Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Hehehe to się natknęli 😁 😁

hehe, a miny tych dwóch, na widok legitymacji pewnie bezcenny 😁

Hehe na bank, ale tak to jest po alkoholu - człowiek nie myśli logicznie 😮 😁 😁

bo pic to trzeba umiec 😜 nie no, żartuje - teraz tak mówie, nauczona własnymi błędami 🤪 🙃 😁 😁 😁 hehe, a jak człowiek był młody i głupi to lał i nie patrzył, a po chwili padał jak pies pluto 😁 😁 😁 😁 😁

Hehehe. Jedyny raz co się tak cholernie upiłam to moje 18 😮 Ale wtedy to był armagedon, Kuba mój był u wuja na feriach, a ja dzwoniłam i się żaliłam, że chrzestna dała mi pierścionek a on mi się w ogóle nie podoba - takie głupoty, a on to nagrywał i mi potem puścił, a najlepsze że ani słowa z tego nie pamiętałam 😁 Rano obudziłam się z guzem na głowie, bo siostra z tatą próbowali mnie na łóżko położyć i walnęłam o grzejnik. 😁 😁 😁

hahaha 🤪 🤪 człowiek po pijaku różne rzeczy gada i czasem lepiej, że się nie pamięta 😁 🙃

Hehe czasem lepiej 😁 😁 Ale Kuba następnego dnia dzwonił i mówił, czy pamiętam co powiedziałam, co robiłam i niby wkurzony, a nie miał o co, tylko tak specjalnie 😁 😁
Ja mam głowę słabą, ostatnio wypiłam na urodzinach Kanari i lampkę wina i już mi szumiało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

dobra, ja uciekam do wyrka, bo się rozmarzyłam wspominając stare dobre czasy 😁 a tak serio to ide troche polezeć, i poprzytulać się do mojego śpiącego m. 😉 bo i tak pospać nie pośpie, bo zaraz ksawi będzie cyca wołał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Hehehe to się natknęli 😁 😁

hehe, a miny tych dwóch, na widok legitymacji pewnie bezcenny 😁

Hehe na bank, ale tak to jest po alkoholu - człowiek nie myśli logicznie 😮 😁 😁

bo pic to trzeba umiec 😜 nie no, żartuje - teraz tak mówie, nauczona własnymi błędami 🤪 🙃 😁 😁 😁 hehe, a jak człowiek był młody i głupi to lał i nie patrzył, a po chwili padał jak pies pluto 😁 😁 😁 😁 😁

Hehehe. Jedyny raz co się tak cholernie upiłam to moje 18 😮 Ale wtedy to był armagedon, Kuba mój był u wuja na feriach, a ja dzwoniłam i się żaliłam, że chrzestna dała mi pierścionek a on mi się w ogóle nie podoba - takie głupoty, a on to nagrywał i mi potem puścił, a najlepsze że ani słowa z tego nie pamiętałam 😁 Rano obudziłam się z guzem na głowie, bo siostra z tatą próbowali mnie na łóżko położyć i walnęłam o grzejnik. 😁 😁 😁

hahaha 🤪 🤪 człowiek po pijaku różne rzeczy gada i czasem lepiej, że się nie pamięta 😁 🙃

Hehe czasem lepiej 😁 😁 Ale Kuba następnego dnia dzwonił i mówił, czy pamiętam co powiedziałam, co robiłam i niby wkurzony, a nie miał o co, tylko tak specjalnie 😁 😁
Ja mam głowę słabą, ostatnio wypiłam na urodzinach Kanari i lampkę wina i już mi szumiało 😮

