Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Aneczka, o krochmalu pisała kiedyś Marta, więc musisz poczekać aż będzie na forum. Ksawiera krochmaliła też Siehankowa, ale oni chyba nadal w szpitalu 😞
Uzbrój się w cierpliwość - Marta na pewno ci coś odpisze.
Hehe 🙂 Wierzysz we mnie 🙂
Krochmal. Ja do pół litra zimnej wody wsypywałam dwie łyżki stołowe mąki ziemniaczanej. Potem to gotowałam i ten kisielek wlewałam do wanienki z wodą. Przy "krochmaleniu" przez te kilka dni nie używałam innych kosmetyków, żeby nie potęgować uczulenia.
Radzę nie myć tym włosków jeśli są długie, ciężko spłukiwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana dziekuje za mile slowa. Moj maly od wczoraj to doslownie inne dziecko. Nie placze nic tylko jak glodny czyli co 4-5 godzin. I jest w koncu radosny. Moze mi ze stresu tez zanika pokarm bo ostatnio sie denerwowalam troche i czuje ze bardzo malo mi naplywa do piersi.
Tylozgiecie - ja mialam zawsze przodozgiecie (potwierdzone przez wielu lekarzy przed ciaza) a teraz po porodzie mam lekkie tylozgiecie ale podobno ma sie wyrownac. Mialo mnie bolec przy bara-bara strasznie ale nie boli. Moze juz sie cofnelo.
Bylam u pediatry i mialam dokarmiac na noc tylko ale jak dalam malemu w dzien cycka to zjadl wszystko i wrzask podniosl taki ze bieglam robic mleko bo kazda proba przystawienia do pustego cyca konczyla sie krzykiem. 2 pediatrow mi powiedzialo zeby dawac cycka a po cycku butle. Dzis sie rozkrecil i zjadl 180 ml po cycku hehe wkoncu "stara" dala jesc hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana z tym ksiedzem to na faktach? 😉
nasza plebania to sie do "Dlaczego Ja?" nadaje.Nie wspominajac ze proboszczowi zabrali prawko jak z odpustu wracal.Cos mocne to mszalne bylo 🙃
Ale najgorzej mnie wkurzylo jak nie chcial klilka lat wstecz dwuletniej dziewczynki pochowac bo sie w szambie utopila,nieczysta smierc. H... inaczej tego nie nazwe.
Kurcze dziewczyny cos mialam kazdej napisac i nie pamietam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
a u nas kolka straszna 😞 😞 lila prawie wogole dzisiaj nie spałacaly dzien prezy sie i placze 😞 😞 😞 jeszcze nigdy takiej nie miala 😞 😞 a juz spokoj byl 🥴 🤨 jeszcze m. mnie wkurzyl strasznie 😠 😞normalnie mam chec usiasc i wyc 😞 😞


Paninka współczuje naprawdę 😞 Ja jak Tymek ma takie napady (które mam nadzieję nie wrócą) to pocieszam się myślą, że w końcu musi zasnąć, bo MUSI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inez moglabym cie nie smialo prosic zebys mi znow podala link do tego horroru widmo? bo nie zapisalam ☺️ ☺️ ☺️ gapa ze mnie
namowilam malza do wspolnego obejzenia Paranormal 🤪 ale jutro dopiero,moze i lepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
inez moglabym cie nie smialo prosic zebys mi znow podala link do tego horroru widmo? bo nie zapisalam ☺️ ☺️ ☺️ gapa ze mnie
namowilam malza do wspolnego obejzenia Paranormal 🤪 ale jutro dopiero,moze i lepiej 😁


