Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Kurcze siedzę i wszywam nowe napy do koszyka od wózka. Taka żmudna ta robota, że hej.końca nie widać.... Jakieś badziewne byly dziady..chciałam odpiąć koszyk do prania a przy odpinaniu większość nap się połamała 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Paninka napisał(a):
justyna Lilka sie otrzasa jak siku zrobi...czasem jak placze i akurat siusia tez 😘 😉


STO LAT DLA ALUTKI:kiss: 😘 😘 😘

I DLA FILIPKA OCZYWISCIE

Ode mnie też 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

i ode mnie, bo ja gapa oczywiście tego jaszcze nie zrobiłam ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć.
ale Tosia ma śliczny kucyk 🤪
ja to już się nie moge doczekać kiedy moja będzie miała długie włoski.

moniczek a powiedz mi czy długo stosowałaś te czopki? bo słyszałam że bardzo podrazniają jelita, ale to w sumie jak się leki bierze to też żołądek podrażnia więc nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
ann5353 napisał(a):
O i widzę, że kawalerów rezerwujecie dla swoich dziewczynek 🙂 To może jakiś i do mojej Hani się zgłosi 🙂 Tyle tu przystojniaków: Rysio, Norbert, Tymon, Szymonki... Chętnych zapraszam 😜


Ann - to brzmi prawie jak oferta z portalu We Dwoje 🤪 🤪 🤪 🤪

🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
ann5353 napisał(a):
O i widzę, że kawalerów rezerwujecie dla swoich dziewczynek 🙂 To może jakiś i do mojej Hani się zgłosi 🙂 Tyle tu przystojniaków: Rysio, Norbert, Tymon, Szymonki... Chętnych zapraszam 😜


Ann - to brzmi prawie jak oferta z portalu We Dwoje 🤪 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 no ciekawe co Hania na to powie 🤪 pokaż jej zdjęcia, jak się do któregoś usmiechnie to znaczy, że tego chce 🙃 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
Cześć.
ale Tosia ma śliczny kucyk 🤪
ja to już się nie moge doczekać kiedy moja będzie miała długie włoski.

moniczek a powiedz mi czy długo stosowałaś te czopki? bo słyszałam że bardzo podrazniają jelita, ale to w sumie jak się leki bierze to też żołądek podrażnia więc nie wiem.


Jolu - sporadycznie przy ząbkowaniu jak już bardzo cierpiał i w sumie przez cały ten "ciężki" czas zużyłam tylko 1 opakowanie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Foga napisał(a):
ann5353 napisał(a):
O i widzę, że kawalerów rezerwujecie dla swoich dziewczynek 🙂 To może jakiś i do mojej Hani się zgłosi 🙂 Tyle tu przystojniaków: Rysio, Norbert, Tymon, Szymonki... Chętnych zapraszam 😜


Ann - to brzmi prawie jak oferta z portalu We Dwoje 🤪 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 no ciekawe co Hania na to powie 🤪 pokaż jej zdjęcia, jak się do któregoś usmiechnie to znaczy, że tego chce 🙃 🙂 🤪

OJJJ sama nie wiem od którego kawalera zacząć tylu tu przystojniaków 🤪
Ja też muszę się wziąć za jakąś robotę, ale weny znowu brak 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
Foga napisał(a):
ann5353 napisał(a):
O i widzę, że kawalerów rezerwujecie dla swoich dziewczynek 🙂 To może jakiś i do mojej Hani się zgłosi 🙂 Tyle tu przystojniaków: Rysio, Norbert, Tymon, Szymonki... Chętnych zapraszam 😜


