Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

siehankowa napisał(a):
daniela napisał(a):
No to co dziewczynki? Wszystkie się wypakowały więc chyba już nadszedł czas na przenosiny 😉

no chyba ze czekamy na ulala


Siehankowa ja zaglądam i tu i na brzuszka ale mam taki sentyment do brzuszka że tu mi jakoś dziwnie.... 😁 Trzeba coś zdecydować gdzie piszemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
WITAJCIE 🙂
MAM PYTANIE KTÓRE Z WAS UŻYWAJĄ TYCH KROPEL SAB SIMPLEX??I CZY NORMALNIE W APTEKACH MOŻNA JE KUPIĆ??


tylko w Niemczech w aptece są do kupienia. A ma je Jo-aneczka i Pati chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
daniela napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
WITAJCIE 🙂
MAM PYTANIE KTÓRE Z WAS UŻYWAJĄ TYCH KROPEL SAB SIMPLEX??I CZY NORMALNIE W APTEKACH MOŻNA JE KUPIĆ??


tylko w Niemczech w aptece są do kupienia. A ma je Jo-aneczka i Pati chyba

DZIĘKI 🙂


Na sierpnióweczkach są namiary a sprzdawcę od którego kupiła jo aneczka, ja też 🙂 Jeden dzień i są u Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
MAMUSIE UŻYWACIE SMOCZKÓW??
PROSZĘ ZDECYDUJCIE SIĘ NA JEDNO FORUM NIE DAM RADY SIEDZIEĆ NA DWÓCH 😞 😞 😞 😞

moniq, my uzywamy smoczka ortodontycznego Tomee Tippee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Witajcie. wkoncu udalo mi sie tu zalogować z pomocą admina. 🙂

Pati jaka sliczna ta twoja Nadia w avatarku.
Warto bylo tyle czekac na takiego skarba, a ty szczegolnie mialas tyle przezyc, ale juz sie wszystko unormowalo?


Dziękuję Jola 🙂
U nas po porodzie mała sporo straciła na wadze, i martwię się czy przybiera...choć wydaje się po ubrankach,i mąż po noszeniu na rączkach ,że rośnie. Dziś jak wstanie chce ją zważyć na wadze łazienkowej i zobaczymy...
Ogólnie odpukać nie narzekam jak do tej pory jedną noc nam troszkę pokazałą show ale nie taki straszny bo co 1,5-2 godziny wstawałam więc spokojnie, dla mnie to był show bo mała zazwyczaj 2-3 razy w nocy na jedzenie wstaje i się z nią wysypiam ...a tak to jest kochanym aniołeczkiem i najukochańszą córeczką tatusia, któremu rozum odjęło na punkcie córki 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniq1984 napisał(a):
MAMUSIE UŻYWACIE SMOCZKÓW??
PROSZĘ ZDECYDUJCIE SIĘ NA JEDNO FORUM NIE DAM RADY SIEDZIEĆ NA DWÓCH 😞 😞 😞 😞

Nie wiem jak na innych wątkach było to rozwiązywane (bo tylko kwiecień jest na brzuszku) ale dziewczyny na styczniówkach albo na marcówkach (nie pamiętam już) rozwiązały to tak, że zrobiły na brzuszku głosowanie nad przejściem, dały sobie tydzień na odpowiedzi i po tygodniu miały policzyć głosy. W sumie to w ciągu 2 dni już wszystkie były zdecydowane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusie a kładziecie już swoje Maluchy na brzuszku?
Jak często i na jak dlugo?

Pati Nasz Niuniu też spadł na wadze (z 3030g na 2780g),
a co więcej praktycznie po tym spadku nie przybierał.
Dlatego mamy zaleconą wizytę u pediatry - w poniedziałek nas umówiłam.
Rozumiem więc Twoje obawy i trzymam kciuki za Nadię 😘
U nas dodatkowo jest problem z pokarmem i nie wiem ile mały zjada tak naprawdę...
Ale nie poddajemy się 😁

Ubóstwiam ten nasz Cud Świata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Mamusie a kładziecie już swoje Maluchy na brzuszku?
Jak często i na jak dlugo?

Pati Nasz Niuniu też spadł na wadze (z 3030g na 2780g),
a co więcej praktycznie po tym spadku nie przybierał.
Dlatego mamy zaleconą wizytę u pediatry - w poniedziałek nas umówiłam.
Rozumiem więc Twoje obawy i trzymam kciuki za Nadię 😘
U nas dodatkowo jest problem z pokarmem i nie wiem ile mały zjada tak naprawdę...
Ale nie poddajemy się 😁

