Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

Gosix89 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
ale jak tam dawkowanie jest takie masa6kg 3misiac 3,5ml to jak ona ma 4270g i niecale 3miechy to chyba dam jej mniej tak z 2ml nie?

ale ci goraczkuje po tym szczepieniu , bo moaj wczoraj miała i jej nic nie było , jezeli nic nie jest to nie dawaj jej tego

narazie nie ale niedluo jej zmierze temperature i wtedy dam jej te 2ml jak cos no nie?ale gorzaczka u dziecka to od jakiej temp jest?


Nam kazała kupić Nurofen, on też jest od 3 miesięcy, ale zamiast 5ml mieliśmy dać w razie co 2,5ml. Normalna temp. dla niemowlaczków to 36,6-37,1. Jak mierzysz w pupci to trzeba odjąć 0,4 od zmierzonej temp. i to jest ta właściwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Louisedg napisał(a):
Landusia napisał(a):
Maga napisał(a):
Landusia napisał(a):
matko ile ten antek pije! moja nadii w jego wieku a 60ml to norma max 100ml to ulewa po tym hehe 😁 gdzie ty kobito to mleko chowasz? ja mam cyce twarde jak 100ml jest w jednym a co dopiero 230! 😁 🤪
a moja po szczepieniu i bioderkach spala od 18 z przerwa na kapanie i kolacje o 21 do 4 rana! 😁 i pozniej od 4 10 do 7 30 🙂


no wlasnie nie chowam 🙃 ja daje mu 150 mojego (i to przy dobrych wiatrach), czasem jakies 60 stoi odciagniete a on chce jeeeeeszcze 🤪 i smokiem sie nie oszuka.. a lapy to do buzi tak wklada, ze chyba sobie kiedys odgryzie 🤪

hehe maly glodomorek 😁 a ile antoni ma juz kg? 🙂
asiula dziekuje! 😘~twoja ola to tez niezla agentka w tym wieku takie fotki hehe 😁 mama bedzie musiala sie kiedys tlumaczyc jak taki np antek powie a ja widzialem twoje zdjecie na mamusiach! 😜 i to jakie zdjecie! ☺️

co Antek co Antek!! raczej Tadeusz


Co Tadeusz co Tadeusz?? Tadeusz ma Emilkę!! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Mamuśki czemu nie pasują wam huggisy??
My dostalismy torcik pieluszkowy od dyrekcji z meza pracy i tam byly huggisy 2
wiecie co ja uzywalam tylko pampkow i dady
ale dady malutko i tylko tej maciupkiej a wtedy to kupy były nijakie
a pampki wielokrotnie mi sie przelały albo kupa wylazła po plecy
a huggisy nic a nic, zawsze wszystko jest na swoim miejscu i do tego wydają mi sie takie mięciutkie i mają elastyczniejszą gumę i te tasiemki i paseczek do zapinania wiekszy wygodniej mi sie je ubiera i zapina i wydają się byc takie mięciutkie
one sa takie z kubusiem puchatkiem
czemu wam nie pasowały? jakie wady wykrylyscie?


My mieliśmy newborny i przelewało się bokiem 🤢 Co sik to mokre ubranko, więc położyłam na nie dożywotnią lachę 😉 Ale jak Wam pasują to tylko się cieszyć, przynajmniej prezent się nie zmarnuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
dobrze że takie maleństwa nie pamiętają tego okresu, bo śpiewam takie głupoty, że aż wstyd... ☺️

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪, ja tez tak mam a jak moj M słyszy to sie łapie za głowe hi hi


u mnie na topie "biały miś" 🤪 😁 kutwa nie znam słów ale twardo śpiewam 🙃 😁 a Młody brew zmarszczona i sobie myśli co za cudak z tej kobity 😁 😁 😁 😁 😁 😁
heheheh ja spiewam z "Kubusia i Hefalumpow" te kolysanke co kangurzyca spiewala malenstwu 🙂
hehe moja Kami mowi"Mama spiewasz jak kangurzyca -masz taki sam glos "hehehheehheehehe-takze znowu kangurze -tyle ze z pustym juz brzuszkiem 🙂



Śpij Maleństwo już,
Słodkie oczka zmruż,
Tyle chcesz przejść nieznanych dróg,
a tu czas na spanie.


