Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
tak bym pojechała do parafi mojego i tam jest msza dla dziecka specjalnie , osobno i dodatkowo jeszcze póżniej mszę odprawia a u nas ? czarni rządzą a wieśniaki się dają 😠 😠 i tym sposobem i mnie w ch*** zrobili 😠
oj Asieńko kochana ..co za skur....jak mnie Ci ksieza wkur...normalnie AZ sie boje zalatwiania tych Chrzcin...wkurwi mnie taki ksieciuniu to nie bede przebierac w slowach-i tego sie boje...
ok 19;30 dopiero wrocicie z mszy -MASAKRA !!!! a nie mozna juz nic zrobic Asiek???zabierz kase i idz gdzie indziej moze co???
ale z drugiej str bedziesz miala szybko gosci z bani ... 😉 😜


już załatwione i chrzcimy w parafi mojego 🙂 teraz tylko czeka nas odbijanie 200zł heh 😜
nie wyjdę dopóki mi nie odda 😠 czuję że się to odmawianie chrzcin skończy awanturą i z ambony na mszy polece 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry melduję się z Zakopanego z warsztatów. Nie dam rady podczytać, bo mam krótką przerwę kawową, ale chciałam zameldować, że jest samodzielna kupa!!! Od wczoraj dajemy mleko Hipp iii dziewczyny, dzięki za polecenie go, mam nadzieję, że na jednej się nie skończy! 🙂
Buziaki i zmykam :*

oby pomogla dlugoterminowo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
tak bym pojechała do parafi mojego i tam jest msza dla dziecka specjalnie , osobno i dodatkowo jeszcze póżniej mszę odprawia a u nas ? czarni rządzą a wieśniaki się dają 😠 😠 i tym sposobem i mnie w ch*** zrobili 😠
oj Asieńko kochana ..co za skur....jak mnie Ci ksieza wkur...normalnie AZ sie boje zalatwiania tych Chrzcin...wkurwi mnie taki ksieciuniu to nie bede przebierac w slowach-i tego sie boje...
ok 19;30 dopiero wrocicie z mszy -MASAKRA !!!! a nie mozna juz nic zrobic Asiek???zabierz kase i idz gdzie indziej moze co???
ale z drugiej str bedziesz miala szybko gosci z bani ... 😉 😜


już załatwione i chrzcimy w parafi mojego 🙂 teraz tylko czeka nas odbijanie 200zł heh 😜
nie wyjdę dopóki mi nie odda 😠 czuję że się to odmawianie chrzcin skończy awanturą i z ambony na mszy polece 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

jak cos to dzwon po nas
jakos sie z nim dogadamy 😎 😎 😎 😎 😎
bęckki jak nic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dobra...Czas przed kompem dobiega końca. Trzeba wstać i iść prasować Lenki ciuszki, bo mi się uzbierały 4 pełne 7 kilowe pralki do prasowania 😞 A dziecię nie ma co na grzbiet włożyć... Wyrastamy pomału z rozmiaru 56 - to i tak dobrze, że się w nie mieściła, zaraz po porodzie miała 60 cm 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zamawiam ten lezaczek
http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-2w1-polecamy-i1932063618.html
sis mi dołozy 100 🙂w sumie ja bym kupila ten co Agata ale moja sis na ten sie uparła no bo w sumie sprawdzony jest jej cora dzisiaj 4 latka konczy 🙂-moja kochana królewna 🙂 i do tej pory go uzywa jako fotelika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Witamy...

Emilka spać nie chce...słuchamy ulubionej smerfnej pikpikowej piosenki 🤪 😁 😁 może coś pomoże.. 🙃

Okres masakra..brzuch nie boli,ale cieknie,że aż strach.... 😮


mi tez ciekło jak z kranu i to przez 2 tygodnie...ale brzuch mnie nie bolał wcale, co mnie cieszy, bo zawsze na ketonalu musiałam jechać z bólu...

A moja też marudzi od rana, leży tu koło mnie na brzuchu i ryczy obecnie... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witamy...

Emilka spać nie chce...słuchamy ulubionej smerfnej pikpikowej piosenki 🤪 😁 😁 może coś pomoże.. 🙃

Okres masakra..brzuch nie boli,ale cieknie,że aż strach.... 😮


mi tez ciekło jak z kranu i to przez 2 tygodnie...ale brzuch mnie nie bolał wcale, co mnie cieszy, bo zawsze na ketonalu musiałam jechać z bólu...

