Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Witam kochane mamusie 🙂
U nas dzionek tak sobie minął, Wituś marudził cały czas a jak tatuś wrócił z pracy to poszedł spać i spi jak aniołeczek, co za małpeczka 🙂
A tak ogólnie to go kąpiemy o 19 kąpiel zależy od dnia raz ją lubi a raz sie wydziera wniebogłosy, potem karmienie do 20.30 i przeważnie spi do ok.24, potem pobudka o 3 i o 6 juz ma oczęta otwarte i koniec spania do 12, 13 zależy jaki ma dzionek, ale i tak jest lepiej bo wcześniej budził sie o 3 i oczy jak pięć złotych.
Co do zwolnienia to mój mąż brał na mnie opiekę ale tylko dlatego ze miałam cesarkę bo normalnie to lekarz powiedział ze by nie wypisał.
Kropelki stosowaliśmy na kolki sab simplex ale niestety nie podziałały więc teraz stosujemy lefax tez niemiecki ale jest duża poprawa, Wituś spi w nocy i sie nie pręży i nie męczy przynajmniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/65226774.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1154/65226774.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

aaa, jaka słodka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Divina - bardzo mi przykro z powodu zachowania twojego męża...
Foga - trzymam kciuki za jutro
Evelina - strasznie współczuję z tymi wymiotami! To musi być strasznie wyczerpujące fizycznie i psychicznie... Mam nadzieję, że faktycznie już więcej nie będzie wymiotować, skoro teraz lepiej!
Agusiak- zdjął mi szwy rozpuszczalne, a położna mówiła że one mogą się rozpuszczać nawet 30 dni. I możesz iść do swojego gina i poprosić o zdjęcie
Jola - wszystkiegoo dobrego Emilce z okazji 3 tygodni
Próbowałam was doczytać, ale sił mi już dziś brak. Więc idę się przytulić do M.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Kochaniutkie 🤪 🤪 🤪
Gratuluję wszystkim mamusiom, który nie zdążyłam pogratulować i zyczę duzo szczęścia i zdrówka dla maluszków 😁 😁 😁 😁
Mam nadzieje, że jeszcze mnie pamiętacie 🥴
Oliwka jeszcze w szpitalu ale mam nadzieje, że dzisiaj ja zabiore do domku, choc nie wiem na jak długo bo potem na Wrocław i chyba usunięcie nerki 😞 😞 😞 😞 😞 😞 A z dobrych wiadomosci to takie, że wazy juz 3kg 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Teraz troszke was poczytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!!!!

Lilka jak usnela wczoraj o 22 to obudzila sie dopiero dzisiaj kilka minut przed 7 🤪 🤪 🤪 ja niestety mimo 9 godzin nie jestem jakos specjalnie wyspana bo...co chwile wstawalam i sprawdzalam czy wszystko z nia ok bo jakos dlugo mi sie wydawalo 😮teraz zjadla i znowu drzemie 🙂 🙂 🙂

Aniolek wszystko sie ulozy!!! oliwka rosnie nabiera cialka i to najwazniejsze!buziaczki dla Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry mamusie 🙂

Aniołku oczywiście, że Cię pamiętamy. Co więcej trzymamy kciuki, żeby Oliwka zdrowo się chowała. A przybieranie na wadze świadczy o tym, że jest wszystko dobrze. Oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Aniołek trzymam kciuki za Oliwkę, zeby wszystko się dobrze ułożyło 🙂
Lydziaa super foteczka w awatarku 🙂 A czapa bombowa 🙂
A my dzisiaj wybieramy się do pediatry na kontrolę po skończeniu trzeciego tygodnia życia 🙂
Z gorszych wiadomości - Norbert ma jelitówkę i boję się o Hanię 😞 Ale mam nadzieję, że karmienie piersią i na tyle na ile to możliwe - ograniczony kontakt z bratem zapobiegną chorobie.
Załatwiłam też termin chrztu św. z księdzem - na 25 - cena 180,00 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

U nas nocka fajna 🙂 Tosia zasnęła wczoraj po 21 i obudziła się dopiero 3.15 a później coś koło 6 🙂 ale brzuszek znowu ją męczy 🤢 🤢 🤢 znowu nie śpi mimo że najedzona i przewinięta.

