Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Co do okresu to nie pomoge jeszcze nie mialam 🤪
Wczoraj chcialam malego wykompac a moj maz niech jeszcze pospi no i spal do polnocy a rodzice w baraszki no bylo tylko ja mam libido mniej niz zero 😮

A to normalne na początku po porodzie. My z mężem byliśmy u seksuologa i kazał nam jak najwięcej urozmaiceń do sfery seksualnej wprowadzać. HAHA 🙂 🙂 i teraz jak brykamy to sąsiedzi na osiedlu pewnie słyszą ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hej laski 🙂
u mnie z cycem powoi robi sie bida !!!!!wczoraj z dwoch karmien udoiłam 130 ml i na wieczor tyle wypił !!!!!!!a z 1 cycka jak mam 50 to jest duzo!!!!!nie wiem ie elektrykiem bym sciagneła ale recznym tyle mi sie tylko udaje 😠w wogole to po caej nocy nie mam bardzo napelnionych cyckow wiec dokarmiam bebilonem ha 1 moze do 3 m-cy jakos dam rade jeszcze ze swoim mlekiem

ja po nocy też nie zawsze mam napełnione... nieraz wydaje mi się że mam mało, za mało, ale dopóki mały przybiera na wadze i nie jest bardzo marudny jakby był ciągle głodny to karmię cycem... chciałabym chociaż te 3 mce karmić tylko swoim.
dziś np jak dłużej pospał to mogłam laktatorem ściągnąć z jednej, nie całkiem, ale tak 60 ml (myślę że byłoby jakieś 100ml) ale to nie zawsze tak mam. przeważnie nie ściągam bo mały potem nie miałby co wypić... i tak leci dzień za dniem i kręci się wokół tego czy starczy mu mleka czy nie...

z tego co czytałam to po czasie piersi staja sie miekkie i mozna miec wrazenie ze jest w nich malo pokarmu a to nie prawda poniewaz wytwarzany pokarm dostosowal sie juz do potrzeb dziecka,jest go po prostu tyle ile dziecko potrzebuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamaNataszy napisał(a):
Laski mam pytanko. Moja małą już tylko na mm. Po antybiotyku zanikł mi pokarm. Mam pytanko. Czy mleko nan ha 1 jest tylko w tych małych puszkach po 400 g czy jest w większych puszkach. Bo nam te opakowanie tylko na 3, 4 dni starczy. Mała je co 3, 2,5 godziny po 120. Ale czasem to jest dla niej za mało.

jest dla niej za mało bo to "chude" mleko,moje po nanie strasznie ulewala i byla czesto głodna,w razie czego mozesz kupic jakis zageszczacz zeby dziecko bylo po jedzeniu syte (mamy tak robią). My przeszłysmy na bebilon comfort bo Hania miała problemy z kupką,bardzo ulewała i sie nie najadała,a czeste karmienie to tez źle. Bebilon jest gęsty,Hania sie najada i nie mamy problemow z kupką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie zostawialam zapalonego... dosc swiatla przebija sie przez okno ...... dopiero gdy byla potrzeba nakarmic czy przewinac to bez swiatla sie nie obylo oczywiscie ,ale to i tak przy pol-swietle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny te które miały już okres..mam takie pytanko....jaki był? taki obfity czy normalny a może skąpy?? bo ja mam obfity..i zaczynam sie martwić... 🤨

a ja nie wiem bo mnie brzuchol pobolewa jak przy okresie od czasu do czasu i tylko troche poplamie 😮

