Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

jo-aneczka napisał(a):
To ja jeszcze przed pójściem spać zapytam mamusie dzieciaczków, które skończyły już 3 miesiące.
Czy wasze dzieci leżąc na plecach mają wysoko uniesione nóżki i jednocześnie złączone na klatce piersiowej (albo w buzi) rączki?
Bo ja słyszałam, że niemowlęta po skończeniu 3 miesiąca to przez większość aktywnego dnia powinny przebywać w takiej pozycji. Moja Hanka łapki trzyma często złączone (głównie próbuje je zapakować do paszczy), ale nóżki to zwykle wyprostowane ma a nie uniesione.
Pewnie odpowiecie mi dopiero jutro, więc póki co się pożegnam.
Do jutra

Jo-aneczka, Ksawier prawie cały czas łączy obie rączki, czesto udaje mu sie nawet przepleść paluszki, pcha obie łapki do buzki. Nóżki tez prawie cały czas trzyma w gorze noi non stop sie dzwiga leząc tzn. podnosi główke razem z nóżkami 🙂 noi leżąc na macie upodobał sobie jednego wiszącego misia i łapie go łapkami, a następnie przyciąga i wpycha do buzki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marysia bawi się rączkami i najchetniej dwie na raz miałaby w buzi i dużo się bawi nimi, przedmioty typu coś wiszącego i cienkiego łapie i też wsadza do buzki a nóżki trzyma faktycznie podniesione ale nie ciągle 🙂a jakie ma je silne 🙂
oj ale dziś też mnie wykończyła, najpierw wymusiła wcześniej kąpiel(19) a potem do 21;45 bujanie na rączkach i co ja ją do łóżeczka to ona oczy szeroko otwarte, aż się popłakałam 😞
Trzymajcie kochane kciuki od poniedziałku zaczynam uczyć ją spania w łóżeczku przez noc obyśmy dały radę!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniq możemy sobie rączki podać. Tymek ma tak samo, tylko go odłożę do łóżeczka lub po po prostu na czymś na płasko to oczy jak 5 złoty 😮 W dzień śpi u mnie na rękach, czasami jak już głęboko zaśnie to kładę na kocyku na brzuszku (też działa) a w nocy śpi koło mnie na boku mocno we mnie lub w m. wtulony.
Jo-aneczka Tymek od jakiegoś czasu jak go kładę to nóżki mocno zadziera do góry i tak trzyma.

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry u mnie dzień rozpoczął sie dziś o 4.30, jedziemy dziś też do okulisty z tym ropiejącym oczkiem a tak mi się nie chce
Inez trzymam kciuki za Tymonka miejmy nadzieję że to od tej mieszanki co mu na noc podawaliście
Miniq Ala w dzień śpi bardzo mało na spacerze a oprócz tego jak jest dobry dzień z 3 razy po pół godz maksymalnie, ale ona je co 2 godziny dłużej nie wytrzymuje
Milium dobrze mieć w takiej instytucji swojego człowieka
Moniq powodzenia w nauce spania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Moniczek
nie wiedziałam,że miałas z Tosią takie przejscia ja tylko o zapaleniu płuc ...i to moje głupie pytanie przepraszam.....Trzymam kciuki za Tosię aby zdrowiutko się chowała 🙂
A u nas od wczoraj jakas masakra 😞 niemal cały dzien płaczu i na rączkach a nigdy tak nie było... 🤢 🤢.myślałam,że to brzusio, a po wieczornym karmieniu Nadi puściła 5 bełtów pod rząd i z ulgą usnęła...spała do 23 nakarmiłam ja mm bo stwierdziłam,że muisiał jej sos pomidorowy z pulpetow zaszkodzić i nie chciałam aby w nocy cierpiała...zjadła tylko 60 i spała do 4.30 zjadła z jednego cyca i spała do 7 poprawiła drugim cycem puściła kilka beków z ulaniem i teraz śpi...
Czy to możliwe że była taka marudna bo ten brzxusio jej dokuczał bo zjadłam ten sos pomidorowy?
Zresztą znów chciała kupke zrobic a nie mogła więc byłam pewna,że to to a,e teraz sama juz nie wiem...
już zęby podejrzewam, pukam ale nic kazałam kupic bobodent posmaruje i zobaczymy...
Siehankowa jak tam uczulenie na pupci Ksawiera? My wczoraj w mące ziemniaczanej kapaliśmy zobaczymy...
jo aneczka jak wanienka testowałaś już?
marta lion Ty masz nawiedzona pediatre, a ja hu...wą co pytam to zbywa mnie 😞 moja nadi tez chrypke ma 😞 od niedawna jakby jej przeszło i dziś znow od nowa i nie wiem czy to od wczoerajszego płaczu czy może od tej wioptkości? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

My własnie zaczęliśmy dzień, pogoda jak u nas zawsze słoneczna to teraz szaro buro. 🤢

Czas wstać z łóżka coś ogarnąć. I pampersy się kończą.

Ps. Widziałam, że są w promocji w Auchanie i Tesco taka duuża paka za nie całe 100zł. (Pampers oczywiście).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati, możliwe że ten sos Nadii zaszkodził, każde dziecko reaguje inaczej, Ksawierowi np. sos nie przeszkadza... a wysypka już zeszła - pupcie smarowałam standardowo linomagiem a tą wysypke punktowo sudokremem i zeszło, noi ze 2 razy tylko mąka ziemniaczaną. Wysypka została teraz tylko na buzce i tak się zastanawiam czy mozna punktowo posmarować sudokremem? czy jednak lepiej tego nie wysuszać a nawilżać? bo i tak takie suche te policzki ma przez tą wysypke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
dzięki za wszystkie odpowiedzi co do pozycji dzidziusiów.
Hmmm, w takim razie chyba Hanka w tym względzie spóźnia się w stosunku do rówieśników. Nóżki unosi i też nimi wierzga, ale jednak przez większość czasu ma je opuszczone luźno.
Pati - jeszcze nie testowałam. Ja w domu mam zwykłą wanienkę a flexi kupiłam na wyjazdy.
Korzystając z długiego weekendu dziś wyjeżdżamy, więc wieczorem wypróbuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
]Ja tam odpowiem dziś, choć nie wiem czy na moją odpowiedź czekasz.
Więc Julka jak leży to głównie trzyma nóżki w górze , właściwie cały czas. Czasem unosi dupkę też. I ostatnio (ale moze maks od tygodnia) łączy rączki dokładnie jak piszesz. Na klatce złożone słodko wygląda wtedy. A czasem łapki spotykają się w paszczy 😁 😁 😁

Papatki dobranoc 🙂


Marta, no co ty 😮 😮 😮
Wiesz, że ja głównie na twoje odpowiedzi czekam, zwłaszcza, że teraz dodatkowo jedziemy na tym samym wózku 😞
Buziaki dla ciebie, mam nadzieję, że dziś masz lepszy humor 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Siehankowa - dzięki 🙂, oby pogoda się nie zepsuła

no właśnie, bo u nas wczoraj jeszcze piękne słoneczko, a dziś juz mglisto i ponuro a do tego tylko 3stopnie - brrr 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Siehankowa Julek, jak miał wysypkę na twarzy to smarowałam normalnie Sudocremen i przemywałam rumiankiem. U mnie pomogło. 🙂 🙂

oo, to w takim razie też spróbuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...