Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No ja wróciłam ze spacerku, 2 godzinki byliśmy ale zimnica jak nie wiem co, brrr.
Daniela moja mama pochodzi z Bydgoszczy i ja zawsze jak byłam mała to też szorowałam buty, a potem dostawałam tam prezenty, jak szorowałam te buty to tak byłam przejęta ze całą szafę butów wyszorowałam każdego w rodzinie, żeby mikołaj nie zobaczył przypadkiem jakiś brudnych i nie pominął naszego domu- taka głupia byłam 😮
Diviana haha no w sumie racja nie będzie napierdziany 🤪
A co do używanych smoczków to siostra mojego m też przywiozła po swojej córce smoczki dla Witusia używane i staniki używane do karmienia mi przywiozła, powiedziałam mojemu m no tak przyjechała do Polski do biedoty to wyczyściła szafe ze zbędnych rzeczy, oczywiście wszystko wyrzuciłam, bez przesady stać mnie na stanik i smoczek.
A ja mam dzisiaj pierogi ruskie teściówka wczoraj przywiozła wiec nie musze robić obiadu, ale za to jutro mam dzien sprzątania bo moja rodzinka przyjeżdża, to zeby wiochy nie było ze taki syf haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

ann5353 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
O kurczaczki to ja zawaliłam wersję dla pułku wojska chyba ten rękaw to na cały piekarnik wyszedł bo ja dałam piersi z kurczaka 🤪 ziemniaki, paprykę, pieczarki i cebulę 🙂 Wszystko przyprawiłam. I teraz czuje zapachy w całym domu 😉 Już nie mogę się doczekać mniam mniam 🙃
Dzięki lydzia i daniela za rady 🙂

Możesz trochę do Myszkowa wysłać 🤪 Bo u nas dzisiaj zalewajka 🙂
Tak to smacznie opisujecie, że też się jutro skuszę 🙂 🙂 🙂


ann
wiesz ja ostatnio stwierdziłam, że nie potrafię robić małych porcji bo przyzwyczajona jestem. Szkoła mojej mamy. Ona zawsze żeby nakarmić naszą całą domową ferajnę musiała gotować w największych garnkach i składniki z przepisu też mnożyła razy kilka bo inaczej głodni chodzili, szczególnie moi bracia i tata 🙂 No bo ja to inna bajka zresztą widać po mnie hehe 🙂 oki idę jeść 🙂 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
O kurczaczki to ja zawaliłam wersję dla pułku wojska chyba ten rękaw to na cały piekarnik wyszedł bo ja dałam piersi z kurczaka 🤪 ziemniaki, paprykę, pieczarki i cebulę 🙂 Wszystko przyprawiłam. I teraz czuje zapachy w całym domu 😉 Już nie mogę się doczekać mniam mniam 🙃
Dzięki lydzia i daniela za rady 🙂

Możesz trochę do Myszkowa wysłać 🤪 Bo u nas dzisiaj zalewajka 🙂
Tak to smacznie opisujecie, że też się jutro skuszę 🙂 🙂 🙂


ann
wiesz ja ostatnio stwierdziłam, że nie potrafię robić małych porcji bo przyzwyczajona jestem. Szkoła mojej mamy. Ona zawsze żeby nakarmić naszą całą domową ferajnę musiała gotować w największych garnkach i składniki z przepisu też mnożyła razy kilka bo inaczej głodni chodzili, szczególnie moi bracia i tata 🙂 No bo ja to inna bajka zresztą widać po mnie hehe 🙂 oki idę jeść 🙂 🤪 🤪


No to smacznego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
madalena20 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
O kurczaczki to ja zawaliłam wersję dla pułku wojska chyba ten rękaw to na cały piekarnik wyszedł bo ja dałam piersi z kurczaka 🤪 ziemniaki, paprykę, pieczarki i cebulę 🙂 Wszystko przyprawiłam. I teraz czuje zapachy w całym domu 😉 Już nie mogę się doczekać mniam mniam 🙃
Dzięki lydzia i daniela za rady 🙂

