Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Dzień dobry!
Nie było mnie dwa dni ale ostatnio mamy trochę problemów, do tego Jagoda podobnie jak Szym Lydzii ma ochotę na jedzenie bardzo często w nocy i do tego coś chyba zaczyna ją katar brać......

Brakuje mi Was ale czasu też nie ma..... ech...

Pati - ja krokodyla mogę odstąpić którejś dziewczynie, bo mój brat coś podobnego zamówił dla Jagody, tylko to gąsienica a nie krokodyl... więc gdyby któraś chciała to mój krokodyl jest do wzięcia

Inez - koc wyślę w tym tygodniu, bo przez te moje problemy, nie mam kiedy na pocztę wyskoczyć...

Jo-aneczka, Marta, Paninka, Daniela i Diviana - wy również uzbrojcie się w cierpliwość... przesyłki dla Was wyślę wraz z kocykiem dla Inez..czyli jak w końcu dotrę na pocztę....

na razie uciekam.. załatwiać papierkowe sprawy ...

Miłego dnia dziewczynki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!!
Widze że choruszki u nas są, zdrówka dla Ksawierka i Julka, no i dla Tosiaczka bo widzę że też coś podłapała, ach te choróbska, no a dla Karolcik też przesyłam moc uzdrawiającą bo u Ciebie to już na całego widzę choroba się zadomowiła 😘 😘
Moniczek trzymam kciuki za pozytywne wieści od lekarza!!!
A my jutro na szczepienie chyba, bo jeszcze muszę zadzwonić czy moja doktorka będzie, już mi szkoda mojego króliczka jak sobie pomyśle co mu zgotuje na mikołajki, bidulek mój kochany napewno bedzie płakał znowu 😞
Diviana no teraz macie taki duży dom, że choinka napewno będzie imponująca możesz sobie zaszaleć 🤪, kominek, choinka... mmm super, a wigilia będzie u Was czy gdzieś jedziecie?
Ann Twoja historia z tą czekoladą milką schowaną w szafce tak mnie rozbawiła, przepraszam, ale od razu wyobraziłam sobie Twoją minę jak zobaczyłaś te podarunki, ja bym tak samo pomyślała jak Ty, ale z drugiej strony ona Cię odwiedzała więc przyszła z prezentami Ty niekoniecznie musiałaś coś mieć, no i w takiej głupiej sytuacji Cię postawiła, a co do gadżetów z euro2012 to są w realu widziałam wczoraj, a i oklask ode mnie i buziaka przesyłam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, linka nie mam bo to mój brat zamawiał i wczoraj przez telefon się zgadaliśmy, ale z tego jak to opisywał, to bardzo to podobne do krokodyla... zadzwonię d niego żeby podał link ale to dopiero jak wróci z pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milium sami będziemy na wigili u nas będzie bo nie chcemy małej tak daleko ciągać, w dodatku ona jak jest dłużej niż 2 godz w foteliku się wkurza i płacze a do rodziców 6 godz jazdy 🥴 w tamtą wigilę też byliśmy sami bo pracowałam do 20.30 w dodatku zawsze sobie mówiliśmy że jak będziemy mieć swój dom to pirwszą wigilię w nim urządzimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Milium sami będziemy na wigili u nas będzie bo nie chcemy małej tak daleko ciągać, w dodatku ona jak jest dłużej niż 2 godz w foteliku się wkurza i płacze a do rodziców 6 godz jazdy 🥴 w tamtą wigilę też byliśmy sami bo pracowałam do 20.30 w dodatku zawsze sobie mówiliśmy że jak będziemy mieć swój dom to pirwszą wigilię w nim urządzimy


