Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Dziś rano na pieluszce nie było plamki 🤪 Ale i tak zawozimy mocz malutkiego na badania. Mamy tak robić do poniedziałku a potem powtórne badanie krwi. Musieliśmy obudzić małego o 5 i założyć mu woreczek i czekać aż zrobi siku. Tak słodko spał bidoczek 🙂

miłego dnia 😘

[color=red]Wituś STOOOO LAAAAAAAAAAT[/b[/color]]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez, ale jak zakłada się ten worek to nie trzeba czekać i pilnować 😉 Ksawier jak miał zakładany w szpitalu to ja normalnie na to pampersa zakładałam...
diviana, anegdotka o księdzu i zakonnicy swietna 😁 co do prezentu to tez myślałam o ksiązce, ale chyba jednak skorzystam z pomysłu madaleny i kupie te puzle 🙂
marta, urocza ta twoja majeczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Przepraszam, że się nie udzielam ale dopadł mnie spadek formy fizycznej i psychicznej..... ech jakoś nie mogę się ogarnąć.. jak piszecie, że juz z rana macie wszystko posprzatane, poprasowane, to mnie myśli nachodzą, że nieporadna jestem........Jagoda śpi jak zając pod miedzą, co chwila się wierci i co zacznę coś robić to już mała nie śpi... o prasowaniu nie wspomnę...
a od dwóch dni w nocy cały czas się kręci, mruczy i śpi bardzo niespokojnie... już sama nie wiem co jest.............

Przepraszam, za żale...

aa i sto latek dla Witusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
ann5353 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
ann5353 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
dziewczyny, szukam prezentu dla 16-miesięcznej dziewczynki i 7,5-letniego łobuza 😜 jakieś propozycje? 😉

Jeśli chodzi o Alanka to zależy na jakim jest teraz etapie. Mój młodszy 5,5 letni syn chciałby dostać duże figurki Gornitów, lub tor do HotWheelsów 🙂
A dla Olivki to nie wiem... Ale mojej chrześnicy jak miała niecałe 2 latka kupiłam wózek dla lalek 🙂

dzięki ann, wózek olivka na roczek dostała, a u alanka etep gornitów na szczęście juz minął 😉

To może kuchnie... A dla Alanka robota...

ooo, kuchnia to jest myśl, bo mała lubi "sprzątac, gotowac" 😁 a alanek lubi oglądac national geografic, czytac książki i zwierzetach, malowac...


siehankowa dla Alanka polecam takie puzle kuliste teraz są na topie, i jak dla mnie fajna rzecz 🙂 http://allegro.pl/ravensburger-96-el-kul-globus-dla-dzieci-nowe-i1889745577.html


W pierdonce są ale ceny nie pamietam chyba taniej niz na aukcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa to u Was w szpitalu widocznie jakieś super woreczki mają 😜, bo my też raz założyliśmy pod pampersa, ale niestety więcej siuśków było na pampersie niż w woreczku 🤢

Foga nie martw się, ja też nie jestem tak zorganizowana jak inne mamy. Jakbyś zobaczyła co się u mnie w domu dzieje...aż wstyd. Ale niestety mój synek nie daje mi nic zrobić...rączki cały czas albo spacer.

Dziewczyny podaję linka do pomysłów jak można inaczej podać ziemniaki:
http://palcelizac.gazeta.pl/palcelizac/56,110783,10603171,Nie_tylko_frytki.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga dobrze ze zajrzalas,martwilysmy sie o Was 😘 😘
Tak jak mi Pati kiedys napisala,jak ma sie dola to ladowac na forum.Chociaz tez mialam moment ze musialam pobyc sama ze soba,wyciszyc sie.
Nie jestes nie poradna.Ja tez mam czesto taki burdel w domu ze modle sie zeby nikt nie wpadl nie zapowiedzianie.
My chyba tez mamy swojego rodzaju skoki rozwojowe.Raz mamy sile i ochote zrobic wszystko,a za kilka dni deprecha.Przynajmniej ja tak mam 🙂
Jagoda nie dlugo stanie sie bardziej samodzielna,zajmie sie soba a ty bedzesz miala czas dla siebie.
Takze glowa do gory 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta dzięki za przepis 😘 😘 😘 i jaki dokładny 😁 🙂 a córcia pierwsza klasa 🙂 super
Diviana 😁 😁 dobra ta opowieść gdzie Ty to wynajdujesz??
Aniołek moja krzyczy jak przysypia a jej smok wypadnie a tak to cichutko aguuu mówi

Ja już po zakupach ale sie wkurzylam bo bankomat nieczynny a w banku kilometrowa kolejka i nie kupiłam tego co chciałam 😠
U nas pogoda dzisiaj ładna, słonko swieci 🤪 a Tosia na dworku się wietrzy

