Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Cześć dziewczynki,
od wczoraj czytam was po troszku i wreszcie doszłam do ostatniej strony.
My już po chrzcinach. Młoda była baaardzo cierpliwa i baaaaardzo dzielna. Księżulo ją sowicie polał wodą a ona jedynie groźną minkę zrobiła 😉
Pooglądałam baletnicę Paninki i tygrysa Madaleny - świetne są te wasze dzieciaczki - cudaczki.
No i cieszę się, że Ksawier i Filip mają się lepiej.
Siehankowa - ta choroba o której piszesz to dość nietypowa jest chyba, prawda? Ale myślę tak jak dziewczyny - jeśli u was (czyli rodziców) nie ma żadnych negatywnych objawów to Ksawcio też będzie rósł zdrowo Co najwyżej będziecie musieli mu wpoić, żeby nie podpalał z chłopakami z klasy 😉
No a waga - no, no, super. Moja Hanka przez pewien czas goniła dzielnie twojego Ksawcia, ale teraz odpuściła i została o jakieś 600g w tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do podsypiania w trakcie jedzenia to i owszem, mamy w tym niezłe doświadczenia 😉
Hanka kimie przy cycku głównie w nocy/nad ranem. Czasem karmienie zajmuje nam 1,5 godziny. Z butlą idzie szybciej - albo pije albo ją puszcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dziś bylismy na wizycie u reh. Postępy małymi kroczkami do przodu. W przyszłym tyg szczepienie więc niestety znów przerwa w ćw 😞

U nas dziś malowanie halloweenowe 🙂
Dziewczynki to lubią, a kiedy bawimy się w malowanie i przebieranie nie w głowie im rozrabianie.
Więc jak to mówią wilk syty i owca cała.

Jo-aneczka cieszę się że imprezka udana:

Jolajola bo Emilki tak mają 🤪 🤪 🤪. Moja spędzała 23 godziny na dobę na rękach, wózek jak kupiłam tak sprzedałam. Dwa razy w nim leżała, bo ona to nawet nie tolerowała bujania. Jak skończyła pół roku zaczęła spać więcej niż 4 godziny w nocy, gdzie Julka od dwóch miesięcy przesypia 6 🙂 A spała ze mną w łózku do 4 roku życia, bo do łóżeczka broń boże ją włożyć.

A Siehankowa wiesz że cieszę się że już w domu.

A Szymonek grrrrr tygrrrysek 😁 😁 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamusie 🙂 Nie odzwyam sie bo komputer padl 😞 wiec nie mam za bardzo jak was czytac czesem uda mi sie na komorce ale to rzadko.
Mam nadzieje ze u was i waszych malenstw wszystko ok.
U nas nie za dobrze bo Michas wazy 5020 (wiec w porownaniu do Ksawiera to chuchro ;p ) w ciag 6 tyg. Przytyl 500 wiec strasznie malo ale wiem chyba czyja to wina ... Moja 😞ostatnio nie mialam czasu jesc i pokarm sie zrobil malo wartosciowy wiec zaczelam sie zdrowo odzwyiac. Za tydzien kontrola i zobaczymy co bwdzie poza tym to u nas wszystko ok. 🙂
sorki jesli zrobilam bledy ale na komorce zle sie pisze :p
pozdrwiam i zycze zdrowka bo nie wiem kiedy sie pojawie bo komp nie naprawiamy za stary wiec trzeba zbierac kase na nowy 😠
slodkich snow 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobitki:0
Ja tylko na chwilke chciałam zapytac Was o okres.
Chodzi o to że 22 października dostałam 6-dniowy okres, potem lekko podplamiałam a od wczoraj znowu ze mnie leci bardzo mocno. Czy to moze dalej macica się czyścić???? Z góry dziękuje za odpowiedzi. Doczytam potem 🙂
pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Aniołek ja nie pomogę niestety, chyba do lekarza powinnaś się wybrać
U nas nocka rewelacja jak Tosia zjadła o 19.30 tak pobudka przed 1 i 5 później troszkę pomarudziła więc położyłam ją na brzuszek i spała do 7.30 🤪 cycuś, przebranie i teraz znowu śpi 🤪 🤪

Miłego dnia i pogodnego 🙂 U nas pogoda śliczna, świeci słonko, typowa Polska Złota Jesień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. 🤪

Anya odzywiaj się regularnie i zdrowo napewno waga podskoczy. Ja jak mało jadłam to od razu mała moja się nie najadała i płakala że chce jeść.
aniolek ja ci nie pomogę bo nie wiem, ja nic jeszcze nie miałam, lekarz powiedział mi, że szybko nie dostane okresu, ale ja karmie piersią.

A my siedzimy w domu chciałam na spacer z małą się przejść po cmentarzu, ale usłyszałam juz od teściowej.... GDZIE W TE KOPCIUCHY.... chodziło jej o palące się znicze 🤢 więc siedzimy w domu. Może później jak nie będzie padać to na spacer się wybierzemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Kobitki 😉

aniolek82 napisał(a):
Hej Kobitki:0
Ja tylko na chwilke chciałam zapytac Was o okres.
Chodzi o to że 22 października dostałam 6-dniowy okres, potem lekko podplamiałam a od wczoraj znowu ze mnie leci bardzo mocno. Czy to moze dalej macica się czyścić???? Z góry dziękuje za odpowiedzi. Doczytam potem 🙂
pa pa


Aniołku niestety jeszcze przez pewien czas możesz mieć nieregularne miesiączki i różnej obfitości. Jeżeli intensywne krwawienie utrzymywałoby się jednak długo to idź do lekarza bo osłabniesz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
U nas tez nocka super.Jak mały zasnął o 20.30,to obudził sie o 5.15,mleczko,i spał do 7.A potem tatuś sie małym zajął a ja sobie pospałam 🙂Teraz moje chłopaki poszły na spacer na cmentarz.A ja mam chwilkę dla siebie.Popołudniu też wybieramy się na drugi cmentarz i na obiad do moich rodziców.U Filipka wszystko ok.Kąpiemy go jeszcze w tym nadmanganianie potasu i smarujemy maścią.
aniolek ja ci niestety nie pomogę.Ja miałam na razie jeden okres.Lało sie nie miłosiernie.I teraz jestem ciekawa czy mi się wszystko ureguluje.Moim zdaniem powinnaś odwiedzić lekarza,niech cię obejrzy.
jo-aneczka fajnie,że imprezka się udała.
Życzę wam miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂 my jak na razie w domku. Po południu wybieramy się do moich rodziców.
A teraz odrobina relaksu przy komputerze, puki moje chłopaki zajmują się sobą nawzajem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny!
u nas chyba tez jakis skok jest....Lilka usneła wczoraj o 21.30 i spała do 7.30 bez zadnej przerwy 🤪 🤪 nie wiem czy to dobrze - 10 godzin bez jedzenia? rano zjadła 120 i usneła na chwile 🤪 ale za 2 godziny znowu głodna sie zrobila 😮 to dałam jej herbatke - 50ml wypiła ale głodu nie dało sie oszukac i za chwile 140 ml mleka duszkiem wypiła i znowu spi 😮 najesc sie nie moze...nie wiem czy intensywniej rośnie czy przez taka długa przerwe nocna tyle jedzonka potrzebuje 🤔 i spi tylko na brzuszku...cała noc tak spała a ja zamiast korzystac z tylu godzin to co chwile wstawałam sprawdzic co u niej 🤨ale jak tylko przekrece ja na plecki to zaraz sie budzi i placze - przekrece na brzuszek i spi dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...