Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ANIA nie jestem Agatka ale masz 😜
http://allegro.pl/ultradzwiekowy-nawilzacz-powietrza-turbo-tv50-i1981556326.html


Niech Bóg Ci to w Dzieciach wynagrodzi DOBRA KOBIETOOO!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 🤪 😁 😁


oooooooooooo NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!niech Twoje słowa w g****** sie zamienia !!!!!!!!!!!!!! 😜 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ANIA nie jestem Agatka ale masz 😜
http://allegro.pl/ultradzwiekowy-nawilzacz-powietrza-turbo-tv50-i1981556326.html


Niech Bóg Ci to w Dzieciach wynagrodzi DOBRA KOBIETOOO!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 🤪 😁 😁


oooooooooooo NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!niech Twoje słowa w g****** sie zamienia !!!!!!!!!!!!!! 😜 😜 🙂 🙂

😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ide herbate na laktacje pic bo kurna tez cos szwankuje ost...Dorcia a jakie mm stosujesz??ja chyba zaczne tez dawac na noc ..bo kurcze ost ciezko z tym mlekiem...jak nie podolam to kupie tylko jakie???Jakas promocja w Rossmanie jest na bodajze aHipp BIO czy jakos tak...nie znam sie na tych prochach 🙂


a U was jets promocja na jedynke? u mnie tylko od 2ki wzwyz promocja 34,99 za 800 g 😠 😠a 1ka 39.99 😠 😠
a nie patrzyłam jaki nr..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ide herbate na laktacje pic bo kurna tez cos szwankuje ost...Dorcia a jakie mm stosujesz??ja chyba zaczne tez dawac na noc ..bo kurcze ost ciezko z tym mlekiem...jak nie podolam to kupie tylko jakie???Jakas promocja w Rossmanie jest na bodajze Hipp BIO czy jakos tak...nie znam sie na tych prochach 🙂

mi też siada coś najgorzej jest na noc i rano ok.10 wtedy wiszenie jest 😞 ja podaje mojemu raz dziennie narazie Nan
acha i kiedy podajesz,na noc??? i jak je Dan toleruje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski wrzucam link do apteki internetowej, z której biorę wit D za 8,99. W zwykłej aptece płaciłam 24 zł. Może któraś skorzysta 🙂

http://allegro.pl/d-vitum-witamina-d-kapsulki-dla-niemowlat-krakow-i1953413687.html
mi polozna mowila ,zeby lekarz wypisal na recepte ,wtedy kosztuje grosze 🙂



oooo no widzisz 😁 jak biederka ?
niby widziala tam jakas minimalna asymetrie,ale to jeszcze nic strasznego tak mowila,ze w normnie sie miesci,a mała jest jeszcze malutka ( 😉)i ze pewnie cześciej na którymś z boczków leżakuje ,wiec nie ma poki co powodow do obaw..za dwa miechy kontrola biederek 🙂


no i gitt 🙂
a jutro na którą macie ?
rano pewno ,musze przekrecic z ranca i sie umowic 😉 ciekawe ile ta moja Gwiazda przez tydzien przybrala...7mego grud.wazyła 5295...zobaczymy jutro czy dalej sie odchudza ta moja modelka .. 😮


ktoś w związku musi być szczuplejszy 🙃 😁 bo mój to wiesz .. kawał kloca 😮 😁
buahahahha nie chce jak mamusia wygladac ..dziecie patrzac na mame apetyt traci ..bidna 😲 🤨

Matko Aska jak Ty dowalisz 😁 😁 😁 masz wirtualnego kopa 😜
☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ANIA nie jestem Agatka ale masz 😜
http://allegro.pl/ultradzwiekowy-nawilzacz-powietrza-turbo-tv50-i1981556326.html


Niech Bóg Ci to w Dzieciach wynagrodzi DOBRA KOBIETOOO!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 🤪 😁 😁


oooooooooooo NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!niech Twoje słowa w g****** sie zamienia !!!!!!!!!!!!!! 😜 😜 🙂 🙂

😁 doris nie bluznij bo zostaniesz wrzesniowka 2012 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ide herbate na laktacje pic bo kurna tez cos szwankuje ost...Dorcia a jakie mm stosujesz??ja chyba zaczne tez dawac na noc ..bo kurcze ost ciezko z tym mlekiem...jak nie podolam to kupie tylko jakie???Jakas promocja w Rossmanie jest na bodajze Hipp BIO czy jakos tak...nie znam sie na tych prochach 🙂

mi też siada coś najgorzej jest na noc i rano ok.10 wtedy wiszenie jest 😞 ja podaje mojemu raz dziennie narazie Nan
acha i kiedy podajesz,na noc??? i jak je Dan toleruje ?

ja mu podaje jako obiadek o 12 gdzies jak już mam dość wiszenia na cycku przynajmniej spokojniejszy sie robi.....smakuje mu i kupki zółciotkie robi a nie takie rozlane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
izarybka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Landusia Gratulacje!!!!!!!!!!

