Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Inez- ja na ostatniej imprezie podniosłam swoją samoocenę- wcisnęłam się w super kiece i wyglądałam (powiem nieskromnie) apetycznie 😉 nawet paru panów się oglądało. Wiec moja rada, odpicuj się i idz w plener 😉
Daniela- ja żółty ser jem od początku, a pępek tak jak Kornelka- jakby brudny, ale ni cholery ni chce się umyć
Pati- ale Nadi ładnie wygląda, koszulka(chyba) dla tatusia super.
Kornelka- widzę, że zupa osobistemu pasowała, co do curry to ja daję odrobinke.
A mój m na samym początku na Marysię moniq mówił, że to Szymon m
Marta-lion- awatar pierwsza klasa
Jo- aneczka 100 lat
Moniq- od jakiegoś czasu pije parzoną (wreszcie) ale tylko do południa, bo jak wypiję wieczorem to Szymek wcześniej wstaje.
Marta-lion- masz dużo racji w tym co piszesz moniq. Ale ja np. NIGDY nie zostawię Szymona pod opieką teściowej- wolę go do obcych oddać niż u niej na sekundę zostawić. A najgorsze jest to, że ona mieszka z nami i właśnie zastanawiam się jak to będzie jak Szym podrośnie, jak będzie na nią wołał itp. Co mam mu powiedzieć, że kto tam mieszka. Masakra
Foga- Szym ostatnio też częściej w nocy wstaje, ale to chyba kwestia nie najadania się, bo on trochę pociągnie a potem mu się już nie chce męczyć- nie wiem czy spasowało mu jedzenie z butli,bo tam lepiej leci.

Narazie tyle nadrobiła, na resztę nie mam czasu, bo za chwilkę jadę 🙂
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Idę jutro na kurs makijażu kupiłam kupon na grouponie.


Jolu ale Ci zazdroszczę sama chętnie wybrała bym się na taki kurs uwielbiam się malować, niestety ostatnio nie mam na to zupełnie czasu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
ANIOŁEK może boli ją brzuszek, zupełnie nic nie zjadła od wczoraj?


Je po 10, 20ml i zaraz ryczy 😞 Widać, że jest głodna ale cos ja blokuje 😞 Nawet pić nie chce 😞

Justyna tak z Norbertem miała, może ona coś podpowie, Mi to wygląda na ból brzucha albo smok jej się odpodobał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadrobiłam resztę zaległości- udało się 🙂
Magdalena- super masz pomocników. Cieszę, że przepis się spodobał, ale smaka mi tą pizzą zrobiłaś
Kornelka- muszę tą piosenkę mojemu m puścić, wczoraj tylko moment był z Szymem taki zalatany, aż mi go szkoda, bo wszystko go mija. Jak już miał chwilę to pierwsze co dawaj mi małego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Nie miałam od rana netu nareszccie już mam 🙂