Śpij Maleństwo już,
Z gwiazdek leci srebrny kurz,
Nie dorastaj, nie masz czas,
Niech Cię sen otuli.
Słuchaj mnie, ułóż się,
Ziewnij sobie, dobrej nocy to znak.
Oczy zmruż, zawsze będę Cię kochać tak mocno.


Śpij Maleństwo już,
Nad Tobą księżyc świeci tuż,
Twój cichy sen raduje mnie.
Więc, śpij Maleństwo już,
W senne trasy rusz,
nie dorastaj jeszcze, nie.


to Ty znasz słowa 😁 a ja 🤪 🙃 "nieszczęśliwego jak ja białego misia aaaaaa który w oczach ma tylko bebilon " 😁 🙃 jeden z wersów 🤪 🤪 🤪
☺️


O szit 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 zwieracz mi puścił 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
BUZIAKI DLA Julcii i Tymka!!!! 😘 😘 😘
dziewczyny ogladalam wlasnie ddtvn i bylo o maluchach naszych ze nie wolno zakladac im rekawiczek niedrapek bo to zaburza odruch łapania i dotyku ! 😲 ja nie zakladalam malej ale widzialam ze niektore z was zakladaja wiec tak napisalam 🙂a my meczymy sie dzis z kupka znow 😉
Tadeo najlepszego z okazji imieninek!!! 😘


OOO dziękujemy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
dobrze że takie maleństwa nie pamiętają tego okresu, bo śpiewam takie głupoty, że aż wstyd... ☺️

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪, ja tez tak mam a jak moj M słyszy to sie łapie za głowe hi hi


u mnie na topie "biały miś" 🤪 😁 kutwa nie znam słów ale twardo śpiewam 🙃 😁 a Młody brew zmarszczona i sobie myśli co za cudak z tej kobity 😁 😁 😁 😁 😁 😁
heheheh ja spiewam z "Kubusia i Hefalumpow" te kolysanke co kangurzyca spiewala malenstwu 🙂
hehe moja Kami mowi"Mama spiewasz jak kangurzyca -masz taki sam glos "hehehheehheehehe-takze znowu kangurze -tyle ze z pustym juz brzuszkiem 🙂



Śpij Maleństwo już,
Słodkie oczka zmruż,
Tyle chcesz przejść nieznanych dróg,
a tu czas na spanie.


Śpij Maleństwo już,
Z gwiazdek leci srebrny kurz,
Nie dorastaj, nie masz czas,
Niech Cię sen otuli.
Słuchaj mnie, ułóż się,
Ziewnij sobie, dobrej nocy to znak.
Oczy zmruż, zawsze będę Cię kochać tak mocno.


Śpij Maleństwo już,
Nad Tobą księżyc świeci tuż,
Twój cichy sen raduje mnie.
Więc, śpij Maleństwo już,
W senne trasy rusz,
nie dorastaj jeszcze, nie.


to Ty znasz słowa 😁 a ja 🤪 🙃 "nieszczęśliwego jak ja białego misia aaaaaa który w oczach ma tylko bebilon " 😁 🙃 jeden z wersów 🤪 🤪 🤪
☺️


O szit 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 zwieracz mi puścił 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


ostatnio spiewalam Kundel bury i mydło lubi zabawe to sie tak rozbeczał ze uspokoic sie nie mógł hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześc 🙂

w wolnej chwili Was podczytam, duzo naskrobałyście 🙂

wpadłam Wam napisac, że z tym nabiałem to lipa się okazała, bo mimo, że całkowicie wykluczyłam nabiał to i tak mały miał gazy, więc stwierdziłam że nie ma sensu katować się dietą bezmleczną i po prostu będę go spozywała w małych ilościach 🙂

byliśmy wczoraj u ortopedy, wszystko ok 🙂 następna wizyta 27 grudnia 🙂

miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
mphz napisał(a):
agata82 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kupy po pokarmie matki sa barziej wodniste niz po mm


ale wcześniej były bardziej "zbite" a karmie tylko swoim mlekiem od początku

ja karmie tylko piersia i kupa jaka byla taka jest- czyli bardziej wodnista i z grudkami. moze cos w diecie zmienilas?


mój ma dokadnie takie same kupy 🙂


mój dziś zrobił kupę konsystencji pasty do butów 😮 i dłuuugo ją wyciskał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalais napisał(a):
hej dziewuszki
mam pytanko, jak to jest z okresem podczas karmienia piersia? ja mialam przez 3 tyg podczas pologu i wczoraj znowu dostalam, ja myslalam ze dopoki sie karmi piersia nie ma sie okresu


