Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
achm napisał(a):
izarybka napisał(a):
no nie powiem że ja gorzej ryczałam przy oksy ale nie moge powiedziec ze cewnik był przyjemny 😮


ależ ja nie napisałam,że był przyjemny tylko,że to chyba najprzyjemniejsza część porodu


dla mnie najprzyjemniejszą częścią było to,jak kroplówka działać zaczęła 😁 bo już straszyli,że próba nieudana i wróce na patologie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
wiecie co mi sie sminło 🤪 🤪
ze zostawilam lukasza dla pawła z pierwszej miłosci nie wiem skad to mi sie wzielo on mi sie nawet nie podoba 🤪

haha 🤪 😁 😁 a mi,że całowałam sie ze swoim kierownikiem 🤢 🤪 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
achm napisał(a):
izarybka napisał(a):
no nie powiem że ja gorzej ryczałam przy oksy ale nie moge powiedziec ze cewnik był przyjemny 😮


ależ ja nie napisałam,że był przyjemny tylko,że to chyba najprzyjemniejsza część porodu


dla mnie najprzyjemniejszą częścią było to,jak kroplówka działać zaczęła 😁 bo już straszyli,że próba nieudana i wróce na patologie...


Dla mnie było najprzyjemniej, jak ten koszmar się skończył .... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
achm napisał(a):
izarybka napisał(a):
no nie powiem że ja gorzej ryczałam przy oksy ale nie moge powiedziec ze cewnik był przyjemny 😮


ależ ja nie napisałam,że był przyjemny tylko,że to chyba najprzyjemniejsza część porodu


dla mnie najprzyjemniejszą częścią było to,jak kroplówka działać zaczęła 😁 bo już straszyli,że próba nieudana i wróce na patologie...


Dla mnie było najprzyjemniej, jak ten koszmar się skończył .... 🤪 🤪 🤪

no i git hehe 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
achm napisał(a):
izarybka napisał(a):
no nie powiem że ja gorzej ryczałam przy oksy ale nie moge powiedziec ze cewnik był przyjemny 😮


ależ ja nie napisałam,że był przyjemny tylko,że to chyba najprzyjemniejsza część porodu


dla mnie najprzyjemniejszą częścią było to,jak kroplówka działać zaczęła 😁 bo już straszyli,że próba nieudana i wróce na patologie...


Dla mnie było najprzyjemniej, jak ten koszmar się skończył .... 🤪 🤪 🤪


ja odsapnelam jak nas wypisali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
achm napisał(a):
Witam ponawiam : mam duza puszke mleczka hipp ,otwarte w pon i zuzyte 5 miarek, wyslac ktorejs? szkoda mi wyrzucac...


jA DZIEKUJĘ, MY PIJEMY BEBILON...WIEM ŻE LUI HIPPA UŻYWA...ALE TO BYŚ MUSIAŁA Z NIĄ ROZMAWIAĆ 🙂


qrwa widze ze pepti jest tez antyalergiczne wiec czym sie rozni od HA?? 🤨bede w piatek u pediatry to sie zapytam bo 11 złł i to za 450 g toz to szok 😮 😮

BEBILON A NIE BEBIKO????MÓWIŁAS ZEW MASZ MLEKO NA RECEPTE CZYLI BEBILON JEST NA RECEPTE??

bEBILON PEPTI I ON JEST NA RECEPTĘ 🙂


a no widzisz my bebilon ha uzywaismy ale wpieruny drogi i teraz kupiłam bebiko ha duzo tansze i mam nadzieje ze bedzie tak samo dobre 🙂


PEPTI KOSZTUJE 11 ZL Z RECEPTĄ, 22 BEZ I TO JESZ PUSZKA 450 GRAM .

aawiecie ile w mojej aptece pepti kosztuje na recepte 6.99


😠 😠 😠 😠 to czemu u mnie aż tyle???? 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
izarybka napisał(a):
no nie powiem że ja gorzej ryczałam przy oksy ale nie moge powiedziec ze cewnik był przyjemny 😮


ja przy kroplówce to sie smiałam na początku,później raz tylko sie wydarłam że skurcz bezczelny sie zbliża 🤪 😁 😁 ☺️

no ja poczatku też smialam a pozniej uuuuuuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
achm napisał(a):
Witam ponawiam : mam duza puszke mleczka hipp ,otwarte w pon i zuzyte 5 miarek, wyslac ktorejs? szkoda mi wyrzucac...


jA DZIEKUJĘ, MY PIJEMY BEBILON...WIEM ŻE LUI HIPPA UŻYWA...ALE TO BYŚ MUSIAŁA Z NIĄ ROZMAWIAĆ 🙂


qrwa widze ze pepti jest tez antyalergiczne wiec czym sie rozni od HA?? 🤨bede w piatek u pediatry to sie zapytam bo 11 złł i to za 450 g toz to szok 😮 😮

BEBILON A NIE BEBIKO????MÓWIŁAS ZEW MASZ MLEKO NA RECEPTE CZYLI BEBILON JEST NA RECEPTE??

bEBILON PEPTI I ON JEST NA RECEPTĘ 🙂


a no widzisz my bebilon ha uzywaismy ale wpieruny drogi i teraz kupiłam bebiko ha duzo tansze i mam nadzieje ze bedzie tak samo dobre 🙂


PEPTI KOSZTUJE 11 ZL Z RECEPTĄ, 22 BEZ I TO JESZ PUSZKA 450 GRAM .

