Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mapa napisał(a):
Marta jak fajowo Julce w tych kuleczkach 🤪
Też takie dla Macka planuję, ale później 🙂
Hehe nio 🙂
U nas to była dobra inwestycja, te piłki mają 7 lat 😁 😁 😁 Kupiliśmy je dla Emilki, sukcesywnie wymieniamy połamane 🙂 No i to już trzeci basen, poprzednie nie wytrzymały naporu 🤪 🤪 🤪

Ja byłam na zakupach z Emilką, tata został na posterunku z Julią i Mają i spisał się na medal.
Wracam, Maja rysuje, Julia ćwiczy się na brzuszku, normalna sielanka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Justyna odpisałam 🙂

Daniela czadowy ten kombinezonik 🤪 Ale masz oko. Ja muszę przestać w końcu z tym allegro bo normalnie uzależniona jestem 😜

Marta faktycznie sielanka 🙂 Ja zawsze jak gdzieś wychodzę i wracam to tylko nasłuchuję w przedpokoju czy płacze czy nie płacze 😁 Zazwyczaj nie płacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 latek dla Jagódki i duuuuuużo zdrówka 🙂
marta super Julka ma zabawę w piłeczkach, fajny pomysł, śliczna dziewczynka 🙂
mapa Maciuś jaki wesolutki,pulchniutki chłopczyk 🙂 siedzi w foteliku czy ktoś maluszka podtrzymuje na tym zdjęciu?
Wszystkim e-ciociom Rysiulek bardzo dziękuje 😘 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Daniela jestem w szoku że kupiłaś taki fajny kombinezon za taką małą sumę to ci się udało.

Marta patrze że twoja niunia lubi rajstopki 😉 moja strasznie się denerwuje juz próbowałam jej zakładać to spać w nich nie może i ciągle się budzi i kopie nogami chciałam jej na spacer też założyć, ale też krzyk był więc pozoostają same śpiochy lub spodenki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
Marta patrze że twoja niunia lubi rajstopki 😉 moja strasznie się denerwuje juz próbowałam jej zakładać to spać w nich nie może i ciągle się budzi i kopie nogami chciałam jej na spacer też założyć, ale też krzyk był więc pozoostają same śpiochy lub spodenki.

Jola ja wcale już nie używam śpiochów. Tylko rajtki. Nie wiem zawsze tak robiłam, z żadną nie miałam problemów. Zakładam body i rajtki. A jak wychodze na to spodnie, kurtkę i buciki, albo poprostu kombinezon 🙂
I już 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my byliśmy dziś na zakuchach znów 🙂 i kupiłam sobie dzinsy rozmiar taki jak sprzed ciąży 🤪 aż jestem w szoku.... no trochę brzuszek został ale co tam meżowi się podoba,
Kupiłam tez Emilce 2 książeczki takie malutkie w trardej okładce i ogląda razem ze mną przygląda się ciekawa jest... ja jej czytam a ona słucha w sumie długo jej je pokazywałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inez napisał(a):
A co do rajtek to też się zastanawiam jak ich zakładaie Tymek zniesie.
A moja siostra mówi, że nie lubi jak chłopcy mają rajtki bo to jednak chłopcy 🤢
Dla chłopców też są fajne wzory z autami, samolotami itp. Pozatym jakoś sobie nie wyobrażam malucha w zimie bez rajtek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sto lat dla Rysia i Jagódki 😘 😘 😘 😘 😘 😘

kornelka, ja nosze Ksawiera w foteliku (bo w leżaczku nie chce leżeć, a znowu widzieć chce mnie cały czas, bo inaczej krzyczy) ale po prostu nie łapie za rączke tylko biore tak dwoma rękami za środek fotelika i tak podtrzymuje jeszcze na biodrze - mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi 😉

mapa, uczulenie może być od czekolady.

paninka, ja słyszałam, że tylko gorączka jest przeciwskazaniem do spacerów.

co do rajtek
, to Ksawier nosi 🙂 i podobnie jak marta - zakładam mu body, rajtki i siup w kombinezon i na spacer 🙂 szybko i wygodnie 😜 a śpiochów praktycznie w ogóle nie nosił - na palcach jednej reki można wyliczyć 😉 jakos bardziej preferowałam body + półśpiochy lub spodnie 😉


daniela, ty to masz szczęście do tych aukcji 🙂

inez, swietny ten fraczek 🙂 ja znalazłam fajna marynarke , ale niestety w rozm. 68 i na Ksawiera taka na styk by była, więc bez sensu na zime kupować... ale na wiosne obowiązkowo musze taka mieć 😉

to jeszcze pochwale się nowym zakupem dla Ksawiego - moracze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, zniknęłam bez pożegnania ale małż wrócił z pracy i opanował kompa 😮

Inez - dziękujemy za życzenia. A jeśli chodzi o m, to szukał w budownictwie, choć w wojsku pracował jakiś czas jako płetwonurek i coś gadał może o pracy na platformie... ale w sumie nie wiem sama bo jakoś nie brałam tego pod uwagę, że może wyjechać.....

