Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Laurunia ma 8 tygodni
🤪 🤪 🤪 🤪


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/408/kocyk.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9850/kocyk.jpg[/IMG][/URL]



ale fajne, gdzie zalawiliscie? 😁 😁


dostalam w podarku z pracy 🙂
super ten kocyk, z takiej dzianinki a nie z pluszu.
zostawie maluszkowi na pamiatke 🙂
bo w gruncie rzeczy mamy juz 9 kocykow 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
dziewczyny!!
nasze mleczko w super cenie jest


http://promobaby.pl/promocja-4889.html
jade po 4 szt przynajmniej!!!!!!!!!!!!!!!!

no chuj i nie ma jedynki albo nie wolno im reklamowac jak to zwykle jedynki nie wolno
ale mam nadzieje ze tez jest w promocji


jest jest, my kupilismy w m1, pojedz sobie tam, bo jeszcze troche zostalo 😁 ale na normalnych polkach a nie promocyjnych 😉 ale my pewnie bedziemy je pic przez miesiac 😁 dalej mamy to male opakowanie 🙃

zobcz ile czasu moze stac takie otwarte mleko, bo chhyba tylko jakis czas..


jeszcze mamy to male opakowane 😉 miesiac chyba- bebilon tyle mogl.. jak co to damy Wam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Laurunia ma 8 tygodni
🤪 🤪 🤪 🤪


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/408/kocyk.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9850/kocyk.jpg[/IMG][/URL]



ale fajne, gdzie zalawiliscie? 😁 😁


dostalam w podarku z pracy 🙂
super ten kocyk, z takiej dzianinki a nie z pluszu.
zostawie maluszkowi na pamiatke 🙂
bo w gruncie rzeczy mamy juz 9 kocykow 😁 😁


heh no tak, dokladnie 🙂 b fajna pamiatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry witam się 🙂
Pierś idzie w odstawkę jednak definitywnie. Młodemu tak dupsko zaklajstrowało, że szok, zero kupy, a po czopku wieeelka gęsta i zielona 😮 Poza tym mały cały czas próbuje coś wycisnąć, a jak próbuje to się spina i ulewa połowę jedzenia 😞 😞 😞 Widać, że go to pali potem, bardzo nieszczęśliwą ma minkę, poza tym często się krztusi tym co mu się wraca, w końcu dostanę zawału!!! 😞 😞 Postanowiłam, że nie będę dziecka męczyć dla idei, tym bardziej, że w moim przypadku karmienie moim mlekiem byłoby bardzo trudne. Więc póki co Bebilon Comfort, bo takie było koło mnie w sklepie, ale będziemy próbować Hippa i jak spasuje to zamawiam 🙂 Tylko jak zgubić ten cholerny pokarm??? Na razie wszystkie sposoby niefarmakologiczne nie działają 😞 Kurr... jak nie trzeba to rzeka mleka 😠 😠 😠
Tadzio od dwóch dni gada jak najęty, a ja siedzę i słucham jak zaklęta 🤪 🤪 🤪 Mój kochany bąbelek!!!!

Buziaki dla solenizantów!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
dziewczyny!!
nasze mleczko w super cenie jest


http://promobaby.pl/promocja-4889.html
jade po 4 szt przynajmniej!!!!!!!!!!!!!!!!

no chuj i nie ma jedynki albo nie wolno im reklamowac jak to zwykle jedynki nie wolno
ale mam nadzieje ze tez jest w promocji


jest jest, my kupilismy w m1, pojedz sobie tam, bo jeszcze troche zostalo 😁 ale na normalnych polkach a nie promocyjnych 😉 ale my pewnie bedziemy je pic przez miesiac 😁 dalej mamy to male opakowanie 🙃

zobcz ile czasu moze stac takie otwarte mleko, bo chhyba tylko jakis czas..


jeszcze mamy to male opakowane 😉 miesiac chyba- bebilon tyle mogl.. jak co to damy Wam 😁


Oj, na tą promocję to ja się raczej nie wyrobię 😞 Poza tym Real jest na drugim końcu Krakowa, więc wliczając paliwo wyjdzie na to samo 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madziu musisz odstawic calkowicie tadzia i wyciskac sobie lub odciagam mleko jak poczujesz tylko ze bola coie cycki ale tylko do ulgi, ja do teraz mam mleko a nie karmie juz tydzien .. kupilam w aptece tabletki na zakonczenie laktacji ziolowe i licze ze pomoga.
maga hipp moze byc 3 tyg otwarty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
madziu musisz odstawic calkowicie tadzia i wyciskac sobie lub odciagam mleko jak poczujesz tylko ze bola coie cycki ale tylko do ulgi, ja do teraz mam mleko a nie karmie juz tydzien .. kupilam w aptece tabletki na zakonczenie laktacji ziolowe i licze ze pomoga.
maga hipp moze byc 3 tyg otwarty.