Ann - to brzmi prawie jak oferta z portalu We Dwoje 🤪 🤪 🤪 🤪




🤪 🤪 no ciekawe co Hania na to powie 🤪 pokaż jej zdjęcia, jak się do któregoś usmiechnie to znaczy, że tego chce 🙃 🙂 🤪


a co jeżeli ona przez ten uśmiech będzie chciała powiedzieć np. "matka, ty chyba żartujesz"??? 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Foga napisał(a):
ann5353 napisał(a):
O i widzę, że kawalerów rezerwujecie dla swoich dziewczynek 🙂 To może jakiś i do mojej Hani się zgłosi 🙂 Tyle tu przystojniaków: Rysio, Norbert, Tymon, Szymonki... Chętnych zapraszam 😜


Ann - to brzmi prawie jak oferta z portalu We Dwoje 🤪 🤪 🤪 🤪




🤪 🤪 no ciekawe co Hania na to powie 🤪 pokaż jej zdjęcia, jak się do któregoś usmiechnie to znaczy, że tego chce 🙃 🙂 🤪


a co jeżeli ona przez ten uśmiech będzie chciała powiedzieć np. "matka, ty chyba żartujesz"??? 🤪 🤪 🤪

Łysek niewybredny 🤪 Do każdego kawalera dziąsełka suszy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Foga napisał(a):
ann5353 napisał(a):
O i widzę, że kawalerów rezerwujecie dla swoich dziewczynek 🙂 To może jakiś i do mojej Hani się zgłosi 🙂 Tyle tu przystojniaków: Rysio, Norbert, Tymon, Szymonki... Chętnych zapraszam 😜


Ann - to brzmi prawie jak oferta z portalu We Dwoje 🤪 🤪 🤪 🤪




🤪 🤪 no ciekawe co Hania na to powie 🤪 pokaż jej zdjęcia, jak się do któregoś usmiechnie to znaczy, że tego chce 🙃 🙂 🤪


a co jeżeli ona przez ten uśmiech będzie chciała powiedzieć np. "matka, ty chyba żartujesz"??? 🤪 🤪 🤪


OJJJ sama nie wiem od którego kawalera zacząć tylu tu przystojniaków
Ja też muszę się wziąć za jakąś robotę, ale weny znowu brak
Jak ann napisała ,,Ja też muszę się wziąć.." zanim doczytałam pomyślałam, że za szukanie kawalera dla siebie napisze 😉 🤪 no matko ale skojarzyłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie- nie wiem czy sie juz witałam, bo podczytuje od rana, a jestem jakas zakrecona- wiece pierwszy raz zostawiam małego.

Widzę, że tu już konkretne swaty są- muszę Szymonowi powiedzieć żeby za wczasu brał się za jakąś Mikołajową 🙂 bo mu wszystkie sprzed nosa sprzątną 🙂
Wybaczcie, ale nie wiem co miałam jeszcze pisać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Foga napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Foga napisał(a):
ann5353 napisał(a):
O i widzę, że kawalerów rezerwujecie dla swoich dziewczynek 🙂 To może jakiś i do mojej Hani się zgłosi 🙂 Tyle tu przystojniaków: Rysio, Norbert, Tymon, Szymonki... Chętnych zapraszam 😜


Ann - to brzmi prawie jak oferta z portalu We Dwoje 🤪 🤪 🤪 🤪




🤪 🤪 no ciekawe co Hania na to powie 🤪 pokaż jej zdjęcia, jak się do któregoś usmiechnie to znaczy, że tego chce 🙃 🙂 🤪


a co jeżeli ona przez ten uśmiech będzie chciała powiedzieć np. "matka, ty chyba żartujesz"??? 🤪 🤪 🤪


OJJJ sama nie wiem od którego kawalera zacząć tylu tu przystojniaków
Ja też muszę się wziąć za jakąś robotę, ale weny znowu brak
Jak ann napisała ,,Ja też muszę się wziąć.." zanim doczytałam pomyślałam, że za szukanie kawalera dla siebie napisze 😉 🤪 no matko ale skojarzyłam 🤪

😁 😁 😁 Na razie mam 😁 I to nawet trzech 😁 I psa 🙂 Jak się nie spiszą - to na młodszy model wymienię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Wczoraj nawiałam, bo Kuba jełop mi zmienił hasło do routera, żebym neta nie miała 😁 😁 Bo stwierdził, że cały dzień na kompie. Teraz mi dopiero podał.