Możesz trochę do Myszkowa wysłać 🤪 Bo u nas dzisiaj zalewajka 🙂
Tak to smacznie opisujecie, że też się jutro skuszę 🙂 🙂 🙂


ann
wiesz ja ostatnio stwierdziłam, że nie potrafię robić małych porcji bo przyzwyczajona jestem. Szkoła mojej mamy. Ona zawsze żeby nakarmić naszą całą domową ferajnę musiała gotować w największych garnkach i składniki z przepisu też mnożyła razy kilka bo inaczej głodni chodzili, szczególnie moi bracia i tata 🙂 No bo ja to inna bajka zresztą widać po mnie hehe 🙂 oki idę jeść 🙂 🤪 🤪


No to smacznego 🤪


dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
mam takie pytanie nietypowe 😜 czy wasi partnerzy próbowali waszego mleka z piersi 😜 😜 😜

😁 😁 mój tak w szczególności jak się podchmieli 😁 😁 tzn teraz nie ale jak Gabi karmiłam.... 😜 😜 a co? Twój m ma ochotę?? 😉 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🤪
my dzisiaj byliśmy z Tosią u rehabilitantki i psychologa a ja strasznie się stresowałam że znajdą powód do rehabilitacji ale się okazało że Tosia rozwija się prawidłowo i mamy do zwalczenia tylko małą pozostałość asymetrii 😎 😎 😎 juuupi 🤪 a następna kontrolna wizyta dopiero za dwa miesiące - tak się cieszę hihi

mam chwilkę wolną to poczytam co dziś pisałyście 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
mam takie pytanie nietypowe 😜 czy wasi partnerzy próbowali waszego mleka z piersi 😜 😜 😜

😁 😁 mój tak w szczególności jak się podchmieli 😁 😁 tzn teraz nie ale jak Gabi karmiłam.... 😜 😜 a co? Twój m ma ochotę?? 😉 😜 😁 😁

Przed porodem mówił że spróbuję, ale potem zmienił zdanie 😜 😉 po 2 miesiącach spróbował i powiedział że takie bez smaku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jola nie martw sie na zapas 🙂 😘 😘 napewno okaze sie ze bardziej sie balas niz to potrzebne.A po czym to stwierdzila?Dokucza ci kregoslup? Moze jeszcze nie doszedl do siebie po ciazy,jakby nie bylo troche musial nadzwigac 😉
glowa do gory i nie martwic mi sie tu prosze 😘
moniczek super wiesci 🙃 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):
jola nie martw sie na zapas 🙂 😘 😘 napewno okaze sie ze bardziej sie balas niz to potrzebne.A po czym to stwierdzila?Dokucza ci kregoslup? Moze jeszcze nie doszedl do siebie po ciazy,jakby nie bylo troche musial nadzwigac 😉
glowa do gory i nie martwic mi sie tu prosze 😘
moniczek super wiesci 🙃 🙃 🙂

nic jej nie mówiłam na temat kręgosłupa właśnie 🤢 powiedziałam tylko, że mam zawroty głowy i że w nocy drętwieją mi ręce a ona juz resztę sobie dopowiedziała jakaś wogóle dziwna nie dała dojść do słowa tylko spytała ile ma dziecko, bo byłam z Emilką i jeszcze pytała czy mam okres, bo to nie znaczy, że już nie dostane jak karmie i historie swijej koleżanki mi opowiedziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć.
Nie doczytam was. Zajęty dziś dzień. Szczepienie Julki. Niestety za mało Jula waży i zaczynamy się dokarmiać ech... Pozatym wizyta u laryngologa, bo ta wiotkość krtani. Ech .....

I od rana robiłam tort.
Efekt poniżej, jak na pierwszy raz chyba nieźle.
PS. Ogromnie podziękowania dla naszej Karolcik za pomoc.
[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/PB090008.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka witaj po przerwie 🙂
Lilka już na taką dużą wygląda 🙂

Divianka to Ty niezła specjalistka jesteś 🙂

moniczek super wieści 🙂 Cieszę się bardzo

marta-lion
tort super 🙂 Masz zdolności Kobieto 🙂 Jaki smak?
A Julcia ile waży? Dużo będziecie dokarmiać?

Jolu dobrze,że masz skierowanie- zawsze lepiej dokładnie sprawdzić co i jak
i być spokojnym 🙂
Mój T też próbował mleko, stwierdził, że słodkie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...