Proszę 😘
http://www.filmweb.pl/Shutter.Widmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja na dwójce Paranormal byłam w Halloween w tamtym chyba roku. Wiesz...noc duchów, seans o 23...powrót do domu,a w domu kołdrę pod stopy zadzierałam, bo w którejś części jest akcja z kołdrą 😁 No i prawie dostałam zawału jak babcia w środku nocy szła do toalety szurając głośno kapciami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Ja na dwójce Paranormal byłam w Halloween w tamtym chyba roku. Wiesz...noc duchów, seans o 23...powrót do domu,a w domu kołdrę pod stopy zadzierałam, bo w którejś części jest akcja z kołdrą 😁 No i prawie dostałam zawału jak babcia w środku nocy szła do toalety szurając głośno kapciami 😁

🤪 😁 😁 wyobrazam sobie..

dziewczyny krwawicie jeszcze?ja mam juz 3 tydz okres,niby okres.I konca nie widac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
Inez napisał(a):
Ja na dwójce Paranormal byłam w Halloween w tamtym chyba roku. Wiesz...noc duchów, seans o 23...powrót do domu,a w domu kołdrę pod stopy zadzierałam, bo w którejś części jest akcja z kołdrą 😁 No i prawie dostałam zawału jak babcia w środku nocy szła do toalety szurając głośno kapciami 😁

🤪 😁 😁 wyobrazam sobie..

dziewczyny krwawicie jeszcze?ja mam juz 3 tydz okres,niby okres.I konca nie widac 😞


Ja karmię piersią i jeszcze nie miałam okresu. Nie płaczę z tego powodu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
Inez napisał(a):
Ja na dwójce Paranormal byłam w Halloween w tamtym chyba roku. Wiesz...noc duchów, seans o 23...powrót do domu,a w domu kołdrę pod stopy zadzierałam, bo w którejś części jest akcja z kołdrą 😁 No i prawie dostałam zawału jak babcia w środku nocy szła do toalety szurając głośno kapciami 😁

🤪 😁 😁 wyobrazam sobie..

dziewczyny krwawicie jeszcze?ja mam juz 3 tydz okres,niby okres.I konca nie widac 😞


Ja karmię piersią i jeszcze nie miałam okresu. Nie płaczę z tego powodu 😜


Ja też 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Inez napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
Inez napisał(a):
Ja na dwójce Paranormal byłam w Halloween w tamtym chyba roku. Wiesz...noc duchów, seans o 23...powrót do domu,a w domu kołdrę pod stopy zadzierałam, bo w którejś części jest akcja z kołdrą 😁 No i prawie dostałam zawału jak babcia w środku nocy szła do toalety szurając głośno kapciami 😁

🤪 😁 😁 wyobrazam sobie..

dziewczyny krwawicie jeszcze?ja mam juz 3 tydz okres,niby okres.I konca nie widac 😞


Ja karmię piersią i jeszcze nie miałam okresu. Nie płaczę z tego powodu 😜


Ja też 😁 😁


i ja też 🙂 oby jak najdłużej go nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka u nas dzisiaj też 2razy kolka a przy drugiej to Tosia okropnie płakała......ręce opadają bo nic poradzić na to nie można 😞
Do mnie jutro siostra przyjeżdża także będę mniej aktywna 😁 😁
Justyna a Ty wiesz może co z Kornelką? bo coś się nie odzywa.....

DOBRANOC DZIEWCZYNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wieczorkiem 🙂
Cisza u Nas i spokój dziś....
Ja po całym dniu sprzątania, prasowania i pakowania padam na twarz....

