Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ANIA nie jestem Agatka ale masz 😜
http://allegro.pl/ultradzwiekowy-nawilzacz-powietrza-turbo-tv50-i1981556326.html


Niech Bóg Ci to w Dzieciach wynagrodzi DOBRA KOBIETOOO!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 🤪 😁 😁


oooooooooooo NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!niech Twoje słowa w g****** sie zamienia !!!!!!!!!!!!!! 😜 😜 🙂 🙂

😁 😁 😁 😁 😁 😁
dobre 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
A my dziś spedzilismy dzien z tatusiem 🙂 Mój G kręcił pauzę w domciu juhuuuuuu 🤪 odpoczynek taki mówie Wam nawet udało mu się Daniela uspić po poludniu po spacerku 😜
o 16 pojechał a my zaliczylismy drugi spacer o 17 musialam pojsc do nauki jazdy na bad lekarskie oczywiscie przyslepłam pewnie od siedzenia przy laptopie 😜 trza okulary wymienic co by nie było wypadków w Radomiu 😜 wiec czeka mnie pielgrzymka po lekarzach w styczniu już do gina do laryngologa z bioderkami muszę młodego zapisać i ta rehabilitacja 9stycznia i szczepienie
ale na serio ,ja czuje ze wzrok mi sie pogorszył...jakos tak dziwnie widze,glowa mnie czesto od oczu boli i zdarza sie jakby zamazane widzenie nim ostrosc zalapie ...a wszystko od tego przesiadywania od wielu dluuugich miesiecy na pewnym forumeeeee 😁 😁 😁 😁 bedziem ślepe jak krety 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😜


taaa i za rok bedziem pisac juz brailem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ide herbate na laktacje pic bo kurna tez cos szwankuje ost...Dorcia a jakie mm stosujesz??ja chyba zaczne tez dawac na noc ..bo kurcze ost ciezko z tym mlekiem...jak nie podolam to kupie tylko jakie???Jakas promocja w Rossmanie jest na bodajze Hipp BIO czy jakos tak...nie znam sie na tych prochach 🙂

mi też siada coś najgorzej jest na noc i rano ok.10 wtedy wiszenie jest 😞 ja podaje mojemu raz dziennie narazie Nan
acha i kiedy podajesz,na noc??? i jak je Dan toleruje ?

ja mu podaje jako obiadek o 12 gdzies jak już mam dość wiszenia na cycku przynajmniej spokojniejszy sie robi.....smakuje mu i kupki zółciotkie robi a nie takie rozlane
a no widzisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
A my dziś spedzilismy dzien z tatusiem 🙂 Mój G kręcił pauzę w domciu juhuuuuuu 🤪 odpoczynek taki mówie Wam nawet udało mu się Daniela uspić po poludniu po spacerku 😜
o 16 pojechał a my zaliczylismy drugi spacer o 17 musialam pojsc do nauki jazdy na bad lekarskie oczywiscie przyslepłam pewnie od siedzenia przy laptopie 😜 trza okulary wymienic co by nie było wypadków w Radomiu 😜 wiec czeka mnie pielgrzymka po lekarzach w styczniu już do gina do laryngologa z bioderkami muszę młodego zapisać i ta rehabilitacja 9stycznia i szczepienie
ale na serio ,ja czuje ze wzrok mi sie pogorszył...jakos tak dziwnie widze,glowa mnie czesto od oczu boli i zdarza sie jakby zamazane widzenie nim ostrosc zalapie ...a wszystko od tego przesiadywania od wielu dluuugich miesiecy na pewnym forumeeeee 😁 😁 😁 😁 bedziem ślepe jak krety 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😜


taaa i za rok bedziem pisac juz brailem

hahahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski wrzucam link do apteki internetowej, z której biorę wit D za 8,99. W zwykłej aptece płaciłam 24 zł. Może któraś skorzysta 🙂

http://allegro.pl/d-vitum-witamina-d-kapsulki-dla-niemowlat-krakow-i1953413687.html
mi polozna mowila ,zeby lekarz wypisal na recepte ,wtedy kosztuje grosze 🙂



oooo no widzisz 😁 jak biederka ?
niby widziala tam jakas minimalna asymetrie,ale to jeszcze nic strasznego tak mowila,ze w normnie sie miesci,a mała jest jeszcze malutka ( 😉)i ze pewnie cześciej na którymś z boczków leżakuje ,wiec nie ma poki co powodow do obaw..za dwa miechy kontrola biederek 🙂


no i gitt 🙂
a jutro na którą macie ?
rano pewno ,musze przekrecic z ranca i sie umowic 😉 ciekawe ile ta moja Gwiazda przez tydzien przybrala...7mego grud.wazyła 5295...zobaczymy jutro czy dalej sie odchudza ta moja modelka .. 😮


ktoś w związku musi być szczuplejszy 🙃 😁 bo mój to wiesz .. kawał kloca 😮 😁
buahahahha nie chce jak mamusia wygladac ..dziecie patrzac na mame apetyt traci ..bidna 😲 🤨

