Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Ale się kawkowo zrobiło 😉
Ja byłam na mieście sprawy pozałatwiałam, dodatkowego urlopu jest 4tygodnie 🙂 wolne mam do 5.02 🤪 ale pewnie minie nie wiadomo kiedy.....
Lydziaaa STO LAT dla Mimonka
Siehankowa budda 1klasa 🤪
Tosia usnęła, ja wstawiłam obiad, lecę powiesić pranie, zaraz Gabi przybędzie.... i jeszcze ze wszystkim w lesie jestem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milium napisał(a):
Witam!!!
Widze że choruszki u nas są, zdrówka dla Ksawierka i Julka, no i dla Tosiaczka bo widzę że też coś podłapała, ach te choróbska, no a dla Karolcik też przesyłam moc uzdrawiającą bo u Ciebie to już na całego widzę choroba się zadomowiła 😘 😘
Moniczek trzymam kciuki za pozytywne wieści od lekarza!!!
A my jutro na szczepienie chyba, bo jeszcze muszę zadzwonić czy moja doktorka będzie, już mi szkoda mojego króliczka jak sobie pomyśle co mu zgotuje na mikołajki, bidulek mój kochany napewno bedzie płakał znowu 😞
Diviana no teraz macie taki duży dom, że choinka napewno będzie imponująca możesz sobie zaszaleć 🤪, kominek, choinka... mmm super, a wigilia będzie u Was czy gdzieś jedziecie?
Ann Twoja historia z tą czekoladą milką schowaną w szafce tak mnie rozbawiła, przepraszam, ale od razu wyobraziłam sobie Twoją minę jak zobaczyłaś te podarunki, ja bym tak samo pomyślała jak Ty, ale z drugiej strony ona Cię odwiedzała więc przyszła z prezentami Ty niekoniecznie musiałaś coś mieć, no i w takiej głupiej sytuacji Cię postawiła, a co do gadżetów z euro2012 to są w realu widziałam wczoraj, a i oklask ode mnie i buziaka przesyłam 😘

Po pierwsze: Witam 🙂
Millium minę miałam naprawdę głupią 😁 Teraz też się już śmieję z tej sytuacji, szczególnie, że prezenty już mam i jestem umówiona na jutro 🙂, ale wtedy jak tu do was posta pisałam to głupio mi było okropnie. Dopiero jak m z pracy wrócił i mu całą historię opowiedziałam to mnie pocieszył i lżej mi się na duszy zrobiło 🙂 A dla ciebie również przesyłam buziaki i masz ode mnie oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę, że piszecie o Wigilii 🙂 My też spędzamy ją we własnym domku z dziadkiem i moim tatą 🙂
Diviana po przeczytaniu twojego posta wzięło mnie na wspominki 🙂 Właśnie w nocy z 5 na 6 grudnia ubiegłego roku zaszłam w ciążę, dowiedzieliśmy się w Sylwestra 🙂 Pierwszą naszą propozycją imienia dla chłopca był właśnie Mikołaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po reha. więc nad głową też pracujemy, a sam też trzyma więc jest ok.

Na reha. musiałam jechać, bo taka szpetna pogoda się zrobiła, ciągle lało. A jak wróciłam to słońce, więc poszłam po zakupy na obiad - dziś spaghetti i mam rosół z wczoraj. 🙂

Mama wczoraj zamówiła Julkowi leżaczek do 18 kg. Bo kurcze miałam huśtawkę z fishera taką fajną, ale nie dość że nie lubił w niej siedzieć, to w dodatku ona jest do 9 kg, więc zaraz była by za mała. Pożyczyłam więc koleżance, bo szkoda żeby się marnowała 🙂 Potem odda to najwyżej sprzedam, bądź chrzestna Julka się zauroczyła i planuje 😁 😁 😁 A ten 3w1 będzie miał na dłużej.
I dziś zamawiam krzesełko do karmienia, tylko muszę na spokojnie obejrzeć które 🤨 🤨

I powiem wam, że ten leżaczek 3w1 widziałam w Smyku po 350, a na all dużo taniej 🥴 🥴

Aa i miałam pisać, że dziś na reha go sadzała normalnie, oczywiście podtrzymywała go, ale trochę. 🤨 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja już ściągnęłam kurze, poodkurzałam, jeszcze podłogi przelece, a Lydzia widzę że wybyłaś z domu zamiast sprzatac 🤪 oj Ty, ja chyba tez ide na spacer a potem przelece te podłogi, jeszcze prasowanie matko, aha jeszcze pościel musze zmienic w sypialni, no nie wiem czy sie wyrobie,no nic uciekam jednak na spacer zanim nie zacznie padac.
A ja zamówiłam odbitki na allegro za 22 gr z przesyłką.
Ann dziękuję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wigilii to my u teściów, tak jakoś nie rozmawialiśmy wcześniej o tym, ona się zapytała Kuby, ten się zgodził, trochę się wkurzyłam, bo wolałam u moim, zresztą normalne, ale już trudno, w pierwszy dzień pójdziemy do moich.

A ja w ciąże zaszłam w naszą 3 rocznicę 28 listopada, z obliczeń kalkulatora 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Widzę, że piszecie o Wigilii 🙂 My też spędzamy ją we własnym domku z dziadkiem i moim tatą 🙂
Diviana po przeczytaniu twojego posta wzięło mnie na wspominki 🙂 Właśnie w nocy z 5 na 6 grudnia ubiegłego roku zaszłam w ciążę, dowiedzieliśmy się w Sylwestra 🙂 Pierwszą naszą propozycją imienia dla chłopca był właśnie Mikołaj 🙂


Ja zaszłam w ciąże 27 listopada a 6 grudnia zrobiłam test oczywiście był pozytywny taki prezencik na mikołaja 🙂 ach to były czasy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe a wiecie, że za dwa dni mamy jubileusz-rocznice 🤪 🤪 🤪
7 grudnia 2010 roku o godz. 16:53:47 Moniczek załozyła forum na brzuszku sierpnióweczki2011 🙂
witam!
właśnie zobaczyłam dwie kreseczki,czekałam i się doczekałam
z moich obliczeń wynika że dzidziuś będzie w sierpniu,ale to jeszcze musi potwierdzić lekarz...
póki co czekam na inne sierpniowe mamusie

🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninko dziekuję 🙂
Siehankowa no zdrówka dla Malego a dla Ciebie kochana wytrwałości 🙂
Marta jak tam Twoja Juleczka?
O i Madzi coś tu nie widziałam dawno 🤨
A propo wspomnień to ja dokładnie rok temu poczęłam swoją dziecinkę ☺️ 🙂 😁 😁 😁
i jak przeczytałam posta Moniki to ciarki mnie przeszły i buzia sie uśmiechnęła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.
Sprobuje doczytac ale nie obiecuje bo m wlasnie do pracy pojechal a Norbi spac nie moze.
Ciezki weekend za mna.Podjelam trudne decyzje,oby wyszly na dobre bo mam zbyt wiele do stracenia.
Czytam poki moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my po spacerku wkurzyłam się na maksa bo jakiś debil nas ochlapał wodą z kałuży ja cały płaszcz w kropki wózek też cały ułocony, od razu Foga przepraszam za stan przesyłki jaką otrzymasz bo też trochę w kropki jest bo pod wóżkiem ją miałam 😠
W aptece się nastałam bo nowy system mają i nikt go obsługiwać nie umie 😮 więc wróciłam w złym humorze
Justyna to trzymam kciuki by wszelkie decyzje wyszły na dobre
100 latek dla Szymona a zdjęcie superowe
No u nas według kalkulatora to 4 grudnia Ala była płodzona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...