Te tabletki to Antilactid? M. mi je właśnie przyniósł, zobaczymy co będzie...
A jak sobie radzisz w nocy??
Bandażowanie to dla mnie katorga i straszna bujda, obudziłam się dziś w bółach, żebra mnie bolą, a mleko dalej płynie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski 🙂
u mnie z cycem powoi robi sie bida !!!!!wczoraj z dwoch karmien udoiłam 130 ml i na wieczor tyle wypił !!!!!!!a z 1 cycka jak mam 50 to jest duzo!!!!!nie wiem ie elektrykiem bym sciagneła ale recznym tyle mi sie tylko udaje 😠w wogole to po caej nocy nie mam bardzo napelnionych cyckow wiec dokarmiam bebilonem ha 1 moze do 3 m-cy jakos dam rade jeszcze ze swoim mlekiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Hej laski 🙂
u mnie z cycem powoi robi sie bida !!!!!wczoraj z dwoch karmien udoiłam 130 ml i na wieczor tyle wypił !!!!!!!a z 1 cycka jak mam 50 to jest duzo!!!!!nie wiem ie elektrykiem bym sciagneła ale recznym tyle mi sie tylko udaje 😠w wogole to po caej nocy nie mam bardzo napelnionych cyckow wiec dokarmiam bebilonem ha 1 moze do 3 m-cy jakos dam rade jeszcze ze swoim mlekiem

ja po nocy też nie zawsze mam napełnione... nieraz wydaje mi się że mam mało, za mało, ale dopóki mały przybiera na wadze i nie jest bardzo marudny jakby był ciągle głodny to karmię cycem... chciałabym chociaż te 3 mce karmić tylko swoim.
dziś np jak dłużej pospał to mogłam laktatorem ściągnąć z jednej, nie całkiem, ale tak 60 ml (myślę że byłoby jakieś 100ml) ale to nie zawsze tak mam. przeważnie nie ściągam bo mały potem nie miałby co wypić... i tak leci dzień za dniem i kręci się wokół tego czy starczy mu mleka czy nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hej laski 🙂
u mnie z cycem powoi robi sie bida !!!!!wczoraj z dwoch karmien udoiłam 130 ml i na wieczor tyle wypił !!!!!!!a z 1 cycka jak mam 50 to jest duzo!!!!!nie wiem ie elektrykiem bym sciagneła ale recznym tyle mi sie tylko udaje 😠w wogole to po caej nocy nie mam bardzo napelnionych cyckow wiec dokarmiam bebilonem ha 1 moze do 3 m-cy jakos dam rade jeszcze ze swoim mlekiem

ja po nocy też nie zawsze mam napełnione... nieraz wydaje mi się że mam mało, za mało, ale dopóki mały przybiera na wadze i nie jest bardzo marudny jakby był ciągle głodny to karmię cycem... chciałabym chociaż te 3 mce karmić tylko swoim.
dziś np jak dłużej pospał to mogłam laktatorem ściągnąć z jednej, nie całkiem, ale tak 60 ml (myślę że byłoby jakieś 100ml) ale to nie zawsze tak mam. przeważnie nie ściągam bo mały potem nie miałby co wypić... i tak leci dzień za dniem i kręci się wokół tego czy starczy mu mleka czy nie...


ja tak samo czasami az twarde a czasami flaki a i tak jest mleko w sumie karmie tylko dla niego najchetniej podalabym mu butle ale dopoki rosnie jak na drozdzach to niech je z cyca.czasami udoje z jednego 120 a czasami 70 to zalezy najwazniejsze ze sie najada chyba....
u nas nocka spokojna
jezuuu jak moj mnie wkurrrrrr zostawil mi samochod z rozladowanym akumulatorem ......
chcialam ladowac ale w prostowniku wysiadl bezpiecznik no szlag by trafil i dupa siedze w domu maly sprzedany na spacer ... 🙂 chwila dla siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laski, masakra jakaś !!!!!!!!!!! Po 2 miesiącach odkryłam, że w tym naszym bujaczku jedna z wiszących zabawek jest grająca 🤢 tzn nawet nie ja to odkryłam tylko córka kuzynki....
Normalnie żenada, 2 miesiące Mała się w nim buja, a Mama blondynka dopiero wczoraj została oświecona heheehhehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej, teraz ju wszystko dorbze ponoc to byla reakcja na zmine mleka...niebardzo w to wierze ale coz nie mam wyjscia...w sumie zadnego leczenia w szpitalu nie miala tylko kroplowke nawadniajaca i jakis syrop na flore bakteryjna....inna rzecz ze te szpitale to totalna porazka..to co oni tam wyrabiaja szok... 😮 😮 🤢