Dobra, uciekam do kąpieli i spadam spać. Obiecałam sobie, że dziś pójdę wcześnie spać..bo od 19 do ok 23, 24 Jagoda ma najdłuższy ciągły sen, więc mam szansę pospać dłużej niż dwie godziny... bez przerwy 🙂 zobaczymy, czy córeczka pozwoli mamusi 🙂

Nie gaszę światła, bo zapewne jeszcze któraś zajrzy 😁

Dobranoc kochane mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was 🙂

Na początku złożę życzenia Jagódce i Rysiowi 🙂 Zdrówka dla naszych maluszków 🙂 i buziaki od e-cioci i kumpli Kuby i Szymka 😉 😉 😘 😘 😘
A na koniec powiem, że trzymam kciuki za chore bobaski i za synka ann też. Niech wracają szybko do zdrówka.
Przepraszam, że nie piszę z Wami ostatnio tak często jak kiedyś ale siła wyższa. Rodzina najważniejsza 🙂 Chodź nie ukrywam tęsknię za Wami. W poniedziałek mam mieć gości, koleżanki z pracy wiec muszę trochę odgruzować chatkę, żeby nie dać im tematów do plotek 😠. Trzymajcie się. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mapa napisał(a):
Kornelka 😘
Maciuś oparty jest o nogi mojego T - tak na potrzebę zdjęcia 😉

Ja muszę kupić właśnie rajtki na zimę...gdzie najlepiej???


Mam pytanie, czy na zdjęciu jest taki niebieski koc w delfiny?
A my tak często sadzamy Tymka i z nim gadamy. Nie wolno tak trzymać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez tak dokładnie to ten koc - mój ulubiony 🙂
A co do pozycji często tak Maćka trzymamy tylko bardziej na leżąco
(nogi mniej podniesione do góry),
żeby bardziej leżał niż siedział 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. My dziś byliśmy u teściowej 🙂 🙂

Mapa mój Julek chodzi w rajtkach, a ostatnio kupiłam mu kilka par w Biedronce za 7 zł. Takie grube, fajne, ale nie wiem czy jeszcze są 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dzisiaj "załatwiliśmy" chrzestnych ale z chrzestnym mieliśmy mały problem bo ten kogo poprosiliśmy odmówił 🤢 Przyjecie zrobimy jednak w domu macie jakieś pomysły na menu?? Torta zamówię bo sama wolę się nie bawić.....Foga jeśli mogę spytać Ty w domu robiłaś?? My chrzcimy w sobotę o 17.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Jola ja zamówiłam bialo rożowe i czerwone te szydełkowe buciki 🙂
Mapa ja kupowalam podobnie jak Andzelika rajtki w biedronce za 7 zl jakiś czas temu...
siehankowa Ty to dopiero stroisz tego swojego modela 🙂 🙂 🙂
Daniela masz oko do aukcji 🙂 zdolniacha jesteś 🙂

a ja dopiero wieczorkiem bo dzis miałam mega porządkowy dzień 🙂
Robie powoli generalne porządki na święta, poniewaz na wekendy wyjeżdzamy do rosdziców zazwyczaj a dziś zostalismy to wykorzystalam ten dzień 🙂 Mąż zajął się Nadi a ja tylko na cyca dochodziłam a tak ogarnęłam na zicher łazienke i wc i kuchnię 🙂
Zostały pokoje i korytarz i dwie wnękowe szafy...
Aż po tym sprzątaniu lepiej mi się zrobiło 🙂 🙂 🙂 🙂
Bo wczoraj miałam zły dzień właściwie cały tydzień jakiś taki bez chęci w konsekwencji na wieczór wczoraj sie pobeczałam....a dzis ścierki i sprzątanie poprawiły mi humor i juz mi lepiej 🙂 Za to moja Nadi sie jakoś pozmieniał była taka grzeczna, a teraz raczej maruda z niej 😞 Na dodatek zaczęłam ja dokarmiać bho wydaje mi się,ze niedojada i miałam rację wieczorem zjadla 80 mojego mleka odciągniętego i potem jeszcze 130 mm !!! toz dobpiero głodna byla 😞 nie wiem czy to skok czy co ale nie mam juz sil walczyć z laktacja po prostu wkur....mnie to,że ona cały czas nerwowa przy cycu. W ogóle jkakieś to wszystko dizwne na maksa, w piersi zastój mi sie zrobił, a Nadi nie dojada matko chyba na prawde jakąś złą mamą jestem mało mam cierpliwości i w ogole wydaje mi się,że wzystko jakoś nie robię na 100% tylko nma 70 a zawsze dawałam z siebie maksimum a teraz jakas taka jestem...
oj chyba mnie na prawde poważny dół dopada bpo znow wam marudzę 😞 Spadam spać, bo jutro wyruszamy do znajomych , z którymi widzielismy się z pół roku temu i czas ich odwiedzić, teraz nasza kolej, a,że mieszkaja 50 km od nas to poważna wyprawa nas jutro czeka 🙂 🙂 az nie mogę się doczekać 🙂

Wszystkim solenizantom sto latek, zdrówka i rozumku,życzę

Chorym mamusiom zdróweczka

[color=red]Wszystkim sierpniowo lipcowym bobaniom i ich mamusiom życze udanej niedzieli spędzonej w gronie kochających tatusiów i mężów /color]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...