Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
dzięki dzięki

mam pytanko czy waszym dzieciaczkom tez zdarza sie zachlystywac moj normalnie ssie i sie zachlystuje juz pare razy mialam serce w gardle ....


wszystkiego naj dla julci i dla solenizantów 🤪
moja Ola corusz sie krztusi..nieraz serce mi staje w poprzek 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
MOja JULCIA ma dzisiaj 7 tyg
Noc spoko ....
W ten weekend duzo dziecieczków wrzesniowych bedzie ochrzczonych ....Hania, Pawełek i jeszcze ktos tam zapowiadał ze tez bedzie chrzcił....
Asik z Zg.....jak tam Twoja mama????
Dorcia ....a WY teraz domek czy w bloku kupiliscie te swoje M?????

szkoda mi slow ..zawszze byla pomocna,zawsze uczuciowa do przesady ..a teraz ma jakies zalamanie ,wszedl alkohol ... 😞 😞 😞nie umiem i juz nie mam sily Jej pomoc.. juz tyle razy pomagalam i ja i brat... 😞cholera nerwy i zal ..wiem ze ona napewno ubolewa nad tym ale chyba sila wyzsza...nie gadam z Nia ,czekalam tyle weekendow,tyle dni ,obiecywala jedno a robila drugie...naprawde jestem bezsilna


buziolki dla Juleczki naszej 😘 😘 😘 😘 😘


kochana.. moze sprobujcie jezcze raz? wiem, ze macie swoje problemy.. ale mozee ona podswiadomie bardzo Was potrzebuje?
nie lam sie 😘

dokladnie tez tak myslę Asia moj ojciec był alkoholikiem skonczylo się tragicznie.......bo dopiero wtedy czlek uswiadamia sobie ze miał depresje ze mozna bylo ppomoc tylko było za późno.Wiem jak jest alkohol nie latwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dzięki dzięki

mam pytanko czy waszym dzieciaczkom tez zdarza sie zachlystywac moj normalnie ssie i sie zachlystuje juz pare razy mialam serce w gardle ....


wszystkiego naj dla julci i dla solenizantów 🤪
moja Ola corusz sie krztusi..nieraz serce mi staje w poprzek 🤔


moja nadii śliną .. normalnie tyle jej ma ze szok., 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Maga napisał(a):
Landusia napisał(a):
maga piekna fota!
gosia to jest na tej zasadzie ze dzieciaczki ktore nie siedza jeszcze samodzielnie nie powinny dlugo przebywac w fotelikach bujaczkach i tego typu bajerach bo kregoslup maja jeszcze nie wyrobiony. ale spokojnie mozesz jechac z mala moja kuzynkia jechala z londynu z synkiem 4 miesiecznym i cale 2 tygodnie siedzial i spal w bujaczku w domu do lubił i nic mu nie było. chodzi o to aby nie trzymac malucha 24 h ..
a to wypelnienie to ja tez mam sciaga sie jak maluch urosnie i tym sposobem fotelik jest wiekszy .


dzieki, dzis robilam 🙃
no my juz musielismy sciagnac 😮 😮 a wczorAj caly wor ubranek 56 musialamm schowac z bolem serca buuu 😞 🤨 😜 czemu te dzieciaki rosna?! 🤪


to ty ale uzdolniona jestes! brawo 😉
powiem ci ze 56 to ja juz nadince nie zakladam od 2 tyg hehe a ma 57,5 cm ale z pielucha tetrowa wychodzi z 62 w zapinaniu i to takie duze..
ja tez ubolewam ze nadii wyrasta z takich ladnych ubranek 😁 ale czekaja na nia wieksze ladniejsze hehe juz kupilam jej bluzeczke na rok bo nie moglam sie oprzec hehe 😁


heheh 🙃 my tez mamy 57 i tez pieluszkujemy podwojnie, wiec 62 na styk 😁
a takie mielismy ladne body i spiochy z 56 😞 no coz.. czas sie pogodzic z tym, ze dzieci rosna jak na drozdzach 🤪
a ciuchow to mamy po dziurki w nosie, bo ciagle ktos nam cos zwala.. eh 🙂 niby fajnie, ale sami tez chcemy kupowac a jak tu az tyle jest to czasem nie ma sensu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Landusia napisał(a):
Maga napisał(a):
Landusia napisał(a):
maga piekna fota!
gosia to jest na tej zasadzie ze dzieciaczki ktore nie siedza jeszcze samodzielnie nie powinny dlugo przebywac w fotelikach bujaczkach i tego typu bajerach bo kregoslup maja jeszcze nie wyrobiony. ale spokojnie mozesz jechac z mala moja kuzynkia jechala z londynu z synkiem 4 miesiecznym i cale 2 tygodnie siedzial i spal w bujaczku w domu do lubił i nic mu nie było. chodzi o to aby nie trzymac malucha 24 h ..
a to wypelnienie to ja tez mam sciaga sie jak maluch urosnie i tym sposobem fotelik jest wiekszy .