a propo promocji to ja korzystam ze stronki:http://www.gazetki.taktanio.pl/ tutaj są info gdzie w jakim mieście na co promocje i w jakim supermarkecie 🙂.Zapiszcie sobie bo niekiedy w biedronce tez coś jest ja kiedyś bodziaki kupiłam z mickey i z puchatkiem dla Nadi 🙂 na prawdę dobre gatunkowo, albo te rajstopki sa ciepłe i jestem z nich zadowolona 🙂 Tak,że raz na tydzień w wolnmej chwili mozna podejrzeć co gdzie będzie 🙂
Marta sa na razie 4 krokodyle i nie chcę dziewczyn wystawić więc może zamówię te 4 dla pierwszych mam,które się zdeklarowały (tak będzie najsprawiedliwiej) czyli fogi, diviany i Ciebie, dla Madzi ja na razie zrezygnuję bo ona wynalazła zabawke i nie mogę jej zostawić na lodzie.Jak gościu dołatwi więcej sztuk to po prostu zamówie dla pozostałych mam i siebie czy sie zgadzacie? Cena przy 4 sztukach teraz i wysyłce w 4 miejsca to 119 zł i przesyłka przedplata 20 zł pobranie 25 zł
Boi dzwoniłam też do dystrybutora za godzine mam z kierownikiem pogadac bo miała właśnie spotkanie jak dzwoinłam... Mam go dopytać czy jak bym zamówiła dla nas wszystkich 10- sztuk czy 11 to ile nam zejdzie z ceny bo ja nie jestem jako firma tylko jako os prywatna i zwykły pracownik boi sie mi rabat udzielić, więc zadzwonie jak coś załatwie z nim to dam znać. Na razie wiem tyle ,że zabawka jest niedostepna w większej ilości i dopiero w styczniu będą mieli ichdostawę, a i cena katalogowa to 147 zł 😞 a inna pracownica mówiła,że 180 zł 😞 Tak czy siak dziś chce sprawe zamknac wiec wypowiedzcie sie prosze w temacie...
No zdjecioa Juli rewelka 🙂
Zdróweczka dla Jo aneczki 🙂
Paninka ja kiedyś słyszałam,że dzieci rozwijąja się na zasadzie jak motorycznie postępuja to np z mówieniem staja i na odwrót jak zaczynaja z mową do przodu to zapominają np manualne i motoryczne zdolności które juz mopanowały...Może tak jest u ciebie? choć ja póki co u nadi tego nie zaobserwowałam...A moze skonsultuj to z pediatrą jak Cę to niepokoi...
Daniela ja oliatum soft smaruje buzie, ale jakoś sza łu nie ma 😞
Foga u mnie też tak było około 2 tygodni a teraz zaczęłam dokarmiać i jest spoko 🙂
Madalena pi ekna kartke świąteczna walnęłaś 🙂
Aniołku może faktycznie berzusio ją boli może czas zmienić mm na inne???A może kupki nie może zrobić moja jak dzień nie robi bo ja coś nowego do menu włączę to zaraz jets alarm i słabiej w nocy spi wtedy 1/4 czopka i z głowy bol jak ręka odjął odchodzi, ale robie tak tylko wtedy gdy wiem,że to moja wina bo cioś żle zjadłam...piszę,żeby Magda znów mnie nie upominała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dorby 🙂 🙂

Nadrobiłam z grubsza. 😁

JO-ANECZKA DUŻO ZDROWIA, MIŁOŚCI I POCIECH Z DZIEWCZYNEK 😘 😘 🤪

Madzia super kartka 😉 😁

Marta Jula w awatarze boska 😁

Moniq spójrz na swoją teściową z takiego punktu widzenia, że chce pomóc. Bo mi się wydaję, że tak właśnie jest. Widząc, że np. jesz zabiera małą żebyś faktycznie mogła spokojnie zjeść. Ja też nie mam za fajnej teściowej, ale doceniam jej pomoc, bo wiem że ani dla mnie ani dla małego nie chce źle. 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniolek ja tak z Norbim przez jakies 2 tyg mialam.Katorga,razem z nim plakalam bo jesc nie mogl a glodny byl.
Jadl gora 30,jedynie w nocy na śpiocha udawalo sie spokojnie go nakarmic.
Podczas jedzenia na poczatku bylo ok,a po kilku minutach robil sie czerwony,plakal,meczyly go pierdzioszki i bardzo machal nozkami.Nie potrafil sie zassac do smoka.
Przyczyna byly gazy ktore nagromadzily sie w jelitach.Gdy zaczynal jesc jelita zaczynaly pracowac co wywolywalo u niego bol.
Pomagaly masarze,herbatka z kopru,odbijanie go co chwile,ale i tak ostateczna poprawa byla po Infacolu(ktory pozniej spowodowal zaparcie)i butelce antykolkowej ktorej wczesniej nie mialam.Maluch lyka powietrze nie tylko podczas jedzenia ale tez podczas snu,placzu czy zabawy.Jak sie zbierze zbyt duzo to moga byc takie skutki.
Ale powod moze byc tez prozaiczny np,za mala dziurka w smoczku, moze jej byc goraco,moze jej nie wygodnie,sprobuj jej dac butle w lezaczku.
Jo-aneczka nie podnioslas mi cisnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
No i nadrobiłam resztę zaległości- udało się 🙂
Magdalena- super masz pomocników. Cieszę, że przepis się spodobał, ale smaka mi tą pizzą zrobiłaś
Kornelka- muszę tą piosenkę mojemu m puścić, wczoraj tylko moment był z Szymem taki zalatany, aż mi go szkoda, bo wszystko go mija. Jak już miał chwilę to pierwsze co dawaj mi małego 🙂


No i ja też tak właśnie myślę, że wszystko mojego m mija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
MADZIU WCZORAJ PYTAŁAM MOŻE NIE WIDZIAŁAŚ- JAK TAM ZĄBKOWANIE????