ZDRÓWKA DLA SOLENIZANTÓW 😘 😘 😘

I OCZYWIŚCIE DLA SIEHANKOWEJ MIŁOŚCI I DUŻOO ZDRÓWKA DLA KASAWIEGO 😘 😘 😘

A co do czopka glicerynowego to mi w aptece powiedziała, żeby na 4 części podzielić i 1/4 dać - u nas pomogło, a jak nie chciało wyjść to wsadzałam 2 kawałek.
Co do biegunek to my mamy od początku LacidoBaby i Smecta - za radą pediatry. 😜 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochaniutkie, poczytałam Was ale tak powierzchownie, bo ktoś mi tu spokoju nie daje 😁 😁 😁
100 latek dla wszytkich solenizantów i solenizantek 😘 😘 😘
Duuuużo zdrówka dla tych co chorują 🙂 😘
Justynka a jak twoje samopoczucie?????
Crazzzyyy suuuper, że w końcu znalazłas chwilkę, żeby do Nas zajrzeć. 🙂
Wczoraj Oliwka miała kontrolną wizytę u lekarza. wazy juz 5415, pani doktor ją zmierzyła to niby ma 58cm a ciuszki nosi juz na 62 i są akurat 😮 Ale ważne, że wszystko jest oki. 🙂 zaczęliśmy wprowadzać jej inne jedzonko to tak się zajada, że masakra 🤪 Tylko oczywiscie mój mądry K. zapowiedział mi zebym sobie nie myślała, że będziemy jej dawac słoiczki. Mam sama jej wszystko przyrządzać 😲 😮 🤢 To wczoraj przyniosłam od mamy taki mały blender żeby jej miksować i robic takie papki to powiedział, zebym sobie to z głowy wybiła. On mi kupi plastikowa tarkę i będe ścierać jej te warzywka bo metal zbija wszelkie wartości i witaminy w pokarmie 😠 😠 😠 😠 😲 😲 😲 😲 😮 🤢
Jejku..................... skąd ja go wytrzasnęłam............... 🤢 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Paninka fajny pomysł, ale teraz weekend to mi nie dojdzie. 🥴 🥴


A i mam pytanie - może się znacie, bo ja nie bardzo. Pisałam ostatnio o reklamacji tego płaszcza z housa, prawda - wymienili mi go na nowy, który był potargany na szwie, moja babci dziś poszła go odnieść i powiedzieli, że muszę 2 tyg czekać aż mi to zrobią, a ja chcę zwrot gotówku - bo to jakiś felerny towar jest, wiem że w H&M jak coś reklamowałam to od razu kasę mi oddawali. MAM DO TEGO PRAWO? W KOŃCU JUŻ 2 RAZ, A CZEMU MAM DAWAĆ KASĘ ZA PRZEPROSZENIEM GÓWNO!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my wróciliśmy ze spacerku,u nas pogoda wyśmienita 🙂
Filipek dziękuję za resztę zyczeń 😘
Widzę ,że tu jakieś swaty się odbywają 😁 😁 Muszę pokazać Filipkowi panny z forum,może coś sobie wybierze 😁 😁 😁 😁 😁
aniolek współczuję ci,ja na razie kupuję gotowe deserki,obiadków jeszcze nie podawałam.Mam też zamiar coś małemu zrobić,ale blenderem to zrobie.A jak ten twój taki mądry,to niech sobie sam ściera,niech zobaczy czy to tak fajnie.A co małej zaczęłaś podawać??
andzelika może jakaś romantyczna kolacja na tą rocznicę??
A do mnie dzwoniły koleżanki z pracy i zapraszaja mnie na babski wypad,najpierw zakupy a potem kino,a ja nie mam z kim małego zostawić 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...