomą 40latkę która miała2 cesarki a brzusio cud miód. Niejedna 18stka mogła by jej pozazdrościć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczek napisał(a):
daniela napisał(a):
Strasznie mnie rozśmieszyło to zdjęcie http://www.wiocha.pl/196378,Dziecko


Jezu,i idź na wywiadówkę potem 🙃 🙃 🙃
Hehe a propos takich spraw 😉 Mam koleżankę która uczyła kiedys religi u nas w szkole (jestem nauczycielem) i miała lekcję w klasie "0" tzw. sześciolatkach. Był temat o cudzie w Kanie Galilejskiej jak Jezus na weselu z wody zrobił wino. I zgłasza się jej chłopczyk i mówi "Proszę Pani mój tata też tak umie. Robi tak często, wlewa wodę i za niedługo ma wódkę 😁 😁 😁 (czyt.bimber) 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No nie ma sprawiedliwości :P Ale najgorsze że ona się szczyci tą chudością 😠
I trzeba jej wmuszać jedzenie jak dziecku co mnie wkurza bo dorosła kobita a pieścii sie jak przedszkolak!
Ale mój m dzwoni z pracy na przerwie i sie pyta mama zjadła śniadanie? Kurde powiem Wam że 9 dzieci ma ale wszystkie w ogień by za nią wpadły i na ludzi wyszły. Może dlatego że ojciec zmarł. Nie wiem mój też zmarł a mój brat tak za mamą nie jest.
Ale patrzac na ich relacje bo mój m ma tu jeszcze 2 siostry to chciałabym żeby Oli tak mnie kochał jak będzie dorosły jak oni swoją mamusie, która wykorzystuje to na maxa. Te jej gadki że piękny płaszczyk widziała w sklepie albo buty ale nie ma kasy i juz wszyscu lecą i kupują.
A przeciez mając 6 córek w tym 2 w Angli i 1 w Holandii ma ciuchów cała wielką szfe i to takich że ja założyłabym 90 proent tych rzeczy! NO ale trzeba dzieci naciągnąć a powiem Wam że kiepsko u nas z kasą ostatnio i ja jade na długo do Polski wiec zbieramy bo macierzynskie mam małe i zasiłków jeszcze mi nie przyznali (no niby wyrównają ale póxniej) A cały czas coś a to auto popsute a dziecko tez przeciez kosztuje.Same zresztą wiecie 🙂 A ona mysli ze jak w ANgli to kokosy zarabiamy. Kurcze moja mama to rozumie a ona nie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
moniczek napisał(a):
daniela napisał(a):
Strasznie mnie rozśmieszyło to zdjęcie http://www.wiocha.pl/196378,Dziecko


Jezu,i idź na wywiadówkę potem 🙃 🙃 🙃
Hehe a propos takich spraw 😉 Mam koleżankę która uczyła kiedys religi u nas w szkole (jestem nauczycielem) i miała lekcję w klasie "0" tzw. sześciolatkach. Był temat o cudzie w Kanie Galilejskiej jak Jezus na weselu z wody zrobił wino. I zgłasza się jej chłopczyk i mówi "Proszę Pani mój tata też tak umie. Robi tak często, wlewa wodę i za niedługo ma wódkę 😁 😁 😁 (czyt.bimber) 🙂 )


🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
marta-lion napisał(a):
moniczek napisał(a):
daniela napisał(a):
Strasznie mnie rozśmieszyło to zdjęcie http://www.wiocha.pl/196378,Dziecko


Jezu,i idź na wywiadówkę potem 🙃 🙃 🙃
Hehe a propos takich spraw 😉 Mam koleżankę która uczyła kiedys religi u nas w szkole (jestem nauczycielem) i miała lekcję w klasie "0" tzw. sześciolatkach. Był temat o cudzie w Kanie Galilejskiej jak Jezus na weselu z wody zrobił wino. I zgłasza się jej chłopczyk i mówi "Proszę Pani mój tata też tak umie. Robi tak często, wlewa wodę i za niedługo ma wódkę 😁 😁 😁 (czyt.bimber) 🙂 )


🤪 🤪 🤪 🤪


ot i prostolinijność dzieci ... w ogóle nieskomplikowany świat 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...