Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Marta, Diviana - dzięki za zaproszenie ale zanim dojadę, to już będzie pora na spanie a nie na kawkę 🤢
Marta - z paczką nie spiesz sie, wykuruj najpierw Maję 🙂 Przynajmniej listonosz nie będzie marudził 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

siehankowa napisał(a):
Diviana, dziękuję 😘
co do kupki, to tez polecam sposoby Marty. Dodatkowo mozesz położyc ją chwile na brzuszku u siebie na kolanach, tak żeby brzuszek był "przyciśniety". Jak tak chwile poleży, to odwróć ją i połóż na plecach i wtedy jeszcze przyciskaj jej nóżki do grzuszka - Ksawierowi to pomagało.
słyszałam tez cos o mydełku, chyba któraś z dziewczyn nawet tutaj o tym pisała, ale ja nie wiem "jak to działa"...


Dzień Dobry

dziewczyny błagammmm Wass nie próbujcie robić nic z tym mydełkiem 😠 😠
Która taka mądra to niech sama sobie zaaplikuje mydło do dup... 🤔 😮 🤢 Przecież to piecze jak cholera, dorosły za przeproszeniem kur... może dostać a co dopiero malutkie dziecko. Ja to chyba udusiła bym matkę, które w taki sposób znęca się nad swoim dzieckiem. Jest zdecydowanie więcej innych lepszych sposobów na wywołanie kupki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Magda a jakie to sposoby bo mi sie dzieciak zamęczy teraz cały czas płacze 😞


Marta kilka Ci napisała bardzo dokładnie. Czopek, termometr jak najbardziej. Do tego ćwiczenia brzuszka i nóżek. ooo i jeszcze dobry jest tez proszek troisty do kupienia w aptece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Magda a jakie to sposoby bo mi sie dzieciak zamęczy teraz cały czas płacze 😞


Marta kilka Ci napisała bardzo dokładnie. Czopek, termometr jak najbardziej. Do tego ćwiczenia brzuszka i nóżek. ooo i jeszcze dobry jest tez proszek troisty do kupienia w aptece.


Termometr i ćwiczenia nie poskutkowały 😞 chyba wiec bez apteki sie nie ob ejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
U nas nocka rewelacja,synus dał mi pospać.Jak zasnął o 20,30 to spał do 5 🤪 Potem kupka,karmienie i spał do 7.15.Więc jestem wypoczęta.Juz tak dawno długo nie spałam,
crazzy fajnie,że się odezwałaś,a Igorek cudowny 🙂
marta gratuluję postepów u Julki i świetne zdjecie 🙂
siehankowa wszystkiego najlepszego 😘
divianka wszystkiego naj dla Alutki 😘
Co do kupki,to mój robi co dziennie po dwie,a czasami trzy.
daniela ta twoja Tosia ma prześliczną kitkę,słodko wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Diviana, dziękuję 😘
co do kupki, to tez polecam sposoby Marty. Dodatkowo mozesz położyc ją chwile na brzuszku u siebie na kolanach, tak żeby brzuszek był "przyciśniety". Jak tak chwile poleży, to odwróć ją i połóż na plecach i wtedy jeszcze przyciskaj jej nóżki do grzuszka - Ksawierowi to pomagało.
słyszałam tez cos o mydełku, chyba któraś z dziewczyn nawet tutaj o tym pisała, ale ja nie wiem "jak to działa"...


Dzień Dobry

dziewczyny błagammmm Wass nie próbujcie robić nic z tym mydełkiem 😠 😠
Która taka mądra to niech sama sobie zaaplikuje mydło do dup... 🤔 😮 🤢 Przecież to piecze jak cholera, dorosły za przeproszeniem kur... może dostać a co dopiero malutkie dziecko. Ja to chyba udusiła bym matkę, które w taki sposób znęca się nad swoim dzieckiem. Jest zdecydowanie więcej innych lepszych sposobów na wywołanie kupki.

O zgadzam sie, mnie tak maltretowali jak byłam mała- miałam jakies 4 lata, do dzisiaj to pamiętam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
milium jak się trzymacie??

A już ok, dziękuję,pisałam właśnie że zastosowałam ten probiotyk i jestem bardzo zadowolona, że mi go doradziłaś, my już też wróciliśmy do formy, uff całe szczęscie bo w zeszłym tyg angina, w tym ta jelitówka, już załamana byłam, ale teraz humor mi powrócił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
madalena20 napisał(a):
milium jak się trzymacie??

A już ok, dziękuję,pisałam właśnie że zastosowałam ten probiotyk i jestem bardzo zadowolona, że mi go doradziłaś, my już też wróciliśmy do formy, uff całe szczęscie bo w zeszłym tyg angina, w tym ta jelitówka, już załamana byłam, ale teraz humor mi powrócił.


milium
ten probiotyk jest naprawdę bezpieczny i polecany przez pediatrów. Możesz też profilaktycznie podawać Witusiowi Biogaie. To też są przyjazne bakterie, które chronią dziecko szczególnie w okresie zimowym, gdzie często o jakieś choróbska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

My już po małych zakupach bo jutro te chrzciny....
Crazzyy witaj witaj 🙂 igorek dorodny chłopak widzę 😁 😁 🙂 🙂
Milium dobrze że już Wam lepiej 🙂
Siehankowa Najlepszego wszystkiego 🙂
Inez życzę dużo siły i wytrwałości i oby Tymkowi nic nie dolegało
Pati witaj 🙂
Diviana moja mała też już 4dni kupki nie robiła 🤢 🤢
Marta Julka jest boska 🤪 🤪

Dziewczyny czy to normalne że Tosia tak ręce do buzi pakuje?? normalnie krztusi się, kaszle... 😮 😮 😮 😲 😲
Justyna moja mała ostatnio też tak parę razy sie zatrzęsła...nie wiem dlaczego 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi ulzylo..pierwszy raz to zauwazylam.Plakal i nagle zaczol sie trzasc 🤢 Ale M wziol go na rece,przytulil i przestal od razu.
Teraz sobie spi..Dobrze ze wczoraj ta kupe zrobil to spokojniejsza jestem.
Wyslalam meza do apteki po jakis termometr bo ten nas to o kant d..potluc 😠 Norbi taki cieplutki dzisiaj jest,moze przez to grzanie w domu?!
Dziewczyny moze wam sie to wydac glupie ale..jak sie zbija goraczke?Chce wiedziec w razie czego.Wiem ze 38 nic sie nie robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...