A no to taki rodzinny nastrój będzie, rodzinka w komplecie plus kiciuś, my jak kupiliśmy nasze pierwsze mieszkanie to tez sami spędziliśmy wigilię, fajnie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja chcialabym zebysmy bili sami na wigilie ☺️ 🙃 my mamy 3 do obskoczenia i jak sobie pomysle o tych dojazdach, ciagnieciu malej w nowe miejsca itp. jeszcze w wigilie moja mama ma imieniny to mi sie slabo robi...chyba ze w pierwszy i drugi dzien swiat bysmy w dwa miejsca pojechali ale jak pogodzic do kogo w jaki dzien zeby nikomu przyrko nie bylo 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
siehankowa i daniela chyba Filipa wysypało po ziemniaku,wysypka wyszła na drugi dzień na brzuszku i trochę na nóżce.Pani doktor mi mówiła,żeby cofać sie 12 godzin do tyłu i wtedy mniej więcej będziemy wiedzieli co uczula.
diviana my też pierwszą wigilię spędzaliśmy w nowym domku,sami.teraz w tym roku też będziemy u siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Tak 🙂 w tamtym roku się cieszyliśmy bo Alicja była w brzuszku i pamiętam jak po pracy szybko rybe smażyłam 🙂

A tu moje dzieci

słodkości 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
Diviana super zdjecie...moj m. wczoraj myszoskoczka albo koszatniczke Lilce chcial kupic 😮ale sie ne zgodzilam jeszcze teraz jak kota w domu nie ma to wogole tak smutno bez zwierzaka 🤨 🥴


Paninka jak Lila podrośnie to na pewno jakiegoś przytarga do domu 🙂 Ja i tata jesteśmy fanami kotów moi rodzice mieszkają na wsi i bywało że po 12 kotow mieli bo my wszystkie znajdy do domu ciągnęliśmy, tylko na wsi to można bo one sobie w stodole mieszkały, a jakbyś chciała słodkiego kociaka to moi rodzice co roku mają jakiś moit i sa takie śliczne, ostatnio znalazłam zdjęcia jak wyglądała Perełka kotek którego od moich rodziców do teściów zawieźliśmy taka maleńka wtedy była jak znajde to pokażę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Paninka napisał(a):
Diviana super zdjecie...moj m. wczoraj myszoskoczka albo koszatniczke Lilce chcial kupic 😮ale sie ne zgodzilam jeszcze teraz jak kota w domu nie ma to wogole tak smutno bez zwierzaka 🤨 🥴


Paninka jak Lila podrośnie to na pewno jakiegoś przytarga do domu 🙂 Ja i tata jesteśmy fanami kotów moi rodzice mieszkają na wsi i bywało że po 12 kotow mieli bo my wszystkie znajdy do domu ciągnęliśmy, tylko na wsi to można bo one sobie w stodole mieszkały, a jakbyś chciała słodkiego kociaka to moi rodzice co roku mają jakiś moit i sa takie śliczne, ostatnio znalazłam zdjęcia jak wyglądała Perełka kotek którego od moich rodziców do teściów zawieźliśmy taka maleńka wtedy była jak znajde to pokażę


divianko dziekuje bardzo ale nie chce kota...teraz szwagierka ma malutkiego kociaka to chodze i go mecze troche zeby zaspokoic swoja potrzebe posiadanie siersciucha ☺️ a kotka nie chhce bo jescze nie pogodzilam sie ze smiercia goski a predzej czy pozniej skonczylby jak meganka - pod kolami...tu z kazdej strony jest las - po srodku droga jezdza jak debile nie patrza a koty zawsze przelazily na druga strone i ginely... a to ze m. przywlecze jakies zwierzeta to jestem pewna...teraz na żako choruje ale wczoraj jak ogladalismy jedna sliczna to pan nam powiedzial 6 tysiecy plus klatka 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wigilii to my jeszcze się zastanawiamy... fajnie byłoby w nowym mieszkanku pierwszy raz 😉 ale z drugiej strony jakos obawiam się ze nie będę w stanie "ogarnąć" tych wszystkich świątecznych przygotowań ☺️ 😜 wczoraj siostra coś wspominała, że chce robić u siebie i tak żeby nasi rodzice tez byli... bo szczerze, to ja jakoś nie moge sobie wyobrazić wigilii bez rodziców... w zeszłym roku najpier kolacje zjedlismy z moimi tesciami (bo jeszcze u nich mieszkaliśmy) a pózniej pojechaliśmy do moich rodziców 🙂
w ogóle to pierwszy raz od kilki lat będę miała wole w święta i sylwestra 😜 bo tak to zawsze w pracy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus moja Nadi póki co odpkukać infekcji gardłowej nie miala..Więc bardzo mi przykro,ale nie [podpowiem nic w tym yemacie 😞
Krokodyl jak tylko cos mi napisze kierownik sklepu to zaraz Wam dam znać na razie czeka na info od producenta 🙂 kiedy będzie 🙂

