Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ide herbate na laktacje pic bo kurna tez cos szwankuje ost...Dorcia a jakie mm stosujesz??ja chyba zaczne tez dawac na noc ..bo kurcze ost ciezko z tym mlekiem...jak nie podolam to kupie tylko jakie???Jakas promocja w Rossmanie jest na bodajze aHipp BIO czy jakos tak...nie znam sie na tych prochach 🙂


a U was jets promocja na jedynke? u mnie tylko od 2ki wzwyz promocja 34,99 za 800 g 😠 😠a 1ka 39.99 😠 😠


a bylas w auchan? maz tam kupil bez promocji za 34 duze kiedys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ide herbate na laktacje pic bo kurna tez cos szwankuje ost...Dorcia a jakie mm stosujesz??ja chyba zaczne tez dawac na noc ..bo kurcze ost ciezko z tym mlekiem...jak nie podolam to kupie tylko jakie???Jakas promocja w Rossmanie jest na bodajze aHipp BIO czy jakos tak...nie znam sie na tych prochach 🙂


a U was jets promocja na jedynke? u mnie tylko od 2ki wzwyz promocja 34,99 za 800 g 😠 😠a 1ka 39.99 😠 😠


a bylas w auchan? maz tam kupil bez promocji za 34 duze kiedys

oo to muszem sie wybrac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mphz napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Laseczki ( te ktorych maluchy ciumkają smoka) zmieniacie dziecku juz smoka teraz na 3+?? taki mi sie sporawy wydaje ale to juz chyba czas zeby zgryz byl ok..?
ja chyba dzis sprobuje dac ten wiekszy juz

moja nie bardzo lubi smoka, ale zmienilam jej do +6m


ja mam zmieniony na 0-6msc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej ,siedze sobie Andru na nocke popełzł ,a dziewczynki chrapią smacznie..Oglądam fotki i z racji tego,ze mnie sie pifko marzy musze Wam wrzucic ten zimowy wypad na meeega długi spacerek(szliśmy ok 3-4 godzin) jakies 2lata temu w trzaskający mróz ,piffko na drogę a nam było gorąco 🤪 🤪 🤪 prosze tylko spojrzeć jaki jokerek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
mphz napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Laseczki ( te ktorych maluchy ciumkają smoka) zmieniacie dziecku juz smoka teraz na 3+?? taki mi sie sporawy wydaje ale to juz chyba czas zeby zgryz byl ok..?
ja chyba dzis sprobuje dac ten wiekszy juz

moja nie bardzo lubi smoka, ale zmienilam jej do +6m


ja mam zmieniony na 0-6msc
ooo proszę jak koleżaneczka szybko przeskoczyła na większego 😁 😁 😁 😁 😁 a chłop sie na to godzi??? 😁 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej hej ,siedze sobie Andru na nocke popełzł ,a dziewczynki chrapią smacznie..Oglądam fotki i z racji tego,ze mnie sie pifko marzy musze Wam wrzucic ten zimowy wypad na meeega długi spacerek(szliśmy ok 3-4 godzin) jakies 2lata temu w trzaskający mróz ,piffko na drogę a nam było gorąco 🤪 🤪 🤪 prosze tylko spojrzeć jaki jokerek 😁

ło matko gdzie wy tak leźli długo 🤪 🤪 🤪
cholera ja sobie moge tylko piwko wyobrazic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
a leżlim na wioche do Andru siostry nic tylko głusza i śnieg jak na pustyni kurna tyle że na minusie 😁 😁 😁 a piffko chetnie ,albo jakiego drina ..oj marzy mi sie taki odskok od codziennosci i to najlepiej w doboropwym "Brzuszkowym" towarzystwie 🤪

hehe śnieg możemy w tym roku na fotach pooglądać 😁
właśnie ciekawe kiedy ten mój brzusio zniknie chyba już wklęsłego jak kiedyś nie bede miec buuuuu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Twoja fotencja przypomniała mi zeszorocznego sylwka jak posziśmy we czworo tzn ja mój M i jeszcze taka fajna park ado lasu było to na mazurach piekne sońce ,śniegu autentik po pachy i z nami dwie 3/4 gorzkiej żołądkowej 😁qżwa ae było zajebczasto i tak szlismy przez ten las z bananami na ustach witać kolejnych znajomych co mieli przyjechać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
a ja juz pifffko waliłam i to nawet dwa ae mi fajnie we łbie zaszumiało tylko powiem Wam ze tak przy malutkim dziecku to jednak strach i nie umiałam sie wyluzowac
wierze Ci Dorcia ,bop ja tez trzasla niedawno ☺️ mleko odciaglam ,wylalam i mialam niby komfort ,bo Olinka miala co jeśc-mleka zapas w lodowce byl(kiedy jeszcze mialam laktacje na pełnych obrotach ),ale kurde ni hu hu mnie szlo sie wyluzowac..ja pierdziule wogole to mialam wyrzuty ,ze mleko Jej wylalam i wogole rano po piwiejakis kac 😮szok!
to by trza bylo tak bez malochow,bez chlopow zadnych -oj byl by bal 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...