aawiecie ile w mojej aptece pepti kosztuje na recepte 6.99


😠 😠 😠 😠 to czemu u mnie aż tyle???? 😠 😠 😠 😠


nie mam pojecia .. a kupujesz w aptece dbam o zdorwie bo to własnie taka apteka wystać sie trzeba zeby cos kupic ale warto bo naprawde jest wszystko taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
Ja się dowiedziałam wlaśnie, że moja koleżanka jest w ciązy i będzie miała bliźniaki 🙂 W głebi ducha dziękuję Bogu, że na mnie nie trafiło ☺️ ☺️

to bedzie miała podwójne szczescie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
agamu napisał(a):
Ja się dowiedziałam wlaśnie, że moja koleżanka jest w ciązy i będzie miała bliźniaki 🙂 W głebi ducha dziękuję Bogu, że na mnie nie trafiło ☺️ ☺️

to bedzie miała podwójne szczescie 🤪 🤪


pewnie że tak...ale i podwójny zapieprz heheehhe chyba, że będą Aniołki...bo jakbym ja miała 2 takie charakterne Gabrysie to bym chyba w czarnym worze skończyła heehehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
agamu napisał(a):
Ja się dowiedziałam wlaśnie, że moja koleżanka jest w ciązy i będzie miała bliźniaki 🙂 W głebi ducha dziękuję Bogu, że na mnie nie trafiło ☺️ ☺️

to bedzie miała podwójne szczescie 🤪 🤪


pewnie że tak...ale i podwójny zapieprz heheehhe chyba, że będą Aniołki...bo jakbym ja miała 2 takie charakterne Gabrysie to bym chyba w czarnym worze skończyła heehehehe 🙂


podpisuję się pod tym ostatnim wszystkimi kończynami 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
agamu napisał(a):
Ja się dowiedziałam wlaśnie, że moja koleżanka jest w ciązy i będzie miała bliźniaki 🙂 W głebi ducha dziękuję Bogu, że na mnie nie trafiło ☺️ ☺️


a ja chciałam kiedyś mieć bliźniaki 🤪 😁 😁

ja też, do czasu az nie mam jednego heehehee, a u mnie w rodzinie są co 2 pokolenia, więc u nas było prawdopodobieństwo. Na szczeście jest jedno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
a ja sie caowałam z borysem szycem bo ogladam ten serial przepis na zycie a szyc mi sie ogolnie nie podoba i co za głupoty sie potrafia snic 🙂sorka za małe itery i brak poskich znakow alepisze 1 reka bo w drugiej mam suszarke 🙂


haha,ale sny mamy 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a ja sie caowałam z borysem szycem bo ogladam ten serial przepis na zycie a szyc mi sie ogolnie nie podoba i co za głupoty sie potrafia snic 🙂sorka za małe itery i brak poskich znakow alepisze 1 reka bo w drugiej mam suszarke 🙂


haha,ale sny mamy 🤪 😁 😁

to prawda .. skad te sny sie biorą boshh 🤪
moje dziecko gada sobie w łózeczku 😁 narazie nie marudzi moze nie bedzie po szczepieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
achm napisał(a):
izarybka napisał(a):
no nie powiem że ja gorzej ryczałam przy oksy ale nie moge powiedziec ze cewnik był przyjemny 😮


ależ ja nie napisałam,że był przyjemny tylko,że to chyba najprzyjemniejsza część porodu


dla mnie najprzyjemniejszą częścią było to,jak kroplówka działać zaczęła 😁 bo już straszyli,że próba nieudana i wróce na patologie...

a dla mnie jak mi cewnik rano zdjeli hehe
a jak powiedzieli ze wychodzimy nastepnego bo z małym ok to nie wierzyłam ze to koniec koszmaru az lekarka sie zdziwila ze jej nie wierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Odwiedził Nas kurier !! 🙂
Agusiaprzyszła ta zabawka o którą pytałaś czy tylko sie naciąga...przeraziłam sie jak ją zobaczyłam.. 🤪nie żadne małe gówienko tylko porządna duża pozytywka ! 🙂 i do tego dużżżżąąąwibrująca biedronka 🙂

kochana daj linka a i jeszcze jedno kiedy bedziesz w realu jak cos Aniu pamietasz o mojej julii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
no cewnika to ja też miło nie wspominam a idąc z nim miałam wrażenie że wypada


ja o nim za[omnialam i troche mi sie wyjoł sam wiec co to był za bólllll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Odwiedził Nas kurier !! 🙂
Agusiaprzyszła ta zabawka o którą pytałaś czy tylko sie naciąga...przeraziłam sie jak ją zobaczyłam.. 🤪nie żadne małe gówienko tylko porządna duża pozytywka ! 🙂 i do tego dużżżżąąąwibrująca biedronka 🙂

kochana daj linka a i jeszcze jedno kiedy bedziesz w realu jak cos Aniu pamietasz o mojej julii


prosze...
http://allegro.pl/pozytywka-biedronka-babyono-i1928811913.html

Na zdjęciu wygląda lipnie,ale w rzeczywistości to takie duże jest i takie mięciutkie 🙂jak sie naciągnie to całe sie rozciąga i pozytywka jest.. jak zawiesiłam na budzie w wózku to Emilka patrzyla jak zaczarowana...

No pewnie Kochana że pamiętam,jak bede to kupie 🙂Tylko niewiem kiedy bede bo Jacek teraz prawie całe dnie w pracy jak nie jednej to drugiej..i ciągle prawie sama jestem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...