Moniq te ząbkowanie jest straszne w naszym przypadku. 😞Do tej pory nie widać zębów a Szymek płacze i widać, że go to strasznie męczy. 🥴 Dzisiaj rano tak się podrapał w złości, że wygląda jak pirat całą buźkę ma w czerwonych kreskach. 😮 Już ręce mi opadają i nie wiem jak mu ulżyć. 🤨W ruch idzie syrop paracetamol od bólu, żel na dziąsła, czopki Viburcol i takie ampułki nazywają się Camilia. Ale te sposoby są tylko na chwilę. 🥴 🥴

A jak u Was to wygląda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek, dobrze robisz idąc do lekarza. My możemy sobie gdybać, że może brzuszek, może coś tam innego, ale to ... tylko gdybanie.
Ja na twoim miejscu zrobiłabym to samo, to jednak specjalista i na pewno będzie wiedział jak pomóc i co jest przyczyną. I tak jak pisze Kornelka - koniecznie odezwij się po wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati kochana ja jestem w stanie odstąpić krokodyla, bo tak jak pisałam wcześniej zakupiłam już wszystkim prezenty. A ten krokodyl na pewno kiedyś tam pojawi się jeszcze na allegro to go zakupię. 🙂 Buziaki dla Ciebie, że tak się w to zaangażowałaś widać, że masz smykałkę to negocjowania. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Dzień dorby 🙂 🙂

Moniq spójrz na swoją teściową z takiego punktu widzenia, że chce pomóc. Bo mi się wydaję, że tak właśnie jest. Widząc, że np. jesz zabiera małą żebyś faktycznie mogła spokojnie zjeść. Ja też nie mam za fajnej teściowej, ale doceniam jej pomoc, bo wiem że ani dla mnie ani dla małego nie chce źle. 😉 😉 😉

no ok ale po co mi ją bierze jak ona spokojnie sobie lerzy i bawi się i gadamy sobie!! 🙂 ok jak by płakał była marudna no to niech bierze....
a poza tym jeszcze jedna rzecz a propo tego tematu jest jeszcze tatuś!!i wg mnie on też musi umieć uspokojć i zabawić dziecko! 🙂 nie raz jak mój zostaje z nią sam(ja sie kąpię)i mała krzyczy to ta leci i bierze małą no tak to on się nie nauczy!!!takie moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Pati kochana ja jestem w stanie odstąpić krokodyla, bo tak jak pisałam wcześniej zakupiłam już wszystkim prezenty. A ten krokodyl na pewno kiedyś tam pojawi się jeszcze na allegro to go zakupię. 🙂 Buziaki dla Ciebie, że tak się w to zaangażowałaś widać, że masz smykałkę to negocjowania. 😘
Ok Pati ja czekam na info z rachunkiem i danymi do przelewu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
madalena a w jakim stanie sa Szymka dziaselka? Bardzo sa rozpulchnione?


Wiesz strasznie ciężko mi jest zaglądnąć do jego buzi bo mi nie daje. 😞
I nie zdawałam sobie sprawy,że od bólu dziecko takie jak Szymon może mieć tyle siły w sobie nooo on normalnie włazi na mnie jak go trzymam na rekach 😮 tak go to boli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Idę jutro na kurs makijażu kupiłam kupon na grouponie.


Jolu ale Ci zazdroszczę sama chętnie wybrała bym się na taki kurs uwielbiam się malować, niestety ostatnio nie mam na to zupełnie czasu 😞

Ja niby też nie ale to taki kurs 3 godzinny przyspieszony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my po spacerku, przyszla ta kurteczka co wygralam...wydaje sie wieksza niz ta w kropy, wrzucilam do pralki potem zobacze czy dobra jak nie to chetne mamy prosze o kontakt - komus podesle chetnie 😉 😉 😉

Pati jestes wielka! dziekuje ze jako jedyna odpowiedzialas na moje pytanie...chyba to normalne jest bo przestala gadac ale bardziej skupia sie na otaczajacym swiecie, dzisiaj na spacerze bude od wozka zlozylam i grzecznie lezala i na drzewka patrzyla i duzo plynniejsze ruchy wykonuje juz nie takie narwowe - bardziej skoordynowane - mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi...nie wiem czy jest sens isc do lekarza...ona nie jest ani apatyczna ani oslabiona itp.
wprawdzie zjada troche mniej niz zwykle, spi jakby wiecej ale ogolnie nie dzieje sie nic takiego co jakos strasznie niepokoiloby mnie...ale tak okropnie brakuje mi tych "rozmow" z nia 🙃 🙃 oklas dla Ciebie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...