A moja też marudzi od rana, leży tu koło mnie na brzuchu i ryczy obecnie... 🤢 🤢 🤢


moja właśnie zasnęła 🤪... Nam pomaga kołysanka 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=SNKzf8jwj2U&feature=related

Emilka to uwielbia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,
noc ok 🙂 jak zawsze z reszta 🙂
dzwonilam dzis zarejestrowac dominika na dzieci zdrowe do jego doktor i nie ma jej w tym tyg 😠
a juz skonczyl 6 tyg i musze go zaszczepic chyba pojade i zarejestruje go do jakiegos innego co nie?
Synus sprzedany na spacer , poprasowane ,
w sob kupilam sobie laszki na chrzciny spodnie czarne 7/8 i koszule taki brudny róż buty mam wiec ubrana jestem szalu nie ma ale jakos bede wygladala, nic mi sie nie podobalo i wzielam na sile ale jakos to bedzie ,dominik juz w całosci ubrany bedzie maly elegancik 🙂
oczywiscie jest kłótnia z moim co na chrzciny zrobic do zarcia zrobilam liste ale oczywsicie nic mu nie pasuje bo trzeba jakos ugoscic jego rodzine 😠 niech se sam robi.... ale mam wkurrww....a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
My Chrzciny mamy w niedziele..Mała ubrana już,ja też wczoraj kupiłam sobie kiecke..zaproszenia rozdane i pozostaje Nam tylko czekac 🤪

Dziewczyny a w czym macie zamiar trzymać Dzieci? normalnie w wózku?czy w fotelikach?


my tez w niedziele mamy chrzciny 🙂
wezme wózek bo tego klocka trzymac to za ciezko , a foteliku on nie lubi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
My Chrzciny mamy w niedziele..Mała ubrana już,ja też wczoraj kupiłam sobie kiecke..zaproszenia rozdane i pozostaje Nam tylko czekac 🤪

Dziewczyny a w czym macie zamiar trzymać Dzieci? normalnie w wózku?czy w fotelikach?


my tez w niedziele mamy chrzciny 🙂
wezme wózek bo tego klocka trzymac to za ciezko , a foteliku on nie lubi 😠


ja też właśnie chce wózek 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
My Chrzciny mamy w niedziele..Mała ubrana już,ja też wczoraj kupiłam sobie kiecke..zaproszenia rozdane i pozostaje Nam tylko czekac 🤪

Dziewczyny a w czym macie zamiar trzymać Dzieci? normalnie w wózku?czy w fotelikach?


my tez w niedziele mamy chrzciny 🙂
wezme wózek bo tego klocka trzymac to za ciezko , a foteliku on nie lubi 😠


ja też właśnie chce wózek 😁 🙂


i chyba najlepiej bedzie bo i sobie pospi smacznie cieplo w wozku bedzie 🙂 tylko dokupie bialy kocyk i bedzie gitarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Wiecie co...niewiem dlaczego ale mam jakiegoś stresa przed niedzielą 🙃


ja tez bo jeszcze nawet nie wiem co na obiad dam ludziom , tylko liste zrobilam a nie moge sie dogadac z lukaszem bo on co innego ja co innego mama co innego oszalejeeeee no i nasi rodzice sie dop pierwszy raz zobacza 🤪 bo sa z mazuurr i jakos nie bylo wczesniej okazji zeby sie poznali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
zamawiam ten lezaczek
http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-2w1-polecamy-i1932063618.html
sis mi dołozy 100 🙂w sumie ja bym kupila ten co Agata ale moja sis na ten sie uparła no bo w sumie sprawdzony jest jej cora dzisiaj 4 latka konczy 🙂-moja kochana królewna 🙂 i do tej pory go uzywa jako fotelika 🙂



tez mamy ten lezaczek dostalam w prezencie po kolezanki synku maly lubi w nim lezec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
zamawiam ten lezaczek
http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-2w1-polecamy-i1932063618.html
sis mi dołozy 100 🙂w sumie ja bym kupila ten co Agata ale moja sis na ten sie uparła no bo w sumie sprawdzony jest jej cora dzisiaj 4 latka konczy 🙂-moja kochana królewna 🙂 i do tej pory go uzywa jako fotelika 🙂



tez mamy ten lezaczek dostalam w prezencie po kolezanki synku maly lubi w nim lezec 🙂


mam bardzo podobny z lwem i tez mozna z niego krzeselko robic bardzo fajny jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...