ufff na szczęście wszystko ok ! Powiem Ci Gosia że jakby mój Tymon się tak zrzygał krwią to bym padła na zawał ... na bank 😮 ale nam dzieciaki rozrywkę sponsorują 🥴 😲
a co do polskich szpitali ... 😠 no comments 😠
mi sie nogi uginaja jak
no ryczalam jajk bobr... 😮 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laski mam pytanko. Moja małą już tylko na mm. Po antybiotyku zanikł mi pokarm. Mam pytanko. Czy mleko nan ha 1 jest tylko w tych małych puszkach po 400 g czy jest w większych puszkach. Bo nam te opakowanie tylko na 3, 4 dni starczy. Mała je co 3, 2,5 godziny po 120. Ale czasem to jest dla niej za mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Laski, masakra jakaś !!!!!!!!!!! Po 2 miesiącach odkryłam, że w tym naszym bujaczku jedna z wiszących zabawek jest grająca 🤢 tzn nawet nie ja to odkryłam tylko córka kuzynki....
Normalnie żenada, 2 miesiące Mała się w nim buja, a Mama blondynka dopiero wczoraj została oświecona heheehhehe

hahahaha 🤪 nieźle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamaNataszy napisał(a):
Laski mam pytanko. Moja małą już tylko na mm. Po antybiotyku zanikł mi pokarm. Mam pytanko. Czy mleko nan ha 1 jest tylko w tych małych puszkach po 400 g czy jest w większych puszkach. Bo nam te opakowanie tylko na 3, 4 dni starczy. Mała je co 3, 2,5 godziny po 120. Ale czasem to jest dla niej za mało.


nie pomogę, bo my jesteśmy na bebilonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
dziewczyny!!
nasze mleczko w super cenie jest


http://promobaby.pl/promocja-4889.html
jade po 4 szt przynajmniej!!!!!!!!!!!!!!!!

no chuj i nie ma jedynki albo nie wolno im reklamowac jak to zwykle jedynki nie wolno
ale mam nadzieje ze tez jest w promocji


jest jest, my kupilismy w m1, pojedz sobie tam, bo jeszcze troche zostalo 😁 ale na normalnych polkach a nie promocyjnych 😉 ale my pewnie bedziemy je pic przez miesiac 😁 dalej mamy to male opakowanie 🙃

zobcz ile czasu moze stac takie otwarte mleko, bo chhyba tylko jakis czas..


jeszcze mamy to male opakowane 😉 miesiac chyba- bebilon tyle mogl.. jak co to damy Wam 😁

bylam w realu w pogorii i nie bylo 1ki w promocji 🤢 🤢
kurde a -6 zl na opakowaniu to jest suoer cena .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny te które miały już okres..mam takie pytanko....jaki był? taki obfity czy normalny a może skąpy?? bo ja mam obfity..i zaczynam sie martwić... 🤨

nie pomogę, mnie te draństwo jeszcze nie dopadło 🤪

Mi się zaczoł dzisiaj. I jak narazie jest mały wyciek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
dziewczyny!!
nasze mleczko w super cenie jest


http://promobaby.pl/promocja-4889.html
jade po 4 szt przynajmniej!!!!!!!!!!!!!!!!

no chuj i nie ma jedynki albo nie wolno im reklamowac jak to zwykle jedynki nie wolno
ale mam nadzieje ze tez jest w promocji


jest jest, my kupilismy w m1, pojedz sobie tam, bo jeszcze troche zostalo 😁 ale na normalnych polkach a nie promocyjnych 😉 ale my pewnie bedziemy je pic przez miesiac 😁 dalej mamy to male opakowanie 🙃

zobcz ile czasu moze stac takie otwarte mleko, bo chhyba tylko jakis czas..


jeszcze mamy to male opakowane 😉 miesiac chyba- bebilon tyle mogl.. jak co to damy Wam 😁

bylam w realu w pogorii i nie bylo 1ki w promocji 🤢 🤢
kurde a -6 zl na opakowaniu to jest suoer cena .....

A jest mleko hipp ha i czy jest w dużych opakowaniach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...