o ciąży wspominałyście,ja niestety nie wspominam tego takjak Wy nie chcę wracać nawet do tych cięzkich dla mnie miesięcy....teraz za to jest super a Nadi ajak się uśmiecha i robią jej się dołęczki to cały świat mi wariuje 🙂
Millum i Jola moja Nadia dziś ma problem z zaśnięciem...takpatrze,że dzieci podobne tygodniowo,czyli sprawcą jest za pewne skok rozwojowy i nie ma co popadać w paranoje..
Nie zgodzę się,że dzoecko powinno spać 3 godziny dziennie...każd ma swój trb i spi tyle ile potrzebuje, nie wiem co za specjalista napisał,że tak powinno być te 3 godziny.Jak można coś takiego w ogóle zbadać???
jo aneczka mam wanienke fleksi i jetsem z niej Mega zadowolona zważywszy na ot,że często na wekend do rodziców jedziemy to nie zajmuje dużo miejscca w bagażniku 🙂w łazience złożona leży w szparce między pralką a zlewem i też nie graci łązienki 🙂 poza tym jest wysoka, jednak dość krótka,jak Nadi siedzi w wanience w foczce to mam mało miejsca na nóżki, jak tylko będzie siedziała sama foczka pójdzie w odstawkę i będzie mała miała więcej miesca.
justyna ja plamiłam kilkadni jak zaczęłam tabletki anty brać trwałoto kilka dni ciągiem ..teraz ustało i czasami coś kapnie...

Jutro wyjeżdzamy do rodziców na długi wekend ale to w południe więc jak dam radę się spakować i Nadi mi pozwoli zajze do Was bo ciekawa jestem co z Siehankową i jej synkiem i w ogóle lunię na bieżąco z Wami być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daniela u Kornelki ok...niedlugo powinna sie odezwac 🙂

a u nas to chyba jednak nie była kolka ☺️ tylko glod ☺️ zawsze jak robilam malej mleko to bralam plaskie miarki ale takie lekko ubite a m. stwierdzil ze zle i wogole nie ubijac tylko taki puszek...i nagle Lilka ze 120 zaczeła wypijac 180-200 i jeszcze sie ogladala ( ja nie skojarzylam faktow i myslalam ze ten skok wzrostu sie zaczal)....nie wiem ktore z nas ma racje i jakie te plaskie miarki powinny byc na prawde ale jak jej zrobilam po swojemu to jeszcze chwileczke poplakala i spi 😜 ooojjj ja glupia az mi wstyd normalnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wieści od Siehankowej mam z wczoraj. Nic nie znaleźli, wyniki nadal podwyższone, ale wykluczają choroby jedna za drugą. Dziś miał mieć jakieś badania jeszcze bo niby mają jakieś podejrzenia i wtedy zdecydują. Może jutro będą w domu. I Ksawier waży już 7400g 🤪 🤪 🤪

Co do okresu, ja karmię piersią, ale okres już miałam 😞. Przy poprzednich dziewczynkach miałam później, ale jak widać nie ma reguły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati, dzięki za info o wanience. Ja też myślę o zakupie takiej wanienki. My dość często wyjeżdżamy w góry a tam mamy małą łazienkę. Składana wanienka byłaby jak znalazł.
Ale mam jeszcze jedno pytanie - jak sądzisz - jak długo dziecko będzie mogło się w takiej wanience kąpać? Czy np dwulatek wejdzie do niej i będzie mu w miarę wygodnie?
Moja starsza córka dość długo nie chciała wchodzić pod prysznic więc gdyby historia się powtórzyła to muszę być zabezpieczona 😉
Pewnie przeczytasz mojego posta dopiero po powrocie, będę cierpliwie czekać na odpowiedź.
Póki co życzę udanego weekendowania u rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zaatakowalyscie Kornelcie 😁
kochana nasza 🙂

ja juz nie wiem jak z tym okresem..zaczynam sie bac ze znowu w ciazy jestem 🤢 ale my tylko raz..i z balonikiem 🤢 wiec to chyba nie mozliwe..
prosze powiedzcie ze nie bo juz placze 😞 ze to tylko hormony musza sie unormowac,albo macica jeszcze sie czysci.W sumie szybko okres dostalam ale chyba przez to nie karmilam piersia ani razu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna głowa do góry 🙂 jak z balonikiem i nie pękł to raczej nie możliwe żebyś była 😉 😁
a mi jakoś te baloniki nie podchodzą...... tabletek jeszcze nie wykupiłam bo jak czytam o tych plamieniach, złym samopoczuciu.....aj aj i co tu robić ☺️ 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...