Milium STO LAT DLA WITUSIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj...... już sama nie wiem co się dzieje...... zawsze miałam w chacie porządek i nienawidzę jak jakiś paproch jest na podłodze a już nie daj Boże na białych skarpetkach widać ślady brudnej podłogi a teraz muszę łapać chwilę by chociaż kromkę zjeść... a jak sprzątać.. też w biegu.. jak tylko maleństwo uśnie to sama nie wiem co w pierwszej kolejności zrobić... i wychodzi na to ze zrobię niewiele... Dobra, już nie marudzę... idę może uda mi się chociaż pościel zmienić.....
Dzięki dziewczyny ny za wsparcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
foga a komu masz sie zalic jak nie nam....ja wczesnie mam wszystko zrobione bo Lila spi do 10 i ja wczesnie wstaje poza tym mamy tak male mieszkanko ze balagan wydaje sie ogromny ale 10 minut i posprzatane 😜 😜 🙃 🙃 prasowac lubie bardzo wiec traktuje to jako przyjemnosc...w koncu dojdziesz do wprawy mala bedzie starsza i mniej wymagajaca i uda Ci sie wszystko poukladac 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
Aj...... już sama nie wiem co się dzieje...... zawsze miałam w chacie porządek i nienawidzę jak jakiś paproch jest na podłodze a już nie daj Boże na białych skarpetkach widać ślady brudnej podłogi a teraz muszę łapać chwilę by chociaż kromkę zjeść... a jak sprzątać.. też w biegu.. jak tylko maleństwo uśnie to sama nie wiem co w pierwszej kolejności zrobić... i wychodzi na to ze zrobię niewiele... Dobra, już nie marudzę... idę może uda mi się chociaż pościel zmienić.....
Dzięki dziewczyny ny za wsparcie 🙂


Kochana jak bym siebie czytała...wczoraj o 17 jadłam pierwszy posiłek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów zapomniałam się przywitać ☺️

DZIEŃ DOBRY

Mimon śpi, to mogłam odpisać 🙂
U nas też dziś zimno chyba zima zbliża się wielkimi krokami (ja nie chcę!!!)
Nocka jak zwykle pobudki co 1:50, 2 i nawet ponad 3 wytrzymał nie wiem od czego to zależy- chyba lubi sobie pocysiac w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy wasze maluchy reagują już na zwierzaki domowe? Szymon od paru dni zagląda na naszego mopa 🙂 (psa) i robi wielkie oczy 🙂
No i po zabawki też wyciąga łapki a jak mu dam coś do rączek to od razu w buzi ląduje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję 😘 😘 😘
Lydzia da proszę znać jak dojdzie suknia bo ta pinda moja siostra wysłała, owszem ale.... zwykłym listem i teraz boję się czy na pewno do Ciebie trafi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lydzia u nas kot przyłazi do Alicji szczególnie gdy płacze to chce zobaczyć co sie dzieje, jak przylezie to ją wącha przez co smyra ją swoimi długimi wąsiskami wtedy alicja wciąga pięść i kota w łeb, robi to nieświadomie raczej wyciąga łapę w kierunku w którym ją coś łaskocze ale kot już kilka razy dostał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a moja kocica boi sie Lilki 😁 😁 😁 jak mala zaczyna plakac to kot w panike wpada i przy drzwiach sie drze zeby ja wypuscic...za to bardzo lubi jej szafe, ubranka i pieluszki...jak tylko szafa jest otwarta to zaraz tam siedzi... ale jak mala nie placze to sie toleruja bez problemu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/sdc11382n.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7976/sdc11382n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka u mnie na początku też tak było że kocica uciekała a teraz przyłazi, w dodatku uwielbia spać w kołysce i wie że może tam pospać jak już Ala śpi po kąpieli bo jej kocyk wkładam i jest przeszczęśliwa, a jak ją przypadkowo zamknęłam w wiatrołapie gdzie stoi wózek wchodze a kot w wózku zadowolony śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja się czuję nieporadna, mam jakiegoś strasznego lęka przed jeżdżeniem samochodem i nie wiem skąd się to wzięło 😞 kiedyś jeździłam bardzo dużo prawojazdy mam już 10 lat, robiłam po 60 km dziennie i było ok ale jak się przeniosłam do Warszawy to nie miałam samochody jeździałam tylko sporadycznie u rodziców, później wszędzie z mężem i on prowadził, postanowiłam że się w drożę i to było przed ciążą pojeżdziłam troszkę na trasie, w ciąży się bałam i teraz też 😞 jak była moja mama to pojechałam z m do pobliskiego sklepu ale z małą się boję i przez to czuję się uwiązana, dziś np mam do okulisty z małą i zamówiłam taksówkę nie dość że mnie to dużo wyniesie to zła na siebie za tą nieporadność jestem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana u mnie wozek w garazu stoi (nosidelko tez) teraz juz jest za zimno ale jak noce byly cieplejsze to meganka cale noce tam spala 😁 😁
co do prawka to ja w ciazy zdalam, pod koniec wogole nie jezdzilam juz bo sie nie iescilam a teraz nie mam czym...boje sie ze jeszcze troche i nie przelame sie juz zeby wsiasc i jechac...szwagierka teraz na kurs chodzi i czasem z nia testy rozwiazuje...masakra ile od marca juz zapomnialam przez to ze nie jezdze ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...