Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Diviana Inez Marta fotki cudowne 🤪 🤪
Ja mam dzisiaj jakiś rozpierniczony dzień 😞
do tego przeżyłam chwile grozy. Tosia leżała na podłodze na macie Gabi tak fisiowała że nie wiem czy tyłem nadepnęła na Tosię czy ja wystraszyła Tosia się rozpłakała ja z nią.....nie wiem czy jej zrobiła coś czy nie bo Gabi nie pamięta czy na nia depnęła czy nie... 🤢 🤢 no i teraz obseruje mała oby nic je nie było....

Na dodatek mąż sie za plytkowanie wziąl, piec nawalil, jexdzilam za jakims sznurem, czas tracilam, nic nie gotowe ech...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamuśki 🙂
my dziś byliśmy na usg bioderek i jest wszystko ok 🙂
wiecie co chyba mi ktoś podmienił dziecko cały czas śpi od 12:40 do 15:20 i od 16:40 do teraz 🤢
Kornelka ja mam podobny problem z podawaniem bo na wieczor nakłada mi się vit d, żelazo i ss 🤢 staram się to dawać w godz. odstępach. A i Michał przytył 160 g w tydzień więc nie jest najgorzej 😜
dziewczyny powiecie mi ile czasu moge stosować ss i co mam zrobić jak podam ss a mały jednach nie jest głodny i chce dopiero za godz? ta dawka starczy? i czy po karmieniu można podać jak się zapomni? I już ostatnie ile można czasu je podawac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inez napisał(a):
Diviana napisał(a):


Jakie śliczności 🤪
A wyobrażacie sobie jakbyśmy wszystkim naszym dzieciaczkom zrobiły takie wspólne zdjęcie? 😁


To byłoby najsłodsze zdjęcie na świecie, mam nadzieję że się uda spotkanie nad morzem i że maszym roczniakom cykniemy taką fotkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny dziewczyny ja nie wiem co jest Jagodzie od kilku dni bierze łapkę do buzi ale teraz to masakra....wkłada ręce, palce, drapie sie po dziąsłach, oczach, polikach i denerwuje okropnie...... co to może być 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
Jeny dziewczyny ja nie wiem co jest Jagodzie od kilku dni bierze łapkę do buzi ale teraz to masakra....wkłada ręce, palce, drapie sie po dziąsłach, oczach, polikach i denerwuje okropnie...... co to może być 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢


A może te ząbki? Może kup jej ten bobodent i jakiś gryzak spróbuj dać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Jo-aneczka a ty się dzisiaj Karmi ze mną napij, Classic mam 🙂 🙂 🙂
Muszę uczcić sukcesy Julki 🙂 Choć jak to mówią nie chwal dnia przed zachodem słońca 😮


Ok, Marta, o 20.30 startujemy ok? teraz muszę szybko skończyć umowę, potem kąpanie a potem popijawka w miłym wirtualnym towarzystwie 😁 😁 😁
P.S. Ja też mam, już mi te wieczorne drinkowanie w krew weszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja Kobietki 🙂
A nam się dziś zrobiło sierpniowo za sprawą naszego nalotu na dom Diany 😉 Żeby jeszcze warszawskie ulice były jak w sierpniu - opustoszałe - byłoby znacznie lepiej! A tak powrót do domu zajął nam 2 godziny! Pewnie gdybyśmy wyszły wcześniej byłoby lepiej, ale było tak miło! Dziękujemy gospodyniom 😉

Tak na prawdę to muszę się wykrzyczeć. Nie mogę się uspokoić... Wróciłam do domu i odebrałam służbowego maila m. Była mowa że szkolenie potraw około 2-3 tygodni a teraz dostał mailem bilety i wiecie co???????? Wyjeżdża w poniedziałek na MIESIĄC!!!!!!!!! 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Wróci więc po Świętach!!!!!!!!!! Pierwsze Święta Lenki bez taty! I ja z trójką dzieci i On tak daleko!!!!!!!!! To jakaś masakra!

Dobrze że mam Was do wyżalania i rodziców do pomocy blisko! Ale Zosia jak usłyszała to już się zryczała - zresztą ja też! 😞

Diana fotka super! Na sierpnióweczkach podam Ci maila - wyślesz mi pozostałe?
Poczytam Was dla odstresowania! 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga to mogą już być ząbki, Madalena pisała że Kubie pierwszy wyszedł jak mial 3 miesiace a moja Ala z zaczątkami ząbków już się urodziła 😮
KaroliaK pewnie że Ci prześlę zdjęcia, pozostale wyglądają bardzo podobnie bo ze mnie kiepski fotograf ☺️ Kurcze kiepsko święta bez m ale Ty twarda kobitka jesteś i na pewno dasz sobie radę. Ja dziękuję za odwiedziny było mi tak miło z Wami i tak szybko czas nam zleciał i dziękuję za prezenty do gwiazdy betlejemskiej zapałał miłością mój kot, mam nadzieję że nie jest trująca bo ta miłość może zakończyć się konsumpcją 😁
Jolu nic straconego następnym razem weźmiecie jeszcze Agusie i zrobimy zdjęcia 5 szkrabom, o i jeszcze Eveline weźmiemy do mnie ma blisko to może też się na spotkanko skusi 6 takich maluchów to dopiero fajne foteczki będą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):

Jolu nic straconego następnym razem weźmiecie jeszcze Agusie i zrobimy zdjęcia 5 szkrabom, o i jeszcze Eveline weźmiemy do mnie ma blisko to może też się na spotkanko skusi 6 takich maluchów to dopiero fajne foteczki będą 🙂


Tak tak 😉 Ja wezmę aparat i napstrykamy fotek!
Diviana wiadomość na sierpnióweczkach poszła 😉 - czekam na fotki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Karolcia wysłałam Ci na innego maila który był na sierpnióweczkach ale na tego co mi podesłałaś tez mogę.
W ten oto sposób zapchałam Ci obie skrzynki 🙂


Dzięki!!!!!!!! Biorę się za oglądanie 😉

Widzisz jaka jestem Ci wdzięczna - aż podwójnie poszło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Wy macie fajnie z tymi spotkaniami. No do mnie to nikt nie przyleci 😞
Ale jak będę w Polsce to mogę się spotkać z Danielą i milium, bo mój m. ma w Szczecinie rodzinę a ja w Szcz studiowałam, więc zawsze tak pół na pół jesteśmy u niego i u mnie 🙂 Wiadomo, że nie teraz jak będę, bo święta itp, ale może następnym razem jak będzie cieplej? Co myślicie dziewczyny? Zawsze możemy iść do parku, na jakąś kawkę, lody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolcik współczuję świąt bez męża. My w tamtym roku spędzaliśmy święta w Norwegii, bez rodziny. Smutno było strasznie, w ogóle nie czułam, że to święta. Dlatego choćby nie wiem co obiecaliśmy sobie z m. że więcej tak nie będzie. I chociaż spłuczemy się na bilety to rodzinne święta są bezcenne. A Ty masz troje dzieciaczków więc na pewno będzie wesoło. A będziesz szła do mamy lub teściowej na wigilię?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...