Zocha - bedzie dobrze z Zosieńką, teraz już na pewno wykryją w szpitalu o co biega ....

Moja tez ma odruch moro - poki co ma miec czyli jest ok
Juz po kontroli USG
Bioderka zdrowiutkie !!
🙂 🙂 🙂 🙂
rehabilitacja tez ok, iwesci pozytywne malutka rozwija sie prawidlowo wszytsko wykonuje prawidlowo i nawet ciutke szybciej

Ania100 ma racje kazde dziecko w w swoim czasie, np obrot na brzuszek ma rozpoczac sie w 4 miesiacu, a wiadomo ze u kazdego dziecka bedzie roznie.
Ale aby rozwiac obawy zawsze warto podpyutac pediatry czy wsjo w normie co was niepokoi albo przejsc sie do neurologa na te 1 wizyte chocby prywatnie i miec pewnosc, bo jezeli pojawia sie cokolwiek to im szybciej sie dziecko prowadzi prawidlowo tym lepiej

SZAMAM fasolke po bretonsku i bedziem sie zabawiac i cwiczyc

super że bioderka ok i wsio ok i
też bym zeżarła fasolkę 😞 😞 😞

😘
boże jak mi brzuch rozsadza za duzo wladowalam
ja dzis tez pojadlam mega zajebisty sosik ciemny z ziemniaczkami i miesiowkiem pyyyycha!!!juz taki dobry mi wyszedl,a pazerstwo sie zalaczylo .. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ANIA nie jestem Agatka ale masz 😜
http://allegro.pl/ultradzwiekowy-nawilzacz-powietrza-turbo-tv50-i1981556326.html


Niech Bóg Ci to w Dzieciach wynagrodzi DOBRA KOBIETOOO!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 🤪 😁 😁


oooooooooooo NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!niech Twoje słowa w g****** sie zamienia !!!!!!!!!!!!!! 😜 😜 🙂 🙂

😁 doris nie bluznij bo zostaniesz wrzesniowka 2012 😁



HAHA 🤪 😁 😁 Wariatki Kochane!!!!!!!!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski wrzucam link do apteki internetowej, z której biorę wit D za 8,99. W zwykłej aptece płaciłam 24 zł. Może któraś skorzysta 🙂

http://allegro.pl/d-vitum-witamina-d-kapsulki-dla-niemowlat-krakow-i1953413687.html
mi polozna mowila ,zeby lekarz wypisal na recepte ,wtedy kosztuje grosze 🙂



oooo no widzisz 😁 jak biederka ?
niby widziala tam jakas minimalna asymetrie,ale to jeszcze nic strasznego tak mowila,ze w normnie sie miesci,a mała jest jeszcze malutka ( 😉)i ze pewnie cześciej na którymś z boczków leżakuje ,wiec nie ma poki co powodow do obaw..za dwa miechy kontrola biederek 🙂


no i gitt 🙂
a jutro na którą macie ?
rano pewno ,musze przekrecic z ranca i sie umowic 😉 ciekawe ile ta moja Gwiazda przez tydzien przybrala...7mego grud.wazyła 5295...zobaczymy jutro czy dalej sie odchudza ta moja modelka .. 😮


ktoś w związku musi być szczuplejszy 🙃 😁 bo mój to wiesz .. kawał kloca 😮 😁
buahahahha nie chce jak mamusia wygladac ..dziecie patrzac na mame apetyt traci ..bidna 😲 🤨

Matko Aska jak Ty dowalisz 😁 😁 😁 masz wirtualnego kopa 😜


Asia ty tłusciochu ja to wogole nie wiem jak na ciebie patrzec 😁 😁 😁
☺️ nie patrz bo apetyt stracuisz i TY 😞 choc na diete mopze i komu sie nadam.... 🤪 czy nie??? 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Agatkooooo nie ukrywaj sie wiem że jesteś on-line 😁 wrzuć linka do swojego nawilżacza ☺️ 😘 😘 🤪


http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=1983467472&ars_source=ars&ars_socket_id=5&ars_rule_id=4 proszę 🙂