A u nas z Nadi coś sie dzieje tylko nie wiem co od kiedy ja dokarmiam wydaje mi się,że mało 😞 moze to przez ten niedobór żelaza?Na dodatek nie chce w ogóle butelki i mm, pluje i cuduje 😞 karmienie to koszmar 😞 jest marudna trze nosa od ponad dwyóch tygodni a kataru nie ma , wiec nie wiem co jest grane...
tylko raczki , ma problemy ze snem i jak zasypiała ladnie tak teraz tylko u mnie na rece szok 😞
Teraz tez jedna rejka pisze bo wstała i sama nie chce sie nawet bawić 😞 aj spadam zaraz na spacer moze jej przejdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja podzieliłam święta, jednego roku wigilia u teściów, druga u moich rodziców i trzecia u nas, a w pierwszys dzień świąt jedziemy do tej rodziny u której nie byliśmy na wigilii, bo jak miałam jeździć troche tu troche tam to stwierdziła ze to bez sensu bo wigilia ma być przyjemnością a nie żeby na samą myśl o niej mnie skręcało, drugiego roku zrobiliśmy losowanie do kogo najpierw jedziemy haha. Poszłabym na spacerek ale taka pogoda dziwna ze nie wiem czy bedzie padac czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Paninka napisał(a):
Diviana super zdjecie...moj m. wczoraj myszoskoczka albo koszatniczke Lilce chcial kupic 😮ale sie ne zgodzilam jeszcze teraz jak kota w domu nie ma to wogole tak smutno bez zwierzaka 🤨 🥴


Paninka jak Lila podrośnie to na pewno jakiegoś przytarga do domu 🙂 Ja i tata jesteśmy fanami kotów moi rodzice mieszkają na wsi i bywało że po 12 kotow mieli bo my wszystkie znajdy do domu ciągnęliśmy, tylko na wsi to można bo one sobie w stodole mieszkały, a jakbyś chciała słodkiego kociaka to moi rodzice co roku mają jakiś moit i sa takie śliczne, ostatnio znalazłam zdjęcia jak wyglądała Perełka kotek którego od moich rodziców do teściów zawieźliśmy taka maleńka wtedy była jak znajde to pokażę


divianko dziekuje bardzo ale nie chce kota...teraz szwagierka ma malutkiego kociaka to chodze i go mecze troche zeby zaspokoic swoja potrzebe posiadanie siersciucha ☺️ a kotka nie chhce bo jescze nie pogodzilam sie ze smiercia goski a predzej czy pozniej skonczylby jak meganka - pod kolami...tu z kazdej strony jest las - po srodku droga jezdza jak debile nie patrza a koty zawsze przelazily na druga strone i ginely... a to ze m. przywlecze jakies zwierzeta to jestem pewna...teraz na żako choruje ale wczoraj jak ogladalismy jedna sliczna to pan nam powiedzial 6 tysiecy plus klatka 😲
paninka, mój m. na imieniny miał mi kupic teraz kota, ale jednak zrezygnowałam... jeszcze nie czas... ale prędzej czy pozniej zdecyduje się, bo jakos nie wyobrazam sobie nie mieć zwierzaka w domu - całe 27 lat wokół mnie były zwierzeta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Divianka to sie zglosze do Ciebie jak zdecyduje sie na kociaka 😘

Pati lilka tez w zeszlym tygodniu takie cyrki przy jedzeniu odstawiala ze szok...a wczoraj jej przeszlo i najesc sie nie mogla... jak normalnie jadala 5 razy po 150 to wczoraj az 6 posilkow wsunela kazdy tak 150-180...poczekaj moze kilka dni, mysle ze wszytko wroci do normy 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...