Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Posmarowałam go tym spirytusem, odciągam mu ciągle ten katar, jemu zaś nie leci, ma tak w środku. Załączę nawilżacz powietrza, przykręciłam grzejniki bo mam za ciepło, mam nadzieję że mu przejdzie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

a Ksawier dziś jadł swoje pierwsze jabłuszko 🙂 i widać było ze posmakowało mu, bo jak po 3 łyzeczkach dalam mu cycka to zrobił "łeee" 😜 pewnie miał żal że to były tylko 3 łyżeczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U nas na szczęście nocka ok. Mały po przebudzeniu po 23, zasnął około 2 i spał do 12 w południe bez przerwy 😁 On ma melodię do spania po mamusi 😜 Nakarmiłam go, przebrałam, pobawiliśmy się i jak rozmawiałam z siostrą przez skype to usnął mi na ręku i znowu śpi 😮
My z katarem walczymy już tydzień. Niestety tu nie ma maści ani innych rzeczy, mogę tylko nawilżać i odciągać 🤨
U nas już ciemno i dobija mnie to. Normalnie nic się człowiekowi nie chce 🤢

miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
a Ksawier dziś jadł swoje pierwsze jabłuszko 🙂 i widać było ze posmakowało mu, bo jak po 3 łyzeczkach dalam mu cycka to zrobił "łeee" 😜 pewnie miał żal że to były tylko 3 łyżeczki 😁
Hehe Julka swoje pierwsze 3 łyżeczki jabłuszka dostała wczoraj 😉 😉 😉

PS. Dodzwoniłaś się? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
a Ksawier dziś jadł swoje pierwsze jabłuszko 🙂 i widać było ze posmakowało mu, bo jak po 3 łyzeczkach dalam mu cycka to zrobił "łeee" 😜 pewnie miał żal że to były tylko 3 łyżeczki 😁
Hehe Julka swoje pierwsze 3 łyżeczki jabłuszka dostała wczoraj 😉 😉 😉

PS. Dodzwoniłaś się? 😉

i jak Julcia zareagowała na jabłuszko? 🙂 a powiedz mi, teraz to mam podawać przez kilka dni tylko jabłuszko? ale w jakiej ilosci? nadal po 3 łyżeczki czy już moge zwiększać?
a nastepna może byc marchewka? i kiedy wprowadzić? noi czy wtedy dawać raz jabłko, raz marchewke czy jak? bo ja zielona w te klocki jestem 😜
tak, dodzwoniłam się - czekam na wycene 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
a Ksawier dziś jadł swoje pierwsze jabłuszko 🙂 i widać było ze posmakowało mu, bo jak po 3 łyzeczkach dalam mu cycka to zrobił "łeee" 😜 pewnie miał żal że to były tylko 3 łyżeczki 😁
Hehe Julka swoje pierwsze 3 łyżeczki jabłuszka dostała wczoraj 😉 😉 😉

PS. Dodzwoniłaś się? 😉

i jak Julcia zareagowała na jabłuszko? 🙂 a powiedz mi, teraz to mam podawać przez kilka dni tylko jabłuszko? ale w jakiej ilosci? nadal po 3 łyżeczki czy już moge zwiększać?
a nastepna może byc marchewka? i kiedy wprowadzić? noi czy wtedy dawać raz jabłko, raz marchewke czy jak? bo ja zielona w te klocki jestem 😜
tak, dodzwoniłam się - czekam na wycene 😉
Ja zamierzam przez 3 dni podawać tylko jabłko, codziennie dwie łyżeczki więcej. A potem wystartuję z zupką, żeby wprowadzić ten gluten.

PS. Jak dostaniesz wycenę, napisz mi eska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):

A ja dziś byłam na tym kursie, umalowana wróciłam 😆 no czy ja wiem czy trochę więcej potrafie no może wiem jakich pędzelków używać do makijażu 🙂 i jak dopasować sobie fluid 🙂


To kiedy podzielisz sie wiedza tajemną? Może zrobimy sobie jakieś spotkanie - szkolenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że dziś spokój absolutny 😁 😁
Paninka ok 😘
My wyszliśmy na chwilkę, pojechaliśmy do teściowej, biedaczka po chemii ledwo żywa, teściu po wylewie...... oboje w dołku......teściowej m podłączył kroplówki i mam nadzieję ze to ją trochę postawi na nogi.
Tosia dzisiaj mało spała i jakaś taka niespokojna....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ło ja pikole, pierwszy raz musiałam zjeżdżać tak bardzo w dół strony żeby wejść na sierpnióweczki 😁

Dziewczyny u mnie synek ''świruje''. Tak wkłada ręce do buzi, ślini się na potęgę, wypluwa smoczka, na gryzaka reaguje płaczem. Wcześniej już oczywiście wkładał rączki, ale dziś to masakra! Muszę iść jutro do apteki po jakiś żel, mam nadzieję, że jakiś będzie, bo Tymek normalnie zje siebie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć.
Inez moja tak samo miała jakis czas temu teraz już jest ok

Paninka ja też bym nyła chętna na taki szalik, ale akurat w takim szarym kolorze 😆

karolcik ja dziś próbowałam się taką technika się umalować, ale niestety muszę chyba zainwesować w dobre pędzle do malowania pododno to jest podstawa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, rzeczywiście zastój na sierpnióweczkach. Od 14 tylko dwie strony.
Inez, ja po twojej reklamie, w kinie zamówiłam nachosy z sosem serowym 😉 Jiżisz, ostre to było, czekam czy Hance nic nie będzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
no, rzeczywiście zastój na sierpnióweczkach. Od 14 tylko dwie strony.
Inez, ja po twojej reklamie, w kinie zamówiłam nachosy z sosem serowym 😉 Jiżisz, ostre to było, czekam czy Hance nic nie będzie 🤢


ale smakowało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko po kąpieli tak się drze 🥴 Normalnie ktoś go podmienił, pierwszy raz taka sytuacja, tatuś go lula na rączkach. Myślę, że to przez ten katar się męczy 🥴 🥴 😞
Oj oby nocka była okey 🤨

W nocy też mam mu ściągać fridą ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
no, rzeczywiście zastój na sierpnióweczkach. Od 14 tylko dwie strony.
Inez, ja po twojej reklamie, w kinie zamówiłam nachosy z sosem serowym 😉 Jiżisz, ostre to było, czekam czy Hance nic nie będzie 🤢


ale smakowało?


Smakowało 😉, ale wyrzuty sumienia nie pozwalały mi się cieszyć pełnią smaku. No i zapiłam to litrem fanty, więc wyrzuty sumienia sięgnęły księżyca 🤢 🤢 🤢
Obiecuję, następny raz będzie dopiero jak Hania skończy roczek 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po weekendzie- nie nadrobię zaległości bo padam na twarz- mały daje mi popalić, ma ogromne problemy ze spaniem.

Inez w piątek wysłałam Ci przesyłkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Ale tu dzis spokój.Mój maluszek od jakieś godzinki śpi.My juz po odwiedzinach gości 🙂
andzelika i siehankowa zdrówka dla waszych maluszków
Ja dałam Filipowi w piątek marchew z ziemniaczkami i niestety go wysypało 🥴
Więc na razie obiadek odstawiłam.
Oki,idę się wykąpać i spać.Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Witajcie po weekendzie- nie nadrobię zaległości bo padam na twarz- mały daje mi popalić, ma ogromne problemy ze spaniem.

Inez w piątek wysłałam Ci przesyłkę


Dziękuję 😘
A co się dzieje z Szymkiem? Gorszy dzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...