Dziękować 😘 😘



zamówiony 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski wrzucam link do apteki internetowej, z której biorę wit D za 8,99. W zwykłej aptece płaciłam 24 zł. Może któraś skorzysta 🙂

http://allegro.pl/d-vitum-witamina-d-kapsulki-dla-niemowlat-krakow-i1953413687.html
mi polozna mowila ,zeby lekarz wypisal na recepte ,wtedy kosztuje grosze 🙂



oooo no widzisz 😁 jak biederka ?
niby widziala tam jakas minimalna asymetrie,ale to jeszcze nic strasznego tak mowila,ze w normnie sie miesci,a mała jest jeszcze malutka ( 😉)i ze pewnie cześciej na którymś z boczków leżakuje ,wiec nie ma poki co powodow do obaw..za dwa miechy kontrola biederek 🙂


no i gitt 🙂
a jutro na którą macie ?
rano pewno ,musze przekrecic z ranca i sie umowic 😉 ciekawe ile ta moja Gwiazda przez tydzien przybrala...7mego grud.wazyła 5295...zobaczymy jutro czy dalej sie odchudza ta moja modelka .. 😮


ktoś w związku musi być szczuplejszy 🙃 😁 bo mój to wiesz .. kawał kloca 😮 😁
buahahahha nie chce jak mamusia wygladac ..dziecie patrzac na mame apetyt traci ..bidna 😲 🤨

Matko Aska jak Ty dowalisz 😁 😁 😁 masz wirtualnego kopa 😜


Asia ty tłusciochu ja to wogole nie wiem jak na ciebie patrzec 😁 😁 😁
☺️ nie patrz bo apetyt stracuisz i TY 😞 choc na diete mopze i komu sie nadam.... 🤪 czy nie??? 🤨 🤔



Asiuuuuuuuuuu daj żyć 🤪 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Anulcia napisał(a):
agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Agatkooooo nie ukrywaj sie wiem że jesteś on-line 😁 wrzuć linka do swojego nawilżacza ☺️ 😘 😘 🤪


http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=1983467472&ars_source=ars&ars_socket_id=5&ars_rule_id=4 proszę 🙂


Dziękować 😘 😘



zamówiony 😎 😎


🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zocha napisał(a):
Jej... raz na jakiś czas jak mogę to tu wpadam i w szoku jestem jak oglądam foty Waszych maluchów... kiedy one tak urosły??? Moja chyba też już taka duża ale po Waszych jakoś lepiej widze 😉
My nadal nie wiemy co jest małej .. jesteśmy po kolejnych wizytach u różnych lekarzy i w czwartek znowu kładziemy się do szpitala 😞 Jestem tym wszystkim zmęczona i z jednej strony przerażona a z drugiej myśle że to nie możliwe żeby jej coś było skoro tak łądnie rośnie i przybiera na wadze... wyniki wątroby są jednak nadal złe i niestety nie widać poprawy mimo przyjmowania lekó... do tego małą ma dużo płytek krwi a to świadczy podobno o infekcji.. oszaleje niedługo.. mam nadzieję że teraz jak poleżymy w Matce Polce to sprawa sie wyjaśni i odejdzie w zapomnienie...

Mam pytanie czy któaś z Was karmi jeszcze tylko piersią- bez dopajania i dawania czegoś do próbowania???? Ja jestem w szoku jak widzę a zdjęciach jak Wasze maluchy "wcinają" jabłka... ja bym się chyba -nawet gdybym wiedziała że Zosia jest zdrowa- nie zdecydowała.. to nie za wcześnie????
Może mam spaczone postrzeganie przez to że ja od porodu jeszcze nie mogłam sobie pozwolić na nic surowego.. wogóle na nic sobie właściwie pozwolić nie mogę 😞

czesc zocha. za malutka trzymam kciuki. karmie tez tylko piersia-niczym nie dopajam,dziecko zdrowitkie. nigdy tez jeszcze malej nic nie dalam do zjedzenia innego. dziecku jabluszko lub marcheweczke podaje sie po 4 miesiacu dopiero (wczesniej mozna dac w calosci do lizania aby poznawalo smaki ale absolutnie nie do jedzenia).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ide herbate na laktacje pic bo kurna tez cos szwankuje ost...Dorcia a jakie mm stosujesz??ja chyba zaczne tez dawac na noc ..bo kurcze ost ciezko z tym mlekiem...jak nie podolam to kupie tylko jakie???Jakas promocja w Rossmanie jest na bodajze Hipp BIO czy jakos tak...nie znam sie na tych prochach 🙂


ja daje Bebiko ha1 to jest hiperalergiczne a podaje ha bo jesli w rodzice albo rodzenstwo mieli alergie na białko mleka krowiego to jest duze prawdopodobienstwo ze drugie dziecie tez bedzie miało
acha 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):