Ubóstwiam ten nasz Cud Świata 😁


Mapa ja kładę małą na swoim brzuszku-stykamy się brzuszkami ale nie leży ona długo w takiej pozycji raczej chwilkę, szybko się denerwuje....
takie trochę masło maślane napisałam ale chyba wiesz o co mi chodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa, ja Hanię od czasu do czasu kładę na brzuszek. Ona lubi taką pozycję. Uważam jedynie, żeby nie robić tego tuż po jedzeniu (ryzyko ulania jest większe).
Najczęściej na brzuszku leży na przewijaku, tak po kilka- kilkanaście minut jednorazowo.
Niektóre mamy pozwalają dzieciom spać w pozycji na brzuszku, ale opinie pediatrów na ten temat są podzielone. Ja póki co nie pozwalam Hani na sen w tej pozycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa ja staram się kłaść małą na brzusiu przed każdym jedzonkiem co by brzusio pomasowałą i żeby jej nie bolał 🙂 Wiadomo nie za każdym razem o tym pamiętam 🙂 A co do długości trzymania w tej pozycji to ja trzymam ją tak długo jak bardzo głośno nie płacze, jak stęka czy się siłuje to ją przetrzymuje ale jak już słyszę jej ostry krzykto wtedy odpuszczam jej 🙂 Ale zauważyłąm po tygodniu różnice na prawdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój Szymek w prost uwielbia spać na brzuszku 🙂 oczywiście robi to tylko w dzień i pod naszym nadzorem. Ale widzę, że ta pozycja przegania mu bączki, bo najczęściej jak się już obudzi to tylko słychać pyrkanie i czasami mamy też kupkę 🙂 Szymek pod tym względem jest przeciwieństwem Kuby, który nie cierpiał takiej pozycji i nawet na chwilkę nie pozwalał sobie na takie leżenie. Ale to dlatego, że miał stwierdzone napięcie mięśniowe w rączkach i nóżkach wzmożone a w tułowiu obniżone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny i Maluszki
skoro brzuszek ma zniknac 🤨 to takze postanowilam sie tutaj zarejestrowac 😜 😜
Ciesze sie ze bede mogla w miare mozliwosci Was podczytywac - dzis weekend wiec "wedrowki ludów" sie rozpoczely... 😉 no i ten czas to wreszcie tylko i wylacznie czas dla naszej Trójki 😁
Caluje Was mocno 😎 odezwe sie w tygodniu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam chwilkę dla siebie 🙂 Gabi w swoim pokoiku gotowa do spanka, Tosia też już lula chociaż po kąpieli nie obyło się bez prężenia i popłakiwania. Mam nadzieję że nocka będzie dobra....i mnie też jakieś doły dopadają.mąż mało mi pomaga a najgorzej że ciężko mi się przestawić że już nie mam takiego luzu, nie mogę wyjść wtedy kiedy bym chciała...... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiak napisał(a):
Cześć, Dziewczyny! 🙂
Tu agusiakowalczyk, teraz agusiak, żeby się tak nie objawiać ze swoim nazwiskiem 😉


Witaj Agusia ja czytałam co napisałaś na brzuszku 😉 oj ciężko mi będzie Tam nie zaglądać.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoro wszystkie na mamuski przechodzimy to ja tez jestem 😉 chociaz smutno mi jakos bez brzuszka 🙃 ogromny senstyment mam do okresu ciazy i czasu spedzonego z Wami na brzuszkowym forum 😜 Lilka spi az boje sie zeby nie zapeszyc ale dzisiaj ani razu sie nie prezyla i nie marudzila, mam nadzieje ze dzisiaj kolejnego wieczoru nie spedzimy na noszeniu i masowaniu obolalego brzuszka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
agusiak napisał(a):
Cześć, Dziewczyny! 🙂
Teraz agusiak, żeby się tak nie objawiać ze swoim nazwiskiem 😉


Witaj Agusia ja czytałam co napisałaś na brzuszku 😉 oj ciężko mi będzie Tam nie zaglądać.... 😁

Dzięki.
Ja też mam sentyment do czasu ciąży... Tak sobie myślałam, że na pewno będę tęskniła za moim brzuszkiem!
W dodatku bez niego paradoksalnie wyglądam grubo! 😲 ...bo przy nim to wszystko wydawało się mniejsze, a teraz wielkie babsko jestem. Ale to nic 🙂 Jak patrzę na Szymonka, to nie przejmuję się ani rozstępami, których jest więcej niż myślałam, ani spodniami, które wchodzą do połowy uda, ani obwisłym brzuchem. 😜
A ja pochopnie skasowałam swoje konto na brzuszku 😞 jakoś tak odruchowo... 😞 ...więc teraz moje wpisy tam to 'gość' 😞
A Szymonek nie leży na brzuszku, bo ma jeszcze kikut, ale ogólnie pozycji na ramieniu do odbijania też jakoś specjalnie nie lubi... Za to dźwiga główkę tak mocno! I długo trzyma!

Ogólnie jestem zdania, że ciąża to napiękniejszy okres w życiu kobiety! A poród to najwspanialsza rzecz na świecie! wraz z całym swoim bólem i niewyobrażalnym szczęściem! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...