Matko Aska jak Ty dowalisz 😁 😁 😁 masz wirtualnego kopa 😜


Asia ty tłusciochu ja to wogole nie wiem jak na ciebie patrzec 😁 😁 😁
☺️ nie patrz bo apetyt stracuisz i TY 😞 choc na diete mopze i komu sie nadam.... 🤪 czy nie??? 🤨 🤔



Asiuuuuuuuuuu daj żyć 🤪 😁 😁 🙃
dam dam i to z jaka figurella bedziecie śmigac 😜 ino Leer sie schowa z tymi 8kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):


A gdzie Czarnula z Julcią??
no wlasnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲


standardowy tekst :"JUŻ NAS NIE KOCHA...." 😞 🤪 😁 😁
😞 😞 😞buuuuuu nie chce mnie juz nikkkkkk 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):


A gdzie Czarnula z Julcią??
no wlasnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲


standardowy tekst :"JUŻ NAS NIE KOCHA...." 😞 🤪 😁 😁
😞 😞 😞buuuuuu nie chce mnie juz nikkkkkk 😞 😞 😞 😞 😞


ja kce 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
A my dziś spedzilismy dzien z tatusiem 🙂 Mój G kręcił pauzę w domciu juhuuuuuu 🤪 odpoczynek taki mówie Wam nawet udało mu się Daniela uspić po poludniu po spacerku 😜
o 16 pojechał a my zaliczylismy drugi spacer o 17 musialam pojsc do nauki jazdy na bad lekarskie oczywiscie przyslepłam pewnie od siedzenia przy laptopie 😜 trza okulary wymienic co by nie było wypadków w Radomiu 😜 wiec czeka mnie pielgrzymka po lekarzach w styczniu już do gina do laryngologa z bioderkami muszę młodego zapisać i ta rehabilitacja 9stycznia i szczepienie
ale na serio ,ja czuje ze wzrok mi sie pogorszył...jakos tak dziwnie widze,glowa mnie czesto od oczu boli i zdarza sie jakby zamazane widzenie nim ostrosc zalapie ...a wszystko od tego przesiadywania od wielu dluuugich miesiecy na pewnym forumeeeee 😁 😁 😁 😁 bedziem ślepe jak krety 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😜


taaa i za rok bedziem pisac juz brailem
no ba !nie poddamy sie chocby niewiem co!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):


A gdzie Czarnula z Julcią??
no wlasnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲


standardowy tekst :"JUŻ NAS NIE KOCHA...." 😞 🤪 😁 😁
😞 😞 😞buuuuuu nie chce mnie juz nikkkkkk 😞 😞 😞 😞 😞


ja kce 😘 😘 😘 😘
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪serio???ze mna zle Ci nie bedzie 😎gwarancja figury naomi do setki 🤪 polecam 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘sie 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Laseczki ( te ktorych maluchy ciumkają smoka) zmieniacie dziecku juz smoka teraz na 3+?? taki mi sie sporawy wydaje ale to juz chyba czas zeby zgryz byl ok..?
ja chyba dzis sprobuje dac ten wiekszy juz

moja nie bardzo lubi smoka, ale zmienilam jej do +6m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
A my dziś spedzilismy dzien z tatusiem 🙂 Mój G kręcił pauzę w domciu juhuuuuuu 🤪 odpoczynek taki mówie Wam nawet udało mu się Daniela uspić po poludniu po spacerku 😜
o 16 pojechał a my zaliczylismy drugi spacer o 17 musialam pojsc do nauki jazdy na bad lekarskie oczywiscie przyslepłam pewnie od siedzenia przy laptopie 😜 trza okulary wymienic co by nie było wypadków w Radomiu 😜 wiec czeka mnie pielgrzymka po lekarzach w styczniu już do gina do laryngologa z bioderkami muszę młodego zapisać i ta rehabilitacja 9stycznia i szczepienie
ale na serio ,ja czuje ze wzrok mi sie pogorszył...jakos tak dziwnie widze,glowa mnie czesto od oczu boli i zdarza sie jakby zamazane widzenie nim ostrosc zalapie ...a wszystko od tego przesiadywania od wielu dluuugich miesiecy na pewnym forumeeeee 😁 😁 😁 😁 bedziem ślepe jak krety 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😜

buhahahha to był żart podobno po ciąży wzrok słabnie nie wiem czemu ale gdzies czytałam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...