Ja już jestem po pierwszym, dość byle jakim ale jednak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Mój S ostatnio jak usypiał małą opowiadał jej że zabierze ja do zoo i jakie jej zwierzęta pokaże,bidny przeszedł z nią całe to zoo a ta dalej nie śpi,wzięłam ją tylko na ręce i kima 🙃


hahaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
kalais napisał(a):
hej dziewuszki
mam pytanko, jak to jest z okresem podczas karmienia piersia? ja mialam przez 3 tyg podczas pologu i wczoraj znowu dostalam, ja myslalam ze dopoki sie karmi piersia nie ma sie okresu


Ja już jestem po pierwszym, dość byle jakim ale jednak 🙂


mnie cos boli jak na okres ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
kalais napisał(a):
hej dziewuszki
mam pytanko, jak to jest z okresem podczas karmienia piersia? ja mialam przez 3 tyg podczas pologu i wczoraj znowu dostalam, ja myslalam ze dopoki sie karmi piersia nie ma sie okresu


Ja już jestem po pierwszym, dość byle jakim ale jednak 🙂

kahlanik a ty karmisz piersia? i dostalas okres? ja bylam pewna ze jak sie karmi tom nie ma okresu?- ja nic nie dostalam poki co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
kalais napisał(a):
hej dziewuszki
mam pytanko, jak to jest z okresem podczas karmienia piersia? ja mialam przez 3 tyg podczas pologu i wczoraj znowu dostalam, ja myslalam ze dopoki sie karmi piersia nie ma sie okresu


Ja już jestem po pierwszym, dość byle jakim ale jednak 🙂


mnie cos boli jak na okres ....

mnie też od kilku dni pobolewa brzuch i jajnik czasem zakuje wiec chyba cos jest na rzeczy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
kalais napisał(a):
hej dziewuszki
mam pytanko, jak to jest z okresem podczas karmienia piersia? ja mialam przez 3 tyg podczas pologu i wczoraj znowu dostalam, ja myslalam ze dopoki sie karmi piersia nie ma sie okresu


Ja już jestem po pierwszym, dość byle jakim ale jednak 🙂


mnie cos boli jak na okres ....

mnie też od kilku dni pobolewa brzuch i jajnik czasem zakuje wiec chyba cos jest na rzeczy 🤔


ledwo przestało leciec po porodzie a tu juz okres na zakręcie nie ma co kobiety maja przesrane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
dobrze że takie maleństwa nie pamiętają tego okresu, bo śpiewam takie głupoty, że aż wstyd... ☺️

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪, ja tez tak mam a jak moj M słyszy to sie łapie za głowe hi hi


u mnie na topie "biały miś" 🤪 😁 kutwa nie znam słów ale twardo śpiewam 🙃 😁 a Młody brew zmarszczona i sobie myśli co za cudak z tej kobity 😁 😁 😁 😁 😁 😁
heheheh ja spiewam z "Kubusia i Hefalumpow" te kolysanke co kangurzyca spiewala malenstwu 🙂
hehe moja Kami mowi"Mama spiewasz jak kangurzyca -masz taki sam glos "hehehheehheehehe-takze znowu kangurze -tyle ze z pustym juz brzuszkiem 🙂



Śpij Maleństwo już,
Słodkie oczka zmruż,
Tyle chcesz przejść nieznanych dróg,
a tu czas na spanie.


Śpij Maleństwo już,
Z gwiazdek leci srebrny kurz,
Nie dorastaj, nie masz czas,
Niech Cię sen otuli.
Słuchaj mnie, ułóż się,
Ziewnij sobie, dobrej nocy to znak.
Oczy zmruż, zawsze będę Cię kochać tak mocno.


Śpij Maleństwo już,
Nad Tobą księżyc świeci tuż,
Twój cichy sen raduje mnie.
Więc, śpij Maleństwo już,
W senne trasy rusz,
nie dorastaj jeszcze, nie.


to Ty znasz słowa 😁 a ja 🤪 🙃 "nieszczęśliwego jak ja białego misia aaaaaa który w oczach ma tylko bebilon " 😁 🙃 jeden z wersów 🤪 🤪 🤪
☺️


O szit 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 zwieracz mi puścił 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


ostatnio spiewalam Kundel bury i mydło lubi zabawe to sie tak rozbeczał ze uspokoic sie nie mógł hehehehe


😁 😁 😁 charakterny dzieciaczek 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...