A gdzie Czarnula z Julcią??
no wlasnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲


standardowy tekst :"JUŻ NAS NIE KOCHA...." 😞 🤪 😁 😁


Hmmm jakby wrzesień był można by było pomyśleć że właśnie sie wydziera 🤪 😁 😁 a tak to tylko jedno,że NAS JUŻ NIE KOFFFAAAAA 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
kamiska napisał(a):
laski nie mam pomyslu co kupic mamie i tesciowej o męzu nie wspomne


ratunku!!! 🙂

ja też 😞 😞 😞
ja swojej chyba flache zakupie*...
*czarny dowcip... 🤨

ja tak myslalam zeby dziadkom Hani sprawic ramke cefrowa z jej zdjeciami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ide herbate na laktacje pic bo kurna tez cos szwankuje ost...Dorcia a jakie mm stosujesz??ja chyba zaczne tez dawac na noc ..bo kurcze ost ciezko z tym mlekiem...jak nie podolam to kupie tylko jakie???Jakas promocja w Rossmanie jest na bodajze Hipp BIO czy jakos tak...nie znam sie na tych prochach 🙂

mi też siada coś najgorzej jest na noc i rano ok.10 wtedy wiszenie jest 😞 ja podaje mojemu raz dziennie narazie Nan

wyczytałam na forach że mleko z apteki jest najbardziej zblizonym pod wzgledem jego skladu do mleka matki 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
A my dziś spedzilismy dzien z tatusiem 🙂 Mój G kręcił pauzę w domciu juhuuuuuu 🤪 odpoczynek taki mówie Wam nawet udało mu się Daniela uspić po poludniu po spacerku 😜
o 16 pojechał a my zaliczylismy drugi spacer o 17 musialam pojsc do nauki jazdy na bad lekarskie oczywiscie przyslepłam pewnie od siedzenia przy laptopie 😜 trza okulary wymienic co by nie było wypadków w Radomiu 😜 wiec czeka mnie pielgrzymka po lekarzach w styczniu już do gina do laryngologa z bioderkami muszę młodego zapisać i ta rehabilitacja 9stycznia i szczepienie
ale na serio ,ja czuje ze wzrok mi sie pogorszył...jakos tak dziwnie widze,glowa mnie czesto od oczu boli i zdarza sie jakby zamazane widzenie nim ostrosc zalapie ...a wszystko od tego przesiadywania od wielu dluuugich miesiecy na pewnym forumeeeee 😁 😁 😁 😁 bedziem ślepe jak krety 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski wrzucam link do apteki internetowej, z której biorę wit D za 8,99. W zwykłej aptece płaciłam 24 zł. Może któraś skorzysta 🙂

http://allegro.pl/d-vitum-witamina-d-kapsulki-dla-niemowlat-krakow-i1953413687.html
mi polozna mowila ,zeby lekarz wypisal na recepte ,wtedy kosztuje grosze 🙂



oooo no widzisz 😁 jak biederka ?
niby widziala tam jakas minimalna asymetrie,ale to jeszcze nic strasznego tak mowila,ze w normnie sie miesci,a mała jest jeszcze malutka ( 😉)i ze pewnie cześciej na którymś z boczków leżakuje ,wiec nie ma poki co powodow do obaw..za dwa miechy kontrola biederek 🙂


no i gitt 🙂
a jutro na którą macie ?
rano pewno ,musze przekrecic z ranca i sie umowic 😉 ciekawe ile ta moja Gwiazda przez tydzien przybrala...7mego grud.wazyła 5295...zobaczymy jutro czy dalej sie odchudza ta moja modelka .. 😮


ktoś w związku musi być szczuplejszy 🙃 😁 bo mój to wiesz .. kawał kloca 😮 😁
buahahahha nie chce jak mamusia wygladac ..dziecie patrzac na mame apetyt traci ..bidna 😲 🤨

Matko Aska jak Ty dowalisz 😁 😁 😁 masz wirtualnego kopa 😜


Asia ty tłusciochu ja to wogole nie wiem jak na ciebie patrzec 😁 😁 😁
☺️ nie patrz bo apetyt stracuisz i TY 😞 choc na diete mopze i komu sie nadam.... 🤪 czy nie??? 🤨 🤔



Asiuuuuuuuuuu daj żyć 🤪 😁 😁 🙃


jesli chcecie tanio zamawiac leki (taniej niz w aptekach), osobiscie polecam stronke: http://www.doz.pl/, zamawiacie przez neta, smsem dostajecie info, ze towar jest do odbioru w aptece. maja fajna karte znizkowa dla mam. ja jestem zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...