Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

No kurcze......szkoda mi Ciebie Diviana... czasami tak jest z facetami, że przed ślubem są inni a po ślubie to inni ludzie...kurcze taka fajna kobitka jesteś a za przeproszeniem chłop jak burak się zachowuje....... 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann - dzięuję za omplement..no ale taka jestem ☺️ ☺️ ☺️

Lydzia dzięki - a Jagódka w kapelusiku i bolerku wykonanym przez babcię...do tego są jeszcze balerinki szydełkowe, tylko ich nie widać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Foga napisał(a):
madalena20 napisał(a):
i jeszcze zrobię jeden taki karnet na spełnienie osobistego życzenia 🙂 🤪 🤪









ło matko i tu bym się bała............ bo jak ten mój by coś wymyślił to chyba bym padła 🤪 🤪 🤪

A no właśnie 😉


hmmm myślicie, że poleciałam po bandzie za bardzo 😉 😁 🤪 🤪 hehe no może i tak no to jest wersja dla odważnych par 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Jeszcze byłam zła na siebie bo jakimś cudem nie zgrałam wszystkich zdjęć z aparatu a usunęłam a zrobiłam takie ładne Alicji w czapce krasnoludka i chciałam dziadkom niespodziankę na mikołaja zrobić i kubki takie powysyłać 😠 😠 😠 w dodatku że jestem prawdziwą blondynką w piątek sprzątaliśmy dom m zmywał podłogę i mówi że strasznie porysowana tą kołyską bo jak Ala nie chce leżeć to ja ją woże cały czas a ja na to ze ta kołyska ma kijowe kółka i ciężko chodzi a co się okazało że 2 z tych kółek były zablokowane a ja się tak męczyłam i ją ciągałam po tej podłodze 🤢

Na pocieszenie = to takie rzeczy się najlepszym zdarzają 🙂 A CO DOPIERO NP. MNIE 😁 Ja niekiedy jak się zakręce to hoho... W ogóle mam tendencję, że najpierw robię i mówię, a potem myślę...Ale na szczęście w domu się przyzwyczaili...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana, Foga ma racje,taka super kobitke jak Ty twoj m powinien inaczej traktowac.
Ale wiecie jak to mowia,kobieta mysli ze facet po slubie sie zmieni a on sie nie zmienia,natomiast mezczyna ma nadzieje ze kobieta po slubie sie nie zmienia a roznie bywa 😎
ale naprawde nie pozwol sie tak traktowac,nie pasuje mu jedz sama do rodzicow.Zobaczysz jak wszytsko przemysli 🙂
moniq ja cie rozumiem z ta twoja tes.. (az strach napisac to slowo 😁 ). Moja ost przyszla i powiedziala ze ona bedzie siedziec z malym a ja ide do roboty. Sory memory ale to zdecyduje o sobie i moim dziecku. Parcha jedna 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):

moniq ja cie rozumiem z ta twoja tes.. (az strach napisac to slowo 😁 ). Moja ost przyszla i powiedziala ze ona bedzie siedziec z malym a ja ide do roboty. Sory memory ale to zdecyduje o sobie i moim dziecku. Parcha jedna 😠

no to faktycznie ja jeszcze nic takiego nie usłyszałam a to może przez to, że tylko do końca roku mam umowę więc nie wiem czy będę miała gdzie wracać 🙂
ale to wpierdzielanie się jej jest mega wkur.....
a najgorsze jest to, (ostatni zauważyłam właśnie)że ja tą złość na nią zaczynam przekładać na moja mame 😞
MADZIU albo inna z mam mogę pić jakąś melise??przypomne karmię piersią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):

moniq ja cie rozumiem z ta twoja tes.. (az strach napisac to slowo 😁 ). Moja ost przyszla i powiedziala ze ona bedzie siedziec z malym a ja ide do roboty. Sory memory ale to zdecyduje o sobie i moim dziecku. Parcha jedna 😠

no to faktycznie ja jeszcze nic takiego nie usłyszałam a to może przez to, że tylko do końca roku mam umowę więc nie wiem czy będę miała gdzie wracać 🙂
ale to wpierdzielanie się jej jest mega wkur.....
a najgorsze jest to, (ostatni zauważyłam właśnie)że ja tą złość na nią zaczynam przekładać na moja mame 😞
MADZIU albo inna z mam mogę pić jakąś melise??przypomne karmię piersią 🙂


jak jedną filiżankę wypijesz to nie zaszkodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana faktycznie ten Twoj maz podły jest....ja tez nie lubie zjazdow rodzinnych itp. m. tak samo ale chodzimy ze soba wszedzie razem...teraz w weekend bylismy u tescia na imieninach...w wigilie na 3 kolacje jezdzimy...zedne z nas tego nie lubi ale nikomu przykrosci nie chcemy sprawiac...moglby ten Twoj tez zrozumiec ze nie jest sam na tym swiecie 😠 😠 😠 tez pojechalabym sama 😘 😘 😘

Lilka spi na podworku a ja posprzatalam jej szafe i mam teraz zawalone cale lozko ubrankami i wszystko za male 🤪 🤪teraz musze isc do tesciowej i przejrzec kartony z wiekszymi ciuchami...

co do tesciowej to moja tez mnie irytuje...czasami mam wrazenie ze stoi ciagle pod drzwiami i tylko czeka az mala zacznie plakac zeby przyjsc i mi na rece patrzec 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Tosi sie cos odmieniło jak kupka była raz w tyg tak teraz po 2dziennie potrafi zrobić....
Lydziaa oj mi tez sie nie chce wychodzi, zimno u nas mglisto i bialo bo tak przymrozilo ale na jakies 30min trzeba chociaz wyjsc ide nakarmie mala i ja wyniosę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale fajny pomysł z tymi karnetami 🤪 🤪 🤪 muszę od Was zgapić hihi...
u nas też jest szaro i mglisto dzisiaj brrrr....
dzisiaj jedziemy na kontrolę bioderek mam nadzieję już ostatni raz 😉 no i w piątek szczepienie
i zaś 330 zł lżej będzie ech...się nazywa darmowe szczepienie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
milium napisał(a):
A wiecie co, mój synuś dostał książeczke fisher taką z materiału i non stop sie nią bawi tzn wszystkie zabawki olewał a ta przekłada bierze do buzi no i łapie.

A jaka ta książeczka? Bo moja też zabawki na razie olewa... Może to też ją zainteresuję...

o cos w tym stylu http://allegro.pl/krowka-ksiazeczka-firmy-fisher-price-i1925182916.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Przyznaję sie bez bicia....podczytuję Was przy karmieniu, korzystam z tego co piszecie ale nie mam czasu się odnieśc do postów. Rozbawiła mnie reakcja Rysia jak mu dzwięki śpiewaka włączyłam 🤪 Nastawił uszu, zrobił duże oczy i ten bezzębny uśmiech pokazał 🤪 Zamarł normalnie, w taki błogi stan go żółciutki wprowadził 🤪 I robię mięso z warzywami w piekarniku za który pięknie dziękuję 😘 i tu o zgrozo....nie wiem c 😘zy joli czy lydzi 😮 Jeszcze mi się mylicie cho już Was odróżniam ale muszę jeszcze nad tym popracowac. No obciach ale mimo moich usilnych starań....... Obiecuję, że się nauczę. No to doczytam jeszcze bo sporo tego się nazbierało.Aaaa i na szczepienie nie poszliśmy bo lekarza nie było. Środa to nowy termin. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...