Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Diviana wez ze soba najpotrzebniejsze awaryjne rzeczy dla siebie. Ja jak wychodzilam ze szpitala to byla mozliwosc ze maly jeszcze zostanie bo zoltaczki dostal.Do ostatniej chwili nie wiedzialam czy bede mogla zostac,wszystko zalezalo od sytuacji na oddziale. Mam nadzieje ze nie bedziesz miala daleko do szpitala gdybys nie mogla zostac 😞 nie wyobrazam sobie nawet nocy z dala od synka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Tylko że mi się wydaje że to jest tak że małą położą ale mnie już nie 😞 i będzie tam sama, przynajmniej tak mówili w szpitalu w którym rodziłam i potem się tylko przyjeżdża i pokarm dowozi. To myślicie że mnie razem z nią wezmą bo już w końcu nie wiem czy siebie też mam pakować 🤨

Diviana jak jeden z moich synów leżał w szpitalu to mogłam zostać, tylko oczywiście bez łóżka i spałam na stołku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, za jakiś czas na forum pojawi się z nami Kornelka7 to będzie nasza Kornelka z brzuszka 🙂 Pomogłam jej założyć konto bo miała małe problemy 🙂 Teraz akurat karmi Rysia ale jak skończy i się ogarnie to do nas zawita. Pozdrawia wszystkie mamusie z brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela dziekuję coraz lepiej 🙂 Rana na kroczu sie goi,jestem tylko ciekawa czy ten gronkowiec został zaleczony.
A my wczoraj bylismy z Filipkiem u lekarza,bo tak strasznie ulewa i mamy nowe mleczko,nutramigen,i widze już poprawę.Czy któraś z was stosowało może to mleko??Dzis też byłam zawieśc mocz Filipka i jutro beda wyniki.
Mam nadzieje,że u was wszystko w porządku.
Mój maluszek teraz śpi,i chyba tez sie zdrzemne.Postaram sie póżniej odezwać kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
no i po bioderkach- Szymek jest na pograniczu- ogólnie ok ale nie wiadomo w którą stronę to pójdzie więc pani dr zaleciła pieluszkowanie. A za 6 tygodni kontrola


nie martw sie to tak jak u nas 🙂 19 wrzesnia zobaczymy czy jest poprawa bo my się pieluchujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
no i po bioderkach- Szymek jest na pograniczu- ogólnie ok ale nie wiadomo w którą stronę to pójdzie więc pani dr zaleciła pieluszkowanie. A za 6 tygodni kontrola


nie martw sie to tak jak u nas 🙂 19 wrzesnia zobaczymy czy jest poprawa bo my się pieluchujemy.


no ja właśnie też wpakowałam mu pieluszkę-szkoda tylko, że jest tak ciepło i biedaczki muszą się parzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
no i po bioderkach- Szymek jest na pograniczu- ogólnie ok ale nie wiadomo w którą stronę to pójdzie więc pani dr zaleciła pieluszkowanie. A za 6 tygodni kontrola


nie martw sie to tak jak u nas 🙂 19 wrzesnia zobaczymy czy jest poprawa bo my się pieluchujemy.


no ja właśnie też wpakowałam mu pieluszkę-szkoda tylko, że jest tak ciepło i biedaczki muszą się parzyć


wiesz ja tez tak myślałam szczególnie ze u nas 4 piętro dodatkowo ciepło w domku, ale jest ok. Szymek ani razu nie miał odparzonej pupci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana - szkoda mi was, że musicie wrócić do szpitala. Mam nadzieję, że będziesz mogła zostać z Alutką. Życzę, żeby ten pobyt w szpitalu był jak najkrótszy 😘 😘 😘
Daniela - jak patrzę na twoją Tosię, a w zasadzie na jej rozwichrzoną czuprynkę to aż mi się paszcza śmieje. Słodziuchna jest niesamowicie. No i chyba zrobiłaś podwójny prezent na 40-tkę męża. Pierwszy - druga córcia, drugi - podobna do taty. Bo Gabi to chyba do ciebie bardziej podobna jest, prawda?
Mój małż tez w tym roku obchodził tą okrągłą rocznicę. I dodatkowo wybiło nam 10 lat po ślubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lydzia zdjęcia cudne. A Ty śliczna jesteś, choć Szymuś Cie przebija 🤪 🤪 🤪 Pieluszkowaniem się nie martw. My pieluszkowałyśmy się przez 4 tygodnie i jest super. Więc warto.

Diviana trzymam kciuki. Jak ja leżałam z Emilką w szpitalu. Spalam z nią na łózku, bo mimo że miała 2 lata dostała duże łózko i powiem ci że nikogo nie pytałam o zdanie, a nikt mnie nie wygonił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkie mamy i wszystkie dzieci 🙂
Najpierw podziekuję Magdalenie bo właśnie dzieki niej mogę sie odezwac. Nie jestem na bierząco a wręcz nie wiem nic. Dziś napisałam na brzuszku a potem dostrzegłam, że ostatni post napisała Pati 2 dni temu. To był szok niemal.
Dziewczyny ja chcę jeszcze raz Wam bardzo podziękowac za gratulacje, wsparcie, smsy, miłe słowa i za wszystko. Może najpierw powinnam złożyc gratulacje wszystkim mamom którym jeszcze nie gratulowałam więc GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA.
Postaram się zaglądac tutaj ale nie wiem czy dam radę byc na bierząco. Szczerze to powiem że raczej nie dam rady. Rysio jest spokojnym dzieckiem ale długo przy cycu przebywa a jak on śpi to ja zajmuję się domem i wszystkim innym 😉 Cieszę się że mogłam do Was tutaj dołączyc. Kurcze tyle chciałam napisac i wszystko mi gdzies uleciało. To chyba z radości 🙂
Może na początek tyle wystarczy. To moja pierwsza wolna chwila od powrotu do domu. Rysio ma dziś lenia i śpi cały dzień. Mam nadzieję że u Was wszystko w porządku, że zdrówka dopisują a maluchy sprawiają wiele radości.
Jeszcze podziękowania dla Diviany za pomoc w uzyskaniu kontaktu mailowego z madaleną. To jeszcze z czasu pobytu w szpitalu.
Pozdrawiam wszystkich gorąco 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka WITAJ 🙂

Jo-aneczka Gratuluję okrągłej rocznicy 🙂 I zgadza się Tosia podobna do męża ale Gabi też 🙂 Teraz może troszkę do mnie ale jak się urodziła to wypisz wymaluj mąż. Silne geny skubaniec ma 😁 😁 😉 😉

Marta słodkie foto w awatarku

A Tosia śpi dzisiaj cały dzionek, ciekawe co będzie w nocy..... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...