hehe, jak ja bym teraz lampke wina wypiła, to chyba by mnie z podłogi zbierali 😁 ale takiego grzańca to bym się napiła...... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo myślałam, ze andzelika zgasi 😉
moniczek, no to wypadałoby ci podziękowac za załozenie wątku na brzuszku 🙂 bo az strach pomyśleć co by było gdybys tego nie zrobiła 😉
a tak w ogóle to dzień dobry 😉 ide szukac po necie pomysłu na obiad 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry ślicznotki 🙂
Moniczek brawa dla Ciebie za zalożenie forum możemy dziś świętować, chyba karmi pójdzie w ruch 🤪
Siehankowa no koledzy mysieli mieć niezłe miny na widok odznak ha ha ha 🤪
Co do upijania się to ja jeszcze nigdy nie byłam pijana i nigdy kaca nie miałam 😁 bo ja jestem z tych co zawsze wszystko pod kontrolą 😜
Siehankowa ponawiam moją propozyję odwiedzenia mnie 2 stycznia, zrobię jakiś obiadek a Wy będziecie mogli spokojnie odpocząć

A no i wczoraj za kazdym razem miałam to napisac i nie napisałam ☺️ wszystkie nasze sierpniowe mikolajki i mikołaje i elfiki są przecudne 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki diviana, będę pamiętać i mieć na uwadze 🙂 ale na razie sami zastanawiamy się jak to ogarnąc, bo na 9.00 rano mamy tam byc, a to w sumie 420km... i tez nie wiadomo czy nas tam zostawią czy nie... bo niby tylko do poradni mamy jechac, ale czasem z poradni na szpital kierują...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
O jaka dzisiaj miła rocznica 🙂 🙂 🙂 Moniczek ode mnie też masz oklask 😘
A ja dzisiaj jadę z Hanią do lekarza. Wizytę mam umówioną na 11.45. Martwi mnie przyrost wagi małej, a raczej jego brak. Mleka mam duzo, ale chyba złej jakości, bo malutka słabo przybiera. Dużo mnie kosztowała ta decyzja, dlatego się z nią ociągałam... Szczególnie, ze mała nie wygląda na głodną. Ale dziecko jest ważniejsze niż fakt, że nie moge się pogodzić z myślą, że będę musiała małą dokarmiać. Ja wiem, ze w karmieniu mm nie ma nic złego, że jak trzeba to trzeba, ale bardzo chciałam karmić małą przynajmniej do pół roku... Próbowałam zwalić słaby przyrost na skok, ale chyba nie ma się co łudzić. Zresztą zobaczę co mi powie pediatra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień Dobry 🙂
Widziałam, że Madzia do nas wróciła 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
A ja mam dzisiaj jakiegos doła. Jutro jedziemy na Wrocław i stresa mam jak cholera. 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 ja pikole, mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze 🥴
Moniczek oklask dla ciebie 😉 😘
Z naszych obliczeń wynika że Oliwka została splodzona 20 listopada 🙂 🙂 🙂 🙂 dzień owulacji i ciężkiej pracy nad powodzeniem naszych starań 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe tak mi się przypomniało, co do spłodzenia Julki. U nas w sumie nie wiadomo, opcje są dwie 9-11 listopad, albo 15,16-17 listopad. A to dlatego że końcem października przestałam brać tabletki. 30 dostałam miesiączkę.
I w sumie nie wiadomo czy owulacja była od razu (co sie zdarza przy tabletkach), czy potem. W każdym razie 16 listopada miałam wizyte u gina, by sie zbadać przed staraniami, a najprawdopodniej byłam już w ciąży 😁 😁 😁, tylko tak wczesnej że nic nie zauwazył 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzięki marta, katar stopniowo ustępuje 😉 przemyslec przemyślałam i jestem chętna, ale mój mały jezdzi jeszcze popsuty - czekamy na kuriera z chłodnica 😜 a dużym nie chce jechać, bo ksawiera musiałby do tyłu dać, a jakos wole miec go pod ręką 😉 ale jezeli propozycja będzie nadal aktualna to "na dniach" sie zjawimy 🙂
może jeszcze aniołka z oliwką wyciągne? 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
a dzięki marta, katar stopniowo ustępuje 😉 przemyslec przemyślałam i jestem chętna, ale mój mały jezdzi jeszcze popsuty - czekamy na kuriera z chłodnica 😜 a dużym nie chce jechać, bo ksawiera musiałby do tyłu dać, a jakos wole miec go pod ręką 😉 ale jezeli propozycja będzie nadal aktualna to "na dniach" sie zjawimy 🙂
może jeszcze aniołka z oliwką wyciągne? 🤪 😜


