Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

A u nas był płacz straszny...
Posmarowałam Niuniowi nóżkę altacetem i słodko się żaląc usnął mi na rękach.
Jak go odkładam płacze okrutnie także śpi na mnie - mój Bidulek...

a ja taka głodna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Justyna891 nie, nie biore a co?


pierwsze co mi do glowy przyszlo ze moze byc od tego 🙂 to podobno czesty skutek uboczny

Ja nie brałam nigdy wiec napewno nie od tego chociaż teraz chciałam brac, ale ten mój nie był zadowolony 🤢 wiec nic nie biore.

A ta lekarka mi powiedziała, że jej znajoma co do niej przychodzi na wizyty urodziła dziecko w kwietniu, a teraz jest w ciązy w 5 miesiącu i dopiero się dowiedziała o tym, chodź chodziła do lekarza skarżyła się że źle się czuje, ma zawroty głowy płacze... to jej powiedziała, że to depresja poporodowa, okresu nie miała a tylko 2 razy się nie zabezpieczała i wyszło jak wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie Jola nie ciekawa sytuacja 🤢 tylko dwa razy albo az 2 razy 🤢 🤢
a to ginekolog jej nie badal?? ciezko tak dlugo w nieswiadomosci zyc o ciazy 😲
szczerze ja bym sie zalamala chyba gdybym tak szbko zaszla,tym bardziej ze po cc jestem 🤢
mapa jak dla mnie super 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny fajne te zabawki,ja też zaczynam się zastanawiać co zakupić - pomału czas
czytam że niektóre z Was muszą do pracy wrócić - ciężka sprawa,moje starszaki też musiałam zostawić z babcią ech....teraz strasznie się cieszę że mogę być w domu
Justyna
pomysł ze spirytusem i żwirem nie do wyjęcia haha,może rozważę bo jakoś nie mam pomysłu na anty
milium wózeczek fajny - ja mam podobny dla Bartka i jest bardzo wygodny,a jak "bogaczykom"nie odpowiada to ich problem - będzie dla Witusia
Mapa Maciuś duży chłopiec - jest co nosić
Pati ja pierwsze łyżeczki kupowałam miękkie a potem warto zwrócić uwagę żeby nie były zbyt szerokie
a naczynia mam dla dzieci z melaminy

oj coś to czytanie marnie mi idzie i Tosia coś marudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa jak dla mnie też fajnie wygląda 🙂
Marta no no pierwszy raz się bawiłaś tym lukrem plastycznym? i efekt super
a możesz krok po kroku napisać jak robiłaś tort?? ale tak na prawdę ze szczegółami bo ja noga totalna a Gabi ma po świętach urodzinki 6ste to bym jej coś wymodziła....jak znajdziesz chwilkę nie mówię że teraz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann- jak napisałaś o tej zalewajce to od razu pomyślałam, że dziewczyny będą pytać co to 🙂
Jak dla mnie to zalewajka różni się tym o d żurku, że w zalewajce ziemniaki pływają (tj są gotowane w zupie) a w żurku są gotowane osobno i tłuczone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):

Ukończyłam AE w Katowicach 🙂


Ann- ja też. No to jest nas więcej 😉 No bo jeszcze Marta jest mega ścisła - matematyk no i chyba Madalena - nie wiem , ale tak myślę (z racji zawodu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martuś jaki "pyszny" tort - zdolniacha z Ciebie....trzymam kciuki za Juleczkę
Jola może to tymczasowe dolegliwości związane z ciążą a teraz z noszeniem maleństwa to przecież dodatkowe obciążenie kręgosłupa
a mleko mój m próbował teraz przy Tosi bo nigdy wcześniej się nie zdecydował
Mapa łóżeczko super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
Mapa jak dla mnie też fajnie wygląda 🙂
Marta no no pierwszy raz się bawiłaś tym lukrem plastycznym? i efekt super
a możesz krok po kroku napisać jak robiłaś tort?? ale tak na prawdę ze szczegółami bo ja noga totalna a Gabi ma po świętach urodzinki 6ste to bym jej coś wymodziła....jak znajdziesz chwilkę nie mówię że teraz....


Ja też się przyłączam do prośby Danieli. Ja mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o jakiekolwiek wypieki, ale ten twój tort jest taki ładny, że aż samemu chciałoby się spróbować.
Może odkryję w sobie nowe powołanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Marta no no pierwszy raz się bawiłaś tym lukrem plastycznym? i efekt super
a możesz krok po kroku napisać jak robiłaś tort?? ale tak na prawdę ze szczegółami bo ja noga totalna a Gabi ma po świętach urodzinki 6ste to bym jej coś wymodziła....jak znajdziesz chwilkę nie mówię że teraz....
Daniela tak pierwszy raz i z dużą pomocą smsową Karolcik udało się. Powiem cie że nawet dobry wyszedł bo wbrew wszystkiemu nie był taki słodki jak się spodziewałam. Ja jadłam a nie lubię słodkiego 🙂
Mapa smak 🙂 Ciemny biszkopt z śmietankowym kremem budyniowym i wiśniami 🙂
Specjalnie dla Ciebie środek:
[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/PB090011.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
ann5353 napisał(a):

Ukończyłam AE w Katowicach 🙂


Ann- ja też. No to jest nas więcej 😉 No bo jeszcze Marta jest mega ścisła - matematyk no i chyba Madalena - nie wiem , ale tak myślę (z racji zawodu)
Ja kończyłam Uniwersytet Wrocławski - oczywiście matematykę i AE w Poznaniu (informatykę dla nauczycieli).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
smietankowy z wiśniami mniaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmm 🤪 🤪 🤪


Jeżu Marta, ja też dołączam się do Moniczka: mnnnniiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm.
I widzę, że wszystkim smakował bo już dużo zniknęło 😉
Ale mi zrobiłaś smaka, poczekam na małża i wyślę go do pobliskiej cukierni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek, a twoja Tosia w avatarku wygląda jakbyście jej na buźce minę klauna wymalowali 🙂
Dopiero jak się przypatrzyłam to widzę, że to smoczek 😁 😁 😁
Fajne zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Moniczek, a twoja Tosia w avatarku wygląda jakbyście jej na buźce minę klauna wymalowali 🙂
Dopiero jak się przypatrzyłam to widzę, że to smoczek 😁 😁 😁
Fajne zdjęcie 🙂


a dziękuję 🤪 - moje córeczki kochane a ta starsza to taka zazdrosna 😮 😮 😮
jak mi powiedziała że już jej nie kocham bo mam Tosię to prawie z krzesła spadłam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...