Ja miałam 6 dni takiego plamienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
madzia w nocy jest mi latwiej podac jej butle niz cyca bo zajmuje to mniej czasu..
zawsze mam przygotowana ciepla wode w termosie i zimna juz w dzbanku wtedy na szybcika mieszam tak aby bylo juz do podania . mala pije i idzie momentalnie spac a tak to z 40min karmienia i budzila sie w nocy z 3 rayz nawet po cycku a tak tylko raz.
te tabletki to antilactin a mleko nadal jest.
aga my mamy tylko swiatlo takie delikatne jak karmie nadinke aby ja nie rozbudzic, cala noc mielismy swiatlo zaraz po szpitalu bo sie balam wtedy o mała.
izka u mnie libido tez gorzej niz źle ale ja juz przed ciaza mialam z tym wieelki kłopot momentami.. bywalo tak ze nawet 3 miechy nic nie bylo a bywalo tak ze tydzien codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski... na forum jest wątek o złych opiekunkach, choć złe to niezbyt trafne słowo. To są kurwa pojeby, którym należy się kurwa kara śmierci!!!!!!!! Jak macie mocne nerwy to sobie oglądnijcie, ja widziałam 3 sekundy 1 filmiku i wymiękłam kurwaaaaaa!!! Gdyby moje maleństwo trafiło do rąk takiej dziwki, to bym jej serce wyrwała gołymi rękami!!! Choć nie wiem czy bym znalazła serce u takich szmat 😠 😠 😠 😠 😠 😠
http://www.mamusie.net/forum,odp_opiekunka_do_dziecka_uwaga_drastyczne,19,302.html,str=0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
hejka
madzia w nocy jest mi latwiej podac jej butle niz cyca bo zajmuje to mniej czasu..
zawsze mam przygotowana ciepla wode w termosie i zimna juz w dzbanku wtedy na szybcika mieszam tak aby bylo juz do podania . mala pije i idzie momentalnie spac a tak to z 40min karmienia i budzila sie w nocy z 3 rayz nawet po cycku a tak tylko raz.
te tabletki to antilactin a mleko nadal jest.
aga my mamy tylko swiatlo takie delikatne jak karmie nadinke aby ja nie rozbudzic, cala noc mielismy swiatlo zaraz po szpitalu bo sie balam wtedy o mała.
izka u mnie libido tez gorzej niz źle ale ja juz przed ciaza mialam z tym wieelki kłopot momentami.. bywalo tak ze nawet 3 miechy nic nie bylo a bywalo tak ze tydzien codziennie.



Ale jest go choć mniej?? Widzisz jakąś zmianę?? Ile je bierzesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
A i laski czy Wy macie cała noc zapalone swiatło przy swoich dzieciach czy tylko jak wstajecie na karmienie to zapalacie????


u mnie całą noc pali sie lampka..lepiej widze co Emilka kombinuje..a juz po ostanim wybryku z kołderką na głowie to nie wiem kiedy bede spała bez zapalonej lampki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A i laski czy Wy macie cała noc zapalone swiatło przy swoich dzieciach czy tylko jak wstajecie na karmienie to zapalacie????


u mnie całą noc pali sie lampka..lepiej widze co Emilka kombinuje..a juz po ostanim wybryku z kołderką na głowie to nie wiem kiedy bede spała bez zapalonej lampki 🤢


Dlatego mój śpi w śpiworkach, mam takie i są super, mam pewność, że się nie rozkopie i nie przykryje z główką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A i laski czy Wy macie cała noc zapalone swiatło przy swoich dzieciach czy tylko jak wstajecie na karmienie to zapalacie????


u mnie całą noc pali sie lampka..lepiej widze co Emilka kombinuje..a juz po ostanim wybryku z kołderką na głowie to nie wiem kiedy bede spała bez zapalonej lampki 🤢


Dlatego mój śpi w śpiworkach, mam takie i są super, mam pewność, że się nie rozkopie i nie przykryje z główką.


Ja właśnie też kupiłam po tym wybryku i jestem mega zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Kurwa ale się we mnie gotuje, ja pier.....


Ja jak zobaczyłam ten filmik a właściwie tylko pierwsze sekundy to odrazu zrezygnowałam 😞 ciary mam na całym ciele 😞 płakać mi sie chce 😞!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mi też się chciało, zwłaszcza jak sobie wyobraziłam, że to moje dziecko. Nie wiem co bym takiej opiekunce zrobiła, ale byłoby to coś bardzo, bardzo złego 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Kurwa ale się we mnie gotuje, ja pier.....


Ja jak zobaczyłam ten filmik a właściwie tylko pierwsze sekundy to odrazu zrezygnowałam 😞 ciary mam na całym ciele 😞 płakać mi sie chce 😞!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mi też się chciało, zwłaszcza jak sobie wyobraziłam, że to moje dziecko. Nie wiem co bym takiej opiekunce zrobiła, ale byłoby to coś bardzo, bardzo złego 😠 😠 😠 😠

ja pierd*****ze tacy ludzie istnieją na swiecie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czy jest mniej to na pewno bo juz nie musze odciagac bo nie sa cycki twarde. biore je 4 dni.
chcialam obejzec ten film ale chyba sie wycofam po przeczytaniu waszych reakcji.. ja zbyt wrazliwa jestem.. nawet na szczepieniu nie patrzylam na nadii tylko tesciowa ja trzymala bo ja bym ryczala razem z nia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...