Czyżby pierwsza randka ? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
a dzięki marta, katar stopniowo ustępuje 😉 przemyslec przemyślałam i jestem chętna, ale mój mały jezdzi jeszcze popsuty - czekamy na kuriera z chłodnica 😜 a dużym nie chce jechać, bo ksawiera musiałby do tyłu dać, a jakos wole miec go pod ręką 😉 ale jezeli propozycja będzie nadal aktualna to "na dniach" sie zjawimy 🙂
może jeszcze aniołka z oliwką wyciągne? 🤪 😜


a gdzie chcesz nas wyciagać??????? 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
a dzięki marta, katar stopniowo ustępuje 😉 przemyslec przemyślałam i jestem chętna, ale mój mały jezdzi jeszcze popsuty - czekamy na kuriera z chłodnica 😜 a dużym nie chce jechać, bo ksawiera musiałby do tyłu dać, a jakos wole miec go pod ręką 😉 ale jezeli propozycja będzie nadal aktualna to "na dniach" sie zjawimy 🙂
może jeszcze aniołka z oliwką wyciągne? 🤪 😜


a gdzie chcesz nas wyciagać??????? 🤪 🤪 🤪

do marty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
siehankowa napisał(a):
a dzięki marta, katar stopniowo ustępuje 😉 przemyslec przemyślałam i jestem chętna, ale mój mały jezdzi jeszcze popsuty - czekamy na kuriera z chłodnica 😜 a dużym nie chce jechać, bo ksawiera musiałby do tyłu dać, a jakos wole miec go pod ręką 😉 ale jezeli propozycja będzie nadal aktualna to "na dniach" sie zjawimy 🙂
może jeszcze aniołka z oliwką wyciągne? 🤪 😜


Czyżby pierwsza randka ? 🤪

no przydałoby się, bo przeciez marta chce wyemigrować, więc pózniej może być cieżko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Mój mąż wynalazł sobie kolejną szkołę i właśnie się rejestruje 😮 😮 😮 on to chya do końca życia na studiach będzie

wieczny student 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
a dzięki marta, katar stopniowo ustępuje 😉 przemyslec przemyślałam i jestem chętna, ale mój mały jezdzi jeszcze popsuty - czekamy na kuriera z chłodnica 😜 a dużym nie chce jechać, bo ksawiera musiałby do tyłu dać, a jakos wole miec go pod ręką 😉 ale jezeli propozycja będzie nadal aktualna to "na dniach" sie zjawimy 🙂
może jeszcze aniołka z oliwką wyciągne? 🤪 😜


a gdzie chcesz nas wyciagać??????? 🤪 🤪 🤪

do marty 😁

Jeśli Martusia nie ma nic przeciwko, to my bardzo chętnie 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siehankowa a wogóle to mnóstwo kilometrów macie do Warszawy i to jeszcze na 2 jakbyś chciała przyjechać dzień wcześniej i przenocować to zapraszam, bo domyślam się że taka długa droga z maluchem to masakra a tak zawsze troszkę bliżej no i nockę byście mogli przespać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!
Sto lat dla wszystkich sierpniówek 🙂 Dziś pierwsza rocznica ....MOniczek - oklask za założenie wątku 🙂

Magda - ja już sama nie wiem. to jest pod mocniejszym ciśnieniem i po jedzeniu ze trzy, cztery razy jej chluśnie.... Jak nie przejdzie to w sobotę nasz lekarz przyjmuje więc pojedziemy.. a dziś zadzwonię do położnej zapytać. W nocy jak Jagoda jadła spokojnie i nie skakała po jedzeniu nie ulewało się ale już rano jak zaczęła fikać nogami to jż dwa razy jej bluzki przebierałam...

ann - powodzenia na wizycie 😘

Inez - Wam życzę powodzenia na i po szczepieniu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...