dzieki, dzis robilam 🙃
no my juz musielismy sciagnac 😮 😮 a wczorAj caly wor ubranek 56 musialamm schowac z bolem serca buuu 😞 🤨 😜 czemu te dzieciaki rosna?! 🤪


to ty ale uzdolniona jestes! brawo 😉
powiem ci ze 56 to ja juz nadince nie zakladam od 2 tyg hehe a ma 57,5 cm ale z pielucha tetrowa wychodzi z 62 w zapinaniu i to takie duze..
ja tez ubolewam ze nadii wyrasta z takich ladnych ubranek 😁 ale czekaja na nia wieksze ladniejsze hehe juz kupilam jej bluzeczke na rok bo nie moglam sie oprzec hehe 😁


heheh 🙃 my tez mamy 57 i tez pieluszkujemy podwojnie, wiec 62 na styk 😁
a takie mielismy ladne body i spiochy z 56 😞 no coz.. czas sie pogodzic z tym, ze dzieci rosna jak na drozdzach 🤪
a ciuchow to mamy po dziurki w nosie, bo ciagle ktos nam cos zwala.. eh 🙂 niby fajnie, ale sami tez chcemy kupowac a jak tu az tyle jest to czasem nie ma sensu 😁

ja daje mamie ciuchy do domu hehe a kupuje nowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
a tu na allegro widze foteliki z wkladka dla niemowlakow...co to za wkladka?nasz nic takiego nie ma...


to sa wkladki dla noworodków i niemoewlaków ja mam taka wkadke ona pomniejsza głebokosc fotelika

a mozna cos tkaiego samemu zrobic z kocyka czy cus?:P


nie wiem ale chyba nie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
MOja JULCIA ma dzisiaj 7 tyg
Noc spoko ....
W ten weekend duzo dziecieczków wrzesniowych bedzie ochrzczonych ....Hania, Pawełek i jeszcze ktos tam zapowiadał ze tez bedzie chrzcił....
Asik z Zg.....jak tam Twoja mama????
Dorcia ....a WY teraz domek czy w bloku kupiliscie te swoje M?????

szkoda mi slow ..zawszze byla pomocna,zawsze uczuciowa do przesady ..a teraz ma jakies zalamanie ,wszedl alkohol ... 😞 😞 😞nie umiem i juz nie mam sily Jej pomoc.. juz tyle razy pomagalam i ja i brat... 😞cholera nerwy i zal ..wiem ze ona napewno ubolewa nad tym ale chyba sila wyzsza...nie gadam z Nia ,czekalam tyle weekendow,tyle dni ,obiecywala jedno a robila drugie...naprawde jestem bezsilna


buziolki dla Juleczki naszej 😘 😘 😘 😘 😘


kochana.. moze sprobujcie jezcze raz? wiem, ze macie swoje problemy.. ale mozee ona podswiadomie bardzo Was potrzebuje?
nie lam sie 😘

ciezko ..najgorzej ze zadala sie z sasiadka ...ta to pierwsza skrzynka-a nie szklanka ....mnie tam nie ma na miejscu...mamusia sie rozbestwila... 🤢
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Landusia napisał(a):
maga piekna fota!
gosia to jest na tej zasadzie ze dzieciaczki ktore nie siedza jeszcze samodzielnie nie powinny dlugo przebywac w fotelikach bujaczkach i tego typu bajerach bo kregoslup maja jeszcze nie wyrobiony. ale spokojnie mozesz jechac z mala moja kuzynkia jechala z londynu z synkiem 4 miesiecznym i cale 2 tygodnie siedzial i spal w bujaczku w domu do lubił i nic mu nie było. chodzi o to aby nie trzymac malucha 24 h ..
a to wypelnienie to ja tez mam sciaga sie jak maluch urosnie i tym sposobem fotelik jest wiekszy .