Lydziaa zdjęcie bomba a czapa jaka śmiechowa 🙂 śliczna pamiątka....
Ann Twoja córcia też śliczna i jaka modna 😉 Widzę że szybko ją chrzcicie a cena jeszcze nie taka wygórowana. To ksiądz ustalał ?? masakryczne te księdzowe cenniki a niby co łaska.... 😠 U nas w kościele na mieście to chyba z 300zł se życzy za chrzest 😮
Aniołek witaj życzę dużo zdrówka dla Oliwki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamusie i dzieciątka 🙂
Ja dziś od5 na nogach 🙂 po nakarmieniu małej kanapki męzowi do pracy zrobłam, posprzątałam w domku, nakarmiłam małą, zjadłam śniadanko, a teraz chwila aby doWas zajrzeć i mała drzemkabo spiąca jestem, a mała spi 🙂
siehankowa nasza Nadia też uwielbia kąpiel 🙂 jak ją otulę reczniczkiemmi jej ciepło niepłąze, ale za to fridy nie znosi.zanosimsię płączemm jak jejużywamy 😞
łydzia powodzenia na usg oby z Szymuś był zdrowiutki 🙂Ja prałam wszystko w Jelpie
Anioełek tak miprykro,że taksię męczycie po szpitalach 😞 Trzymam ogromnie kciuki,żeby wreszcie Oliweczka ustabilizowała się i ogromnie się cieszę,że ładnie przytyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
ann- może niech Norbert nie zbliża się za bardzo do Haneczki, a mleko mamy to przecież najlepsza ochrona

Tak ma właśnie zapowiedziane, ale niestety w dwóch pokojach z kuchnią ciężko uniknąć zupełnego braku kontaktu. Na razie Hania leży u siebie w łóżeczku, a Norbert w drugim pokoju. Gorzej jak jeszcze Igor zachoruję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Dzień Dobry

U nas nocka fajna 🙂 Tosia zasnęła wczoraj po 21 i obudziła się dopiero 3.15 a później coś koło 6 🙂 ale brzuszek znowu ją męczy 🤢 🤢 🤢 znowu nie śpi mimo że najedzona i przewinięta.

Lydziaa zdjęcie bomba a czapa jaka śmiechowa 🙂 śliczna pamiątka....
Ann Twoja córcia też śliczna i jaka modna 😉 Widzę że szybko ją chrzcicie a cena jeszcze nie taka wygórowana. To ksiądz ustalał ?? masakryczne te księdzowe cenniki a niby co łaska.... 😠 U nas w kościele na mieście to chyba z 300zł se życzy za chrzest 😮
Aniołek witaj życzę dużo zdrówka dla Oliwki 😘

Nasz ksiądz od razu wymienił stawkę za chrzest - nie było co łaska 😁 150 zł kosztuje sam chrzest, a 30 zł wpis do ksiąg parafialnych czy coś takiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Witajcie Kochaniutkie 🤪 🤪 🤪
Gratuluję wszystkim mamusiom, który nie zdążyłam pogratulować i zyczę duzo szczęścia i zdrówka dla maluszków 😁 😁 😁 😁
Mam nadzieje, że jeszcze mnie pamiętacie 🥴
Oliwka jeszcze w szpitalu ale mam nadzieje, że dzisiaj ja zabiore do domku, choc nie wiem na jak długo bo potem na Wrocław i chyba usunięcie nerki 😞 😞 😞 😞 😞 😞 A z dobrych wiadomosci to takie, że wazy juz 3kg 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Teraz troszke was poczytam 🙂

witaj aniołek 🙂
jak mogłybyśmy nie pamiętać 😮 😁 wczoraj zastanawiałam się co tam u Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...