dzieki, dzis robilam 🙃
no my juz musielismy sciagnac 😮 😮 a wczorAj caly wor ubranek 56 musialamm schowac z bolem serca buuu 😞 🤨 😜 czemu te dzieciaki rosna?! 🤪

my juz duza czesc 62 pochowalysmy..tez mi jakos smutnawo w sercu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ASIA ZG pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni tak ze pamietaj jetses dzielna kobieta i zarazem mausia i córka i napewno zrobilas duzo by pomóc mamie ale to najpierw ona sama musi chceic pomocy bo na siłe nic n ie zrobisz tylko nerwy sobie naszarpiesz !!!!moze przyjdzie taki dzien ze sie Twoja mam otrzasnie i stwierdzi ze ma dla kogo!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
MOja JULCIA ma dzisiaj 7 tyg
Noc spoko ....
W ten weekend duzo dziecieczków wrzesniowych bedzie ochrzczonych ....Hania, Pawełek i jeszcze ktos tam zapowiadał ze tez bedzie chrzcił....
Asik z Zg.....jak tam Twoja mama????
Dorcia ....a WY teraz domek czy w bloku kupiliscie te swoje M?????

szkoda mi slow ..zawszze byla pomocna,zawsze uczuciowa do przesady ..a teraz ma jakies zalamanie ,wszedl alkohol ... 😞 😞 😞nie umiem i juz nie mam sily Jej pomoc.. juz tyle razy pomagalam i ja i brat... 😞cholera nerwy i zal ..wiem ze ona napewno ubolewa nad tym ale chyba sila wyzsza...nie gadam z Nia ,czekalam tyle weekendow,tyle dni ,obiecywala jedno a robila drugie...naprawde jestem bezsilna


buziolki dla Juleczki naszej 😘 😘 😘 😘 😘


kochana.. moze sprobujcie jezcze raz? wiem, ze macie swoje problemy.. ale mozee ona podswiadomie bardzo Was potrzebuje?
nie lam sie 😘

dokladnie tez tak myslę Asia moj ojciec był alkoholikiem skonczylo się tragicznie.......bo dopiero wtedy czlek uswiadamia sobie ze miał depresje ze mozna bylo ppomoc tylko było za późno.Wiem jak jest alkohol nie latwo...
niewiem jak pomoc mam..jestem tu 20km od niej i niewiem co ona tam wyprawia..dochodza mnie sluchy ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dzięki dzięki

mam pytanko czy waszym dzieciaczkom tez zdarza sie zachlystywac moj normalnie ssie i sie zachlystuje juz pare razy mialam serce w gardle ....


wszystkiego naj dla julci i dla solenizantów 🤪
moja Ola corusz sie krztusi..nieraz serce mi staje w poprzek 🤔


moja nadii śliną .. normalnie tyle jej ma ze szok., 😮
no wlasnie kiedys czytalam...a pytalas doktorka czy poloznej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
wlasnie Magda Asia swietne awatary moj m chciał zrobic mojemu fote jak wywija podkowke ale oczywiscie nie da rady 🤔

😘
Maga wymiatasz normalnie-przyjedzcie z Leginsiem do mnie to sobie urzadxzimy sesyje ze hej!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


hehe, Antos w otoczeniu dwoch pieknych kobietek? 🤪 🤪 no ja nie wiem co by Laurka na to powiedziala 🙃 🤪 🤪
pozniej wstawie na fotografie kilka innych, bo robilam te zdjecia na zajecia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
ASIA ZG pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni tak ze pamietaj jetses dzielna kobieta i zarazem mausia i córka i napewno zrobilas duzo by pomóc mamie ale to najpierw ona sama musi chceic pomocy bo na siłe nic n ie zrobisz tylko nerwy sobie naszarpiesz !!!!moze przyjdzie taki dzien ze sie Twoja mam otrzasnie i stwierdzi ze ma dla kogo!!!!!!!!

oby Dorcia ,oby tak bylo 🙂Dziekuje dziewczynki za slowa otuchy..nie chcialam tu pisac na forum ,ale mysle co mi tam ...zawsze sie Nia chwalilam -wzor matki -wiele kolezanek mi zazdroscilo relacji z mama ..a teraz sie poprostu wstydze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
wlasnie Magda Asia swietne awatary moj m chciał zrobic mojemu fote jak wywija podkowke ale oczywiscie nie da rady 🤔

😘
Maga wymiatasz normalnie-przyjedzcie z Leginsiem do mnie to sobie urzadxzimy sesyje ze hej!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


hehe, Antos w otoczeniu dwoch pieknych kobietek? 🤪 🤪 no ja nie wiem co by Laurka na to powiedziala 🙃 🤪 🤪
pozniej wstawie na fotografie kilka innych, bo robilam te zdjecia na zajecia 😁
slicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...